Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160701) tibcsi0407 válasza dugynok (#160700) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én személy szerint minden szavaddal egyetértek.
A szart hiába öntöd magadba olcsóbban kicsivel. Attól még szar marad.

https://utdetailing.hu/

(#160702) vendingo válasza aelod (#160697) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem fosós sztorija mindenkinek van különböző fehérjékkel. Én a Biotech fehérjéket nem bírom, kivéve a proteinfusion85-öt. Nekem nagyon bejött a buzz, bírja a gyomrom, olcsó, finom.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160703) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Alakul a téma. Még 7.3 kg a bűvös 90-ig

https://utdetailing.hu/

(#160704) t256 válasza dugynok (#160695) üzenetére


t256
őstag

Nutriversum tényleg jó árban van. A héten láttam, hogy lehet Náluk venni egy adagos tasakos kiszerelést. Először kipróbálom, hogy veszi be a gyomrom. Erős laktózérzékenységem van, szóval fontos a próba adag mielőtt rajtam marad 1 kg fehérje.

Egyébként:

- Jelenleg Protein Buzz van itthon. 3x1 kg akcióban vettem. Bírom a dupla adagot is edzés után. Nincs gond. Oldódásra nem annyira jó. Több ideig kell rázni.

- Biotech 100% Pure whey is ment egy időben. Gyakorlatilag ugyanaz, mint a buzz. Utóbbi időben eltűnt a csomagolásról a "lactose free" felirat, ezért váltottam.

- Scitec 100% WPP. Ízre, oldódásra a legjobb. Ár/értékben a legrosszabb. Sokáig ez volt az edzés utánim alapja. Igazából semmi pluszt nem ad a fenti két termékhez képest.


Apropó az edzés utánit, hogy oldjátok meg? Tömegnövelő vagy kikeveritek? Esetleg szilárd étkezés?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160705) kk831228 válasza t256 (#160704) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem is van laktózproblémám, és nem erőltetném egyiket se, inkább zero vagy beef... :U Az hogy éppen még most bírod, az nem jelenti azt hogy használ is... Legalábbis, en úgy hallottam, hogy egyre intoleránsabb lesz az ember, minnél több laktózt nyom... :U

Zola tudna erről biztos többet... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#160706) t256 válasza kk831228 (#160705) üzenetére


t256
őstag

"Az hogy éppen még most bírod, az nem jelenti azt hogy használ is"
Ezt, hogy érted? Nem épül be a fehérje?

Szívesen meghallgatom bárkinek a véleményét laktózintolerancia témakörben.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160707) logaritmus válasza t256 (#160704) üzenetére


logaritmus
tag

edzés után whey + dextróz.

(#160708) kicsiogre válasza tibcsi0407 (#160698) üzenetére


kicsiogre
tag

Akkor olyan mint a myprotein hogy ki kell fogni egy akciot ? Ha jó áron lesz rendelek biztos jó hiszek nektek most izolátum van 4000 ért lehet megpróbálom.

(#160709) tibcsi0407 válasza kicsiogre (#160708) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, iratkozz fel a hírlevélre.

https://utdetailing.hu/

(#160710) kicsiogre válasza tibcsi0407 (#160701) üzenetére


kicsiogre
tag

Én ugy vagyok vele ami beválik és jó aron van az marad most épp a gymbeam a nyerő , szerintem mindenkinek más jön be - iz , oldodás emésztés stb , ki kell probálni aztán kiderül. A stillmas nekem izetlen volt alig 1 deci vizben csináltam de még igy us full semmi ize nem volt.

(#160711) benfolds válasza kicsiogre (#160710) üzenetére


benfolds
őstag

én eddig kétszer vettem fehérjét, de nekem tök alap volt, hogy ízesítetlen veszek, nem is értem, hogy miért rugóztok ennyit azon, hogy melyiknek milyen íze van.
1. nem akarok édesítőszereket magamba tömni
2. nem az íze miatt iszom. amúgy az ízesítetlen is teljesen iható számomra, sima tejpor íze van, de elhiszem, ha valaki nem tudja meginni. én pl. a bébiételektől meg a bébitápoktól hányok, még szerencse, hogy azt nem kell ennem-innom
3. olcsóbb

(#160712) dugynok válasza t256 (#160704) üzenetére


dugynok
senior tag

A Whey Pro-ba van laktàz enzim. Nem tudom a többibe is illetve a màs màrkàkba... Esetleg amit lehet kapni gyógyszertàrba laktàz tablettàt próbàltad?

(#160713) kicsiogre válasza benfolds (#160711) üzenetére


kicsiogre
tag

Csak azért irtam az izt mert mindenkinek más jön be , én is ízesítetlent szoktam régen de most lehet megint azt veszek.

(#160714) t256 válasza dugynok (#160712) üzenetére


t256
őstag

A laktáz tabi alapfelszereltség. Van itthon, a hátitáskámban, sporttáskámban. Bármikor bevethető.
Sajnos nem mentettem el és nem tudom hol olvastam, de nemrég találtam egy cikket, amiben arról van szó, hogy a tejsavó fehérje a gyártás során elveszíti a laktóztartalmát. Ugyanúgy ahogy a sajtok 90 %-a érlelés közben.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160715) tibcsi0407 válasza t256 (#160704) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Nutriversum-ban van laktáz enzim.

https://utdetailing.hu/

(#160716) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok,
van itt rajtam kívül olyan, aki nem "nagyevő"? Arra gondolok, hogy a napi adag kaját egy szenvedés letolni, sosincs éhségérzet. Próbáltam már gyógyteákat, bérescseppet, de semmi sem fokozza az étvágyat. Évek óta így van nálam. Nem érzem magam fáradtnak, sápadt sem vagyok. Esetleg ha lenne valakinek tippje szívesen meghallgatom. :)

(#160717) dugynok válasza t256 (#160714) üzenetére


dugynok
senior tag

A most akciós IsoPro leíràsàból:
"Minimális laktóztartalom

A termék csökkentett laktóztartalmú, így egy adagjában <0,2 g mennyiségű laktóz található"

Ez nem tudom mennyire sok vagy kevés. A wheypro-nàl pl. nincs odaírva, de megnézem neked, ha rajtam alvó 5,5kg hús felébred :)

(#160718) vendingo válasza Peterzon94 (#160716) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem van étvágyam, de nem bírok annyit enni, hogy plusz is származzon belőle. Magas vékony vagyok, gyors anyagcserével.
Próbáld ki valamelyik B komplex tabit. Nálam nem működött, de lehet neked pont jó lesz.
Sportolj, mozogj többet, legyél friss levegőn, túrázzál. Nekem ilyen tevékenységek után mindig jön az ehetnék.
Most ugyanannyit eszek mint mindig, csak tolok mellé extrába napi 1-2 házi kalóriabombát. Havi 1 kiló jön vele, de meg se látszik
30g Fehérje+30-50g carbox+ 100g házi mogyoróvaj, amit olivaolajjal készítek+ 20g kókuszreszelék+90-120g zabliszt. A mennyiségeket szoktam variálni, carboxot és mogyoróvajat nem mindig alkalmazok, napszaktól, tevékenységtől függ a használatuk. Egy ilyen shake durván 600-1200kalória, mennyiségektől, alkotóelemktől függően.
2 fő étkezés között, vagy lefekvés előtt szoktam inni. Akármennyire telinek érzem magam, enni nem bírnék, de egy ilyen erőlködés nélkül "desszertnek" lecsúszik.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160719) aelod válasza vendingo (#160718) üzenetére


aelod
veterán

Lefekvés előtt én nem terhelném chval magam...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160720) aelod válasza Peterzon94 (#160716) üzenetére


aelod
veterán

Nem írtad, hogy mit és hogyan edzel stb. Így nehéz ezt megmondani.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160721) Peterzon94 válasza aelod (#160720) üzenetére


Peterzon94
tag

Push-pull-leg felosztásban csinálom jelenleg nagy súlyokkal, naturalban nekem nagy súlyos edzés vált be.
reggelim 3 tojás 50 gram zabbal
125 gram rizs és 200 gram csirkét zöldséggel megeszek kétszerre (2. és 3. étkezés)
vacsora pedig túró vagy banán, vagy amit épp megkívánok
180 centi, 60kg vagyok, ha nem is egy szörnyeteg, de legalább száraz a forma. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160722) aelod válasza Peterzon94 (#160721) üzenetére


aelod
veterán

Ennél sokkal többet kéne enned. Ez elég kevés így.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160723) benfolds válasza aelod (#160722) üzenetére


benfolds
őstag

neki még a tömegnövelő szerek sem lennének hülyeség, ha ennyire nem tud enni, nem?

(#160724) aelod válasza benfolds (#160723) üzenetére


aelod
veterán

Egyszerűen többet kell ennie. A tömegnövelőkben egyszerű cukrok vannak altalában kombinálva valamilyen lassan felszívódó ch-val (jobb esetben).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160725) Lacy6 válasza tibcsi0407 (#160688) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nálunk családba mindenki lecserélte a nutriversumot gymbeam fehérjére.
Túlságosan mű íze van, meg van mellékíze is. A gymbeam nem annyira tömény, szerintem pont jó. A csokis (steviás) mindent visz.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#160726) tibcsi0407 válasza Lacy6 (#160725) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én pont fordítva látom. DE nyilván ez ízlés kérdése is.
Számomra az elég szigorú diéta alatt jólesik a telt íz, amit a Nutriversum ad.
Gymbeam-hez még egy kis édesítőt is adnom kellett mindig. :))

https://utdetailing.hu/

(#160727) benfolds


benfolds
őstag

eszembe jutott ma biciklizés közben a gépész c. film, gondolom láttátok, a kisportolt christian bale lefogyott a szerep kedvéért 55 kilósra, rá egy évre (?4!???!) már újra ki volt gyúrva. lehet mondani, hogy a szerepekért kapott dollármilliókért bárki bevállalná (bár egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy pl. a gépészért milliókat kapott), de ez akkor is olyan szintű elhivatottságot feltételez, amit szerintem az tud igazán átérezni, aki gyúrt már valaha. :U

(#160728) rwin5 válasza benfolds (#160727) üzenetére


rwin5
őstag

szerintem semmi extra nem volt a testalkatában, egy profi edző/étrend mellett simán hozható 1 év alatt

Az meg, hogy az emberek egy szerep kedvéért bevállalnák-e a koxot szerintem az egyik legkisebb dolog :))

(#160729) benfolds válasza rwin5 (#160728) üzenetére


benfolds
őstag

a gépész idején 55 kg volt, rá egy évre 86. nem lett iszonyatosan szétgyúrva, de izmos volt. 2006-ban egy újabb szerep kedvéért lement 61 kg-ra. a batmenre durván kigyúrta magát, 90 kg. de ne kelljen már felolvasnom a videót. ha ennyit tesz a koksz, akkor én is kérek belőle. :DDD

(#160730) rwin5 válasza benfolds (#160729) üzenetére


rwin5
őstag

Az az 55 kg-s súly annyira szélsőséges, hogyha szendvicseket zabált volna akkor is visszajön egy normál testsúlyra.

183 cm-hez 86 kg egyáltalán nem brutál, ha szerinted egy ilyen alkathoz kox kell akkor ott gáz van, vagy nagy tévedés inkább. Magamon látva is őrült eltérés van ha negyed évig van kellő pihenő időm és az edzésre/kajára is tudok figyelni, ha pedig ezt egy profi ember felügyelné és a kaja is úgy menne, akkor pedig 1 év alatt gondolom az ég és föld kategória lenne (magamhoz képest persze).

A videón is tiszta víz a színész, simán kreatin kúra mellett valaki durrant egyet a jelenet előtt az lazán kinéz így.

(#160731) dugynok válasza t256 (#160714) üzenetére


dugynok
senior tag

Megnéztem, 30g (1adag) Nutriversum WheyPro-ban 10mg laktàz enzim van.

(#160732) t256 válasza dugynok (#160731) üzenetére


t256
őstag

Köszi!
Akkor pont semlegesíti a benne lévő laktózt. Így Nutrit is felvehetem a bevásárlólistámra!

Más. Az egyre népszerűsödő Powerbuilding edzést próbáltátok már? Erőemelés és testépítés keveréke. Egyik nap erőt fejlesztesz nagy súllyal és alacsony ismétlésszámmal a következő napon izmot építesz a szokásos módon.
[Itt] egy leírás róla.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160733) kk831228 válasza t256 (#160706) üzenetére


kk831228
addikt

Nem a beépülésre gondoltam hanem, hogy hosszútávon tönkreteszi a bélbolyhokat... Szóval én ha lehet kerülöm ezeket....

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#160734) aelod válasza t256 (#160732) üzenetére


aelod
veterán

BS.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160735) kicsiogre


kicsiogre
tag

Myproteinnél ha angolra állítom a régiót már csak euroban lehet fizetni, másnál is igy van ? lesz jó akció a Nutriversumnál kipróbálom , aztán meglátom :)

(#160736) mayday00 válasza Angel2014 (#160078) üzenetére


mayday00
őstag

Héjastól eszi a tojást a turmixba Arnold? :Y

Ahogy olvasom nagy tojásevő vagy... :K Kérdésem...Tojás héjával mit csinálsz? Gondolom kidobod mint az emberek 99.99%-a.

Ha kidobod nagy hülyeséget csinálsz... :P Én 20 éve eszek rendszeresen nyers tojást, sőt a tojás héját is megeszem. Fertőtlenítem, kávédarálóba ledarálom. Az így keletkezett ,,port" szépen megeszem. Egyik legjobb ásványi anyag forrás, kalcium, stb...Olvass utána, mit tartalmazz a héj...Soha semmi bajom nem volt sem a nyers tojással, sem a héjevéssel. Csak megfelelően fertőtleníteni kell a héjt kívülről ennyi a titok. ;) Nincs ízületi problémám, sehol a fájdalomnak még a legkisebb jele sincs. Fizika munkát végzek. Lehet a egész tojásevéstől van, nem tudom..

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#160737) dugynok


dugynok
senior tag

Àrérzékenyeknek ezt most talàltam:
https://www.wheyprotein.hu/wpc80_natur_tejsavofeherje_koncentratum_5kg

3500Ft/kg.

(#160738) kicsiogre


kicsiogre
tag

Belustoltam julius otta , no meg kaja se volt olyan szigorú 3 kiló plussz ( 114 vagyok) szerencse hogy bicajra rátudtam magam venni bele se gondolok hány kilo lennék ha nincs mozgas , talán jövöhéten lezárul aztán nem ezen pörög az agyam ( epileszia - 3. Roham volt pár hete mar kurvara elegem van ,jövö heten kontrol aztán kiderül )

[ Szerkesztve ]

(#160739) benfolds


benfolds
őstag

tényleg nem értem, hogy mi a f@sznak koffein. :DDD

(#160740) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Megvan valakinek a muscular development 2006/1 száma amiben Vörös Zoli van? Érdekelne ha nem kell vagy $ esetleg scannelve is. Máskülönben vennék ilyen/hasonló újságokat is amik sértetlenek nincs kitépett lap ilyesmi, kicsit off de azt hiszen a hárdveraprón nemigen érvényesülne..
Máskülönben ki találkozott már Curry-vel amióta magyar honban van,nos én igen :D

(#160741) inferno88 válasza pruzsi (#160740) üzenetére


inferno88
őstag

Feltételként még írd bele, hogy ne ragadjanak a lapok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#160742) medica válasza pruzsi (#160740) üzenetére


medica
senior tag

írj Zolinak, biztos küld róla anyagot. Curry izmos kis kertitörpe, nem sokan érdeklődtek iránta nálunk

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#160743) aelod válasza medica (#160742) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem a többség nem is tudta, hogy ő ki ;]
Pár mondatot váltottunk, amúgy nagyon közvetlen és szimpatikus figura a manus.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160744) medica válasza aelod (#160743) üzenetére


medica
senior tag

aha, rendes gyereknek tűnt

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#160745) flash- válasza t256 (#160732) üzenetére


flash-
veterán

az edzés egy stressz a szervezet számára. amihez alkalmazkodni kell, amiből regenerálódni.
Ha minden edzésen másképp terheljük,összezavarjuk nem fogja tudni mihez alkalmazkodjon..kezdőknél persze minden működik :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#160746) tibcsi0407 válasza t256 (#160732) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ettől már csak a TSM jobb. Oh wait.. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#160747) HussarF válasza t256 (#160732) üzenetére

Erről marked one94-t kérdezd.

(#160748) t256


t256
őstag

Akkor ez ilyen cookie cutter edzés program? :)
Pedig jó ötletnek tűnt összemosni az erőemeleést a testépítéssel.

TSM? ez mi is volt? Szuli szerint minél nagyobb súllyal kell edzeni, ha nem megy akkor lehet csalni is (lóbálni a súlyt), ja és periodizáció. Valami ilyesmi? Már régen hallottam róla.

A topiklakók hogyan edzenek? Klasszikus body? Hozzáerősödünk egy súlyhoz és utána emelünk?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160749) tibcsi0407 válasza t256 (#160748) üzenetére


tibcsi0407
félisten

TSM? ez mi is volt? Szuli szerint minél nagyobb súllyal kell edzeni, ha nem megy akkor lehet csalni is (lóbálni a súlyt), ja és periodizáció. Valami ilyesmi? Már régen hallottam róla.
Ők azt vallják, hogy ha erős vagy, akkor izmos is leszel. Cserébe combhajlítója, tricepsze egyiknek sincs, mert azokra szerintük külön nem kell edzeni.
A pados evezésük valóban jó, de az sem úgy, hogy csinálsz egyet és elmész kávézni, aztán megint csinálsz egyet pár perc múlva. Tény, hogy erőben így lehet fejlődni, de izmos nem attól leszel.

Nekem 5 napos edzéstervem van, minden edzés után kardioval (diéta alatt így szoktam).
Nem feltétlenül a nagy súlyok, hanem a magas intenzitás a lényeg. Kb én a Németh Pisti féle elvet követem, mindenben IS igaza van a palinak. :))

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#160750) aelod válasza tibcsi0407 (#160749) üzenetére


aelod
veterán

Nekem 5 napos edzéstervem van

Bro split ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.