Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161201) tibcsi0407 válasza Weareus (#161200) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Te buta vagy, mert ilyeneket írsz.
Egysejtű gyúrós! ;]

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#161202) Weareus válasza tibcsi0407 (#161201) üzenetére


Weareus
addikt

Egy sejtből állok, mint a tojás. :DDD

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#161203) tibcsi0407 válasza Weareus (#161202) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:DDD :DDD :DDD

https://utdetailing.hu/

(#161204) aelod válasza Banano (#161196) üzenetére


aelod
veterán

Ne akard feltalálni a spanyol viaszt. A hipertrófia alapú táplálkozás alapjait már lefektették nem kell neked itt villantani. Aki egy kicsit is ért a sporthoz es szorult belé intelligencia rég túl van az ilyen sárga kapszula es builder cikkeken mint információ forrás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#161205) Jim-X válasza aelod (#161204) üzenetére


Jim-X
őstag

A játék az nem játék!

(#161206) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Ez a vadász még mindig csak szopni jár ide...

(#161207) Weareus


Weareus
addikt

Banano kollégának üzenem erre:
(#160991)
"Zsírosodás nélkül nem tudsz csak izomra hízni", hogy ez kissé sarkos kijelentés. Noha tény, hogy könnyebb úgy erősödni és izmot felszedni, hogy közben másra is "hízik" az ember, azért ez nem törvényszerű, meg alkati kérdés is.
Én 11X kilóról indultam idén augusztus végén, amikor is történt nálam egy életmódváltás.
1. Újra elkezdtem a súlyzós edzést.
2. Kiiktattam a főbb szénhidrátforrásokat a táplálkozásomból (a sört is...).
Kivettem az összes pékárut (kenyér, kakaós csiga, minden). Még a rántott húst is (a prézli miatt). Átálltam a cukormentes kólára és energiaitalra. Likvidáltam a krumplit, a lisztet, az olajban sütést, a rizst és a tésztaféléket, a csokit, minden "édességet."

Bár újrakezdő voltam/vagyok súlyzós edzésben, most, amikor augusztus körül elkezdtem, olyan 70 kg-mal ment pl. a guggolás. Legutóbb pár hete 140-be hat ismétlés.
Közben fogytam 12-15 kilót.
Bár megjegyzem nekem ez inkább az erőszint visszaszerzése volt, mintsem a megszerzése, ui. jó néhány évvel ezelőtt (kb 10) már voltak 160 kg-os guggolásaim.

Mondjuk 6-7-szer eszem naponta, mert kívánom az étkezést, hiszen alig van szénhidrát. Egyszerre nem eszem sokat.
Mai ebéd:

Ja és a cél: bemenni jövő nyárra-őszre 90 kg alá.
Életmód utána is marad, mert másképp hamar visszajönnek a fránya kilók...

Reggeli:

Egy jó kis lábedzés utáni étkezés múltkor így nézett ki:

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#161208) Banano válasza Weareus (#161207) üzenetére


Banano
tag

A sört kar volt kivenni. Nekem az az edzes elötti energizalo. :D Tenyleg adja. Alkoholtol kitagulnak az erek, kicsit emelkedik a testhomerseklet,es gyors szenhidratbomba az izmoknak. Olyan mintha megennel egy banant,csak ferfiasabb. ;]

Ez ketogen dieta amugy? Sok szalami,szalonna ..felvagott. (raadasul baromi draga..meg a legolcsobb szalami is also hangon 3000ft/kg, sonka szinten..annyiert inkabb lazacot veszek) + tok egeszsegtelen,ha nem hazi. En sosem szoktam ilyet enni..pontosabban nagyon-nagyon ritkan. Pl most van hazi kolbaszom,de elotte talan nyaron ettem utoljara.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#161209) Macka válasza Banano (#161208) üzenetére


Macka
veterán

A sört kar volt kivenni. Nekem az az edzes elötti energizalo. :D Tenyleg adja. Alkoholtol kitagulnak az erek, kicsit emelkedik a testhomerseklet,es gyors szenhidratbomba az izmoknak. Olyan mintha megennel egy banant,csak ferfiasabb. ;]

Te magadtól vagy ilyen ostoba, vagy súg is valaki? :W

(#161210) patex1983


patex1983
őstag

Úgy látom megérkezett közénk II. Angel

X

(#161211) Jim-X válasza patex1983 (#161210) üzenetére


Jim-X
őstag

Ez mar hivatalos? :DDD ;] :C

A játék az nem játék!

(#161212) tibcsi0407 válasza patex1983 (#161210) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ideje lenne jelenteni, troll. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#161213) Banano válasza tibcsi0407 (#161212) üzenetére


Banano
tag

[link] Miert is? Mert tudatlan vagy? [link] Erdemes lenne kicsit a sargakapszulan kivuli irodalmat is olvasgatni.. :U
1 sör siman teljesitmenyfokozo nalam..2 mar inkabb hatraltat,es ellazit. Borral is kiprobaltam anno,de az valahogy nem az igazi..tulsagosan tömeny.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#161214) tibcsi0407 válasza Banano (#161213) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert a szabályzatot nem tartod be.
De tudod mit, nézzük mit gondol a modker.

https://utdetailing.hu/

(#161215) Macka válasza Banano (#161213) üzenetére


Macka
veterán

Megnézném az "edzéseidet". Gondolom az is annyira tudományos, mint a többi irományod.

(#161216) Banano válasza tibcsi0407 (#161214) üzenetére


Banano
tag

Menj arulkodni a mamahoz..Szabalyzatban benne van,hogy nem lehet linkelni tudomanyos dolgokat? Sot fel se lehet hozni temanak..mert itt csak hus,meg rizs,meg, zoldseg mehet,semmi mas,ha mast csinalsz,akkor hulye vagy.
Meg a klasszikus: Ki mennyit guggolt a 21312412kg-ba.Mintha barkit is erdekelne..

(#161217) Macka :Szerinted az ervenytelen guggolasaid erdekelnek barkit is ? Meg a kepeid ? Szerinted en irtam a cikkeket? En csinaltam a vega filmet amit belinkeltem anno? Akkor meg?

[ Szerkesztve ]

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#161217) Macka válasza Banano (#161216) üzenetére


Macka
veterán

Szerinted az érvénytelen hülyeségeid érdekelnek itt bárkit is? :F
Totálisan fogalmatlan vagy az egész témához, ami már ott kiderült, hogy azt sem tudod, hogyan érzékelhető a fejlődésed. Ezt tetézve előadtad az étrended, ami inkább az "öntsünk mindent bele, ami otthon van egy kondérba, és főzzük meg" elvet követi, és ráfogtad, hogy ez vegán.
Angel is tudott baromságokat írni, de ő legalább vicces.

[ Szerkesztve ]

(#161218) tibcsi0407 válasza Banano (#161216) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Majd a moderátorok eldöntik.
Nem azzal van baj, hogy témákat hozol fel, hanem azzal, ahogy teszed.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#161219) S e t h válasza tibcsi0407 (#161218) üzenetére


S e t h
nagyúr

Milyen szabályt szegett meg?
Tényleg érdekel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#161220) tibcsi0407 válasza S e t h (#161219) üzenetére


tibcsi0407
félisten

„Flame”: erőteljes érzelmi töltetű, indulatokat gerjesztő, lejárató, elfogadható érv nélküli, valami ellen hangoló tartalom.„Trollkodás”: téma- és közösségromboló provokáció.

Trollkodás”: téma- és közösségromboló provokáció.

7-es, 8-as pontok.

https://utdetailing.hu/

(#161221) Banano válasza tibcsi0407 (#161220) üzenetére


Banano
tag

erőteljes érzelmi töltetű, indulatokat gerjesztő : Ezt barmire ra lehet huzni. Ha bemesz a laposfoldhivo topikba,es elmeseled nekik,hogy nincs igazuk,akkor flamekelto vagyok?
lejárató: szo se volt rola
elfogadható érv nélküli, valami ellen hangoló tartalom : több linkkel alatamasztott erveles volt.A cikkeket pedig nem en irtam..de biztos mindenki hülye,csak te vagy a helikopter.
téma- és közösségromboló provokáció.: lasd elso, es masodik sor.

Amugy meg illik off topikba rakni,ami nem a temahoz kapcsolodik..marpedig ez rohadtul nem kapcsolodik.

[ Szerkesztve ]

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#161222) aelod válasza Banano (#161216) üzenetére


aelod
veterán

Ezt csak te gondolod így és általánosítasz itt mindenkit. Az a baj, hogy még csak a felszínét sem karcolod a témának. Eredményeket nem tudsz felmutatni, folyamatosan butaságokat beszélsz és erre büszke is vagy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#161223) Macka válasza aelod (#161222) üzenetére


Macka
veterán

+1

Banano: amit linkeltél cikkeket, számomra a halandzsa kategóriába tartoznak. Én nem a youtube-ról nézek gyakorlatokat, nem onnan vadászok divat-étrendeket. Amikor én kezdtem a testépítést volt a "Testépítés nagy enciklopédiája", valamint a "Testépítés bibliája", mint szakirodalom. Ha Arnoldnak megfelelt az ott leírt gyakorlat, és étrend, akkor nekem is megfelel. Több versenyzővel edzettem együtt szerintem mint Te, ők láttak el tanácsokkal, tőlük tanultam.
Erre jössz Te, aki szerint a csirke/rizs szar, itt kb mindenki hülye. Nekem ne ossza olyan ember az észt, akinek egy lábedzés kimerül a kerékpározásban.

[ Szerkesztve ]

(#161224) aelod válasza Macka (#161223) üzenetére


aelod
veterán

Ilyenkor vicces belegondolni, hogy 16 éve edzek...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#161225) Banano válasza Macka (#161223) üzenetére


Banano
tag

ok boomer.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#161226) Angel2014 válasza Banano (#161208) üzenetére


Angel2014
addikt

Most viccen kívül a Csepelben megittak egy üveg pezsgőt és egy kis vodkát edzés előtt a súlyemelő versenyzők.

Edzés végén meg énekelték , hogy gyere bodri kutyám szedd a sártorfádat. :K :K :D

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#161227) patex1983 válasza Jim-X (#161211) üzenetére


patex1983
őstag

(#161226) hsz....

Na most már hivatalos.... :DD

Szerintem Angel és II. Angel nyithatnának maguknak saját topikot, tök jól ellenének.

[ Szerkesztve ]

X

(#161228) rwin5 válasza patex1983 (#161227) üzenetére


rwin5
őstag

én bírom Angelt, szerintem nélküle nem lenne színes a topic :D

(#161229) tibcsi0407 válasza rwin5 (#161228) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Angel nem szándékosan gerjeszti a feszültséget. Ő ilyen, semmi gonosz szándék nincs a mondatai mögött.

https://utdetailing.hu/

(#161230) Angel2014 válasza rwin5 (#161228) üzenetére


Angel2014
addikt

Pedig idáig amit írtam még ha vicces is
nagyon sok valóságot foglal magába.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#161231) Macka válasza Angel2014 (#161230) üzenetére


Macka
veterán

Te alapjában jó arc vagy szerintem, és tényleg bírom, amiket beírsz, még akkor is, ha szerintem némelyik kurva@ nagy hülyeség. :R

[ Szerkesztve ]

(#161232) S e t h válasza patex1983 (#161227) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ellenének?
Wtf? Ez vmi kicseszettül aberrált.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#161233) benfolds


benfolds
őstag

név nélkül, HK sportolónő vajon mit tol? (krnm mint az atom)

(#161234) benfolds válasza medica (#161190) üzenetére


benfolds
őstag

mondjuk ha valakinek ez a videó nem veszi el a kedvét a koksztól, akkor semmi. :U

(#161235) benfolds válasza benfolds (#161234) üzenetére


benfolds
őstag

egyébként a túledzettség videó is nagyon jó, érdemes megnézni.

(#161236) aelod válasza benfolds (#161234) üzenetére


aelod
veterán

Egy videó nem váltja meg a világot. Aki be akarja szúrni/szedni az megteszi vagy így vagy úgy. Rengeteg cuccot használónak fogalma nincs az egészről (nekem sem mivel nem vagyok érintett). Ezt azért mondom mert láttam színpadon 70 kilós srácokat 4 féle motyóval televágva és sehogy nem néztek ki.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#161237) rwin5 válasza benfolds (#161234) üzenetére


rwin5
őstag

az mondjuk rohadt vicces, hogy a kox ürülési idejéről beszél - annak érdekében, hogy a "natural" versenyző "üres" legyen a versenyen :DDD

(#161238) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, lehet nagyon nagy hülyeség lesz amit kérdezni fogok de megpróbálom. Szóval ugytudom fogyni alapból kalória deficittel lehet. Ha a mindenható által megadott napi 2500 kalóriát vesszük alapul, az lenne a kérdésem: ha egész héten 2500 helyett 2000 kalóriát fogyasztok, az 6 napon belül 3000 kalória minusz lesz. Ha a hetedik nap meg bezabálok 5500 kalóriát, akkor az egész heti mennyiséget visszapótolom. Szóval 6 nap alatt sikerül fogynom úgy ha a 7. nap mindet vissza zabálom? Mennyi napig kellene kalóriadeficitesen táplálkoznom, hogy ugymond "maradandó" legyen a fogyás?

(#161239) Macka válasza rwin5 (#161237) üzenetére


Macka
veterán

Ha abbahagyja a cuccot, és megvárja, amíg ki is ürül, teljesen, addigra szépen meg is csoffad az illető. Ebben így semmi logika nincs, hacsak nem alapnak szánja a koxxal felépített izmot, és arra akar még minimum 1 évig naturálkodni.

(#161240) whitezo88 válasza rwin5 (#161237) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az a naturál aki éppen üres. Mondjuk mivel van hazugságvizsgáló natty versenyeken, a múltban még ott van és lebukhat...

(#161241) aelod válasza whitezo88 (#161240) üzenetére


aelod
veterán

Igen sajnos ma ezt jelenti a naturál. Csak az INBA-nál van poligráf de ott is csaj 5 évre visszamenőleg kell üres legyél.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#161242) medica válasza aelod (#161241) üzenetére


medica
senior tag

"...az amerikai legfelsőbb bíróság egy állásfoglalásában gyakorlatilag megtiltotta a hazugságvizsgálat eredményének bizonyítékként való figyelembe vételét, a megbízhatatlanságára hivatkozva ... "
Talán a Mónikashowban láttam utoljára használni poligráfot. A doppingolók - főleg a szteroidhasználók -, ritkábban ismerik be a szerhasználatot mint a drogosok.
Az hogy mivel mérgezed magad a magánügyed, senkit sem érdekel, te fizetsz meg érte. Esélyegyenlőség meg nem létezik sem a sportban sem az élet bármilyen más területén. Evolúció van.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#161243) aelod válasza medica (#161242) üzenetére


aelod
veterán

Ez a büntetés végrehajtás bizonyítási szakaszában aktuális. Rohden is átment 2 poligráf vizsgálaton is. Sok örömre nem ad neki okot ugyanis az olimp szponzpra kivágra mint macskát tojmányolni. Megmítúzták, vége az embernek.

Egy mezei ember nem hiszem, hogy át tudja vágni a poligráfot. Máshogyan meg, hogy lehet bizonyítani, hogy tele voltál mint a kurvák segge? Vér, vizelet teszten lehet lehet játszani ürülési időszakokkal. Max úgy lehetne totál kiszűrni, ha havi szinten kellene mintát adni. De így is ott van növekedési amit nagyon nehéz kimutatni...
Ez egy ilyen dolog.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#161244) Macka válasza aelod (#161243) üzenetére


Macka
veterán

INBA, poligráf, jóhaver...: Nem arra kérdeznek rá, ennyi. :U Ott volt ez a Kerkékgyártó nevű srác. Tényleg jól nézett ki, nem is volt kis darab, de legalább még száraz is. Én kicsit nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy naturál lett volna.

(#161245) aelod válasza Macka (#161244) üzenetére


aelod
veterán

Biohacking ;]
Mondjuk ő száraz sosem volt. Bitang nagy. Nem zavar mivel nem az én kategóriám :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#161246) whitezo88 válasza aelod (#161243) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Atletika, legtobb sportagban alairnak a wadaval tudtommal hogy barmikor johetnek szurni es kotelezo elerhetonek lenni. Elore leirod mikor hol leszel. Bekopogtat a neni bacsi este hatkor es akkor pisilj. Szoval van minta.

[ Szerkesztve ]

(#161247) tibcsi0407 válasza whitezo88 (#161246) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jöhetnek SZÚRNI? ;] ;] ;]

https://utdetailing.hu/

(#161248) Jim-X válasza tibcsi0407 (#161247) üzenetére


Jim-X
őstag

Itt tartunk...mar a wada szur :DDD

A játék az nem játék!

(#161249) rwin5 válasza whitezo88 (#161246) üzenetére


rwin5
őstag

kicsit már olyan feelinget körítetek hozzá, mint régen az ávos korszakban, hogy senki sincs biztonságban ;]

azért elég sok sportban ott a dopping és mégsem hallunk olyan borzasztó nagy leleplezéseket, nem hiszem, hogy pont a magyar naturál testépítés volna a világon a legszigorúbb

az megint egy kitérő, hogyha az embernek vannak kapcsolatai kb., bármit meg lehet úszni a mai világban, így azt hiszem a dopping az egy porszem lehet

(#161250) whitezo88 válasza rwin5 (#161249) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hat igen, amerikai sportolok emberfeletti teljesitmenyekkel gyakran buknak le. Ja nem... Csaladban van profi tornasz. Meseltek egy amcsi csajrol, aki kb lesopor mindenkit. Hogy? Van valami betegsege, vagy nem is egy, amire legalisan szedhet olyan szereket, amik masnak tiltolistas. Es nem spiropentrol van szo... es egesz veletlenul nemtom hany aranya van. Veletlen biztos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.