Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147140) Apollyon válasza aelod (#147137) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Folyton jöttek az irányított kérdések olyan emberektől akik edzővel évek óta ugyan úgy (tehát szarul) néztek ki."

Az ilyen kérdések nem kimondottan szarul kinéző emberektől érkezik, hanem olyanoktól is, akik amúgy laikusak a témában, és/vagy nem foglalkoznak komolyabban a súlyzós edzéssel és kajálással. Pl. még anno f2000-ben a rég nem látott kung-fu mesterem kérdezte tőlem, hogy valljam már be, mit szedek... Nem kell nagy dolgokra gondolni, nem voltam annyira izmos, csak vékony vagyok, és a nagyon kevés izom is meglátszik rajtam, és nem zsírosodok annyira. Mondtam neki, semmi ilyesmi, csak csirkerizsen élek kb., nem zabálok félre abszolút, meg heti 3x edzek.

Pedig amikor jártam hozzá kung-fu edzésre régen, ahhoz az időszakhoz képest csak annyi különbség volt, hogy akkortájt még nem figyeltem a kajára, hanem összeettem mindenféle szemetet – meg akkor még csak 1-2 éve súlyzóztam.

Meg nem véletlenül van az a poén póló, hogy "nem kokszolok, de köszi, hogy kinézed belőlem". :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.