Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107756) Woodslave válasza Apollyon (#107750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván ez is fő szempont, bár ahogy írtad te is én meg pláne nem vagyok meggyőződve hogy ez az étrend az optimális ehhez a célhoz, a súlyzózásról nem is beszélve. :D

Hussarf: ezért: de jelenleg ami motivál az amit Alpacino rakott be. Ha megnézem egy képemet 2006-ból (pedig 28 éves voltam és éppen akkor is edzettem mert feszítős képet amúgy nem csináltam) meg a mostanit, hát ég és föld... Soha nem akarok megint úgy kinézni :U

Meg mert imádok edzeni. Qrva jó érzés bedurranni és úgy a tükörbe nézni. Nem azért valaki elismerő pillantása miatt, bár vannak akik megjegyzik meg van akinek tetszik ez is....

nyilván a napi kajámnak egyáltalán nem részei a chipsek meg egyebek, de ha van otthon vagy egyéb alkalom akkor nem fogom vissza magam. De bizonyos szintig megértem aki igen. De az hogy nem eszek a gyerek szülinapi tortájából mert diéta van, vagy karácsonykor a bejgliből az nekem már nem pálya :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.