Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107752) madle válasza Woodslave (#107740) üzenetére


madle
őstag

Hasonlóan vagyok ezzel mint te, viszont én még ennyire sem veszem rá magam a kaja készítésre, hanem eszem ami épp jön. Az igaz, hogy 3-4 éve minden reggel a zabpehely fehérjéhez annyira hozzászoktam, hogy nem tudok mást megenni felkelés után. Ugyan így este a tojás vagy túró. Másik, az edzések nekem inkább kikapcsolódások a mindennapokban. Sok fizikai munka is jár a melómmal, viszont soha nem éreztem azt hogy edzésen ne teljesítsek mert kicipekedtem magam aznap...
Bár, most vagyok abban a korban, hogy lépnem kell egyről a kettőre. Nem akarok arra koncentrálni hogy milyen jól nézzek ki, inkább arra, hogy haladjon a biznisz. Utána ha kialakult a rendszer, majd figyelek a hobbimra.

Viszont ettől függetlenül, idén a célom 200kg-os felhúzás. 192kg a múlthéten megvolt ismét. Feltettem 200-ig de nem ment. Csak 5 cm-re tudtam megemelni. Most arra gyúrok, hogy megveszem a várva várt lifter csukát, abban biztos mennie kell.
Kicsit össze vissza vannak a gondolataim, mert röptében írtam, ahogy olvastam az aktuális témát, de azért kivehető :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.