Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76745) Jahno válasza ncc1701 (#76742) üzenetére


Jahno
őstag

"de az egészségügyet nem tápolták fel, "

Pld. ott az a sok feleslegesen beszerzett gép, azt nem értem.

30-100x ár viszont nem jön ki, utolsó 500 darabos közbeszerzés alapján kb. 9millió/darab volt, ami átlagos piaci ár, bár pontos konstrukciók és egyebeket ismeretlenek. Valamekkora szórással bele lehet kötni, azt lejátszottuk már pár hónapja, csak kár túlozni 100x szorzóval. Meg minek, ha így is megcsinálja valaki a boltot :-D

Támogatást nem tudom, de ha ez is olyan infó, mint a 100x árfekvés, akkor szintén el lesz túlozva.

Inkább azon ugráljunk minek ennyi gép, hova teszik és ki fogja nyomkodni, az sokkal nagyobb rejtély, mint hogy valaki kapott érte egy Nokiás dobozt.

Vagy nézzük a műszaki részét:

Itt ez a magyar fejlesztés és másik licensz-alapú gyártás (mondtam én Musknál is, hogy ez lenne a jó irány, ugye?)

Képen ott van egy csumpi kulafos Asus monitor, amit lehet csak a demó idejére nem rögzítettek, de elég érdekesen néz ki, no meg tanúsítványa semmi, 24 órás üzemet általában bírja, de néha kijön belőle a füst. Nem éppen ide való. Miközben idehaza is kapható volt olyan kijelző, ami antiszeptikus, mosható, polcon nyomtatva hever az összes EU minősítése... Persze ha ezeket keci drágán eladjuk külföldre, akkor jó biznisz lenne, de így odavissza nem érthető.

Masszív lesz ez még, inkább ne akarjuk megtudni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.