Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz -NoVa- #44927 üzenetére

    Hmmm... nem lehet ez nagyon "tré" ennyi pénzért.
    Nekem ilyen csiribiri hifista dolgokkal nem volt közvetlen kapcsolatom még. A legközelebbi valami Sony ES-8xx deck volt, ami saját volt, de alig használtam 5-6 évet, eladtam. 3 fej, 3 motor, távirányító, gázcsöves kijelző... szólt az, de kazettás deck... utána mindenféle saját meg ismerősök mókolása. Faternak van egy ReVox A-77e (vagy B?), de sosem használta, mert más a csatornakiosztása, mint az Akai GXének, és nem akar midnent megint felvenni. :) Gyakorlatilag vette, de nem tudja mire használni. Üres szalagért lehet menni a világba, jóü drága, ha még kapni.
    Ami jó minőség, és közvetlenebb kapcsolatba kerültem vele, az PA vonalon pár termék, de ott nem csak a minőség számít. Alapvetően rendezvény hangosítás, kit érdekel Mozart G-Mol szonátája, ha az előadó karattyol. :) De azért volt 1-2 jó JBL Eon teszt, meg MX láda, amit meghajtottunk...

    Én is megrendeltem a magamét, lassan ideér. TrackID alapján SzingapúriPosta lesz a szállító, de még nem elérhető a rendszerben.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés