Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43801) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Asszem meg kell vennem a witcher 3-at switchre, nagyon ajánlották

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43802) Jahno válasza Gabibácsi (#43801) üzenetére


Jahno
őstag

Na, újhullámos lettél?

(#43803) Gabibácsi válasza Jahno (#43802) üzenetére


Gabibácsi
tag

Attól még a mario is megvan rá :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43804) Phülöp válasza Samott (#43793) üzenetére


Phülöp
addikt

+enpera

Még szerencse, hogy ma teletankoltam a Quashqai-t, merthogy se forintom, se örém nincs egyik számlámon se.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43805) npera válasza eattila (#43796) üzenetére


npera
újonc

Én olyan fáradt lettem fél 5 körül, hogy ledőltem a szófára "lehunyi a szememet". Aha. Egy óra múlva ébredtem, a lányom közben felfekudt a hátamra és asszony még le is fotózott minket, ha jól értem.

Csak lehunyom a szememet picit.....

Powernap lett belőle :C

(#43806) npera válasza Samott (#43798) üzenetére


npera
újonc

Valami jön és gyorsan :Y

(#43807) eattila válasza npera (#43805) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha en lefekszem, a lanyom mar maszik is ram. Apasors :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43808) npera válasza WiZARD (#43799) üzenetére


npera
újonc

Csak ha nem mész annyival lassabban. Kevesebb nyomatékot tudsz kivenni belőle, de ha nem kérsz annyit akkor maradsz pénzednél. Meg kell tanulni lendületből menni. Ha emelkedő van, akkor miért nem eszel kalácsot? :Y :C

A vicc az, hogy pont most gondolkodtam a ToPeak Journey utánfutón a napokban, azzal kábé 35 liternyi vásárlást tudok elhozni, plusz a hátizsák.

Kábé 5 full tankolás ára.

(#43809) npera válasza Gabibácsi (#43801) üzenetére


npera
újonc

És billentyűzettel és egérrel utána???

Flame ON! :C

(#43810) npera válasza Phülöp (#43804) üzenetére


npera
újonc

Az jó, felégetni mindent, hogy tiszta pucér seggel landoljon az ember az új évbe :C

(#43811) npera válasza eattila (#43807) üzenetére


npera
újonc

Itt is, ha nem vigyázok. Éjszakára be van mindenki parancsolva a saját ágyába, de alapvetően nagyon bújós a kiscsaj.

(#43812) ncc1701 válasza Grillo (#43797) üzenetére


ncc1701
veterán

Először én is úgy voltam vele, h én nem kapom el, mert olyan a szervezetem, mint a vas. Scitec 6 szemes multivitamin mellé még beugrik napi 4-5g c vitamin, és kb 3000 egység d vitamin. Na, a vírust ez pont leszarja, csak lelassítani tudtam a dolgot. :)

(#43813) Gabibácsi válasza npera (#43809) üzenetére


Gabibácsi
tag

Persze, majd rászigszalagozok egy 86 gombos billentyűzetet meg egy golyós soros egeret :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43814) Gabibácsi válasza npera (#43811) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én is így vagyok, nem figyelek oda, rajtam van valami csaj :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43815) Jahno válasza npera (#43792) üzenetére


Jahno
őstag

Bobáék meg már bőven túl vannak mindenen, lassan ki is józanodtak és keresik a minimál reggelit, erőlevest ;]

(#43816) Jahno válasza Gabibácsi (#43814) üzenetére


Jahno
őstag

Jaja, én meg 1 hete Vele csetelek, lesz még itt meglepetés újévre :-D Kazók nálam, holnap szerintem arrafelé megyek haza, mert fél csomagtartót elfoglalják a szaraid. Remélem jó helyük lesz, tesónál bőven tönkre mentek volna, 30 éve meg még elég nagy érték volt. Asszonynak majd mutass magyar metált, akad néhány Moby Dick és társai, de korrektebb külföldi anyagok is. Holnap világosban még gyorsan átválogatom. Maiden, Cypress hill....

(#43817) eattila válasza Gabibácsi (#43814) üzenetére


eattila
csendes tag

Dírgád!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43818) Jahno válasza npera (#43782) üzenetére


Jahno
őstag

Ettől nem tudok magamhoz térni. Ráadásul itt alakultak egy tavalyi hasonló házibulis összejövésen. Ez a meleg, mert simán össze lehet mérni nemzetközi nagy produkciókkal. Van néhány házi felvételem, megnézem mi van belőle mert kaptam obit és tesztelgettem. Érdekes, hogy elvileg nem volt stabim, fókuszt kikapcsoltam és valami mocorgást így is éreztem a gépből.

(#43819) npera válasza Gabibácsi (#43814) üzenetére


npera
újonc

Life is not a foam cake, ahogy a művelt német mondaná.... :C

(#43820) npera válasza Jahno (#43818) üzenetére


npera
újonc

Milyen obi és milyen váz?

Én most pezsegőztem asszonnyal. Szokás szerint asszony egy pohár után készen is volt, a maradékot én szopogatom el. Ez az igazi nyugger tempó, pezsgőzni már este 7 előtt :C

Most asszony belőtte a zenét a nagy hangszórókon és táncolnak a kiscsajjal. Mindenki rázza magát :C

(#43821) qnadam


qnadam
veterán

boldog újat előre is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#43822) Jahno válasza npera (#43820) üzenetére


Jahno
őstag

Vázból csak a szokásos G5-6ok vannak, obiból ez most 1.2/17mm... Mostanában csupa ilyen izét adnak játszani a haverok. Nagyobb baj, hogy sok tetszik is :-D Félelmetes bír lenni, mikor 2 ilyen izét zsebre vágok és akkor az 600ezer forint, mehetek behányós buliba. Gép meg ér vagy 40ezrest amire teszem. Bár előzőleg az EM1X, hátrohadnameg... Mjad ha 40ezer lesz, akkor azt is veszek.

(#43823) Gabibácsi válasza qnadam (#43821) üzenetére


Gabibácsi
tag

Boldogot utólag is :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43824) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Hukk. Meg boldogot mindenkinek IS.

(#43825) Jahno válasza -NoVa- (#43824) üzenetére


Jahno
őstag

Minnyá átnézek szomszédba és tarháltam egy kölcsön PS1est fénypuskával. Asszonyt nem tudom mennyire fogja érdekelni a Time crisis, de megpróbálom.

(#43826) npera válasza Jahno (#43822) üzenetére


npera
újonc

Ja, most megnéztem. Ez majdnem ugyanolyan, mint a 19 mm-es Sigma, csak pár fényerővel jobb és nem sima műanyag, hanem egy pró obi. Szóval majdnem ugyanaz, de igazából another animal :C

A rivjúkat meg sem nézem róla, mert akkor elkap a gépszíj.

(#43827) Gabibácsi válasza Jahno (#43816) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jah láttam hogy enyelegtek
amúgy azt megnézem hogy te felkelsz holnap és eljössz :)
amúgy kaptam sörfürdős jegyet, miközben sörrel teli dézsában fürdök, ihatok cseh sört is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43828) Jahno válasza npera (#43826) üzenetére


Jahno
őstag

Olyan 19esre gyúrok. Főleg mert az ára tizedekben mérhető. És 7mm Artasiansra.

Sajna ez van, múltkori táskám volt durva, amit tarhálni tudtam. Oly EM1X minden markolattal és tartozékkal, 2.8/12-40, 2.8/7-14, 2.8/40-150, 1.2/45, valami 75mm.es amit elfelejtettem fényerőben, de az is Pro :wub: Aztán a 17 és 20mm, mert miért ne legyen közel egymáshoz a kettő :-D + 1.4szerező pro sorozatos obira. És akkor fogjam vissza magam, hogy ne raboljak bankot. Meg persze alkotni sem ártana :W Jahh, meg két másik "kisebb" váz, aminek a számait folyton összekeverem de ha markolat dupla akkuval és 2 SD kártyával van, akkor az sem a kispálya. Végül a kezem bilibe ér, mert megnéztem, hogy 18ezer pénz egy utángyártott akku és már nem érdekelt az egész :-D

Juteszembe, ezen cuccok majdnem fele lekonyult nálam, most vannak garis csere alatt :-D

(#43829) Jahno válasza npera (#43826) üzenetére


Jahno
őstag

És haver 7-14es cuccán a gyűrűt összekarcoltuk 180 fokban, az sem volt annyira vicces, de jóban vagyunk nahh, még akkor is ha az a kör legalább 100ezrest faragott az árából. Ő sem eladni akarja, mint az 1 napos új autót, hanem 10 évig hajtani, de dulván.

(#43830) Gabibácsi válasza npera (#43819) üzenetére


Gabibácsi
tag

Itt nagy a buli, nyitottunk két bort is, mert én nem iszom meg a szárazat, asszony meg az édeset :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43831) Jahno válasza Gabibácsi (#43830) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyen fiatal vagy? Valami merló, portugízer, ilyesmivel kell indítgani aztán szép lassan majd átszoksz valami szárazabb féle jókra is.

(#43832) npera válasza Jahno (#43828) üzenetére


npera
újonc

Igazából téged fel kellene fogadjon minden komolyabb (!) kameragyártó, hogy legyél a durability testing principal engineer vagy hasonló, mert ha a pró cuccok betojnak nálad, akkor valamit nagyon rosszul csinálnak. Az nem pró akkor, hanem valami közepesen poccos fokozat csak.

A 19-es kegyetlen jó. Olcsó és pici és egyszerűen csak csodajó képeket csinál. Erősen agyalok a 60-as változaton, mert állítólag az a legjobb az egész sorozatból és akkor van egy pici telém, ami mindenfajta kézi fókuszálásos mókolás nélkül egyszerűen csak működik. De ugyanakkor ha van a Szuper Tákolmány 50 mm f1.4, ami már egész jó f2-nél és elképesztően jó f2.8-nál, akkor azért a +10 mm fókusztávért nehéz megindokolni.

Volt egy ausztrál videó, amit most juszt sem találok meg, pedig nagyon kerestem. Abban egy reszelős hangú szakállas fószer olyan szeretettel beszélt a 60-as obiról, hogy majdnem elsült a "buy now" ujjam, de aztán megtartóztattam magam. Nem tudom meddig bírom visszafogni az ujjamat.... Ticking time bomb :Y

(#43833) npera válasza Gabibácsi (#43830) üzenetére


npera
újonc

Akkor halleves vagy pörkölt tekintetében fel lehet használni a maradékot. BUÉK!

(#43834) Jahno válasza npera (#43826) üzenetére


Jahno
őstag

De ha bicajozós zene kell, akkor ezeket is ajánlom. Igaz a klippet is érdemes meglesni, mert életképekben ezek is vagyunk mink:

https://www.youtube.com/watch?v=13mmvroO9M0

Meg BUÉK meg link meg minden.

[link]

(#43835) npera válasza Jahno (#43834) üzenetére


npera
újonc

A klippet megnéztem, elég sűrűn vágták (vágtátok?) és sok információ volt. De alapvetően éreztem a bugit, szóval jó :C

A Macskafogó című eposzban nem Giovanni Gatto volt a fehér nagyfőnök macska neve, BTW?

(#43836) Jahno válasza npera (#43832) üzenetére


Jahno
őstag

Ollé! 60asra az az indok, hogy durva makrót is tud, ami esküvős fotózós gyűrűs dolgoknál Neked kifejezetten fontos :DDD Megveheted, fasza!

Durability izét meg nem is merem emlegetni, 1.5 váz, 2 zár, 2 portrémarkolat, meg sallangok amik csak idén estek szét. Főleg akkor nem volt vicces, mikor rövid menyatánc volt vagy az új feleség kilépett az ajtón beöltözve a pórnép elé és akkor úgy döntött a fél éves váz, hogy na akkor most megáll. Volt nálam másik, de ez nem mozi, amit csak úgy újra lehet csinálni.

Az előnyét majd ki akarom használni, van a márkakerben pár olcsó elfekvő 9mm lyukkamerás obi, azt fájdalomdíjként elkérem. Utána nem keltem sem a márka rossz hírét, sem semmit (:-

(#43837) Phülöp válasza Jahno (#43834) üzenetére


Phülöp
addikt

ez teljesen rendben van, mehet az album a Tidal-ra, görgőzni pont ilyen lendület kell

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43838) Jahno válasza npera (#43835) üzenetére


Jahno
őstag

Sűrű vágás kell, mert nincs tartalom :-D

Előző is ilyen volt, vannak benne pucér seggek és életképek:

https://www.youtube.com/watch?v=l1VO0KyHgmA

Mégis csak motoros fűrész metál, nem lehet hattyús taván átúszásokat svenkelni 1.5 percben.

[link]

(#43839) Jahno válasza Phülöp (#43837) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor válogass, teknó kell vagy láncfűrész metál, mert nekem mindegyik ugyanaz :-P

(#43840) Gabibácsi válasza Jahno (#43831) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem szeretem a bort, maximum az édes fehéret tudom meginni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43841) Phülöp válasza npera (#43835) üzenetére


Phülöp
addikt

A Macskafogó című eposzban nem Giovanni Gatto volt a fehér nagyfőnök macska neve, BTW?

jaja, Körmendi János ezen az álnéven férkőzött be a macskamaffiába (és egyből főfőnöknek, mert alatta minek)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43842) Jahno válasza Gabibácsi (#43840) üzenetére


Jahno
őstag

Na majd jössz felém tanulmányútra, nekiállunk durván fröccsözni és ilyesmik. Meg tudom mutatni a lejtő elejét.

(#43843) zetor2000 válasza npera (#43835) üzenetére


zetor2000
senior tag

Magyarra ferdítve Macska Jancsi :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43844) zetor2000


zetor2000
senior tag

Jah, apró utalás a Macskafogóban

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43845) npera válasza zetor2000 (#43844) üzenetére


npera
újonc

:C :R

(#43846) npera válasza Phülöp (#43841) üzenetére


npera
újonc

Japp, ha céget vált az ember, akkor botorság nagyfőnök alatt kezdeni, mert akkor saját magát limitálja az ember :C

(#43847) Phülöp


Phülöp
addikt

év végére beesett egy defekt a Villám bal hátsó kerekén
gumis kb. 1.3km itthonról, 1/3 távon benzinkút
a kútig lépésben, 3 keréken sántítva el, a maradék úton meg a megengedett maximummal (30km/h), hogy kitartson a szufla, amit beleszuszogtam
csak a szelep halt el, nem volt nagy gond
ajtótól ajtóig fél óra, 10 eurós szervizköltséggel
ahogy itthon kiszálltam az autóból, találtam a parkolóban 10 eurót
remélem, nagyobb összegű javításokkal se lesz másképp

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43848) npera válasza Phülöp (#43847) üzenetére


npera
újonc

Ez jó! Win-win :C

(#43849) Sipi-


Sipi-
tag

Boldog Új Évet Kivánok!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#43850) Sipi-


Sipi-
tag

Aquaword-ben voltunk lefárasztani a gyerekeket a lakásban való buli előtt. Nem sikerült...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.