Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43451) npera


npera
újonc

(#43452) Jahno


Jahno
őstag

Meghegesztettem a gyerek okosóráját. Holnap teszt. Legnagyobb kihívás volt, hogy másik ismeretlen telefonban megtaláljam merrefelé lehet a pin kód bekérést kikapcsolni és engedélyezni a számküldést. A regisztrációs felület is félmagyaros, aztán még az is fura, ha nem kér havidíjat. Inkább kérne 1 dollárt, akkor nyugodtabb lennék, de egyelőre működni látszik. Egyiknek fiók, másiknak fiók, összekötni, de akkor akik kapcsolatban állnak vele azok most ugyanazzal lépjenek-e be vagy sem, azt nem tudom. Holnap míg gyerek kóborol és követjük itthonról, addig át fogom alakítani, tesó kap egy korlátozott fiókot a telefonjára :-D

Ráadásul jók voltunk, lejöttünk ide vidékre vendégségbe, erre délután 3 után elhúztak szomszédolni és most este haza, addig én aludtam egy keveset és ment az általános semmit nem értés. Azért érdemes volt ja.

(#43453) Grillo válasza hobizoli (#43444) üzenetére


Grillo
senior tag

Lófaszt, azzal kergetem őrületbe a kolléganőket, hogy egyszerre több csatornán létezem sokszor. De mondjuk statisztikailag lehet.

(#43454) Jahno válasza Grillo (#43453) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam nem értik, hogy beszélek a géphez, másikon gépelek és ha a hátam mögül bejön akkor az amit mondtam az éppen Neki szólt és nem a gépnek (:-

(#43455) qnadam válasza zetor2000 (#43436) üzenetére


qnadam
veterán

nyilván nem olyan híres, mint mondjuk a francia :) viszont a keleti konyhával összehasonlítani kb olyan, mintha az észak-japán konyhát az európaival akarnád, már így a területek arányában :)
sok időt nem töltöttem a németeknél, de amit igen, ott azért nem volt olyan érzésem, hogy nem lehet jót enni, pedig igyekeztem helyi jellegűt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#43456) qnadam válasza Piftuka (#43429) üzenetére


qnadam
veterán

van szakember, jó is. nálunk olyanok festettek, és mindenképp jobb lett, mintha én csináltam volna (nem is a festés volt a lényeg, hanem a fal kezelése előtte). mondjuk többe is került.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#43457) Jahno válasza qnadam (#43455) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy esetleg a híres angol konyha, juhúúúúúúúú :Y

Anyám ma reggelire csinált tojást. Kicsit már megtúrtam, mikor eszembe jutott, hogy jó lesz leképezni valamire.

Valami buci + uborka és kész is.

(#43458) hobizoli válasza Jahno (#43457) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tesom tegnap tolt egy ungarische gulaschsuppe-t... hat ooo :DDD

több drón kell ;P

(#43459) Jahno válasza hobizoli (#43458) üzenetére


Jahno
őstag

Az lesz a reggelim. Pogácsával.

(#43460) ncc1701 válasza Jahno (#43457) üzenetére


ncc1701
veterán

Termékmintának nem rossz. :)

(#43461) eattila válasza hobizoli (#43444) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez hülyeség.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43462) eattila válasza Grillo (#43453) üzenetére


eattila
csendes tag

Én azért tolok fülbe zenét, hogy minden mást kizárjak. De ha nagyon koncentrálok, akkor zene sem kell. Amúgy meg megy a multitask.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43463) zetor2000


zetor2000
senior tag

Én kérek elnézést...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43464) WiZARD


WiZARD
addikt

Gyalogosbarát USA "pickup" (és még a cybertrucktól félnek páran :DDD )

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#43465) halapidori válasza Grillo (#43453) üzenetére


halapidori
csendes tag

Asszem ez nem női-férfi kérdés. Vagy magam is férfi aggyal rendelkezem, ez egy opció.
Kiválóan figyelek sokfelé, akár tartósan is, nem csak felületesen. Inkább az jellemző, hogy nem tudok semmittenni, kikapcsolni.
De néha - főleg, amikor fáradt vagyok - teljes mértékben ki tud esni, ha Adam beszél hozzám. "Bocs, kizártalak az agyamból" és még a témát sem tudom felidézni. Sem a szavakat, sem a mondat hanglejtését, sem azt, hogyan illene reagálnom. Nulla.
Borzalmas. Neki és nekem is.

(#43466) ncc1701 válasza WiZARD (#43464) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezt írtam én is. Ha kint lennék, tuti valami hasonlóval rohangásznék, szimpatikus kis autócska. :)

(#43467) Sipi- válasza WiZARD (#43464) üzenetére


Sipi-
tag

Ebből meg sem látja az átlag magasságú embert és észre sem veszi, ha elüti esetleg. Csak a következő mosáskor, hogy koszosabb a kocsi eleje.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#43468) WiZARD


WiZARD
addikt

Biciklis piroson 50ezerért. ;)

Hangutasítás lézerrel (tudom volt már téma)

A Rivian elég jól fordul

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#43469) eattila válasza halapidori (#43465) üzenetére


eattila
csendes tag

En rovid ideig 1-2 mondatot vissza tudok mondani, de nem tudom mit mondok :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43470) Samott válasza WiZARD (#43468) üzenetére


Samott
addikt

Es a rohadek meg arra se hivatkozhat, hogy lenduletet veszit, hiszen allasbol indult. Zebran rendszeres, kocsik kozt nem merik. Pont leszarja ha elcsap egy gyalogost de a kocsitol fel.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43471) Gabibácsi válasza hobizoli (#43442) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fórumbug, hogy akkor is figyelmeztet ha ki van kapcsolva. Szóval inkább bekapcsoltam, ne hiába szóljon.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43472) FőDudu válasza Gabibácsi (#43471) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet vegul leprogramoztak cookie-ba a tortenetet ahogy az elejen kellett volna.
Aztan nem frissitik rendesen...

FőDudu

(#43473) Phülöp válasza Samott (#43470) üzenetére


Phülöp
addikt

de legalább élő ember nem volt a közelében, akit megölhetett volna az állásból indulással elért hatalmas sebességgel
adjunk hálát az ilyen apróságokért is

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43474) npera válasza WiZARD (#43464) üzenetére


npera
újonc

Winkler tesztelte. A tankolásos rész bizarr, a számok sosem látott magasságokba emelkednek....

(#43475) Samott válasza Phülöp (#43473) üzenetére


Samott
addikt

Nem hiszem hogy tanult belole, bar abban a videoban az elejen, a fodraszhoz sieto tahonak kiosztott 10-es volt a felhaborito. Sokszorosat kellett volna kapnia.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43476) WiZARD válasza npera (#43474) üzenetére


WiZARD
addikt

Jah, rémlett. Bár ezen a piroson extra gyalogosbarát első lökhárító van.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#43477) Samott válasza WiZARD (#43464) üzenetére


Samott
addikt

Ezt lattam en is, de az a guillotine az elejen nem gyari cucc... csak az atepito muhely kendacsolta ra.

Ilyen a gyari:

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43478) WiZARD válasza Samott (#43477) üzenetére


WiZARD
addikt

Persze, de rendszámot kap, forgalomban van.
Mondjuk nem tudom, hogy az 5+ tonna körüli önsúllyal arra felé kell-e extra jogsi hozzá, de talán említené Doug.
(extrák és hátsó plató nélkül ~4.5 tonna az alapsúly)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#43479) Samott válasza WiZARD (#43478) üzenetére


Samott
addikt

Rendszamot kap, forgalomban van:

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43480) npera válasza WiZARD (#43468) üzenetére


npera
újonc

Ezt elkezdtem korábban nézni, csak aztán valami miatt abbahagytam. Pont a bringás jelenet előtt. Most megnéztem azt is.

Hát, az ilyet büntessék is meg.

Én bringázom elég sokat, nem igazán városban, de néha keresztülhajtok a belvároson is. És nem zseníroz megállni a pirosnál. Nem vagyok egy Sagan, de azért elég magabiztosan mozgok a kerékpárral. És technikai értelemben nem okozna gondot átslisszolni a piros lámpák nagy többségén. Még azt is mondhatnám, hogy nem akadályozom a járművek mozgását, mert ki tudom számolni, hogy átférjek szépen.

De megállok a pirosnál, még akkor is ha tudom, hogy van mondjuk 10 másodperc mire a következő szakasz odaérne a kereszteződésben. Gyalogosként sem megyek át piroson, egyszerűen követem a KRESZ-t. Ez ugyanúgy bennem van, mint hogy indexelek időben függetlenül a járművek számától a közelemben.

Ami leginkább vérlázító az gyerekkel piros átslisszoló szülők látványa. Legalább a gyereket tanítsa meg a lámpa tiszteletére.

(#43481) Phülöp válasza Samott (#43475) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk jövedelem alapú a büntetési rendszer. Gyorshajtás esetén például a legkisebb tétel az 1 napi bevétel.
Észteknél volt/van arra kísérlet, hogy gyorshajtókat leterelik az autópályáról, és 1 órán keresztül kell várakozniuk, mielőtt továbbmehetnek.
Vannak alternatív megoldások, amik akár hatásosak is lehetnek.
Futárgyerek egy rossz döntéssel eldobta magától 2-3 napi bérét, nem csodálom, hogy azt mondta a rendőröknek, amit.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43482) Samott válasza Phülöp (#43481) üzenetére


Samott
addikt

Itthon ezt nem lehet megcsinalni, pont a legsumakabbak vannak minimalberen. Mondjuk mar ott buknia kellene a tortenetnek, hogy hogyan tart autot minimalber mellett.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43483) eattila válasza Gabibácsi (#43471) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem nem szól....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43484) halapidori válasza eattila (#43469) üzenetére


halapidori
csendes tag

Igen, azt fonológiai huroknak nevezik, elég izgi dolgokat lehet róla olvasni:)
Na, én azt is kikapcsolom, ami nem tudom, hogy lehetséges. Vagyis tudom, de annyira kegyetlenül hangzik, hogy az agyam az Ember hangját egyszerűen totálisan felesleges ingernek címkézi és kiszűri.

(#43485) Sipi- válasza npera (#43480) üzenetére


Sipi-
tag

Autópályán figyelte asszony a mellettünk lévő autót, hogy volt benne két gyerekülés, de a gyerekek nem voltak bekötve :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#43486) eattila válasza halapidori (#43484) üzenetére


eattila
csendes tag

Nálam ez kialakult. Hogy tudjak úgy is "beszélgetni", hogy közben alfában vagyok. Vagy félig alszom. :D

Én a főnököm hangjára vagyok így kondícionálva. amint elkezd egy összetettebb mondatot, bekapcsol a fejemben a keringető rendszer, ami a másik fülemen kitolja azt ami bement az egyiken :D néha nem jó, mert ezt már nem irányítom :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43487) eattila válasza Sipi- (#43485) üzenetére


eattila
csendes tag

Legalább kiláttak az ablakon.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43488) npera válasza Sipi- (#43485) üzenetére


npera
újonc

Legjobb. Mi baj lehet? :Y

(#43489) FőDudu válasza npera (#43488) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha alltak (ahogy az az autopalyan egyre tobbszor elofordul), akkor semmi gond....

FőDudu

(#43490) npera válasza FőDudu (#43489) üzenetére


npera
újonc

Dugóban állva sem jó ötlet. Ha rádfutnak akkor a gyerek repked ide-oda a kocsiban.

(#43491) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43492) hobizoli válasza Jahno (#43459) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na hazaertunk
a Volvo nem sirt be utkozben, ugyhogy egyelore jonak tunik :DDD
bar nem is a markaszerviz buzeralta meg

több drón kell ;P

(#43493) FőDudu válasza hobizoli (#43492) üzenetére


FőDudu
addikt

Ehhez kepest az en 15 eves Alfam maga a megbizhatosag szobra. :C

FőDudu

(#43494) hobizoli válasza FőDudu (#43493) üzenetére


hobizoli
nagyúr

enyem 147-n 2ev alatt 1x volt egy checkengine, de 2-3 inditas utan magatol eltunt
ja meg kicsereltem egy tompitott es egy feklampa izzot benne

amugy jol ment vegig
Oed-nel Linz utan megalltunk egy kaja+klozet temara 30percre

ramertem multimeterrel, alapjaraton 15.61V van az akksinal ha jar a moci
szerintem az magas, mert 14.3-14.4V szokott lenni a max, bar S&S akksit meg nem neztem ezelott sosem
ha all a motor akkor 12.68V van az akksinal merve, az szerintem jo

több drón kell ;P

(#43495) eattila


eattila
csendes tag

Megint volt némi drónozás, én meg a 35mm-est járattam meg kicsit. Semmi fény se vót.

Thomas Heaton ichletés:

Nick Carver ichletés:

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43496) hobizoli


hobizoli
nagyúr

ja most nezem, hogy egy technikai malor miatt a kajas kep kimaradt...

a ketchup-n kivul van rajta edes paprika por is

több drón kell ;P

(#43497) Grillo válasza eattila (#43495) üzenetére


Grillo
senior tag

Én is akartam drónozni, de akkora szél volt, hogy elvetettem. Talán holnap.

(#43498) eattila válasza Grillo (#43497) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt is. Feszt eldobtak az iranyitast. Erdoben is sok volt nekik a szel.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43499) Grillo válasza eattila (#43498) üzenetére


Grillo
senior tag

Pláne a tellonak. Én a sparkkal sem láttam értelmét próbálkozni.

(#43500) eattila válasza Grillo (#43499) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen. Muris volt. Én ma repültem először drónnal :D Erdőben, szélben. Mondjuk a tello könnyű műfaj.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.