Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43751) Piftuka válasza qnadam (#43740) üzenetére


Piftuka
veterán

Mert az célhardver. Dedikáltan erre a feladatra vettem. És éppen arra alkalmas.

Játékra pl. nem.

"Aquila non captat muscas."

(#43752) Piftuka válasza zetor2000 (#43739) üzenetére


Piftuka
veterán

FEKETEország... :K

"Aquila non captat muscas."

(#43753) qnadam válasza Piftuka (#43751) üzenetére


qnadam
veterán

hogy játékra mi kell, arról fogalmam sincs, de eddig nem is volt szó ilyesmiről :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#43754) Piftuka válasza qnadam (#43753) üzenetére


Piftuka
veterán

Há' dehonnem! :N Azzal kezdtem, hogy a jelenlegi rendszer a CMSS megoldással minden PCM hangot átalakít digitális, 5.1 jelre.

Így használom közel 20 éve. Zene, film, Youtube, játék. ;)

"Aquila non captat muscas."

(#43755) qnadam válasza Piftuka (#43754) üzenetére


qnadam
veterán

nem érne meg egy próbát a rolanddal mégis?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#43756) FőDudu válasza Phülöp (#43748) üzenetére


FőDudu
addikt

November 11-en finansziroztam, 15-en fel is adtak Shenzenben. November 25-ig van tracking, azota (kb. 5 hete) semmi mozgas nem latszik. Ittenis Helyi posta rendszerebe sem erkezett meg az adott ragszamu csomag.

Azt hiszem jogosan vagyok kicsit feszult...

FőDudu

(#43758) zetor2000 válasza FőDudu (#43756) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyen miatt kár parázni, nem éri meg.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43759) Sipi-


Sipi-
tag

A magyar boltok is kezdenek olyanok, lenni, mint a kínai. Kínainál megszoktam, hogy néha inkább kettőt rendelek, hátha az egyik nem működik. Most vettünk a gyerekeknek széket, a kettőből össze tudtam rakni egyet, a másik megy vissza, mert sérült.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#43760) eattila válasza zetor2000 (#43733) üzenetére


eattila
csendes tag

En meg csak leraktam 21-en. Se ecigi, se tapasz. Mondjuk ha visszamegyek dolgozni akkor majd kell valami ilyesmi, mert meloban cigiztem csak. De akkor mar lesz bennem 2 het mentesseg.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43761) zetor2000 válasza Sipi- (#43759) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha jól olvastalak, hangfalból legalább 3at kellett volna rendelni. :)
Lehet, 5.1 rendszert kellene építened, azt akkor legalább egy rendes sztereó képet kapnál.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43762) zetor2000 válasza eattila (#43760) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gyá, he... kell a kitartás hozzá, meg hogy ha hív a brigád, ne gyújts rá. Lehet velük menni, csak ne füstöljön az ember.
Persze reggeli KV/cigi, ebéd utáni KV/cigi, meg ami esetleg közbe adódik... na, legalább kitartást hozzá :)
Én olyan 2 dobozt füstölök el egy évben, az nem sok. Viszont jóval többet iszom el. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43763) Jahno válasza FőDudu (#43732) üzenetére


Jahno
őstag

Erről szerintem VKP írt kb. 2 hete. Is.

(#43764) Jahno válasza Piftuka (#43735) üzenetére


Jahno
őstag

Jó, hogy mondod a Rónaldod. Írnom kell oda számlát.

(#43765) Jahno válasza FőDudu (#43756) üzenetére


Jahno
őstag

Helyi postán más a ragszám.

(#43766) Phülöp válasza eattila (#43760) üzenetére


Phülöp
addikt

Én 3 hete raktam le az elektromosat, cca. 4 év után.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43767) -NoVa- válasza Piftuka (#43735) üzenetére


-NoVa-
őstag

GigaWorks T40 és T20

3 ohm 3 colos Cambridge Soundworks hangszórók, + magas. Építési alapanyagnak meghagytam, de jobban örültem volna kevésbé egzotikus 4 vagy 8 ohm-os kivitelnek. 25V-os tápja volt, amíg működött, most kivezetett WAGO passzív hangfalkábelcsatlakozója van. A T20 még megy. A maga korában ezt is nagyon dícsérték, de már elmúlt.

A Roland meg egy 2. generációs MA-15D szett. CakeWalk volt az első, Edirol a 2.
link
Elég apró asztalra, referencia hangolás, jó tér, csupa előny, és egyszerre tud rajta szólni Toslink/Koax bemenetről 24/192 kontent, és analóg bemenetről más, 2 külön hangerőszabályzóval. Szóval az USB X-Fi HD-ról megy a PC hangja, a telefon felől meg a FiiO BTR3-ról kapja a zenét mellé halkan egyszerre, hasznos. Extrém esetekre van mélyláda kimenete, talán 120Hz-es vágással, nekem elég a 2.0.

Kicsit retro, nálad ez még inkább előny lehet.
Érdemes jó áron lecsapni egy jobb állapotúra, és 10-20 centis állványt rakni alá az asztalon, csodásan szól.

(#43768) qnadam válasza Sipi- (#43759) üzenetére


qnadam
veterán

lehet köpködni az ikeát, de ott általában teljesek a csomagok, de ha mégse, elég hatékonyan oldják meg a problémát. legutóbb a saját hibából elbaszott szekrényajtót is ingyen cserélték.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#43769) eattila válasza zetor2000 (#43762) üzenetére


eattila
csendes tag

Koszi. Igyekszem. Brigad nem hiv. De orankent felalltam...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43770) eattila válasza Phülöp (#43766) üzenetére


eattila
csendes tag

Az is fuggoseget okoz? Nem probaltam csak gozzel mukodot.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43771) Phülöp válasza eattila (#43770) üzenetére


Phülöp
addikt

Nikotin igen.
A rutin igen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43772) Jahno válasza zetor2000 (#43762) üzenetére


Jahno
őstag

Idén vízipipu nem volt sok, de szivar megszaladt. Ivásról nem nyilatkozom.

(#43773) Jahno válasza FőDudu (#43738) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt már mondtad, akkor ki is elemeztem a cuccaimmal és árakkal. De akkor miért nem Amazon :think: :R

(#43774) Jahno


Jahno
őstag

Őőőő, én most mára el...

Ezek jöttek ide a laza házibuliba fellépni és hát nahh... Azon kívül, hogy ez klipp, a színpadon még durvábbak és teljesen egyben van. Képre, takkra, kivitelre.

Soxeretettel, linkvaze, Korubaan:

[link]

(#43775) eattila válasza Phülöp (#43771) üzenetére


eattila
csendes tag

Értem.

Akkor Neked is kitartás :)

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43776) eattila


eattila
csendes tag

BUÉK! Előre is. :) Macskásoknak meg itt egy macs tegnapról:

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43777) Sipi- válasza qnadam (#43768) üzenetére


Sipi-
tag

IKEAba nemrég vittem vissza egy csomagot, mert az egyik széknek az egyik összekötő fája repedt volt. Visszavétel előtt megnézte a műhelyt és pont volt egy kósza darab, így csak azt az egy elemet kicserélte mindenféle papírozás nélkül.
IKEA-t két dolog miatt nem szeretem:
1. Baromi nagy, rengeteg idő végigmenni rajta
2. Asszonnyal együtt vásárolva örülök, ha 50ezer alatt megáll a vége a számlának.
Idén kb. 2 milliót elköltöttünk az IKEA-ban szerintem. :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#43778) FőDudu válasza eattila (#43776) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk igy tolja Makka Karoly:


Fenyofa melletti szoptatosszek (amin az egyik kutya alszik) idealis neki a nap kozbeni pihire.

BUEK mindenkinek!

Delutan kis seta, ejjel tuzijatek (ceges), holnap kettokor ujevi uszas, hatkor ismet tuzijatek (onkormanyzat). Szoval suru lesz a nap...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#43779) zetor2000 válasza FőDudu (#43778) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha tüzijáték, akkor csakis házi készítésű. Fiatal koromban csináltunk, elég durva cuccot lehet házi dolgokból előállítani. Vagy amit mindenki megvehet a boltban.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43780) npera válasza eattila (#43760) üzenetére


npera
újonc

Király, kitartás!

(#43781) npera válasza Phülöp (#43766) üzenetére


npera
újonc

Nagyon jó! Kitartás!

(#43782) npera válasza Jahno (#43774) üzenetére


npera
újonc

Kicsit olyan, mint a Linkin Park, csak jobb!

(#43783) npera


npera
újonc

Itt látszik pár snitt a kóser vágóhíd új akksi laboratóriumából. Egy klímacellát mutatnak, ahol egy teljes BEV-pakkot tesztelnek. A funkcionális tesztek fél évig tartanak, az élettartam tesztek akár 2 évet is igényelnek.

Ebből lehet sejteni, hogy miért is kerülnek ezek az akksik annyiba amennyibe. Elképesztően komplex cuccok, ha a kémiát és a szoftvert is beleszámítja az ember és tud azon túl is gondolkodni, hogy "csak összeragasztanak 8000 laptop akksit, mi a nagy ügy..."

(#43784) zetor2000 válasza npera (#43783) üzenetére


zetor2000
senior tag

Inkább olyan 18650es cellákat, mint amilyet Te is rendelétél... De a Tesla áttér valami más méretre. 2170?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43785) Samott válasza zetor2000 (#43784) üzenetére


Samott
addikt

A laptop akksi is abbol volt (18650) amikor a tesla elkezdte hasznalni. Akkoriban valtottak a gyartok a lapos akksikra a laptopokban es ezert volt kapacitas a Tesla szamara. Es igen az uj modellek 21700-es akksival jonnek. Szerintem a plaid Model S is erre valt majd.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43786) eattila válasza FőDudu (#43778) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt is van mindenfele poz. Mondjuk ma pont kerteszkedett, ezert nem voltunk joban. Kb 1 orat vesztegelt az agy alatt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43787) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Ennyi macskásképet, már azt hittem rossz helyen járok.
Boldog új évet mindenkinek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43788) zetor2000


zetor2000
senior tag

Innen is minden fórumtársnak BUÉK!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43789) ncc1701


ncc1701
veterán

Baszki. Gyerek hazahozott valami vírusos lófaszt, életemben nem folyt úgy az orrom, mint éjjel. Mentünk volna duma színházba szilveszterezni, elküldtem anyát a gyerekkel. Asszonyon már átment ez a xar.

(#43790) npera


npera
újonc

BUÉK!

Telefon kihalkítva, gyerekek délelőtt tudományos múzeumban nyomultak, most alszanak. Asszony tanul, én meg itt pihenőzök.

Pezsegő hűtőben, szerintem éjfélig fenn sem maradunk. Tudom, tudom... mint a nyuggerek.... :C

(#43791) npera


npera
újonc

De jó. Emelik a benzin (és dízel) árát újra. 35 őrével (helyi fillér) lesz drágább holnaptól. De annyira eltapsolták a pénzt a szocik, hogy újra bevezetik az évenkénti "indexelést" is az alábbiak szerint 2025-ig.

År 2020 + 35 öre, år 2021 + 60 öre, år 2022 + 62 öre. år 2023 + 63 öre, år 2024 + 68 öre, år 2025 + 70 öre.

Ha ezt nem hagyják abba, akkor 2025-re 20 SEK lesz literje.

Az egész nem lenne akkora gond, ha nem építették volna le teljesen a vidéki tömegközlekedést. A lakosság vidéken élő része eléggé meg van lőve, mert buszok szinte nincsenek, a vonat pedig hasonlóan meg lett ritkítva.

Erre mondta a zöldpárti miniszterük, hogy "miért nem járnak metróval, ha drága a benzin?"
Már volt ilyen kérdés a történelem során, egy francia idióta szájából hangzott el: "Ha a szegényeknek nem telik kenyérre, akkor egyenek kalácsot."

(#43792) npera


npera
újonc

Jön a svéd újévi ünnepség. A szakállas gyermekek nagyon felelősségteljesen kezelik a rakétákat.....

Csak Dél-Svédországban 100 incidenst jelentettek be 24 óra leforgása alatt rakétás támadásokkal kapcsolatban.

(#43793) Samott válasza npera (#43791) üzenetére


Samott
addikt

Nalunk is emelik 9 forinttal, de ez errefele nem egy extra tortenet, mar megszoktuk. Szerintem meg igy is tul olcso, rohadt sok auto van az utakon.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43794) npera válasza Samott (#43793) üzenetére


npera
újonc

Majd ha patikában adják és rendőr megy a kocsid előtt felvezetésnek, hogy a bámészkodókat távolt tartsa :C

(#43795) eattila válasza Samott (#43793) üzenetére


eattila
csendes tag

Fizess erte tobbet nyugodtan. En nem szeretnek.
Az, hogy nagyobb varosban sok az auto.... akit zavar koltozzon messzebb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43796) eattila válasza npera (#43790) üzenetére


eattila
csendes tag

Lanyom nagymamanal van Miskolcon. Asszony alszik. En meg a kadban hederezek. 7 korul jon par haver. Van kaja, hozzak a piat.

Boldog 2020-at mindenkinek!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43797) Grillo válasza ncc1701 (#43789) üzenetére


Grillo
senior tag

Itt asszony ült éjjel a toaletten vagy hatszor, azóta kicsit enyhült a dolog, de még várom, hogy elkapós-e, vagy csak evett valamit...

(#43798) Samott válasza npera (#43794) üzenetére


Samott
addikt

Ugy latod ilyen gyorsan jon a BEV korszak? ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43799) WiZARD válasza Samott (#43793) üzenetére


WiZARD
addikt

plusz E10 lett, tehát nekik olcsóbb, viszont a fogyasztás nő ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#43800) hobizoli válasza WiZARD (#43799) üzenetére


hobizoli
nagyúr

amugy ja, mert a ECU a maradek oxigenre korrigal a lambdaval
es E10-nel tobb mennyiseg kell az uzemanyagbol az ugyanannyi levegohoz

viszont literben tankolodik :DDD

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.