Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43501) npera válasza Jahno (#43457) üzenetére


npera
újonc

Ez patent!

Ha angol, akkor a tipikus szósz mellé, nem? Bár a buci és az uborka vélhetően jobb.

(#43502) npera válasza Grillo (#43497) üzenetére


npera
újonc

Én most nem tudok repülni egy ideig:

- FPV-monitor bekrepált. Kell hozzá 18650 cella és töltő. Valamint meg kell patkolni egy 18650-es elemtartóval. A hozzávaló cuccok majd vélhetően februárban jönnek.
- rádiót átraktam EU-módba (firmware), hogy legális legyen, emiatt a vevők nem kommunikálnak vele (azok international módban vannak még).
- a vevők újraflasheléséhez kell egy kütyü, amit megrendeltem, de Kínából jön az is. 2 hét minimum.

Most várok... Türelmesen :W

(#43503) npera válasza Grillo (#43497) üzenetére


npera
újonc

Akkor te nem mész ki 12 m/s-ban maident repülni? :Y
Másodszorra már én sem csinálnám :C

(#43504) npera


npera
újonc

Wizard, ezt skubizzad és próbáld római arcéllel elolvasni a hírt... :C

Egészen futurisztikus és ijesztő irányba indult el a Volkswagen az elektromos autók töltésével. Mi lenne ha az áruház parkolóban nem nekünk kéne megkeresni a töltőket, hanem a töltő keresne meg minket. Elég leparkolni az elektromos autónkat, a letöltött és regisztrált alkalmazáson keresztül hívni robotot, aki hoz magával egy akksit, miközben szenzorokkal és kamerákkal megkeresi az autót. Az alkalmazáson keresztül engedéllyel kinyitja a töltő-csatlakozót, és egy kis karral felcsatlakoztatja a töltőt az akkumulátorunkra.

(#43505) eattila válasza npera (#43504) üzenetére


eattila
csendes tag

Es ha epp mindegyik R2-es egyseg le van merulve, akkor cs_cs van :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43506) npera válasza eattila (#43505) üzenetére


npera
újonc

Akkor magad uram, ha szolgád nincsen :C

Nem tudom mikor kerül a karmaink közé ID3, de nagyon kíváncsi leszek rá.

(#43507) Jahno válasza hobizoli (#43496) üzenetére


Jahno
őstag

Ehhez kecsapot? Nóóóóóóórmááális?

(#43508) Jahno válasza eattila (#43500) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg csak ettem. Most lett jóféle főtt malackabát. Meg kell sózni, fehér kenyér, kész.

(#43509) hobizoli válasza Jahno (#43507) üzenetére


hobizoli
nagyúr

eloszor nem volt rajta, de raktam ra :DDD

több drón kell ;P

(#43510) eattila válasza Jahno (#43508) üzenetére


eattila
csendes tag

En meg dumaltam haverokkal, fotoztam es este meg sort ittam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43511) Phülöp válasza eattila (#43510) üzenetére


Phülöp
addikt

Én ma (is) elszámoltam végtelenig. Néhányszor.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43512) eattila válasza Phülöp (#43511) üzenetére


eattila
csendes tag

A turos palacsintabol is kinyomtad 2 ujjal a lekvart? :R

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#43513) Grillo válasza npera (#43503) üzenetére


Grillo
senior tag

Sőt, egy ideje ködben sem. :DDD

(#43514) npera


npera
újonc

A Banggood végre feladta a Liitokala töltőt, akkor innentől a holland tracking ID él elvileg. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e rajta vám vagy valahogy átmókolták a logisztikán.

A kerékpáros lámpa akksipakkja még nem látható a tracking alapján.

(#43515) zetor2000 válasza npera (#43514) üzenetére


zetor2000
senior tag

EU raktárból rendelve kicsit drágább, de elvileg a vám és áfa dolgokat megúszod.
Néha az EUn kívülről rendelt dolgok gyorsabban és olcsóbban jönnek, mint az EU raktáras dolgok, de ezt nem lehet készpénznek venni.Van, ami simán átmegy a vámon, és van, amit jól megfognak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43516) npera válasza Grillo (#43513) üzenetére


npera
újonc

Én még 2011-ben nyomtam egy tanulságos repülést ködben. Az egyik kollégával együtt repültünk és sikerült elég közösre venni a formációt. Érintőt vettem az Easystar repülőmmel az ő repülő szárnyán. Mindketten megpróbáltuk stabilizálni a gépet, ami azt jelentette, hogy egy picit egyenesen repültünk. Bele a ködbe. Amikor a gép eltűnt a ködben, akkor azonnal levettem a gázt és elengedtem a botkormányt (összes kontroll felület középre).

A gép ki volt előtte trimmelve rendesen, ezért szépen egyenesen vitorlázott. Bele egy fenyőbe. Pár golfos feje felett átsiklott csendben suhanva, ők mutatták merre ment. Meg is lett. Sok baja nem lett, mivel hungarocell modell volt.

Szerencsére nem a tó felé repült.

És nem bele a golfosokba...

Ködben is lehet egyébként szép felvételeket csinálni. Lásd RC Explorer vonatkozó videóját.

(#43517) npera


npera
újonc

Ha too much detail, akkor ugorjátok át.

Megjött az orr- és fülszőrvágóm. Egy Philips termék.

Kegyetlen jó! Kicsit hezitáltam, mielőtt bedugtam az orromba. De nem húz semmit, csak vág. Szépen körbevágtam a sövényt és most végre nem csiklandozzák egymást a szőrszálak. A fülemben is trimmeltem egyet és most az sem csiklandoz. Micsoda királyság! Simán csak szívom be a levegőt orron át és nem pilinckázzák egymást a szőrök... :C

(#43518) npera


npera
újonc

Ezt most tényleg?

(#43519) WiZARD válasza npera (#43504) üzenetére


WiZARD
addikt

okos :D

Inkább normálisan kialakított, kezelt és felügyelt EV parkoló kell, ahol ott a töltő, ahova nem állhat be más (vagy büntetik). Egy zárt parkolóban azért ezt nem nehéz megoldani. Utcán meg úgyse ilyen robotok fognak körözni és tölteni való autót keresni.
A user meg bírja már bedugni magának a kábelt, semmiből nem áll.
Főleg ha az elektromos autózást környezetbarátként adjuk elő, akkor ne az legyen már a megoldás, hogy alkotunk még gépet hozzá, amibe még 1 akkut gyártunk, stb.

A VW is jobban járna ha az id3 software-ét reszelné ilyenek helyett.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#43520) npera válasza WiZARD (#43519) üzenetére


npera
újonc

Lehet, hogy ez nem csak tölti, hanem a szoftvert is frissíti. Svéd német csavar!!! :C

(#43521) Gabibácsi válasza npera (#43504) üzenetére


Gabibácsi
tag

Elképzelem ahogy a tesco parkolóban próbál odaállni tölteni a vonalon átlógó béjemvé és a kalapos suzukis bácsika közé álló vw-hez

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#43522) Grillo válasza npera (#43516) üzenetére


Grillo
senior tag

Igen, én is szerettem volna szép képeket, videót nyomni a ködről, olyan elképzelésem volt, hogy szépen emelkedem, és akkor hirtelen kibukkanok a köd fölé, kicsit jobbról süt a nap élesen, és minden fasza. Csak ugye nem igazán sikerült a túlbiztosított DJI környezetben. :DDD

(#43523) Sipi- válasza Gabibácsi (#43521) üzenetére


Sipi-
tag

Utána meg csak próbálja kitalálni a robot, hogy mi történik vele, amikor a falu hátsó utcájában nekiesnek flexel szétszedni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#43524) JonesC válasza Sipi- (#43523) üzenetére


JonesC
csendes tag

Elkapják a jawak? :D

(#43525) npera válasza Gabibácsi (#43521) üzenetére


npera
újonc

Vagy az algoritmus nem tud mit kezdeni a szanaszét hagyott és a szél által ide-oda fújt bevásárlókocsikkal.

Vagy a kalapos Ignises bácsika rátolat a robotra, felborítja, majd tesz rá egy cetlit, hogy fel is jelenti őket, mert hirtelen ott termett az az izé mögötte és balesetet okozott.

Vagy a makákók felcsapják a zsigulátor hátára és színesfém lesz belőle hamarabb, mint hogy a robot le tudná adni a jelentést Wolfsburgba.....

:C

(#43526) npera válasza JonesC (#43524) üzenetére


npera
újonc

Utíni!!!!!

(#43527) FőDudu válasza npera (#43525) üzenetére


FőDudu
addikt

Szinesfem?
Otthoni ingyen futes....
Csak jol meg kell terhelni par hosugarzoval.

FőDudu

(#43528) hobizoli válasza Gabibácsi (#43521) üzenetére


hobizoli
nagyúr

foleg akkor, amikor seggel all be a falhoz :DDD

több drón kell ;P

(#43529) Jahno válasza npera (#43518) üzenetére


Jahno
őstag

Elég hamar el is tűnt az Ebayről, de amúgy akármi is lehet. Érdekes, hogy ezek most lesznek népszerűek. Lehet kamu és szopó is, ha műszakilag nézzük és rendesen le van mosva, akkor nem is sugároz, szóval nincs mitől félni.

(#43530) Jahno válasza WiZARD (#43519) üzenetére


Jahno
őstag

És akkor 2+ ciklust ver bele az akkukba, bazi szar hatékonysággal. Viszont nem kell majd a parkolóba fűtés...

(#43531) qnadam válasza Jahno (#43529) üzenetére


qnadam
veterán

de akár fel nem használt darab is lehet. de szerintem főleg kamu :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#43532) Samott


Samott
addikt

A Cybertruck mar meg is talalta a kozonseget :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43533) zetor2000 válasza Samott (#43532) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt a szovjet verzió... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43534) npera válasza zetor2000 (#43533) üzenetére


npera
újonc

Vodka CyberBlyat verzió?

(#43535) Jahno


Jahno
őstag

Ebay magoldás:

"The seller provided tracking information that shows the shipping carrier tried to deliver the item to your address. You can pick it up from the shipping carrier."

Csak én nem tudtam róla, téma lezárva, csomag nincs.

(#43536) Phülöp válasza Jahno (#43535) üzenetére


Phülöp
addikt

nekem egyszer a DHL küldött levelet a postával(!), hogy menjek el hozzájuk a csomagomért, különben másnap(!) visszaküldik

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43537) Jahno válasza Phülöp (#43536) üzenetére


Jahno
őstag

Persze most már kaptam ragszámot. Elvileg postával adta fel, GLS hozta volna ki, sokszor megpróbálta, nem talált (naná, én ezt tudom előre, mégis merre találna?) és hagyott értesítést (nahh, azt nem tudom hova kinek...) , vissza is ment a csomag. Éljen.

(#43538) Jahno


Jahno
őstag

Vajon mit szólnának ha egyből a 6os ponttal indítanék?

On top of a competitive and negotiable salary, we also offer:
A long-term career opportunity
Access to any training/development program you feel would help you with your life or career
A fantastic and fun team working in the heart of Budapest (Oktogon)
Support in reaching personal goals
Weekly lunch with the team
Unlimited vacation time
Monthly social events (optional) ranging from pub quizzes, fancy meals, parties, cookery schools, and kayaking in the summer
Flexible work-from-home and remote time

(#43539) npera válasza Jahno (#43538) üzenetére


npera
újonc

És fancy meal :C

(#43540) Jahno válasza npera (#43539) üzenetére


Jahno
őstag

Az olyan, mint a tudományos?

(#43541) npera


npera
újonc

[link]

Porsche Made The Least Efficient Electric Car

Érdemes megnézni, mivel van benne információ a címen túl is.

(#43542) npera válasza Jahno (#43540) üzenetére


npera
újonc

Ha van mellette koviubi és lehet tunkolni szaftot, akkor az.

(#43543) hobizoli válasza Jahno (#43538) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ide a DHL meg a hasonlo benabenő csomagszallitok nem talalnak ide pedig lakcimkartyaval azonos modon van megadva a cim
csak aztan vmikor az o sajat sw-k levagja egy reszet annak, mert tul hosszu
ugy meg persze hogy nem talal ide es kovajog, de az meg mindig az o bajuk es nem az enyem

multkor kijott egy csomag 4x, azaz mar masodszor postaztak ki
masodiknal mar megadtam egy teloszamot is, a muki 2 epulettel odebb probalkozott megtalalni a cimet
telefonnal "idevezettem", felhozza, a csomagon csak a hazszam volt rajta, azon kivul semmi mas, ami az utan be volt gepelve, hogy epulet lepcsohaz emelet ajto

de egy 2-s szammal itt kavirnyalhat egy napig is, vagy brute force megnezi az osszes lepcsohaz kapucsengoit az osszes epuletben, amit meg nyilvan nem fog

mondtam is neki is meg az ugyfelszolgisnak is az 1. postazas utan is mar a telefonba, hogy nem velem van a hiba itt, mert en tudom a cimet fejbol is, hanem nalatok, ha a butyuta sw-tek levagja a cim egy reszet, hiaba van beirva, aztan akkor nem talal oda a cimre a futar

több drón kell ;P

(#43544) Samott válasza npera (#43541) üzenetére


Samott
addikt

Tisztara mintha a Porsche lenne a kezdo gyarto es a Tesla a tapasztalt motoros. Tapogatoznak, nem tudjak merre hany meter. Es vegulis a villanyos mokaban igy is van. Evtizedes elonyuk van. De talan felzarkoznak majd.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#43545) Piftuka válasza Samott (#43491) üzenetére


Piftuka
veterán

Esetleg bevezethetnék a gyártók a behajtható vonóhorgot... :) :P

"Aquila non captat muscas."

(#43546) Piftuka válasza Jahno (#43508) üzenetére


Piftuka
veterán

Kocsonya? ;) Azt én is nagyon kedvelem. Éppen most készült el nálunk is.

Amúgy az elmúlt napok nálam is az evés jegyében teltek el. ;) És igyekszem pihenni... van mit, ami az elmúlt éve(k)et illeti...

"Aquila non captat muscas."

(#43547) Piftuka válasza Piftuka (#43546) üzenetére


Piftuka
veterán

Hja, és napok óta szenvedek ezzel a xarsággal...

Rájöttem, hogy öreg vagyok én már ehhez. :( Anno még "lázba hozott" ha összeraktam egy új gépet. Ma már csak nyűg.

Pedig nagyon drukkoltam, hogy az összeszerelést követően működjön hibátlanul. És tessék...


Ha és amennyiben közületek van bárkinek bármi jó ötlete a megoldásra, azt nagyon hálásan megköszönöm, mert én már kifogytam az ötletekből! :R

(És az erőm is elhagyott... ~2 hete akartam összerakni, hogy a karácsonyi időszakban tudjak pihenni, de az egyik üzlet jól megszivatott a tápegység rendeléssel... nemrég tudtam csak átvenni. Most meg mindjárt január 02... mehetek vissza dolgozni, és napok óta kvázi egész nap ezzel szenvedek, és nyomozom a megoldást... :( És alig pihentem, hiába voltam szabin.)

"Aquila non captat muscas."

(#43548) Phülöp válasza Piftuka (#43546) üzenetére


Phülöp
addikt

Én azon csodálkozom, hogy nemhogy zabálás nem volt, de még az átlagos hétköznapokhoz képest is keveset kajáltam az elmúlt napokban.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43549) hobizoli válasza Piftuka (#43547) üzenetére


hobizoli
nagyúr

miert kellett a BIOS update?

több drón kell ;P

(#43550) npera válasza Piftuka (#43547) üzenetére


npera
újonc

Válaszoltam ott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.