Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42551) Samott válasza -NoVa- (#42540) üzenetére


Samott
addikt

Csak ennyit tennek hozza: Is cross-play fair? Ha igazad lenne, nem lenne ilyen siratokorus.

"...hard to ignore how much of an advantage mouse and keyboard provide when it comes to building and editing structures." - es ez speciel a minecraftra is igaz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42552) Gabibácsi válasza Samott (#42550) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerencsére kutyát nem érdekli, főleg nem egy gyereket, aki csak játszani akar. És nem, nem erről beszélsz.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42553) Samott


Samott
addikt

Bejelentették, hogy egyesül a Peugeot és a Fiat Chrysler

Az opel utan a fiat is francia lett... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42554) Samott válasza Gabibácsi (#42552) üzenetére


Samott
addikt

Az kulon edes, hogy nem csak a kerdeses jatekot nem ismered, meg azt is jobban tudod hogy en mirol beszelek. :DDD

Tudod mit, segitek kepbe kerulni: Minecraft ha legóztál, ezt is imádni fogod

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42555) npera


npera
újonc

Régi hír, de mi öcsémmel Gravis Xterminator gémpeddel nyomtuk a Viper Racinget, valamint az Enemy Engaged: Commanche vs Hokum helikopterszimulátort.

Volt rajta két analóg "pedál" elöl, ami a képeken nem látszik, az lehetett gáz/fék és oldalkormány akár. Analóg joy kormányzásra vagy botkormány helyett. És sok gomb, meg gázkar.

Jó volt.

(#42556) ncc1701 válasza Jahno (#42528) üzenetére


ncc1701
veterán

Kontrolleres kipróbálja ugyanazt a játékot pc-n, és anyázik, h mit szerencsétlenkedett eddig, és pc-n milyen egyszerű ugyanaz. Biztos van olyan játék, ahol kissebb a diff, mint máshol, de egy kontroller nem olyan jó, mint az egér+billentyű. Nem véletlen, h kitalálták, hogyan lehet kontrolleres gépre egeret-billentyűt kötni.

(#42557) Gabibácsi válasza Samott (#42554) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az külön érdekes hogy sosem játszottál kontrollerrel, én viszont ismerem a játékot.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42558) Gabibácsi válasza ncc1701 (#42556) üzenetére


Gabibácsi
tag

A 8 éves?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42559) ncc1701 válasza Samott (#42551) üzenetére


ncc1701
veterán

Á, nem véletlen, h sehol nem engedik. Túl nagy a picsogás a kontrolleres részről. Jogosan, azzal nem lehet célozni.

(#42560) ncc1701 válasza Gabibácsi (#42558) üzenetére


ncc1701
veterán

Gyereknek tök mindegy szerintem. Majd ha eljut oda, h nem érti, miért lövik ki állandóan, akkor lehet váltani.

(#42561) Gabibácsi válasza ncc1701 (#42560) üzenetére


Gabibácsi
tag

Kilövik minecraftban? Te mit olvasol?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42562) Gabibácsi válasza ncc1701 (#42559) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én tudok, akkor béna vagy :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42563) Samott válasza Gabibácsi (#42557) üzenetére


Samott
addikt

Honnet veszed hogy nem jatszottam kontrollerrel? Mai napig megvan az xboxom, autoversenyezni speciel megfelel a kontroller is. Halot is vegigszenvedtem vele (multiban nyomtuk, oszottkepernyon - ha egyedul jatszom feladtam volna).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42564) Samott válasza Gabibácsi (#42561) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk a csontik speciel nyilaznak. Meg a Pillagerek is. Este nem biztonsagos odakint... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42565) npera


npera
újonc

Jahno, egyszer javasoltál még régen egy 18650-es töltőt. Lehet, hogy Liitokala volt?

Vettem a bringa lámpájához egy 6-os IP67-es dobozkát, amivel tudom hajtani a bringalámpát. Kell majd bele 6 db cella, meg egy töltő. Néztem 6-os töltőket és találtam a Liitokala márkából 6-os cuccot.

(#42566) zetor2000 válasza npera (#42565) üzenetére


zetor2000
senior tag

Liitokala szerintem nem rossz. Havernak rendeltem E Cigibe ilyen márkából, ami dedikáltan e cigi akku. /os adagban volt olcsóbb, így nekem is lett asszem 4. Vagy 2. Kell a fejlámpámba.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#42567) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Srácok, félelmetes olvasni, hogy a bagázs jelentős része (félek, hogy ez rám is igaz) beszűkült picsává vált az elmúlt 15 évben... :(

Értem, hogy több embernek több véleménye van, de azért nem kell egymás torkának ugrani! :)

A kérdés eldöntetett Minecraft ügyben, a PS4 verzió nyert. Okok:
- nem fog netezni a notebookon a kölök (nem, nem tudom atom biztosra beállítani, hogy ne tudjon kimenni a netre, attól, hogy laptopon végzem a munkám, még nem lettem a hálózatok doktora),
- jobban kontrollálható a játék szülő által, mert a nappaliban lesz,
- ha tesók nézni akarják, könnyebb a tv-n, mert annak 16x nagyobb képe van,
- a legfontosabb, Nova érve: nem a saját szobájában fog egyedül kockolni, hanem mutatja a tesóknak a kontentet!

Téma részemről zárható! ;)

Amúgy most is használják a PS4-et. Igaz csajok, szóval nem FPS vagy FIFA/Madden megy rajta, hanem Just Dance... :O

(#42568) npera válasza Bujdy81 (#42567) üzenetére


npera
újonc

Szerintem ez egy jó érvelés és megértem az indokokat. Még ha nem is értek Minecrafthoz (remélem jól írtam) és sosem játszottam vele. De láttam egyszer videót róla.

A beszűkültséget vállalom, a picsa határeset :C

(#42569) -NoVa- válasza npera (#42568) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor én lestoppolom a picsát, kell a diverz társaság:)

(#42570) npera válasza -NoVa- (#42569) üzenetére


npera
újonc

:R

(#42571) npera válasza -NoVa- (#42569) üzenetére


npera
újonc

Megpróbáltam visszarakni régi firmwaret a rádióra, semmi változás. Legfrissebb, semmi.
Nyomtam full factory resetet, semmi.

Most írtam az FrSkynak, hogy mit csináljak ilyenkor.

Ha jól emlékszem akkor változott meg, amikor végre sikerült rákapcsolni az RDS szimulátorhoz a Win10-re a rádiót.

Régen volt benne Mixer oldal a menüben, mivel emlékszem, hogy az Eachine E010S-hez állítottam mindenféle expót a mixer menüből közvetlenül a rádióból és úgy próbálgattam a különféle beállításokat. Eléggé leszedáltam a gép mozgását, aztán csináltam vele a kis videót a tornácon a fiammal. Szóval akkor még ment a Mixer.

(#42572) Samott válasza Bujdy81 (#42567) üzenetére


Samott
addikt

En csak a legjobbat akartam neki, de megertem az indokaidat es az emiatt vallalt kompromisszumot. A jatek a lenyeg nem a korites. Majd upgradel ha megteheti... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42573) ncc1701 válasza Bujdy81 (#42567) üzenetére


ncc1701
veterán

Az opendns-t azért a későbbiek miatt jegyezd meg. :)

(#42574) eattila válasza Bujdy81 (#42567) üzenetére


eattila
csendes tag

Öregszik az ember :D Megesik. Amúgy én azt javasoltam volna, hogy ha notit nem akarsz, akkor ps. A kontrollert meg megszokja, és készség lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#42575) eattila


eattila
csendes tag

Épp elégedett vagyok és egy üveg Blanc sört iszogatok jutalmul, és a batllecry Victory c. zenéjét tolom. Mert sikerült megcsinálnom az iamgecasche-t az egyik appba. Saját, adatbázis alapú (igaz fura állat, mert Core Data) és mivel nem csináltam eddig, nekem nagy siker :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#42576) npera


npera
újonc

Valkyrie érdekel valakit? Többféle szögből is mutatják, elképesztő hogy ez kaphat rendszámot és LMP2-szintű köridőket tud.

(#42577) Bujdy81 válasza Samott (#42572) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Alapvetően értem, hogy mit akartál átadni. De szerintem 9 évesen ezzel még ráér. Most járjon RG-re, meg ne a laptopot nézze, hanem a (leendő) mikroszkópja alatt bármit IS. :)

Most home office vagyok döntő többségben. Három ügyfélnek dolgozom, három külön, fizikai laptopon. Plusz van még egy Zenbook a polcon. Meg az asszony gépe. Szóval nem kellene laptopot venni, hogy azon fusson a játék, nem ez az akadály...

(#42578) Jahno válasza ncc1701 (#42573) üzenetére


Jahno
őstag

Én kortlátozott júzert nyomnák lan nélkül és kész, nem?

(#42579) Jahno válasza npera (#42565) üzenetére


Jahno
őstag

Az jahh, de abból i svan gyenge, okos, még okosabb és nagyon tudományos is.

(#42580) Jahno válasza npera (#42555) üzenetére


Jahno
őstag

Viper Racing! Köszííííííí :wub: Klasszikus és nincs a klubban.

(#42581) Samott válasza Bujdy81 (#42577) üzenetére


Samott
addikt

Irtad korabban is hogy lenne gep hozza, en a tobbi ervedre gondoltam: szem elott van, jobban latjak a tobbiek es nincs kockazat hogy felugyelet nelkul megy az internetre. Ezzel szemben csak a nehezekesebb iranyitas van (amihez nem lesz osszehasonlitasi alapja, kapja amit kap) es a nem teljes, hanem csak a konzolos verzio (de kicsi meg, nem fog neki hianyozni semmi).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42582) Jahno válasza ncc1701 (#42559) üzenetére


Jahno
őstag

És akkor lásd Nova videóját. Bár szabályokkal nem vagyok tisztában, nekem annyi elég, hogy a mostani gémer bár köröket ne zavarják és valaki hívjon meg egy sörre a Borkuckóban. Apropopó, tavasztól van egy 1200 négyzetes helyszín felajánlásom, amit tetszés szerinti gamer bulira be lehet fogni. Valaki, valamit? Naugye :-D Gömbibá hoz majd C64et, azzal nyuggerkedünk a sörünk mellett, a többieknek meg ott a CC ECenter és hipszterkedjenek csak gémer székben az ásványvíz mellett.

(#42583) Jahno válasza Samott (#42581) üzenetére


Jahno
őstag

Jut eszembe. Úgy látszik van remény. Hétvégén pár 8-10 éves rábukott a sárga kazis cuccra, volt amit ott helyben megvettek, azóta párat ide-oda ismerősnek is leszállítottam. Semmi Fortnájt, csak 8bit.

(#42584) Sipi-


Sipi-
tag

Tesómnak kellene valami egyszerű router, mert a régi úgy tűnik megadta magát. Semmi csilli-villi, csak netezés és youtube telefonon és laptopon. Mikrós, nem túl gyors netjük van.
Mit ajánlotok, amit még a héten be is lehet szerezni? (iponban vagy MM-ben volna a legjobb)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#42585) Sipi-


Sipi-
tag

TV-re most egy málnapc-t kötöttem hdmi-n, az lesz a médialejárszó. OSMC fut rajta. Mit rakjak a másik málnapc-re, ha az arra kötött diszkről akarok filmet lejátszani a tv-n?
(eddig a tv-re egy kodi-s pc volt kötve és azon lógott a diszk)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#42586) qnadam válasza Sipi- (#42584) üzenetére


qnadam
veterán

ha ennyi a paraméter, akkor legolcsóbb tp-link?
mi volt előtte? nem lehet, hogy csak a tápja fordult fel?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#42587) Sipi- válasza qnadam (#42586) üzenetére


Sipi-
tag

Valami elég régi tplink volt. Telefonok jól mennek, de a laptopot rendszeresen ledobálja. Laptop új, másik wifin jól megy.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#42588) Sipi- válasza Sipi- (#42585) üzenetére


Sipi-
tag

Igazából az OSMC helyett Kodi lesz szimplán, az jobban bejött.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#42589) hobizoli válasza Sipi- (#42587) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem lehet, hogy vmi beallitast kene modositani csak a router-ben?

Alza

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#42590) Jahno válasza Sipi- (#42584) üzenetére


Jahno
őstag

Bármelyik legolcsóbb TPLinket. Ipon, Aqua tele van. MMben nincs olcsóbb verzió, csak erős közepestől felfelé.

(#42591) Jahno válasza Sipi- (#42587) üzenetére


Jahno
őstag

Rakja másik csatornára és ne automatára.

(#42592) Jahno válasza Bujdy81 (#42567) üzenetére


Jahno
őstag

Nem ugrottunk egymás torkának, csak az ellenfél korlátoltabb, mint én és az már kritikus :-D

Most nyomtam egy kicsit ilyen másik fura kontrollerrel. teljesen jó. Lehet ilyen kellene a gyereknek, van rajt fél marok értelmes (nekem legalábbis az :C ) játék és mindennél olcsóbb is. Mellé meg persze sárga kazik mindenhol:

Mindjárt jönnek érte, holnapra adtam bérbe Debrecenbe.

(#42593) ncc1701 válasza Jahno (#42578) üzenetére


ncc1701
veterán

Perpillanat persze. De később, mikor már ki akar látni a netre, mi lesz?

(#42594) ncc1701 válasza Sipi- (#42584) üzenetére


ncc1701
veterán

Mikrotik hap ac2?

(#42595) Sipi- válasza Jahno (#42590) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi a tippeket, egy tplinket beraktam a kosárba :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#42596) zetor2000 válasza Bujdy81 (#42567) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Úgy néz ki a társaság (Mr. Wallace), mint egy pitsa?" :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#42597) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Boost upgrade

több drón kell ;P

(#42598) Bujdy81 válasza Sipi- (#42584) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Van itthon egy elfekvőben, ma megyek Pestre sörözni. Elvigyem? ;)

(#42599) Bujdy81 válasza Jahno (#42592) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ez tök jó, csak nem tudom, van-e a játéknak HDMI kimenete? ;)

Meg most a Minecraft KELL, az fut ezen?

(#42600) WiZARD válasza FőDudu (#42513) üzenetére


WiZARD
addikt

Csak ezt nem mindenhol értik meg.

Exmunkahelyemen szóltak hogy dolgozzak több órát, mondtam hogy de nincs több munka. Az volt a válasz hogy akkor csináljam lassabban, netezzek közben, stb, csak legyek ott időben többet. :W
Köv évben év elején tervezésnél szóltam, hogy kérjünk több munkát az adott területen, mert ezeket jóval gyorsabban meg lehetne csinálni. Erre közölte az illetékes, hogy nem, maradjon így, mert ha most gyorsabban csináljuk akkor jövőre már elvárás lesz ez az új, gyorsabb tempó.

Volt egy csaj, aki az évek óta mindenki által használt és elfogadott tool-t akkor használta életében először, 1 napot elbaszott arra hogy leellenőrizze, hogy tényleg jó-e, majd utána boldogan közölte hogy tényleg jó. Napi tizen órákat dolgozott, de csak mert q lassan csinált mindent. Persze ő volt mindig a példakép, hogy ő bezzeg mennyit dolgozik.

A végén én voltam az alulteljesítő, motiválatlan, stb.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.