Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42451) -NoVa- válasza Gabibácsi (#42448) üzenetére


-NoVa-
őstag

Glorious PC Master Race.

(#42452) Jahno válasza Samott (#42445) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán szabaduljon rá a netre "kultúrát" tanulni? Kell ahhoz meg pár év. Bát nyilván legtöbb ismerős így nyomja. Fejlődőképes szókincs, egyéb zaklatás, miazmás.

(#42453) -NoVa- válasza Gabibácsi (#42450) üzenetére


-NoVa-
őstag

Raktári számot alkatrészenként.

(#42454) FőDudu válasza Bujdy81 (#42443) üzenetére


FőDudu
addikt

Fiam iPaden nyomja.
Az elso generacios iPad mini, szoval nem mai darab. Megy rajta rendesen.

Azt csinalja, hogy benyom valami netes radiot es az szol a hatterben BT hangszorobol. Vagy fejhallgatoban.

Azaz Minacraft plusz valami zene.

Xbox es PS nagyon nem javasolt a suliban oket tanitok szerint. Nem is vettunk. Most kap egy legujabb 128 gigas ipadet es az megint jo lesz 3-4 evig.

FőDudu

(#42455) Samott válasza Gabibácsi (#42448) üzenetére


Samott
addikt

Kb mint az olimpia meg a paralimpia kozt a kulonbseg. Zsakban indulsz 100 meter sprintben.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42456) Samott válasza -NoVa- (#42451) üzenetére


Samott
addikt

Oszt ha osszengednek oket egy feluletre, akkor megis a konzolosok sirnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42457) -NoVa- válasza Samott (#42456) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nincs verseny, és mivel ezt zsigerből nem értetted, ezért is szól rólad a mém. Tetszőleges FPS-hez simán kontrollerrel fogok hozzá kanapéról, és játszom végig a sztori miatt, csak a PUBG-t játszom egérrel asztalnál. Majd valahol 12-14 évesen jöhetnek a piros csíkos fekete RGB ledes gamerperifériás hülyeségek, ha a gyerek igényli.

Azaz itt most az áll a mérlegen, hogy elvonulva kussban játszik a szobájában, vagy a nappaliban TV előtt mutogatja lelkesen a progresst, és bevonja a családtagokat.

Persze ezzel kéretlenül növeli a többi kisebb gyerek screentimeját is, de legalább LEGO kaliberű kontenttel.

(#42458) hobizoli válasza ncc1701 (#42439) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az alkohol inkabb a muanyagbol oldalna ki, a fembol kevesbe

több drón kell ;P

(#42459) Jahno válasza Samott (#42447) üzenetére


Jahno
őstag

Szomszédok meg most szoktak rá.

(#42460) Jahno válasza Samott (#42456) üzenetére


Jahno
őstag

Erre valamikor tavaly azért hoztam pár példát, csak senkit nem érdekel. Annyira sírtak, hogy a jobbakat rögtön fel is karolták a konzolgyártók, mert ha már ilyemsikkel VB-t nyer, akkor sírni lehet. Vagy megpróbálni utánacsinálni. Persze, hogy sír, ha nem koreai 12 éves.

(#42461) -NoVa- válasza hobizoli (#42458) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az aluminiummal is van baj, amikor galvánelemként kezd működni az emelt alkoholtartalom miatt. Motorokkal több lesz a gond, mint az autókkal, leginkább minden tavasszal a 4-5 hónapra lerakott példányokkal. Hosszabb távon meg 20-25%-ról is beszélnek EU szinten.

(#42462) hobizoli válasza -NoVa- (#42457) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de Samott nem errol a konkret esetrol irt, hanem ha adott game megy konzolon meg PC-n is, es online lehet tolni egymas ellen, akkor 90%-ban a PC-sek verik a konzolosokat a jobb iranyithatosag miatt
vagyis qrva jol kell tolni a konzolon, hogy egy atlagos PC-s kocagamert is elverjel online jatekban

ezert irta, hogy "egy feluleten akkor megis a konzolosok sirnak"

több drón kell ;P

(#42463) -NoVa- válasza hobizoli (#42462) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kontextus, bakker. Minecraft, és egy kezdő, teljesen softcore gamerkarrierébe belekóstoló kislány a téma.

(#42464) hobizoli válasza -NoVa- (#42463) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tudom :DDD
de o ezt altalanossagban irta

több drón kell ;P

(#42465) Samott válasza -NoVa- (#42463) üzenetére


Samott
addikt

Ha most kezdi miert kotjuk rogton hatra az egyik kezet? Ne azzal kezdjen, ahol a legteljesebb elmenyt kapja? Kontrollerrel meg nem probaltam de mobilon majdnem agyverzest kaptam tole, egesz egyszeruen frusztralo ha kuzdeni kell az eszkozzel. Egyebkent Zoli jol irja, pont arrol beszeltem ahogy o erti.

Plusz egy: es azert a minecraft nem eppen egy fps shooter eleg sok mast is tud.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42466) Gabibácsi válasza Samott (#42455) üzenetére


Gabibácsi
tag

Kár hogy nincs benne verseny, és amúgy sem igaz. Attól függ mit szoksz meg.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42467) Gabibácsi válasza hobizoli (#42462) üzenetére


Gabibácsi
tag

minecraftról van szó, és egy kislányról

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42468) Jahno válasza Gabibácsi (#42450) üzenetére


Jahno
őstag

Kattogós nem baj, csak a többi körítés. Jahh, itt a GB kazid.

(#42469) Gabibácsi válasza Jahno (#42468) üzenetére


Gabibácsi
tag

melyik kazim?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42470) Jahno válasza Samott (#42465) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nem próbáltad, akkor házi feladat: próbálj ki egy alap Super Mariot kontrollerrel és joystickkal. Aztan mondom a következő leckét. Mobil teljesen más, ezzel éppen tegnap léptem meg 4 hasonló véleményű valakit és egyből rájöttek, hogy ami azon csak a youtubeon és netes leírások népszerű, azt kézben fizikai cuccal teljesen jól lehet nyomni. Meg van mindegyiknek a helye, plusz felé erősen szubjektív. És teljes élménylesz elhiheted. Aztán jöhet a Sega pakk és a Bomberman.

(#42471) Jahno válasza FőDudu (#42454) üzenetére


Jahno
őstag

Xbox játék az ördögtől való az iPadhoz képest, vagy mi a konkrétabb indok? Azon felül, hogy sok pénzt bele lehet ölni. Ellenben ha nincs saját TV, akkor szabályozhatóbb. Nem sokára úgyis mindenből saját kell...

(#42472) Jahno válasza Gabibácsi (#42469) üzenetére


Jahno
őstag

Sok az egyben GB.

(#42473) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

A notebookkal csak az a bajom, hogy azzal kiszabadul a netre. 9 éves lesz januárban, de okos (anyja vére ;) ). Tehát meg fogja oldani, hogy kijusson a netre. Amúgy én is laptopon játszanék mindent (ugyanitt eredeti, be sem aktivált Diablo III Collectors Edition eladó, dobozzal), de a PS mégis közösségibb lehet...

(#42474) Gabibácsi válasza Jahno (#42472) üzenetére


Gabibácsi
tag

állat, és ez megy a colorban? mert erről lemaradtam na

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42475) Jahno válasza Bujdy81 (#42473) üzenetére


Jahno
őstag

"Tehát meg fogja oldani, hogy kijusson a netre."

Dehogy. Ezer+1 olyan van, hogy nem tudja megoldani.

(#42476) Samott válasza Gabibácsi (#42466) üzenetére


Samott
addikt

Nekem te ne magyarazz a minecraftrol. :) Ha van jatek amit komolyan tolok akkor az az. Van benne verseny, mert menekulsz a creeperek elol... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42477) Jahno válasza Gabibácsi (#42474) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt beszéltük, hogy állítolag igen, csak eladták előlünk aztán lett máshol vagy mi. Vasárnapig valahol a kezedbe nyomom.

(#42478) Jahno válasza Samott (#42476) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem ne magyarázzad, hogy ha Neked nem jött be a kontroller, amit nem is próbáltál az akkor másnál sem fog működni (:-

(#42479) Samott válasza Jahno (#42470) üzenetére


Samott
addikt

Marional ket gomb kell: elore meg fel. Ket ujjal eljatszl vele. Ne hasonlitsd mar egy minecrafthoz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42480) Jahno válasza Samott (#42479) üzenetére


Jahno
őstag

Nem véletlenül kezdtem ezzel, hogy meg legyenek az alapok. Bár ezek szerint elmélet sincs, mert van még ugrás és lövés, szóval a kettő helyett rögtön öt aza gomb.

(#42481) ncc1701 válasza Bujdy81 (#42443) üzenetére


ncc1701
veterán

Kell kapásból egy 2080Ti alá, mert van rtx módja is! :) Hogy mi értelme van, ne kérdezd.

(#42482) ncc1701 válasza Bujdy81 (#42473) üzenetére


ncc1701
veterán

Erre megoldás lehet az opendns.

(#42483) Samott válasza Jahno (#42480) üzenetére


Samott
addikt

Ugy ertem, hogy egy primitiv jatekhoz eleg lehet a kontroller, de ha osszetetteb dolog van elojon a limitaltsaga. Marpedig a minecraft nem egy mario szintu cucc.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42484) Jahno válasza Samott (#42483) üzenetére


Jahno
őstag

Én tudom, hogy nem Mario-szintű cucc, de azt kb. ismered, mert használod, mást meg nem, gondoltam elkezdjük a történekem elejéről. Aztán jöhet a 400 Herzes monitor.

(#42485) Samott válasza Jahno (#42484) üzenetére


Samott
addikt

Nem tudom, nem vagyom arra, hogy sprinteljek mankoval. Biztos lehet, csak nem latom a varazsat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42486) Gabibácsi válasza Samott (#42476) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem te ne magyarázz arról hogy hogy játszik egy kisgyerek :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42487) Gabibácsi válasza Samott (#42485) üzenetére


Gabibácsi
tag

Számodra mankó, más meg tud játszani vele :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42488) Jahno válasza Samott (#42485) üzenetére


Jahno
őstag

Azon kívül, hogy valaki fejlettebb engem azzal is lefut, megint kezd elkanyarodni a dolog.

(#42489) Jahno válasza Gabibácsi (#42486) üzenetére


Jahno
őstag

Mikor láttál utoljára videójátékot? Mondjuk azon kívül, hogy a táskámban van 10 darab, meg mellettem a kocsiban még kb. 7 :-D

(#42490) Gabibácsi válasza Jahno (#42488) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jaja, megint a professzionális verseny irányába mentünk el.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42491) Samott válasza Jahno (#42488) üzenetére


Samott
addikt

Attol hogy valaki fel kezzel ugyesebb mint en kettovel, nekem meg szivas egy kezzel jatszani.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42492) #09908736


#09908736
törölt tag

Akkor én kussolok, hogy FortNite-ot iPaddel játszom, és amióta azzal vagyok, elkezdtem gyűjteni a Victory Royaleokat... Egér-bill kombóval ha játszom, lenyomnak. Pedig Quake-ben jó voltam anno.
Meg Call of Duty Mobile is iPaden, ott már 5 vagy 6 győzelmem van.

(#42493) Gabibácsi válasza #09908736 (#42492) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én cod-ozok meg pubg-zek ipadon :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42494) Jahno válasza Samott (#42491) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor miért magyarázzuk, hogy Bujdy lánya bénább nálunk? Akad 1-2 kocka buli és verseny, meg kell nézni mit tudnak. És azt nagyon.

(#42495) Jahno válasza Gabibácsi (#42493) üzenetére


Jahno
őstag

PS2es CODot el is adtam, meglepődtem, hogy még pénzt érnek a piacon. Viszont mióta nem joy van, hanem ilyen kontrolleres izék, egész jól megy egy csomó autós/motoros, ami eddig nem is érdekelt. Na de majd jövőre írok listát mit rakok ki alapnak. Muper Sario, Kastlevanija, Ranbo 14. Esetleg Zeldo? Na majd meglátjuk. Samott majd ott talán rájön, melyik két gomb nem elég az alap Marionak sem :-D

(#42496) -NoVa- válasza Samott (#42483) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem Minecraftezel gamepaddel, de szerinted szar. Én meg pont, hogy PS4 kontrollerrel szoktam TV-re kötött Win10 géppel, de attól még tartod magad hozzá, hogy játszhatatlan úgy. COD Modern Warfare szériától a GTA-kon át a Left4Deadig mindenre megfelel, aztán mind túlmutat a 2D Mario-n kicsit komplexitásban. Mondanád ki, hogy neked nem áll kézre az egész, de extrapolálod a világra, abból is az egyáltalán nem nem kompetitív és nem eSport részére.

(#42497) Gabibácsi válasza Jahno (#42495) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én skyrimezek kontrollerrel :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42498) -NoVa- válasza Gabibácsi (#42497) üzenetére


-NoVa-
őstag

Régen én is kontrollerrel kalandoztam végig párszor a Skyrimet, mint te. Aztán kaptam egy nyílvesszőt a térdembe.

(#42499) eattila válasza Gabibácsi (#42497) üzenetére


eattila
csendes tag

Én néha youtube-ozok távirányítóval.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#42500) hobizoli válasza Gabibácsi (#42487) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Quake2 is ment csak bill-rol is, de azert egerrel konnyebb az is :DDD

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.