Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42851) npera


npera
újonc

Nagyon jó. Tegnap volt az alkoholos boltban és vettem gint. És a közértben pedig tonikot.

Jégkockát csináltam a fagyasztóban.

Most végzek lassan a második pohárral, szóval ideje megcsinálni harmadikat.... :C

(#42852) FőDudu válasza npera (#42851) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk a karacsonyi vasarban van forralt Gin meg mindenfele Gin alapu tea.
Elsore meredeknek tunik, de nem szar...

Fever Tree meg eleg jo cucc hozza - kb. alap.
Van egy masik tonic marka is - de meg nem mondom fejbol...

Nalunk ev kozben van 1 hetvege amikor Gin fesztival van - na ott dulvan megy az uborkazos tortenet.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#42853) -NoVa- válasza npera (#42850) üzenetére


-NoVa-
őstag

Vagy FPV szeműveg + gamepad forma táv, mert nem kell úgy rá monitortartó, és elfér a táskában jobban... Én épp olyanra NEM cserélem a sajátom:)

(#42854) Phülöp válasza npera (#42851) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt közben felkerült az ablakra az egyik égősor, a csirke a sütőben melegedik, mi meg Machine Head-et hallgatunk Amea-val és pálinkázunk.

link

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#42855) zetor2000 válasza FőDudu (#42849) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem jó a link... ki kéne javítani. Én amúgy a kéziműszer mellé adottat használom.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#42856) Phülöp válasza Phülöp (#42854) üzenetére


Phülöp
addikt

A 4. körben már finn punk szól. Lesz itt még baj vastagon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#42857) npera válasza -NoVa- (#42853) üzenetére


npera
újonc

Aha!

Szóval motoszkál a gondolat, de még próbálsz ellenállni. Ismerős.

Nálam egyszerű a helyzet. Se szemüveg, se semmi. De ha elcsattan az agyam, akkor veszek szemüveget és utána kábé a csillagos ég a határ. Igazából nem, mert szerintem kábé 3 km magasan elfogy az akksi és a quad lejön magától, de érted a metaforát :C

Én most nagyon elégedett lennék, ha lenne megoldás a firmwaret visszarakni eredeti állapotra. Nem tudom mi történt a rádióval, de a firmware verziótól teljesen függetlenül leredukálódott a menüben elérhető oldalak száma 7-re. Egy csomó oldal eltűnt. Ami zavar az a Mixer menü eltűnése, mert ott néha érdemes nyomkodni. De most csak nincs.

Az OpenTX Companion működik, de ha kint vagyok a mezőn, akkor elég nehéz ezzel vígasztalni magamat.

Viszont ha IQ-ból (amiből k*rva sok van) kompenzálom a rádió beállításait, akkor ez inkább egy tough viking challenge és igazából sz*rok a farmra az expóra.

(#42858) Jahno válasza Phülöp (#42856) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnap este város közepén egy vélhetően üzemi nyomáson működő finn figura a nyakamba ugrott és mindenféle jót kívánt. Legalább rendes őrült. Bár az is lehet, hogy elküldött a picsaba, de azért a hey man, adj egy ötöst fákin dumával kezdés megalapozta a 3 másodperces jó haverságot.

Én színpadot meg is építettem, gyors interjút úgy látszik itt is és mindenhol le lehet nyomni.

(#42859) Gabibácsi válasza FőDudu (#42808) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mi megyünk a gyerekért 25-én, onnan meg a szüleimhez, és ott pihizünk, mindenki boldog lesz.
Ja megvan a fa, itt áll a nappaliban, az első fám a válás óta.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42860) Gabibácsi válasza Grillo (#42818) üzenetére


Gabibácsi
tag

De főz kocsonyát, január 2-án megyünk ki Oroszországba, és már veszi a dolgokat amiket főzni fognak nekem a nagynénjével, kocsonya, réteges hering, mindenféle saláta, levesek, szerintem valami bő nadrágban fogok menni :D Ott a karácsony jan 7

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42861) npera válasza Phülöp (#42854) üzenetére


npera
újonc

Én már kellően vidám lettem. Letudtam 3 IKEA-s vizespohár gin-tonikot, most átmentem ciderre (tudom, ez olyan buzigyerekeknek való ital), aztán még nem tudom mit iszom utána.

Még van egy-egy bag-in-box vörös- és fehérbor. Én meg itt vagyok száraz torokkal. Valami lesz.

Délután hoztam friss patront a szódasztrímbe, szóval akár kamu-fröccsöt is tudok emulálni. Jahnp áldása nem lenne rajta, mert nem igazi szikvíz. Gabibácsi vélhetően bekommenteli hamarosan, hogy az emulálás amolyan buzigyerekes dolog, de vállalom..... :C

Tegnap este voltam afterwörkön és majdnem sikerült decens módon viselkednem. Tényleg igyekeztem, de sajnos alapvetően az ösztöneim vezérelnek. Volt egy kis megbicsaklás, amikor eléggé megnyerte a hölgyek tetszését, ahogy grafikusan illusztráltam hogy miféle módon tudnám magamévá tenni a csokoládés desszertet amit a csoportfőnököm gondatlan módon felügyelet nélkül hagyott az asztalon. Kétféle szcenáriót vázoltam fel, mindkettő osztatlan sikert aratott. Vigyázni kell, a nőstények csak egy darab húst látnak bennem, pedig én egy érző lény vagyok.... (most tessék együttérezni velem)

:Y :C

(#42862) npera válasza Jahno (#42858) üzenetére


npera
újonc

Nemzetközi kapcsolatok építése fontos dolog.

Skandináv vonalon mozogva azt tudom mondani, hogy ha nem úgy kezdődik, hogy megmarkolják durván a tarkódat és durván megfejelik az orrnyergedet, akkor az dö biginning of e bjutiful frendsip...

(#42863) npera válasza Gabibácsi (#42859) üzenetére


npera
újonc

Boldog karácsonyt nektek! Előre nézzetek és Szinyór Handabanda (Sok Hűhó Semmiért) szavaival élve a Földet be kell népesíteni!

(#42864) npera válasza Gabibácsi (#42860) üzenetére


npera
újonc

Tréning gatyó. Az tágul.

(#42865) Gabibácsi válasza npera (#42861) üzenetére


Gabibácsi
tag

Buzievagy :) 3 napig itthon fetrengtem fosósvírussal, nem kívánom senkinek
tegnap kiszabadultam, praktiker, ma meg fa, lidl, most meg kenyeret sütök
este iszom egy sört is, beke
lehet kibontom a csehszlvákia vodkámat is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42866) Phülöp válasza Jahno (#42858) üzenetére


Phülöp
addikt

Olyat mondanak ilyentájt, hogy hüvájoulu. Az pont olyan, mint a merikriszmasz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#42867) npera válasza Phülöp (#42866) üzenetére


npera
újonc

De ti kisajátítottátok (ez egy bonyolult szó) a Mikulást és a Karácsonyt magatoknak, szóval ez így nem teljesen fair :Y

(#42868) Gabibácsi válasza npera (#42863) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az egy nagyon jó film (meg persze a könyv is)
Nektek is boldog karácsonyt így előre is, majd iszunk az egészségedre. Végülis északra megyünk januárban, szóval majdnem közel leszünk :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42869) Gabibácsi válasza Phülöp (#42866) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem, az azt jelenti hű várjon, legyen szíves adjon egy kupica italt.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42870) npera válasza Gabibácsi (#42865) üzenetére


npera
újonc

Az instant fogyókúra.

Még a lakásban laktunk, amikor elkaptam a gyerektől a vírust. Azt hiszem a most éppen tömegtermelésbe kerülő benzines motor sourcing meetingjére telefonáltam be (Skype) otthonról, mivel már éreztem a közelgő világvégét. Éppen valami deviation list volt a téma, amkor éreztem, hogy jön a baj. Benyomtam a szkájpon a mjút gombot, aztán elkezdtem légzésgyakorlatokat végezni. Pár perc után beláttam, hogy a légzésgyakorlatok sz*rt se érnek, , ideje bevonulni a fürdőbe.

Utána jött a mókás része a dolognak: melyik nyílás élvez prioritást. Először ülni kell vagy inkább térdelni a porcelán Isten előtt és ölelni a hideg fajanszont szorgalmasan. Már nem emlékszem a részletekre, de minden nyílás kellően ki lett purgálva kormolva, aztán miután összeszedtem magam újra ki tudtam mászni a konyhába és felvettem headsetet és megpróbáltam megérteni, hogy merre ment a meeting és mit szalajtottam el.

A vicc az, hogy én írtam a meeting minutes-et és egész konzekvens lett. Hiába, egy kis hányós-fosós vírus nem állhat a technikai fejlődés útjába.

(#42871) Jahno válasza Gabibácsi (#42859) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, 23án fél napot melózok, akkor is jó.

(#42872) Phülöp válasza npera (#42867) üzenetére


Phülöp
addikt

Ajánlom a Rare Exports című filmet, amiben fény derül a mítoszra és annak kialakulására.
Időközben itt már Auróra - Előre kurvák, gengszterek, meg a csirketorta is kész van.
Qrva Tidal nem tudja a cépégét. :U

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#42873) npera


npera
újonc

Megittam az egész üveg cidert, most átmentem egy férfiasabb ágazatra és fröccsözök. Közben szól a Quiet Place a göteborgi bandától, akik jobb híján In Flames néven illetik magukat.

Remélem Igu talált valami reprezentatív finn bandát, mert különben a finn sisu csorbát szenved.

(#42874) zetor2000 válasza Phülöp (#42872) üzenetére


zetor2000
senior tag

De a jutyúb igen...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#42875) Jahno válasza npera (#42862) üzenetére


Jahno
őstag

Markolás volt, de azt sógortól is megszoktam. Lehet van benne északi vér? Aztán szerintem munkaügyben most hallottam szerintem a legfurább választ az "és a csapat milyen?" kérdésre :C

Mai technikus bandában nő is volt, lebaszott mindenkit és kiosztott fel doboz multivitamint, hogy tessék viselkedni, ha már folyton kicsináljátok magatok akkor legalább ennyit kapjátok be.

Majd képezem a fellépő ruhákat is és lesz klipp.

(#42876) zetor2000 válasza npera (#42873) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem rossz a cider, én a Sommersby féle áfonyásat kedvelem, meg a körtéset. Pár üveg azért elég tud lenni abból is. De ha van rendes sör, akkor azt inkább. Meg mindenféle tömény...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#42877) npera válasza Jahno (#42871) üzenetére


npera
újonc

Én elvileg behívható vagyok egy meg nem nevezett "északi csillag" modell végső simításaival kapcsolatban. Ha a Borkuckóban lennénk és szalonnnás pelyhet majszolnánk, akkor tudnék mesélni, de most inkább befogom a nagy pofámat. Majd nyáron. Vagy ősszel.

Addig kezelem a sorompót erősen.

(#42878) Jahno válasza Phülöp (#42866) üzenetére


Jahno
őstag

Lányos zavaromban elsőre egy mettálbazmeeeeg sikerült, ennek is örült nagyon.

(#42879) Jahno válasza npera (#42877) üzenetére


Jahno
őstag

Nyárra már kértem időpontot mindenhova. Tegnap havert beavattam a Borkuckós rejtelmekbe és átérezte milyen a hely karmája ha fröccs mellé pörcöt veretünk.

(#42880) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Mai impulzusvásárlás egy lidlis robotporszívó lett. Nagyon nézegettem, infokat nem találtam róla, de olcsó volt, és van rá gari 2 év. Asszony meg megvette nekem, szóval ő vásárolta én impulzusoltam. Most töltődik, az appja csapnivaló, ios-en megy, androddal még nem sikerült belőni. Elvileg tud alexát is, meg van távja ha nagyon elrontok valamit.
eddig annyi próba volt hogy kicsit mászkált, meg hazatalált.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42881) npera válasza Jahno (#42875) üzenetére


npera
újonc

A képezés fontos dolog! 4:3 vagy 16:9 vagy 12,35?

Nálunk az ScM egy nagyon vérmes puna határozott hölgy és igyekszem tárgyilagos és professzionális lenni. A baj az, hogy a leányzó bár fosik tőlem alapvetően, mivel erősen hasonlítok az exére, de ugyanakkor bizsergeti a lehetőség, hogy én nem svéd vagyok és úriember módjára viselkedek a hölgyekkel. Viszont alapvetően egy ösztönállat vagyok és erősen túlmegyek mindenen ami a civilizált környezetben értelmezhető.

Nálam az adott szó gyakorlatilag szent, és asszonnyal kimondtam a holtomiglant, tehát minden más csak elméleti lehetőség. Viszont a munkaidő egy részét kénytelen vagyok a scrum master társaságában eltölteni, így muszáj valami stratégiát kidolgoznom a lelki nyugalom érdekében.

Ha minden jól megy, akkor a scrum master megérti, hogy én dedikált vagyok asszonnyal kapcsolatban és foglalt erőforrás vagyok. Kell találni valaki mást, aki képes ellátni a feladatot.

(#42882) npera válasza Jahno (#42879) üzenetére


npera
újonc

A fröccs és a pörc együtt --> the planets have aligned :-)

(#42883) FőDudu válasza Phülöp (#42872) üzenetére


FőDudu
addikt

Tidal nagyon akciozik. Mar 5 honap 3 euro.

FőDudu

(#42884) Grillo válasza npera (#42861) üzenetére


Grillo
senior tag

Baze, az elmúlt héten háromszor is úgy gondoltam, hogy végre bebaszok egy igazit, rám is férne, pedig nem szoktam.
Na ebből egy sem jött össze, és ahogy nézem az idei év végét, már nem is fog.
Hacsak itthon egyedül nem, de azt meg a gyerekek miatt azért nem kéne. :DDD

(#42885) Phülöp válasza FőDudu (#42883) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem van 4 hónap 299 Ft Hifi, asszony pár napja nyomott egy 5 hónap 5 eurós standard előfizetést.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#42886) WiZARD válasza Sipi- (#42842) üzenetére


WiZARD
addikt

Vicces ez a cikk. Mondjuk azok a németek írták, akik a csalódízelek után megalkották a legtöbbet fogyasztó elektromos autót az E-tron képében, majd ezt túlszárnyalták a Taycannal, és most itt a csodás ID3, amivel a tervek szerint úgy mutatják meg a világnak hogy milyen faszák, hogy legyártanak 20k db-t amit nem lehet használni, és majd valahogy rendberakják :DDD

Ha jól tudom az e-tron is kapott engedélyt valódi tükrök nélkül, arról meg szó sincs hogy ne lenne "ablaktörlő" a cybertruckon, mert nyilván lesz, hogy oldschool gumi vagy menő lézer az majd kiderül.

Szerintem baromság ez az okoskodás ahogy van. A töréstesztek szerint Tesla a legbiztonságosabb autók egyikét gyártja azokban a kategóriákban, ahol jelen van. Ezek után nyilván elfelejtették ezt a témát/leszarják. Van olyan hülye, aki ezt komolyan gondolja?

Aztán, hogy milyen kategóriába szánják, és minek kell megfelelni, az majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#42887) Gabibácsi válasza Grillo (#42884) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szilveszterkor menjünk táncolni a főtérre!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42888) Grillo válasza Gabibácsi (#42887) üzenetére


Grillo
senior tag

Mármint inni? :DDD

Még a szilvesztert nem látom, de szerintem esélyes a korán fekvés, esetleg valami film megnézése után.

(#42889) qnadam válasza FőDudu (#42849) üzenetére


qnadam
veterán

ha méricskélni vágysz, akkor szerintem külön eszközt vegyél, az univerzálisabbabb.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#42890) Gabibácsi válasza Grillo (#42888) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen igen, ne legyél nyuszi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#42891) FőDudu válasza qnadam (#42889) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet komolyabb tolto meg is olne...
Asszony telojahoz a gyari is valami 48w.

FőDudu

(#42892) qnadam válasza npera (#42861) üzenetére


qnadam
veterán

Délután hoztam friss patront a szódasztrímbe, szóval akár kamu-fröccsöt is tudok emulálni. Jahnp áldása nem lenne rajta, mert nem igazi szikvíz.

de miért nem igazi? már azon kívül, hogy nem a szikvizes hozta a paripája segítségével.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#42893) Samott válasza WiZARD (#42886) üzenetére


Samott
addikt

Az eddigi teslak gombolydedek voltak. Ez meg szogletes gyalogos kivegzoeszkoz. Gyakorlatilag egy tank, az ritkan torik jol. Meg az se akit eltalal.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42894) qnadam válasza FőDudu (#42891) üzenetére


qnadam
veterán

nekem olyan állat van, aminek usb-a mindkét vége, az 4 ampert még simán megmért (elvileg háromig megyen) 5 volton, de amikor vettem 3 éve, még ez is extrémnek számított. de biztos van azóta korszerűbb mérőkészülék.

innen van kétféle mércém is, valószínűleg van olyanjuk, amit keresel. én elsősorban arra használtam, hogy kiszórjam a szar kábeleket, amiken valahogy elfogy az áram fele.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#42895) FőDudu válasza qnadam (#42894) üzenetére


FőDudu
addikt

48W az meg 12 volton is 4 amper.
Asszony szerint kb 20 perc alatt nyomja 80%-ra a telojat.

A Qualcomm fele Quick Charge 3.7 az 3,7-20V kozott 0,2V-os lepcsokben bamit tudhat.
Nem tudom ez a Huawei gyari tolto melyik specifikacio.

Majd lovok valamit ami QC 3.0 kepes.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#42896) -NoVa- válasza FőDudu (#42895) üzenetére


-NoVa-
őstag

A MacBook Pro 75W-os usb töltőjéről elmegy az S9, a Buds, a BTR3 meg nem, de az egy USB2 chip egy C foglalattal, imposztor:)

[ Szerkesztve ]

(#42897) qnadam válasza -NoVa- (#42896) üzenetére


qnadam
veterán

a következő monitorom (nagyon majd egyszer) olyan lesz, ami usb-c-n kapja a képet, viselkedik dokkolóként és tölti is a laptopot.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#42898) FőDudu válasza -NoVa- (#42896) üzenetére


FőDudu
addikt

BTR3 elmegy a Note9 toltojerol.
Pedig az is 5/9V kiadasara kepes cucc.

Note9 elmegy a Macbook 29 Wattos toltojerol.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#42899) Jahno válasza FőDudu (#42898) üzenetére


Jahno
őstag

Most reszeljük át a Videoton pongot, hogy a mostani fordított polaritásos 9 volt helyett 5-30 bármilyen AC/DCvel menjen.

(#42900) FőDudu válasza Jahno (#42899) üzenetére


FőDudu
addikt

Az nem nagy truvaj...
Graetz, puffer, stabkocka.
Vagy komplett panel a kinaitol...

Ledtrafo helyett a szalagra radugtam a masszazsfotel 12V AC tapjat.
Kicsit villog, de birja.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.