Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29735) Jahno válasza -NoVa- (#29730) üzenetére


Jahno
őstag

Én is mindig ott kötök ki, hogy a TAXI olcsóbb, aztán igazából annyiért már bejövök kocsival a városba, elintézem amit kell, fizetem a parkolást és állhatnak a lomok a kocsiban, akkor 2x12 percet sem kell várni arra, hogy kiérjen a kocsis. Most valamikor szerintem hozok magammal bicajt, mert még szeptemberig illene eljutni haverhoz sörözni. Ott sem árt időre menni meló után és pont 1.5 kilométereket kellene gyalogolni busztól-buszig és keresztül-kasul. Ott kb. jó lesz a hatékonyság.

Most ott tartok, hogy a Limo reg okés lesz, nincs havidíj, ha éppen úgy adja akkor esetiben tudom használni. Drivenow az akkor jó, ha sofőrrel megyek, egyébként nem nekem való, drága úri mulatság. A rolleres Lime oldalát meg sem tudtam fejteni, minden kiderült, hogy Ciscotól Bécsig hol van cucc, a sign up menüpont alatt csak állásajánlat és töltőember, semmi regisztráció vagy egyszerűen megnyomható, kibogozható leíás. Idővel újra megnézem, így már hirtelen nem is lett fontos :-) Blinkeet is meg fogom csinálni, az néha jól jönne, de az sem tiszta milyen jogsi kell hozzá... Másik, hogy ma szintén el kellene menni az Aquába, ha ez lerendezem pár ezresért, akkor okés lenne, de az első szabad gép pont a metrómegállóban van, visszafelé szintén ez lehet a helyzet, akkor felszállok a metróra és már maradt 2 korsó söröm. Bonyolult ez na :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.