Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11849) -NoVa- válasza npera (#11732) üzenetére


-NoVa-
őstag

Itt is szánsájn és heppinesz van közben. A posta hozta a formáját, és hazudott a tracking felé. Nem volt kedve egy csomag kedvéért erre kerülnie az elosztóból a sofőrnek, így bebillentették, hogy megpróbálták kiszállítani, de nem. Mivel nem hozták ki, de a közelben sem járt, ezért értesítőt sem kaptam róla, de értesítő nélkül nem voltak hajlandóak a csomagról tudni a postán. Egy nappal később már behozták, és már tényleg a postahivatalban rakták le egy sarokba, és kaptam értesítőt. Innentől én is nyomhatom a gombot és tekergethetem a potmétert boldogan. Ez a postai hozzáállás valami speciális S.M.S.L. feature lesz, a gyári boszorkány minden csomagra kimondja a kisebbik nem teljesen elvesztős tranzitátkot, majd rádobják a futószalagra.

Egyelőre a lehető leggyengébb környezetben üzemeltem be, azaz levettem a cserépkályha tetejéről 2 Genius hangfalat, és egy Logitech BT adapter vonalkimenetéről hajtottam. Sokkal jobban szólnak az olcsó hangfalak erről, mint a saját mélyládába épített erősítőjükről, nem számítottam értékelhető hangzásra. Most már csak meg kell csináljam a döglött erősítős, így már rég nem aktív Cambridge Soundworks hangfalaim kábelezését hozzá, hogy rendes DAC-ról rendesebb hangszórókkal meghallgassam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.