Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) Jahno válasza -NoVa- (#12200) üzenetére


Jahno
őstag

Másik cikkben ki is szúrtam a bugot, mert azzal basztatták a gyereket, hogy miért nem iskolában van. Bár lehet a fordítás volt rossz, és nem aznapról hanem általánosságról beszélt, de akkor másik logikai kivételre fut a menet. Mert gyereknapi rendezvényen ahol dől a Nutella és a tilláromhajj, ott miért is kellene iskolában lennie, ha a többieknek pont nem?

(#12202) ncc1701 válasza Jahno (#12196) üzenetére


ncc1701
veterán

Erről lemaradtam nyilván. Nos, macsekot nem fogod tudni bekorlátozni, mert nem olyan. Valaki fordíva ül a lovon megint.

Amúgy kamu az ország, már a Bödőcs is megmondta a nemzeti maradási idroda videóban, h mihez képest ugye. :)

[ Szerkesztve ]

(#12203) Jahno válasza ncc1701 (#12202) üzenetére


Jahno
őstag

Fordítva ül, de mi legyen? Macska sok, kiwi kevés.

(#12204) ncc1701 válasza Jahno (#12203) üzenetére


ncc1701
veterán

Ja, utána olvastam most. Érdekes a gond, itthon is filóztam rajta, h szegény madarak, de aztán úgy voltam vele, h az a madár, amelyik olyan hülye, h egy nem éhes macsek elkapja, az rohadtul megérdemli. Figyeljen oda.

Amúgy ja, lehet sétáltatni macsekot, láttam is már ilyet, bár nem az a tipikus sétálós fajta.

(#12205) Gabibácsi válasza ncc1701 (#12204) üzenetére


Gabibácsi
tag

az ember ebbe is durván beleavatkozott, a macskákat túltenyésztette, a madarakat nem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12206) Jahno válasza ncc1701 (#12204) üzenetére


Jahno
őstag

Figyelhet a kiwi amennyire akar, csak a macska gyorsabb.

(#12207) qnadam válasza ncc1701 (#12204) üzenetére


qnadam
veterán

itthon igen, viszont egy macskák nélkül kialakult faunát talán nem kellene macskákkal meg tevékkel (igaz ez inkább ausztráliában probléma) tönkretenni. valószínűleg azt kellett volna lelőni, aki az első macskát odahordta, de arról már lecsúsztunk :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#12208) Jahno válasza qnadam (#12207) üzenetére


Jahno
őstag

Érdemes utánajárni, elődeink megpróbálták rendbetenni, amit elbasztak, csak az még rosszabbul sült el. Ez ilyen. Majd most itt lesz a megoldás, legfeljebb 100 év múlva ismét azt mondják, hogy "elődeink meg bírták volna menteni a kiwit, de elbaszták".

Erre a minden mindennel összefüggre talán Yellowstone és a farkasok a jó példa, ahogy az egész okörendszer átalakult. Magyarul egy rövid összefoglaló:

https://www.youtube.com/watch?v=KTowuvk2f9Y

(#12209) npera


npera
újonc

Womens World Car of the Year. Hallottatok már róla?

The judging panel for the 2018 Women’s World Car of the Year awards consists of 34 women motoring journalists from 27 different countries. By December 2018 that will increase to 36 journalists from 28 countries and more will be added throughout 2019.
Discussions are under way with Volvo, Aston Martin and Jaguar Land Rover to present certificates and trophies for their outstanding achievements in these three categories of awards in Women’s World Car of the Year 2018.

A győztes a Volvo XC40.

(#12210) npera válasza Gabibácsi (#12205) üzenetére


npera
újonc

Csak egy jó tenyésztő kell...

(#12211) -NoVa- válasza qnadam (#12207) üzenetére


-NoVa-
őstag

Most akkor itt sétáltathatom a vizilovaimat póráz nélkül a parkban? A pitbull meg a boxer már teljesen elnőiesedett fajta, kell valami rendesebb dolog, amivel meg lehet jelenni. Pockot nem cibálom ki, már lejárt a garanciaideje, most a hivatalos korrekordra hajt. Korához méltóan mogorva és nem komálja a hangos zenét, legalábbis amikor összedugtam az S.M.S.L. + Cambridge szettet, és megnéztem, hogy képes kellő kilengéssel hajtani a membránokat, egyértelműen megkaptam a "mi ez a szar és hagyjam már abba" nézését. Hangerő visszavétel után visszament napozni. Szerintem ő is érezte, hogy rendesebb doboz kéne azok köré a hangszórók köré, amúgy az összkép nem vészes. Sokkal szarabb minőségű dolgokra bólogatnak elégedetten a nagyáruházak hifirészlegén a vásárlók. Legalább nem a kábel anyagából tákolt banándugók meg a WAGO hangfalkábelcsatlakozás lesz a gyenge pont.

(#12212) Jahno


Jahno
őstag

Gyárban már naponta zaklattak, hogy ki kellene tölteni az év végi elégedettségi vagy valamilyen kérdőívet. Most nekiláttam, remélem az elemző cégnekl is feltűnik majd, hogy valaki elég érdekes sormintát vert bele rekord idő alatt.

(#12213) ncc1701 válasza Jahno (#12212) üzenetére


ncc1701
veterán

Stilizált f@szokkal körberajzoltad? :)

(#12214) Samott válasza Jahno (#12212) üzenetére


Samott
addikt

Anonim, de a juzereddel be kell lepned hozza? :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#12215) ncc1701 válasza Samott (#12214) üzenetére


ncc1701
veterán

Nehogy meghekkelje a rencert, ás átírja elégedetlenségi kérdőívre.

(#12216) npera


npera
újonc

Sikerült összerakni a switchet végre. Most a powerneten felküldött vonalas neten lóg fent is egy kis TP Link 5-portos gigabites switch, arról lóg a printer és az én asztali gépem.

Most nem fut Netflix mese éppen, Speedtest szerint 37 Mbps lefelé és 11 felfelé. A ping 16 ms. Egy komolyabb netes játékot igénylő felhasználó alighanem elbőgné magát, nekem ez most pár fokkal jobbnak tűnik, mint eddig volt. A lényeg most az, hogy kiderüljön mennyire stabil így a net. Eddig sok elvesztett csomag a wifi miatt volt alighanem.

Ha most stabilabb lesz, akkor az hallelúja.

(#12218) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Optikai tuning mentalis ember erokkel? :Y

[ Szerkesztve ]

(#12219) zetor2000 válasza -NoVa- (#12211) üzenetére


zetor2000
senior tag

A kínai webshopokban pár forintért árulnak rendes "Nakamichi" banándugót is, meg villát is. Alu csatlakozó ház, 2 csavaros banándugó, rugós véggel, max. 4mm vezeték átmérőig. A villás vég az ilyen falhoz közeli cuccokhoz jöhet jól.
Szerintem érdemes lehet a kellő mennyiséget berendelni, eggyel kulturáltabb a kinézete. 4 db cca egy ezres, posta ingyen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#12220) Phülöp válasza zetor2000 (#12219) üzenetére


Phülöp
addikt

Az a Nakamichi már nem az a Nakamichi.
Tartom a véleményem, hogy a banándugó szükséges rossz, bár vannak elkerülhetetlen helyzetek. Tiszta blankolt kábelvég+csavaros szorító szerintem.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#12221) npera


npera
újonc

Na, ma sem ápoltam le a láncot a bringán. De cserébe visszavittem a fűrészt a volt szomszédnak. Eddig a net úgy hasít, mint a szél, nem szakadt még meg. Lehet, hogy eljött a kánaán?

Holnap le kell pucoljam a láncot, aztán akkor nyugodtabban tudok tekerni. Mától szegecses abronccsal mentem. Reggel -5 fok volt, a tokám az első 10 percben fázott jól. De holnap veszek egy csősálat.

(#12222) Grillo


Grillo
senior tag

Hazaértem, aztán a postaládában ott várt az értesítő, hogy akkor a Belügytől kaptam valamit.
Akkor ez most büntike, vagy esetleg csak simán a törzskönyvet kaptam meg?

(#12223) hobizoli válasza npera (#12216) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a Wifi az egy adott helysegben a mobil eszkozoknek valo

több drón kell ;P

(#12224) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Grillo,

Nikonnak van egy relative olcso de egesz elfogadhato makro objektive ami a te vazadra jo.

https://www.nikonusa.com/en/nikon-products/product/camera-lenses/af-s-dx-micro-nikkor-40mm-f%252f2.8g.html

Vagy ha ez draga akkor vannak third party markak mas makro lencsekkel.

(#12225) Gabibácsi válasza hobizoli (#12223) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tudjuk, netezni meg nagy dobozzal kell, íróasztaltól, kék köpenyben, szarukeretes szemüvegben

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12226) Sipi- válasza Grillo (#12222) üzenetére


Sipi-
tag

Bünti nem a Belügytől jön szerintem.
Vettél másik kocsit? Erről lemaradtam.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#12227) hobizoli válasza Gabibácsi (#12225) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ertelmesebb is, mint fekve meg törökülésben az olben tartva, egyensúlyozva, meg a tapipaddal keccsolni

:DDD ;] :DDD

több drón kell ;P

(#12228) Grillo válasza Sipi- (#12226) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, C4 Pikacsu, de majd ha megjártam az első szervizes kört, akkor kifejtem.

(#12229) Grillo válasza BobaHWSW (#12224) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi, főnökséggel még elbeszélgetek, aztán meglátjuk.

(#12230) Gabibácsi válasza hobizoli (#12227) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerinted, egyedül a világon. Én most a kanapén fetrengve írtam, csaxólok.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12231) Sipi- válasza Gabibácsi (#12230) üzenetére


Sipi-
tag

Te biztos valami hipszter, vagy mi vagy :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#12232) Gabibácsi válasza Sipi- (#12231) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ja en azt hittem hz a hipszter :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12233) hobizoli válasza Gabibácsi (#12230) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en meg egy hintazos legrugos szekben egy 32"-s monitor elott ulve
es nem kell tartanom semmit a kezemben/olemben ehhez

asztali TV helyett

ez WC-re is hordozhato

:DDD
:P
;]

több drón kell ;P

(#12234) zetor2000 válasza Phülöp (#12220) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hátööö. Lehet, hogy ez nem az, mint ami régebben volt, de a banándugóba nagy tudományt kár belevinni. Ennyi pénzért remek vétel, pláne, hogy gagyibbat akart adni a Mikronika 1500/db-ért, mondtam a barnaköppenyesnek, hogy köszi. Ráadásul volt neki 2-3 darabja, nem 2-3 pár.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#12235) npera válasza hobizoli (#12223) üzenetére


npera
újonc

Elvileg. De ha nincs kanóc az emeletre húzva, akkor felmorzézzam wifi helyett? :)

(#12236) zetor2000 válasza npera (#12235) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha elég gyors az ujjad :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#12237) -NoVa- válasza zetor2000 (#12219) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az messze és főleg sokára van, ez meg itt és most. Olyan sokat nem kell piszkálnom, hogy foglalkozzak vele, a hangfal felőli végen meg adott a drótvég. 20W-os erősítőn a 32W-os hangfalak negyed hangerőn hajtva semmiféle komolyabb érintkezőfelületet nem igényelnek.

(#12238) -NoVa- válasza npera (#12216) üzenetére


-NoVa-
őstag

11 fel, science fiction:)

(#12239) qnadam válasza Phülöp (#12220) üzenetére


qnadam
veterán

speakon :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#12240) qnadam válasza Grillo (#12222) üzenetére


qnadam
veterán

belügytől a törzskönyv szok jönni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#12241) hobizoli válasza npera (#12235) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az elektromos halozaton at is fel lehet vezetni, nem egy ujdonsag

több drón kell ;P

(#12242) eattila válasza Grillo (#12222) üzenetére


eattila
csendes tag

Rendorkapitanysagtol megy bunti elvileg. Vas megyei vagy hogy. Bm inkabb a torzskonyv. Vagy behivo:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#12243) eattila válasza BobaHWSW (#12224) üzenetére


eattila
csendes tag

En nem ultem attol seggre. Bar neki eleg lehet a 40mm. Nekem rovid volt. Viszont eles.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#12244) BobaHWSW válasza eattila (#12243) üzenetére


BobaHWSW
újonc

De olcsobb beadni vezetosegnek mint a 85ost vagy a 105ost.

(#12245) eattila válasza hobizoli (#12227) üzenetére


eattila
csendes tag

Agyban doglok, 1 kezzel netezek/videozok. Nem Vagasi Feri vagy?:D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#12246) Grillo válasza eattila (#12242) üzenetére


Grillo
senior tag

A behívó most rohadtul hiányozna. Végül is bejött a szar idő, most esik jól a terepen lenni. :DDD

(#12247) Jahno válasza Grillo (#12222) üzenetére


Jahno
őstag

Bünti az tán még mindig Vas megye.

(#12248) Jahno válasza hobizoli (#12241) üzenetére


Jahno
őstag

Na, gyere ide a III. kerületbe és mutasd meg.

(#12249) Jahno válasza hobizoli (#12223) üzenetére


Jahno
őstag

Meg lefedni az országot bármivel. Bár marketingben szerintem megint a fotós cucck vezetnek a vezeték nélküli vezérelhatőseéggel, amikor csak tippelni mersz, hogy ez vajon mi lehet ha a dobozban ott a 2.4-es adóvevő, de nem érted az egészet.

(#12250) eattila válasza BobaHWSW (#12244) üzenetére


eattila
csendes tag

Persze. Ez nalam egyeni preferencia volt csak. Hogy rovid. Nagyobb targyakhoz tuti jo. Orakhoz hasznalta a tulaja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.