Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) hobizoli válasza Sipi- (#12300) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de az meg akkor nem volt 6 eves sem es meg 2004 volt
akkor 44k per ho elegge mas arszintet kepviselt, mint manapsag

meg ezeket A0-ban erdemes osszevetni, nem mar bonusz 10-ben

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#12302) Gabibácsi válasza hobizoli (#12301) üzenetére


Gabibácsi
tag

akartam kérdezni hogy értem mi az a megasquirt nőknél, de miért v3.0? :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12303) hobizoli válasza Gabibácsi (#12302) üzenetére


hobizoli
nagyúr

MS2 V3.0

több drón kell ;P

(#12304) eattila válasza Gabibácsi (#12302) üzenetére


eattila
csendes tag

Óóóóóóóóóóóóóó bakker :DDD :DDD :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#12305) Gabibácsi válasza hobizoli (#12303) üzenetére


Gabibácsi
tag

az én verzióm sokkal izgibb volt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12306) hobizoli válasza Gabibácsi (#12305) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#12307) JonesC válasza -NoVa- (#12290) üzenetére


JonesC
csendes tag

Még mindig inkább :)

Bár nem nagyon szoktam araszolni, de kabrióval belefér.

(#12308) -NoVa- válasza JonesC (#12307) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pont kabrióval szarabb. Tűz a nap, vagy beesik az eső, befüstöl az összes kipufogó, és minden SUV átmenne rajtad, mert kitakar a motorháztető olyan laposan, vagy az ajtótól nem látják a szomszéd sávból, hogy odalent osonsz.
Akkor már legalább egy Velorex, azzal lehet határon autózni araszoló dugóban is :)

(#12309) Gabibácsi válasza JonesC (#12307) üzenetére


Gabibácsi
tag

én csak dunakeszin szoktam araszolni, de a bringaúton ott nem férne el ez az izé mellette, szóval azzal is araszolás menne, vagy halálfélelem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12310) Sipi- válasza hobizoli (#12301) üzenetére


Sipi-
tag

Kb. 3 éve kötöttem A0-ban a Casco-t, akkor sem volt 60ezer évente.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#12311) -NoVa- válasza Sipi- (#12310) üzenetére


-NoVa-
őstag

Vidéki nő vagy, vagy? Nekem a Volvora 90 körül van, meg persze milyen feltételekkel, mekkora önrésszel, stb.

(#12312) npera


npera
újonc

Nova, hangfal teszteléshez. Ma fedeztem fel.

(#12313) Jahno


Jahno
őstag

Juhúúúúúú, apakezdődik. Audit, csiribiri. A tárgyalók túl közel vannak az irodákhoz, és ha a vendéget felügyelet nélkül hagyják és az iroda ajtaját éppen nyitva is hagyta a júzer, akkor az be tud surranni és ez rés, jajj, jajj, oldjuk meg. És most nekiállunk a papírgyárnak.

(#12314) FőDudu válasza Jahno (#12313) üzenetére


FőDudu
addikt

Emlitettem mar, hogy a legujabb biztonsagi e-lo-irasok szerint a rack szekrenyeknek elol-hatul zartnak kell lennie? Marmint zarhatonak.

Es be is kell zarni oket (marmint kulccsal), kulonben a latogatokent vagy szerelokent erkezo hozzafer(het)ne az ertekes rendszerekhez... Nem gond, a megfelelo kamera rendszer meg a kotelezoen jelen levo szemelyzet - mert annak a figyelmet el lehet terelni.

Az sem baj, hogy a rack szekrenyek zarjat altalaban egy ovodas is ki tudja nyitni egy gemkapoccsal - igy valoszinuleg nem okoz gondot egy ilyen szinten megtervezett tamadas eseten.

Ezek tul sok Mission Impossible jellegu 'USB-rol megfertozzuk a CIA kozponti gepet' jellegu akciofilmet nezhettek.... (es persze az eletben nem jartak szerver szobaban) :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#12315) -NoVa- válasza FőDudu (#12314) üzenetére


-NoVa-
őstag

Majd ha a wifi csak csőben terjedhet, és adat nem mehet ki és be a szerverteremből semmilyen formában, akkor eljöhet a biztonság, ha kiöntik betonnal az egészet.

(#12316) npera válasza Jahno (#12313) üzenetére


npera
újonc

70 mm magasan kifeszített botlódrót kell és Claymore rá. Akkor majd megtanulja a vendég, hogy ne mászkáljon.

(#12317) npera válasza -NoVa- (#12315) üzenetére


npera
újonc

És ez ugye nem fikció?

(#12318) hobizoli válasza FőDudu (#12314) üzenetére


hobizoli
nagyúr

es nem kerdezted meg, hogyha egy 14.4-18VDC-s akkus flex-l jarok arra eppen, akkor mit is er az a zar? :DDD

több drón kell ;P

(#12319) FőDudu válasza -NoVa- (#12315) üzenetére


FőDudu
addikt

Errefele a szintek kozotti kabel rendezoben kotelezo kionteni a 'mindent' legalabb tuzallo gipsszel.
Azaz ha ott megy le/fel par kabel, akkor utolag abba a csobe leginkabb semmit nem huzol bele, mert kiontik olyan szinten, hogy a kabel ne tudjon megmozdulni. :)

Igy mar vettek dulvan hosszu furokat az utolagos kabelek behuzasahoz - eloszor tuzallo gipszet atfur (50cm-1m vastag betonban vannak), majd uj kabelt behuz, kiprobal, letesztel, uj kabelt kiont.

Kulonben jon a tuzoltosag es erosen ingatja a fejet. :)

FőDudu

(#12320) FőDudu válasza -NoVa- (#12315) üzenetére


FőDudu
addikt

Timbildingeztunk Interkontiban. Liftben csak vendeg kartyarol indult a gomb nyomkodas - persze adott kartya csak adott emeletre szolt.

Igy a beszallaskor a tizenix szemelyes liftben mind a tizenix ember megsimogatta a kartyaolvasot a kartyajaval, majd nyomott egy szamot a celallomas szintjet illetoen. Szep karacsonyfa lett a 20 emeletes epuletben a tasztaturabol....

A vicc az, hogy meg a tetoterben levo barba sem lehet kartya nelkul felmenni - azaz utcarol betevedo fizeto vendeg nem letezik.

FőDudu

(#12321) Gabibácsi válasza -NoVa- (#12311) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem budapestiként 70 körül volt, most meg vidékiként fele
de mivel nincs állandó lakcímem Bp-en és nem is lakom Bp-en, ez talán nem az én hibám

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12322) hobizoli válasza FőDudu (#12319) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hasznaljatok Wifi-t :DDD

több drón kell ;P

(#12323) -NoVa- válasza npera (#12317) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha már nem fikció, a cégnél új parkolóhelytáblaformátumot vezettek be. Eddig a végénél volt alacsonyan tábla. Most az elejénél raktak drótra kifeszítve magasan, 2 méter körül Várom a tavaszt, és az első tetőcsomagtartón felejttett bringás beállásokat. Igazából sima tetőbox egy magasabb SUV-on is határeset, szerintem simán letépi.

(#12324) Jahno válasza FőDudu (#12314) üzenetére


Jahno
őstag

Én szoktam mondani, hogy ha a szerverig eljutnak, akkor már nagy a baj.

Nálunk elöl/hátul záras, de egy rendesebb adatközpontban már csak mosolyognak az ilyen kéréseken, mindenre is van opciójuk és beárazzák. Saját lerácsozott hely, külön kártyás beléptetővel, riasztóval, kamerával. Aztán akkor még elöl-hátul megbízható zár a racken. És egyik ügyfélnél kritérium, hogy rádióhullámilag teljesen leválasztott, szigetelt legyen a hely, másik meg ragaszkodik 3 szolgáltató térerejéhez, mert ha minden is megáll akkor kell a mobilnet és az SMS. Ez külön akkor móka, mikor cégnél fél évente jönnek-mennek a főnökö/auditorok és szerencsétlen nigger meg csak ide-oda költöztet, de már van köztes megoldásuk is, hogy csak a GSMet eresztik ki külön kis antennával. És a hosszúhullámot, és még pár dolgot ami éppen kivételnek eszükbe jut.

(#12325) Jahno válasza FőDudu (#12320) üzenetére


Jahno
őstag

Itt a lift előtt forgóvillás kapuk vannak, így aki csak egy emeltre jogosult belépni, annak egyből hívja is a lifte. Csak használni nem tudják, mindig magyarázzák, hogy "hülye ez a lift". Én meg egy éve nem merek beszólni, hogy Ti vagytok ostobák, mert tök egyszerű, amit kiír oda kell menni és nem kell semmi mást csinálni, nyomni, másikba beszállni, egyebek mert akkor persze, hogy túl sokan leszünk benne vagy ott is megáll, ahol nem száll ki senki. Nekem sok emeletre van jogom, így a lift előtt le kell csippantani, benyomni a számot és kiírja melyiket várjam.

(#12326) Jahno válasza FőDudu (#12319) üzenetére


Jahno
őstag

Ez mondjuk nagyon helyes, de miért nem hab, ha a világ minden részén azzal dolgoznak?. Vagy a jó ég tudja, azt sem értettem a patronokat meg a többit miért kell ilyen gyakran kiszórnotok, de biztos nagy binisz van benne valakinek. És legyen mellette matrica, az a fontos.

Szálloda nyilván tele van olyan cuccokkal is, aminek leglább 90 percig tűzállónak kell lennie, nem csak az átterjedést kell megakadályozni, mert ugye csappantyúk, elszívók/befúvók, világítás, utasító rendszerek, akármi. 15 éve még külön fel volt sorolva, de most már annyi vacak van és elágazik, hogy fő csapásirányban leírják, hogy "menekülést elősegítő rendszerek". Nálam a tűzbiztonsággal kapcsolatos lista kb. 8 oldalas, ahol csak 1-1 sorban a szabvány vagy egyéb előírás száma szerepel. És 30%-a német vagy angol...

Nagy falat ja, de ezért kap sok pénzt a tervező :-) Meg a tüzes cégek.

(#12327) Grillo válasza Sipi- (#12310) üzenetére


Grillo
senior tag

Én is most kalkuláltam a Pikacsura, 65 éves díj van, ha 10%-100k önrésszel számolok. 50k önrésszel már majd egy 100as.

(#12328) qnadam válasza Jahno (#12325) üzenetére


qnadam
veterán

az emberek nagyobbik részének a liften a fel-le mutató nyíl megértése is megugorhatatlan szellemi magasságban van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#12329) Jahno válasza qnadam (#12328) üzenetére


Jahno
őstag

Egygombos után volt már olyan, hogy félálomban nekem is fejtörést okozott az irányválasztós, pontosabban rányomtam "valamire", aztán jajjnemez.

(#12330) Phülöp


Phülöp
addikt

@qnadam

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#12331) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Megvettem a spintirest és a mario kartot is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12332) Gabibácsi válasza Jahno (#12329) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hétvégén jó ha elhozom a vackodat? És akkor cserelhetünk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12333) BobaHWSW válasza -NoVa- (#12273) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Tegnap 60+kmhs szel volt es lentrol felfele zuhogott. Szerintem a csoka szimplan avanced cardboard user volt.

(#12334) BobaHWSW válasza blueboi69 (#12272) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen, itt mint a peldakep mutatja mukodik.

*Ezt ne probald ki otthon.

(#12335) BobaHWSW válasza hobizoli (#12275) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Pont ezt mondom, hogy marha olcso szerintem.

Accordra MOn tobbet fizettem.

Rx8ra 1600GBP volt a biztositas ugy, hogy kisvarosi zonaba voltam bejelentve Leedstol kb 15 kilometerre.

(#12336) hobizoli válasza BobaHWSW (#12335) üzenetére


hobizoli
nagyúr

naugye :DDD

több drón kell ;P

(#12337) BobaHWSW válasza -NoVa- (#12315) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Viccnek jo de... Olyan mar volt, hogy a szerverfarmot es az adattarolo cuccokat ketfele kellett osztani mert nem lehetett ugyan azon a rendszeren mint a masik showk.

Plusz nem lehettek egy szinten az X shown dolgozok a barmi mason dolgozokkal.

(#12338) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#12335) üzenetére


Gabibácsi
tag

Érdekes , jó durva árakon kötötted akkor itt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12339) Jahno válasza BobaHWSW (#12337) üzenetére


Jahno
őstag

Ebben még logika is van. Én sem a beléptető- és az oltórendszer ellen tüntetek, vagy a rendes mentés ellen.

(#12340) Jahno válasza Gabibácsi (#12332) üzenetére


Jahno
őstag

Dunakeszin leszünk a kocsmában, meg itt-ott, de lehet változik A Terv. Akkor csereberélünk. Vagy hívd felaz embert, lehet már meg sincs :-D

(#12341) BobaHWSW válasza Gabibácsi (#12338) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Passz. Netriskbe bepotyogtem mostani accorodot kb hasonlo feltetelekkel mint itt es a casco generalinal evi 281khuf lett.

Lehet valamit elneztem, nemtom.

Minden bonusz nelkul 13ik keruleti cimmel. 8 eves accors, 102k kilometer, 1millas extra felni, del millas alaparon feluli hifi, adaptiv lengescsillapito kutyafule, assistance szolgaltatas. Valamit rosszul adhattam meg mert csak 4 biztosito vallalna be.

Kotelezot ki se szamolom.

Hogy akkor mikent es milyen feltetelek mellett volf a 2004es accoedom biztositva azt nemtudom. Uniqua volt es a letezo legalacsonyabb onresszel es avultatasmentes javitasi dijazassal.

A mostaniban pl ~200khufig evi egy szelvedocsere is bennevan meg ilyenek. Teny, hogy van valamennyi kedvezmenyunk mert van egy hazberlo biztositasunk, 2 autonak a kotelezoje es cascoja es az assistance egy neven.

(#12342) Gabibácsi válasza Jahno (#12340) üzenetére


Gabibácsi
tag

Felhivnám, de meghalni sincs időm az oroszok miatt, most épp azt tesztelem.
Egyik este sem érek rá... pénteken meg ugye férjbúcsú buli lesz amire te is jössz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12343) Sipi- válasza -NoVa- (#12311) üzenetére


Sipi-
tag

Vidéki vagyok, nem nő, de egy gyenge franciával. Bár rákérdeztem már és budapesti címmel is csak pár ezerrel lenne drágább. 10%-os önrész, alap KH-s casco.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#12344) Gabibácsi válasza Sipi- (#12343) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem lefelezte a kötelezőt az, hogy vidéki lettem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12345) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Cegben valaki arul valami extrabb gput es mar hozzateszik, hogy noi tulaj nem dohanyzo viseo orvostol es nem volt bitcoin banyaszasra hasznalva 6 hobapig napi 24 oraban tulhuzva.

(#12346) Grillo válasza Gabibácsi (#12344) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem most az újra 26k lett baleseti adóval.

(#12347) Grillo válasza Jahno (#12340) üzenetére


Grillo
senior tag

Van Dkn korcsma?

(#12348) Jahno válasza Grillo (#12347) üzenetére


Jahno
őstag

Marha jó burgert már ettünk, ott mérnek sört is, de körbe kell nézni. Gondoltam Ti vagytok a helyiek, de kereshetek valamit. Jössz? Esetleg a kultúrháznál a diszkósrész ilyenkor nem üzemel italkimérdének?

(#12349) Gabibácsi válasza Grillo (#12347) üzenetére


Gabibácsi
tag

A grillezőbe szoktunk járni enni inni, vittem oda már csajokat is, szlovákot is, meg mindenfélét, mindenkinek tetszett

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#12350) Jahno válasza Gabibácsi (#12349) üzenetére


Jahno
őstag

Mindig elfelejtem a hülyenevű utcádat, de a reptér az jó támpont. Elvileg ott "semmi nincs", de megkeressük azt is. Csakne kézműves fos legyen. Vagy iszunk a trafik előtt, mint bezzegfiatalkorunkban a kevertet :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.