Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11851) Jahno válasza Phülöp (#11850) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem sem szavadna hifista csoportokat nézegetni. Milyen szép már:

De még ezek a régi vackok is:

(#11852) -NoVa- válasza Phülöp (#11850) üzenetére


-NoVa-
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy egészen más tartalmat tervezel áttolni azon az erősítőn, mint én. Ezen a kicsin lényegesen többször fog lemenni Gryllus Vilmostól a Harkály kopogat, és nem várok minden lanthúrpendüléstől lúdbőröztető dinamikát, de lesz majd néha azért jobban felhangszerezett tartalom is. Esetleg kibővítve 2.1-é, ritmusdobogás padlón lábbal.

(#11853) blueboi69 válasza -NoVa- (#11849) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nekem eddig mindent odaadtak a postán értesítő nélkül is.

(#11854) blueboi69 válasza -NoVa- (#11852) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Grillus nálunk is megy :) Tud valamit az a fazon.

(#11855) qnadam válasza blueboi69 (#11854) üzenetére


qnadam
veterán

plazmaháború!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11856) Jahno válasza blueboi69 (#11854) üzenetére


Jahno
őstag

Most lesz MÜPÁban dupla koncert (:- Kollégáknál még az Alma megy de dulván, iszonyat mit csápolnak rá a kisemberek.

(#11857) Jahno válasza blueboi69 (#11853) üzenetére


Jahno
őstag

De akkor honnan tudja, hogy melyik hol? Nekem van egy értesítőm, amiről nem tudjuk melyik csomag, de már elvileg megkaptuk. Aztán vannak csomagok, amik szám nélküliek és odavesztek, és/vagy.

(#11858) blueboi69 válasza qnadam (#11855) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát mindig megállapítom, hogy ez a napirajz nem nekem való. Pedig eskü mindig adok neki egy esélyt.

(#11859) chris-77 válasza blueboi69 (#11858) üzenetére


chris-77
újonc

+1

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#11860) Jahno válasza blueboi69 (#11858) üzenetére


Jahno
őstag

Múltkor meg is lepődtem, mert egyik képet megértettem és vigyorogtam rajta. Ezt nem látom, cégre veszélyes tartalom, le van tiltva :-)

(#11861) blueboi69 válasza Jahno (#11857) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Budaörsön pl vártunk erkölcsit, tudtuk, hogy már rég meg kellett volna jönnie, de csak nem kaptunk értesítőt. Elmentem a postára, rákérdeztem, hogy wtf, és előszedték. Volt, hogy a lakástulajnak jött értesítő, szóltam neki telefonon és ő felvette a postán úgy,hogy az értesítő nálam volt. Ezt 2x is eljátszotta.
Erkölcsin kívül volt más is, ugyanis Budaörsön az utolsó fél évben új postás került a placcra éshát mondjuk úgy,hogy kihívásokkal küszködött... rendszeresen vittük át a ládánkból a leveleket 2-3 szomszéddal arrébb.
Assszonynak meg jött több levele is a munkahelyről, az is a szomszédba ment. Volt ami végülis nálunk landolt, de mondjuk úgy,hogy a levelek 60%-a rossz helyre ment.

(#11862) Jahno


Jahno
őstag

Jajj, ha már betaláltak, akkor legyen:

Pusztul a világ :-D

(#11863) -NoVa- válasza blueboi69 (#11861) üzenetére


-NoVa-
őstag

És nem bánkódott Viktor, hogy nem ért célba a konzultációja? Vagy van még az országban más, aki papíron küld levelet postaládába bele?

(#11864) Jahno válasza -NoVa- (#11863) üzenetére


Jahno
őstag

Új-Zélandhoz képest nem is vagyunk akkora bürokrata ország :-) Bár vannak megfejtések, haversrác weben kivonta forgalomból a kocsit, bankkártyával fizetett, erről az önkormányzat ajánlott levélben írt is egy igazolást.... Inkább a kínai cuccok, azzal van a szívás.

(#11865) eattila válasza Jahno (#11864) üzenetére


eattila
csendes tag

Múlt héten üffélkapun jött felszólítás, hogy valljak be e-papíron. Bele volt írva az url, nem kattinthatóan persze, mert scannelt doksi volt. De begépeltem, és nem él a link. 404. Szóval e-papír híjján offline papíron fogom beadni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11866) #09908736


#09908736
törölt tag

Jöhet az anyázás, vennénk egy ilyet otthoni felhasználásra, net, office, semmi komoly.
Vélemény?
Desktop proci, SSD. Sok hely nem kell letöltésre, arra van a másik gép.

(#11867) Phülöp válasza Jahno (#11862) üzenetére


Phülöp
addikt

Látom, 2more-t már nem merik nevén nevezni...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11868) Phülöp


Phülöp
addikt

hazafele jövet egy fácánkakas halántékkal összehajtogatta a rendszámtáblát, aztán elsunnyogott a bokrok közé
kiszálltam megnézni, hátha vacsora, de nem leltem sehol
viszont előcsámpászkodott egy tojó, és azt mondta: a férjem üzeni, hogy a qrvanyád

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11869) Gabibácsi válasza Phülöp (#11868) üzenetére


Gabibácsi
tag

a tojót legalább megvacsoráztátok? :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11870) Phülöp válasza Gabibácsi (#11869) üzenetére


Phülöp
addikt

nem fogok nekiállni kergetőzni az erdőben a tyúkokkal

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11871) Jahno válasza Phülöp (#11868) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek a dögök elég strapabírók bírnak lenni.

(#11872) -NoVa- válasza Phülöp (#11870) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pedig ebből még valami helyi népszokás is lehet, vagy lehetett volna.

(#11873) eattila válasza Jahno (#11871) üzenetére


eattila
csendes tag

Mikor hogy. Annó öcsém megdobott egyet egy botdarabbal vagy 30m-ről, aztán meg is döglött azonnal.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11874) Jahno válasza eattila (#11873) üzenetére


Jahno
őstag

Jó, Csekicsán kisöccse, mi? Később meg már nézéssel ölt :-D Civillel szemben meg koppan egy nagyot és kiröhög.

(#11875) Phülöp válasza Jahno (#11871) üzenetére


Phülöp
addikt

Hasonló emlékeim vannak gyerekkoromból, bírják ezek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11876) eattila válasza Jahno (#11874) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem, az enyém. És jött is a vadőr, hogy miafasz.... Szerintem pont úgy kapta el, vagy a fene tudja, de némi tollat és belsőséget leszámítva fazék érett volt. Aztán nem büntettek meg, gondolom a vadőr legalább vacsorázott egyet belőle.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11877) Gabibácsi válasza Phülöp (#11870) üzenetére


Gabibácsi
tag

igaz, erdőbe inkább jó tyúkokat kell vinni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11878) qnadam válasza blueboi69 (#11858) üzenetére


qnadam
veterán

zasszony a mindennemű angol humorral van így, egyszerűen nem érti, miért vicces :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11879) cyberde válasza Bujdy81 (#11791) üzenetére


cyberde
csendes tag

Ez az ultramaraton-futás nekem olyan lassított felvételes billegésnek tűnik inkább mint értékelhető sportnak. (Természetesen maxirespekt a kitartásukhoz.)

Kb egy hónapja megerőszakoltak egy ultramaratonos bajnoknőt, edzés közben az erdőben. Képtelen volt elfutni (bemelegedett izmokkal, futóruhában) a mattrészeg csávó elől, aki gondolom egyébként sem volt egy élsportoló. :Y

Ráadásul a férje -aki szintén gyakorló ultramaraton-futó és meg akarta menteni az asszonyt- képtelen volt utolérni az elfutó tettest. :C

Azért ez -számomra- elgondolkodtató ennek a sportnak a sportértékével kapcsolatban. :U

[ Szerkesztve ]

(#11880) Samott


Samott
addikt

#vicces videok

Sorry kids, this is a bad day for space! Steve Carell @ SNL :D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#11881) BobaHWSW válasza Samott (#11880) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ujzelandiaban nem elerhetoek ezek a kocsogok.

(#11882) JonesC válasza BobaHWSW (#11881) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nem nagy veszteség.

(#11883) npera


npera
újonc

A norvég audiofil csóka vett egy vadonat új Mac Mini gépet, mert arról hajtja a zenét és a filmeket. Vett hozzá egy eGPU egységet valami használt bányászgrafkártyával. Most valami játék 5 fps helyett 50 fps-el megy.

Aztán megpróbálta felberhelni a BootCamp-et a gépre, de a partícionálás közben sikerült hozzányúlnia a külső vinyójához, amin az összes zenéje van. Nem kevés, hanem sok. És ledurrantotta a partíciót, aztán létrehozott rajta valami újat és elkezdte megformázni, ha jól értem. Ő sem teljesen érti, hogy mit csinált, így a magyarázat kicsit ködös. De a zenéknek vége... :Y

Most akkor keresgélheti össze őket újra. Kicsit el volt kenődve.

(#11884) zetor2000 válasza #09908736 (#11866) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem nem rossz. A dizájn nekem nem jön be annyira, mint más egybegépek, de vállalható.
6mag, 12 szál, ha van, ami kihasználja, akkor patent. Az asztalon, vagy mellette meg nincs a nagy zúgó gépház. Bár ezt annyira nem fogod tudni testre szabni, mint egy asztali gépet, de ez lehet néha előny is. Pl indok lehet a cserére.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11885) zetor2000 válasza npera (#11883) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyen esetekre jó pár torrent oldal... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11886) Sipi- válasza zetor2000 (#11884) üzenetére


Sipi-
tag

npera-nak volt ilyesmi gépe, csak azon harapott alma logó volt. Úgy emlékszek, hogy nagyon a szívébe zárta :DDD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#11887) npera


npera
újonc

Minőségi kontent. Volt vele munka.

(#11888) Jahno válasza npera (#11883) üzenetére


Jahno
őstag

Ha csak formázta, akkor simán visszaállítható még ingyenes cucckkal is.

(#11889) npera


npera
újonc

(#11890) BobaHWSW válasza npera (#11889) üzenetére


BobaHWSW
újonc

A kutya fajat de brutal. Na ezt otthon ujranezem este a 4k teven. Koszi a linket! Iszonyat kemeny cucc.

(#11891) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Megyek is venmi sonyt mert ugytunik azzal lehet ilyeneket jol. :DDD

(#11892) Grillo


Grillo
senior tag

Volt említve Spotify napokban, most 0,99 juró 3 hónapra.

(#11893) Jahno válasza BobaHWSW (#11891) üzenetére


Jahno
őstag

Equipment, volt ott csumpi Canon is, de hirtelen felindulásból beáraztam a cuccot ami a leírásban van.6D ugyan kifutott, arra behasaltam egy 250ezres árat, de ha a többivel együtt meg kellene venni, akkor szép kerek lett. És érteni kell hozzá, valamint a ráfordíttt időt lehet irigyelni, de nagyon. Na, tippre mennyi a cucc értéke?

(#11894) BobaHWSW válasza Jahno (#11893) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Vicceltem csak, de ugytunik rosszul :N nyilvan nem gondolom azt, hogy a felszereles erdeme leginkabb ez a video.

Mar atestem azon a ponton amikor az eszkoznek tulajdonitottam, hogy ki milyen jo dolgokat csinal.

Nyilvan van egy eros hozzaadott plusz es a gopro hero3 whiteommal nemfogok 8k timelapse tejutat fotozni de ez a lo masik oldala.

Leginkabbamit irigylek az az elmeny. Iszonyat jo lehet pl abban a sivatagban kintlenni olyan csillagos eg alatt mindentol messze.

[ Szerkesztve ]

(#11895) zetor2000 válasza Sipi- (#11886) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sok ilyen AiO masina van, persze a harapott almás az "össze is van rakva". Fene a belüket, hogy a képernyőn keresztül kell szétszedni...
De van Dell, MSI, Asus, Acer stb. hasonló, mint ez a HP, amire kell az ilyen, arra szerintem ez elég lesz. 250GB SSD általában elég a windózon felül az alkalmazásoknak is, amit említett, hogy a többi adat nem ezen lesz, hanem másmerre. Átszámoltam, ~235E HUF, ennyiért szerintem jó vétel. dVGA-t ne is keressünk ennyiért, de a 8. gen intel szutyok ezt a kijelzőt kiszolgálja átlagos mértékben. Régebbi játékokkal is, max nem 240fps-sel :)

Azt nerm tudom npera mennyire zárta szívébe az almás gépét. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11896) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ha egybe gep akkor microsoft surface studio. Azert ici picit csopot a nyalam.

[ Szerkesztve ]

(#11897) Jahno válasza #09908736 (#11866) üzenetére


Jahno
őstag

Erős i7es drágán? Minek?

(#11898) qnadam válasza zetor2000 (#11885) üzenetére


qnadam
veterán

nem, ilyen esetekre a backup való, ahonnan vissza lehet tölteni az egészet.
van mostanában értelmes zenés torrentoldal, amióta nincs oink meg what.cd?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11899) Phülöp válasza qnadam (#11898) üzenetére


Phülöp
addikt

Van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11900) Frawly válasza Jahno (#11862) üzenetére


Frawly
veterán

Ez a csóka ki melletted? Azt értem, hogy valami Laci, de gondolom az IT forum, amit emlegetnek a képen, az a hwsw. Laci névhez nem tudok onnan nicket társítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.