Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) npera


npera
újonc

[link]

Minåsögi kontent (svéd kiosztással írva)...

(#11552) npera


npera
újonc

[link]

Másik minőségi kontent.

(#11553) Frawly válasza npera (#11551) üzenetére


Frawly
veterán

Ez elég beteg, eleve a 30:10-es képarány. De elég jól van látványra és minőségre leforgatva, a zene viszont nem rántott be. Ha már egzotikum, akkor ez is érdekes.

(#11554) Jahno válasza Frawly (#11550) üzenetére


Jahno
őstag

"és akár 32 ember is csapathatná a terepezést online multiban."

Csak igény nincs rá. Elszopódott minden, szájuk nagy de fotelhősök,1-2 PlayIT meg főleg elviszi az egészet és igény lenne rá, de mégsem, mert az embereklusták és ostobák.

(#11555) Frawly


Frawly
veterán

Mostanában berántott a Trailer Park Boys. Az első rész még nem volt érdekes, ott félre is tettem fél évre, de a másodiktól kezdve egyre nagyobb rajongó lettem. Az nMagon csak a első 3 évad van fent, a Netflixen az összes. Kötelezően nézős, érdemes neki legalább 3 résznyi esélyt adni. Kanadai áldoku sitcom, de nem Office koppintás. Talán helyenként az üvegtigrisre hajaz, de annál sokkal meredekebb. Óriásiak a karakterek.

(#11556) Frawly válasza Jahno (#11554) üzenetére


Frawly
veterán

Ebben lehet igazad van, de itt a hwsw-sek között lenne igény, meg a PH-n is van terep2-topik. Most látom, hogy a képen, amit betettél, nem is terep2 van, hanem már a Screamer 4x4. Próbáltam pár hónapja terep2-őzni, de mai szemmel nekem játszhatatlanok a játékok 320×200-as grafikán, egyszerűen nem látok semmit a pixelhalmazból. Doom, Duke3D, Descent meg a többi is, szerencsére azoknak van modern portja. A terep-es játékoknak nincs sajnos.

(#11557) npera válasza Frawly (#11553) üzenetére


npera
újonc

Őket Nova mutatta, mint minőségi kontent. Jó cucc.

(#11558) -NoVa- válasza Frawly (#11556) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem. Nincs rá valódi igény, avagy extrémen nagy választékban ki van szolgálva, de valódi kereslet nem igazán.
Adott korszakban adott rétegnél működött, de ma már pont bármikor találsz hasonló techdemokat appstoreokban nulla vásárlóval, többet várunk bármilyen játéktól már. Magát a fizikai modellt bármikor összerakja bárki, csak atom-link alapú reakciószámítás az egész. Rugalmas kötés az atomok között, adott erőhatás fölött megszűnik, kész. Ha adott erőhatás fölött a link hosszát megváltoztatjuk, kész a tartós karosszériahorpadás modell. Innentől csak el kell dönteni, mennyi CPU-t kaphat az egész, mekkora elemszámból építkezel. Akad azért pár játék, ami erre épít, pl Beam.NG, aztán elvegetálnak a kicsi eladásaikkal valahogy.

(#11559) eattila válasza Jahno (#11548) üzenetére


eattila
csendes tag

Szenzorra van lenspen-em. Frankon ledzsuvazta. Pedig tele volt mocsokkal.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11560) eattila válasza Frawly (#11550) üzenetére


eattila
csendes tag

Screemer 4x4-et nagyon sokat toltam. De szerettem!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11561) Frawly válasza -NoVa- (#11558) üzenetére


Frawly
veterán

Lehet csak magamból indulok ki. Nem tudom mennyire nehéz ezt leprogramozni. A BeamNG-ről láttam videókat, még nem próbáltam, de akkor pótlom.

Egy mai gépnek, telefonnak meg sem kottyanna egy terep2 szintű játék FHD-ban vagy 4K-ban, főleg, ha a poligonszám sem verdesi az eget.

(#11562) -NoVa- válasza Frawly (#11561) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hát, rákerestem appstoreban internationelül, hogy zselé fizika autó játék, aztán csak az első oldalnyi találatból látszik, hogy eddig kiszolgálták a kérésed, de nagyon kevés ez bármire már. Szépek az emlékeid, kár a valósággal elrontani.

(#11563) -NoVa- válasza eattila (#11560) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Cross Racing Championship volt az első és egyetlen tényleg kész, jó, és kompromisszummentes játék a csapattól, pechükre akkor épp a menő új hiperfeltörhetetlen eredeti CD-t ellenőrző copy protection engine amit rájukerőltetett a kiadó, pont nem ment már Vistán, meg a CDRomok is kihaltak a gépből, Steamre meg csak idén rakták fel 14 év késéssel, manapság a Need For Speed sem futna be csak mert autó meg táj meg forgalom.

(#11564) eattila válasza -NoVa- (#11563) üzenetére


eattila
csendes tag

Azzal nem jatszottam. Nfsbol is valami olyasmi volt az elso, amivel sajat pcn talakoztam, amiben valami kotott palyasdrag is volt. De meg a nevet is elfelejtettem....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11566) sutszi


sutszi
veterán

(#11505) JonesC: Kint? Azért a 13. kerület szerintem annyira nincs kint. 3-as metróval 20 perc alatt ajtótól célnál vagyok a Ferenciek terénél melóba... Ettől függetlenül drága... ahhoz képest, hogy pár éve nagyon nem ezek voltak az árak, és a hisztérián kívül semmit nem változtak az ingatlanok. Minőségi előrelépés nem történt sehol sem...csak a számokat pörgetik.

(#11511) npera : Szép ki lakás. Nekem bejön. Én látom benne a katalógus szemléletet...a hétköznapok meg mindent úgyis átrendeznek és bemocskolnak otthonossá tesznek. :DDD

(#11549) Frawly : Az valahol normális, hogy nyugaton drágább az ingatlan...az viszont korántsem normális, hogy a mi vásárlóerőnköz képest szépen megközelítettük a nyugati árakat...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11567) npera válasza sutszi (#11566) üzenetére


npera
újonc

Ahogy Blueboi mondaná: "Quelle katalógus" :Y :C

Nagyon furcsa nép a svéd, mint pár éve itt élő turista csak egyik csodálatból a másikba esem :C

(#11568) zetor2000 válasza sutszi (#11566) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem az a nem normális, hogy:
8 éve vettem - fizetem, talán ez a jobb szó - ezt a lakást, amiben lakom. akkor volt 15 Miller. Most, két hét alatt elmenne 30ért, de lehet, többért, pedig nincs fú, de jó helyen. Igaz, rossz helyen sincs, 5-10 perc alatt minden IS van, ha van az embernek autója. Nekem nincs, így az 5-10 perc néha 1,5 óra.
Szóval a 8 éves lakásom többet ér 2x, mint amikor vettem, és nagyon nem is költöttem még rá, egyszer volt festve azóta, hogy beköltöztem. Ez a durva.
Meg az, ha eladnám, nem tudnék másikat venni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11569) JonesC válasza sutszi (#11566) üzenetére


JonesC
csendes tag

Borzasztó egyszerű, a kereslet nagyobb mint a kínálat, ezért felfelé mennek az árak.
Azt hittem Budára mondtad az árat, és házra vonatkozott. 13 az egyik legkeresettebb.

Ötker is olyan, hogy sorba állnak az emberek, hogy ha eladnék, őket hívjam, és milla környéki m árat adják simán.

(#11570) -NoVa- válasza JonesC (#11569) üzenetére


-NoVa-
őstag

XIII. az jogosan nő, oda települ a bank meg pénzügyi szektor nagy erőkkel, nőnek az irodaházak a környéken sorban. A metró is újul, aztán ha nekiállnak a Kápmegyeri vonalbővítésnek, lesz nálunk is megálló, az ide is hoz némi áremelkedést.

(#11571) Phülöp válasza npera (#11567) üzenetére


Phülöp
addikt

mehhehheee

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11572) -NoVa- válasza npera (#11565) üzenetére


-NoVa-
őstag

X-Class racert építs, 17" propellerekkel. Az most a next big thing, az 5" racer túl apró és villámgyors egy látványos közönségsportnak, erre próbálkoznak most. Nagyobb tűz, kidőlt fák, becsapódási kráter, mindent a nézőkért.

(#11573) Jahno válasza -NoVa- (#11570) üzenetére


Jahno
őstag

ORFK előtt is épül az új GTC, ami Európa legdrágább irodaháza mindenhol. Mellette meg az Agora vagy mi, ami már tavaly elnyerte az év legjobb irodaháza díjat, mert ásás előtt nyitottak a telek mellett egy drága és érdekes konténerkávézót, meg lefüveztek kb. 140 méternyi sávot, amit nem értettem, de nyilván a marketing és a boríték megoldotta (:-

u.i: elromlott a szóközöm, valamint nincs O és M batűm a laposon, így egy darabig ez lesz....

(#11574) zetor2000 válasza Jahno (#11573) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha nincs O és M betűd, akkor adok kölcsön:

O M

Szabadon másolható / beilleszthető. :))
De majd add vissza jól.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11575) Jahno válasza zetor2000 (#11574) üzenetére


Jahno
őstag

Csináltam már ilyet is, hogy dögölne meg, mikor ezer cucc nyitva volt és LMI letiltotta a billentyűzetet akkor el kellett menteni dolgokat, aztán újraindítás. Áááááá....

(#11576) Grillo válasza Jahno (#11573) üzenetére


Grillo
senior tag

Az jó régi történet, vagy két éve kutattuk a területet. Nem volt semmi.

(#11577) Frawly válasza JonesC (#11569) üzenetére


Frawly
veterán

Az durva. 5 kerben már milláért megy a m²? Annyiért már lehet nyugaton is ingatlant kapni forgalmasabb városban.

[ Szerkesztve ]

(#11578) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na hallod ezt blubi?

Akkor vegyek panelt 40millaert vagy pl a mostani hazunk 180millaert de ket haloszobas 100negyzetmeteres haz nagy kerttel oceanra latassal wellingtonban.

Hmmm.... De sokat kell gondolkodni ezen. Nem.

Vancouver mar neccesebb, ott duplak az arak wellingtonhoz kepest de amikor visszamegyunk talan a mostani fizum megtudom tartani + a vancouveri iszonyat kemeny fizetesen feluli juttatasok...

(#11579) JonesC válasza Frawly (#11577) üzenetére


JonesC
csendes tag

Már tavaly is volt annyiért, állapot+lokáció függvényében. Mármint a használt. Új az inkább 1.2-1.3.

(#11580) FőDudu válasza Grillo (#11576) üzenetére


FőDudu
addikt

Marmint nem talaltotok semmi erdekeset, vagy egy kibaszott horror volt?

FőDudu

(#11581) FőDudu


FőDudu
addikt

-2 fok volt ejjel.

Kocsikba meg meg nem toltottunk fagyallo ablakmosot.
Azt hiszem a nyariban is van annyi vegyszer, hogy ennyit kibir.
Vagy nem.

FőDudu

(#11582) eattila válasza Frawly (#11577) üzenetére


eattila
csendes tag

Az a durva, hogy ez nem itthoni átlagember fizujának való.

kb 4 éve azért sem mentem fel Pestre dolgozni, mert ajánlottak szépeket, de a konkrét ajánlat az egy 50-essel volt több, mint az akkori fizum. Most is ezért tolom távmelóban, mert egyrészt nem szeretem hosszútávon a fővárost, vezetni sem szeretek ott, annyival nem fizettek volna többet bejárós melóért, hogy megérje. Nameg lakást venni és/vagy bejárni és közlekedni drága ott.

Mindamellett sok előnye lenne persze.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11583) eattila válasza FőDudu (#11581) üzenetére


eattila
csendes tag

TEgnap vettem 3l fagyállós szélvédőmosót. Meg jégkaparót, a régi eltört. Ma cseréljük haver nyári papucsait télire, aztán meg a sajátomon is áthajigálom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11584) Grillo válasza FőDudu (#11580) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem volt régészeti anyag. Igazából nem is volt várható, mert a Vácitól a Duna felé egyre vastagodó, 1-6 méter feltöltés van, a 19-20. században behordták sittel, kazánsalakkal, mindennel IS.

(#11585) npera válasza -NoVa- (#11572) üzenetére


npera
újonc

Igazából nem gond a 17"-os propeller, mert csak egy kis keret kell köré és már nem is veszélyes :Y

Emlékszem, amikor még a 450-es collective pitch helikopterrel terrorizáltam magamat és egyszer majdnem az arcomba repült az egész. Sikerült elkormányozni, de az emlékezetes volt. Asszem 720 mm körül volt a rotor átmérője, üvegszálas rotorlapátokkal építettem. A 17"-os prop csak 430 mm körül van, az betérbe gyerekek közelébe fájintos :C

(#11586) npera válasza FőDudu (#11581) üzenetére


npera
újonc

Ilyen kisebb fagyokat még bírni szokott, de azért nem árt rátölteni téli folyadékot. Ha szétfagy, akkor azt úgyis látja az ember utána. Nem marad titokban.

(#11587) npera válasza eattila (#11583) üzenetére


npera
újonc

Én még mindig nyárival nyomulok a bringán. November 25-től jön a fagy a norvég időjárásjelentő szerint. Akkor a hét végén majd átrakom a szegecses abroncsot.

A kocsi már lassan egy hónapja télivel várja a bevetést. Az mondjuk nem szegecses, csak sima skandináv téli mintázat.

(#11588) Phülöp


Phülöp
addikt

#sarki köpködő

Csak így tovább srácok, meglesz ez!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11590) npera


npera
újonc

Indiai autó francia motorral. Mi baj lehet?

A kétéves Jaguarban eddig kétszer kellett motort cserélni. Az első 64 ezer kilométert bírt, a második csak 21 ezret, de az autó gazdája nem csak a motorhibák miatt gyakori vendég a szervizben.

(#11591) zetor2000 válasza npera (#11590) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, ahogy olvasom, szinte semmi.
1 év alatt 2 motor, nem működő fedélzeti HiFi, jármű elektronika is elég érdekes, pláne a hibagyűjtése. A CD/DVD le nem játszás is érdekes, mert ez szerintem alap, de inkább ki is kellett volna hagyni, és saját cuccot erőltetni bele, mert szerintem azok jobbak, mint a gyári és olcsóbbak. Persze ez szlalomautó, és ott volt helyben, nem nagyon lehetett módosítani az extralistát.
Talán az, hogy ki a gyár tulaja, még kevésbé lenne problémás, mert pl. a Volvo most asszem talán kínai tulajok kezében van zömmel, de a társaság nagyja maradt az asztalánál / székénél, és jók is az autóik. Ergo ez a néha jobb napokat látott márka is lehetne jó, mert indiai a tulaj, de ez a modell pont nem az. Még a francia motor se lenne gond, ha nem ilyen lenne ebben. Mert azért vannak jó francia autók. De ez, hogy egyben cserélik a motort, ez érdekes. A tulaj szerintem az "egyben cseréljék az autót" híve, főleg, ahogy olvasom.
Mindenesetre elég nagy bukó egy ilyen verda, még motorcserék nélkül is. Megvette 24ért, most ismerve a verdát, 12ért vennék meg. Röhej. Bukja egy rendes autó árát.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11592) qnadam válasza FőDudu (#11536) üzenetére


qnadam
veterán

ott valami egyéb dolog nem kerek, x ideje használom, aztán boldogan linkelek bármit bárhova.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11593) Samott válasza zetor2000 (#11591) üzenetére


Samott
addikt

Az indiai csak a penzt rakja bele, ahogy gondolom a kinai is volvoba. Ez csak egy klasszikus angol auto, minden bajaval egyutt. :) A Tata-nak presztizskerdes hogy ovek a marka.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#11594) qnadam válasza zetor2000 (#11591) üzenetére


qnadam
veterán

A CD/DVD le nem játszás is érdekes, mert ez szerintem alap, de inkább ki is kellett volna hagyni, és saját cuccot erőltetni bele, mert szerintem azok jobbak, mint a gyári és olcsóbbak.

egy mai kocsiban a rádió eléggé integrált része az autónak, nem olyan egyszerű másikra cserélni, ha lehet egyáltalán.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11595) Sipi- válasza npera (#11590) üzenetére


Sipi-
tag

Még ha úgy vezet, mint az állat, akkor is egy 300 lóerős V6-nak bírnia kellene. Főleg mivel hosszú távokra használja, hiszen majdnem 100ezret belerakott másfél év alatt.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#11596) FőDudu válasza npera (#11590) üzenetére


FőDudu
addikt

Magyar tulaj, szlovak rendszam. :Y

FőDudu

(#11597) FőDudu válasza qnadam (#11592) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg sem nyilik a link ablak, kigyakja azt is...
Ha nyomok egy Pause-t, akkor jo.

Szoval tutira eza bovitmeny csinalja.

FőDudu

(#11598) Gabibácsi válasza FőDudu (#11596) üzenetére


Gabibácsi
tag

Komáromi rendszám

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11599) Grillo válasza npera (#11589) üzenetére


Grillo
senior tag

Igen

(#11600) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ebéd utáni süti mellé egy kis chiptune.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.