Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11601) Sipi-


Sipi-
tag

Sütöttem kakukkfüves, bazsalikomos nyúlcombot. Finom volt, de nem nyűgözött le különösebben. Legközelebb inkább fokhagymával, baconnel, grillfűszersóval sütöm meg, az jobbnak ígérkezik szerintem.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#11602) Jahno válasza BobaHWSW (#11578) üzenetére


Jahno
őstag

180 milláért itt saját óceánod lehetne farmmal.

(#11603) eattila


eattila
csendes tag

Téli papucsokat lecseréltük haverral. Enyémet is, övét is. Ablakmosóba került téli, ajtók szigetelő gumijai lekezelve szilikonnal. Meg a nyikorgó kuplung pedálomhoz is fújtam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11604) Frawly válasza Sipi- (#11601) üzenetére


Frawly
veterán

Jól hangzik. Kakukkfüvet nem tudom milyen, azt nem használtam még.

Én tegnap tojáslevest csináltam este, csak ahhoz volt alapanyag. A nosaltyn volt egy jó recept, amiben zsíron megpiritották a köménymagot. Érdemes kipróbálni, elég finom, nem tudtam, hogy ilyet is lehet.

Ma lehet főzök csirkepörköltet, ha nem lesz túl lusta hozzá.

(#11605) eattila válasza Frawly (#11604) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem most sul az oldalasom krumpliagyon. Tegnap meg szalonnat es virslit sutottem vacsorara. Hejas burgonya szeletekkel meg korte szettel.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#11606) zetor2000


zetor2000
senior tag

Itt tegnnap rendes rakott krumpli volt, ma meg túrós palacsinta.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11607) JonesC válasza Frawly (#11604) üzenetére


JonesC
csendes tag

Van otthon egy kis farhát? ;)

(#11608) Jahno válasza BobaHWSW (#11578) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen kirándulós helyeket nézegettem és ha nem az számítana, hogy semmi nem köt ide és még az ország nevét is fintorogva írom le és mindenképpen másfelé kellene mennem, akkor itt a hegyek alatt van ekkora hely kilátással, mindenfélével 20 millióért és akkor a feltételesen meglévő maradék 160at tök jól el lehetne inni, vagy stúdiót nyitnék a szórakoztatásomra, vagy más egyéb hasznosság:

Csak ugye kinek mi. Azért azt a sajárt birtokot még kikeresem, pár éve mentettem és ha nem is a 40 milliós panel,.mert népszerű helyen van és panel, hanem mondjuk a fél Bakony azért ugyanúgy jól bír mutatni, mint az óceán. Többiek most Dolomitokhoz mentek kirándulni, annak kapcsán most Tátra, Alpok, hegyek, hágók,barlangok is szóbakerültek, sok minden nagy tervezet mellé be is dobtam 1-2 hasonló dolgot, amiért kicsit autózni kell ugyan, de senki nem ismeri és felőlem fotózkodjunk csak:

(#11609) Phülöp


Phülöp
addikt

#animgif

[link]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11610) BobaHWSW válasza Jahno (#11602) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen, de mas penznemben. Pl dollarban. :D

(#11611) FőDudu válasza zetor2000 (#11606) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk ma volt rakott krumpli.
Nekialltunk festeni, eloszoba, ajto tokok kipurhabozasa, stb.

Aztan kiderult, hogy kaki fesztival is van.
Ugyhogy festes utan elindultunk, zarasra oda is ertunk....
Sikerult meg venni par sutit, aztan beultunk vacsizni.

Hazajottunk, pattintottam egy literes Faxe sort, aztan most lezuhizva lazulok.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#11612) BobaHWSW válasza Phülöp (#11609) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nemmegy. :(

(#11613) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Ez a hülye skyrim megint beszippantott, pc-n az utolsó játékom volt, de ez a switches is tökéletes, főleg hogy fogom oszt kézben is játszhatom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11614) FőDudu válasza JonesC (#11607) üzenetére


FőDudu
addikt

Egyik ismerosom mindig vett a kutyaknak valami csirke es kacsa farhatat. Erdekes modon sutve arultak a kutyaboltban. Kutyaja imadta...

FőDudu

(#11615) FőDudu


FőDudu
addikt

Es persze autokat feltoltottam -30 fokig hitelesitett ablakmosoval.
Igy biztosan faxa lesz - nyomattam is kis ablakmosoat, legyen mindenutt a felkeveredett elegybol.

Macskanak is megcsinaltuk a teli dobozat - feher halas ladaba egy kisebbet beraktunk, abba bele tud menni, a nagy meg szelvedi. Igy kb minden oldalrol vagy 10 centi hoszigetelest kap. Eddig is abban a kis dobozban aludt, de annak nem volt teteje. No ezt a gondot most a nagyobb dobozba beagyazas megoldotta.
Raktunk be kis kajat, 5 perc mulva mar boldogan jarkalt ki/be.

Madaretetot elfelejtettuk levenni a tetoterbol - majd jovo heten. Nap kozben azert csak 10 fok van, nem olyan veszes meg. A kertben viragzik a pitypang. A mandarinunk is meg a fan erik.

FőDudu

(#11616) npera


npera
újonc

Nekem megjött a Tarot 120 vázam, ez tényleg picike. Nova segítségével most már nagyon komolyan alakul a listám az alkatrészekről. Alighanem decemberben megveszem, aztán Húsvétra megjön, miután a svéd posta (nemecsek) a karácsonyi összeomlása után újra elkezd kézbesíteni. Aztán nyárra összerakom, majd lehet gyakorolni.

Erősen gondolkodom rajta, hogy majd csak össze kéne rakni egy egyszerűbb trikotert, amire mehetne egy közepesen jó 120 fps-es HD kamera, aztán akkor tudok szép artisztifikus (kopirájt!) videókat rittyenteni. Semmi GPS és RTH, csak kézzel irányítanám, mint az mező állatai. Ha a svéd David Windestål tud repülni vele, akkor már nekem is csak sikerül.

Megnézzük, hogy mennyi monétát kapok vissza az adóból legközelebb, mivel erre alighanem egy jobb kamera kell. Most nézem, hogy 1080p alatt a GoPro Silver csak 60 fps-t tud, míg a Black 240-et. Kellene valami ami 120 fps-t tud.

(#11617) Frawly válasza JonesC (#11607) üzenetére


Frawly
veterán

Nincs. Azt otthon is csak ritkán vettem alaplének. Itt kint Albionban nem is árulnak farhátat. Csak egész/fél csirke van, felsőcomb, alsócomb, meg mell. Még lábat, nyakat, belsőséget sem árulnak. Nem tudom, hogy azt hová teszik, kidobják, vagy mi lesz vele.

Tudom igénytelen a tojásleves, de szombaton lusta voltam elmenni a boltba, és csak tojás volt itthon meg pár szelet szalámi, valamit összeütöttem belőle.

(#11614) FőDudu: magyar nagyvárosi, hatósági hentesek szoktak ilyet tartani, belsőség, farhát, stb., elég olcsón, nagy mennyiségben, ilyen 150 Ft/kg körüli áron, sokan tényleg a kutyának veszik, bár általában megfőzni szokták, nem sütni, gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#11618) Jahno válasza BobaHWSW (#11610) üzenetére


Jahno
őstag

Mármint a 180millió ott? Azt hittem átszámoltad forintba. Annyiért persze, hogy ott, mert ha lenne akkor eladnám :-D Ezt pld. régebben mentettem el, akkor volt kb. 200millió forint körül és itt az időjárást is kellemesebbnek tartom, mint felétek. A különbözetből meg lehet menni Új-Zélandra nézelődni,akár többször is :-)

Ha már kretén helyen szeretnék lakni, akkor ilyenek:

6 darab saját bejáratú tóval és opciósan analóg fűnyíró csordával... Kinek mi. Másik kollégának meg valami banánültetvénye volt eladó, mini apartmanokkal és kompletten négerekkel, az sem piti. De az apartmanról akár le is mondhatsz, turizmust megoldja más és még így is elférsz a fél telkeden :-D

Pénzből bármit lehetne válogatni.

(#11619) Sipi- válasza Jahno (#11618) üzenetére


Sipi-
tag

Tópart nem jó, mert nyáron megesznek a szúnyogok.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#11620) Phülöp válasza Sipi- (#11619) üzenetére


Phülöp
addikt

pedig én is azokat nézegetem
választék van vastagon

"A tó definíciója Finnországban: 500 m²-nél nagyobb állóvíz. Így számolva a finn statisztika 187 888 tavat tart nyilván."
/wikipedia

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11621) Jahno válasza Sipi- (#11619) üzenetére


Jahno
őstag

Én már nem egészen értem, hogy hol és mennyire. Ki kellene próbálni (:-

(#11622) Tassadar83


Tassadar83
csendes tag

Tisztelet az Uraknak! :))

(#11623) Phülöp válasza Tassadar83 (#11622) üzenetére


Phülöp
addikt

Hola!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#11624) Jahno válasza Phülöp (#11620) üzenetére


Jahno
őstag

Naja, de ott fagyottan potyognak lefelé (:-

(#11625) -NoVa- válasza Gabibácsi (#11613) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez olyan, anno elkalandoztam benne párszáz órát, de aztán kaptam egy nyílvesszőt a térdembe.

(#11626) -NoVa- válasza Tassadar83 (#11622) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mindenképp.

(#11627) Jahno válasza Tassadar83 (#11622) üzenetére


Jahno
őstag

Olvastam az ereszfestős kérdésed :-D Annyi eszelőst ott is... Remélem kiválogattad, hogy ki az aki rendesen beszélt (:-

(#11628) BobaHWSW válasza -NoVa- (#11625) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ah...

:DDD

(#11629) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

En oblivionba es morrowindbe raktam sok orat. Skyrim kimaradt. Cserebe akkor ment 200+ ora fallout new vegasba parom meg vitte helyettem is skyrimet.

Fallout76ot viszont ugytunik kihagyom. Kar erte.:(

(#11630) BobaHWSW válasza Tassadar83 (#11622) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Oi!

(#11631) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na johet a fika...komoly kerdes.

2007es nissan xtrail yay or nay? 2.5literes automata kollegatol ubertiptop allapotban. Parom elagyalt a valtason.

(#11632) Jahno válasza BobaHWSW (#11631) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg kipróbáltam egy Rokinon halszemet.

(#11633) Grillo válasza BobaHWSW (#11631) üzenetére


Grillo
senior tag

Ezeket szerintem szerették, a teszteken is. Mondjuk a Honda szerintem szebb, se ennek talán a terepképességei jobbak.
Sajnos közvetlen tapasztalatom nincs.

(#11634) Frawly válasza Gabibácsi (#11421) üzenetére


Frawly
veterán

Az iPad most különösen jó vétel, ha elfogy a tészta, tudtok majd bele törni egy kis ájpedet, szép al dente állagúra lehet főzni, és még olaj sem kell bele, hogy ne ragadjon össze leszűréskor.

De Gabynéni eztetet skubizza meg. Nem normális a faszi, egy kész vagyon ezt így összehozni, de még Blenderben is lerendereli, amit legószerkesztőben összedobott. És működik neki, minden összeillik, méret belemegy, minden rögzíthető, még a legóbillentyű is rámegy a műanyag pöckökre. Működő Lego C64, beszarok. De a boltos csávó sem semmi a videó végén, azonnal benyögi, hogy X legódarab az C64-hez jó lesz. És jó. A fejem fogtam. Aztán jött a VW kisbusz a forgalomban, amit előtte a legóboltban látott. Áááá.

(#11635) Gabibácsi válasza Frawly (#11634) üzenetére


Gabibácsi
tag

bármilyen tabletet széttörök így

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11636) JonesC válasza Frawly (#11634) üzenetére


JonesC
csendes tag

Ez jó videó. Bírom az ilyen emberkéket de nekem sose lenne türelmem megcsinálni :)

(#11637) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#11629) üzenetére


Gabibácsi
tag

a morrowind és oblivion az fasza volt, én is sokat játszottam, akkor még pc-m is volt
a skyrimet már tv-n játszottam emlékszem, egy kis letöltőgéppel

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11638) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

boldog nemzetközi férfinapot

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11639) qnadam válasza FőDudu (#11597) üzenetére


qnadam
veterán

lehet még valami trükközés a ph oldaláról is. asszem nekem itt ki is van kapcsolva, viszont fizető üffélként nincs reklám.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11640) qnadam válasza FőDudu (#11596) üzenetére


qnadam
veterán

havercsaj életepárja is szlovák rendszámú autóval jár. szlovák állampolgárként megteheti, de ez nincs a homlokára írva.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11641) BobaHWSW válasza Grillo (#11633) üzenetére


BobaHWSW
újonc

En nagyon erosen hajlok a honda megtartasa mellett csak csabito az ujabb, kevesebbet futott jobban felszerelt auto ami jo aron van. Kolleganak elobb kell elhagynia az orszagot mint tervezte es ezrt jo az ar.

Kb 600khuf rakoltes lenne az uj auto. Crvt 6k nzdert eltudnank adni ez pedig 8k es raszamoltam egy szervizt.

Cserebe crvrol tudjuk, hogy minden oke es mar masfel eve remekul teszi a dolgat.

(#11642) Samott válasza BobaHWSW (#11641) üzenetére


Samott
addikt

Mennyi ideig maradtok meg ott? Ez is egy szempont.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#11643) Samott válasza Gabibácsi (#11635) üzenetére


Samott
addikt

Valamelyik tesztelo mondta az osszehajthato Samsung koncepcio telefon kapcsan, hogy a Samu mar megint masol, hiszen ezt az Iphone 6-al mar az alma megcsinalta. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#11644) blueboi69 válasza BobaHWSW (#11578) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hallom hallom, kis pénz kis foci. Itt a 40M-s lakást sincs pénze kifizetni az emberek nagyrészének.

(#11645) JonesC válasza blueboi69 (#11644) üzenetére


JonesC
csendes tag

Mondjuk azt gondolnám, bár nincs konkrét adatom, hogy itthon nagyobb arányban van saját tulajdonú ingatlana az embereknek, mint a legtöbb jóléti államban.

(#11646) npera válasza Tassadar83 (#11622) üzenetére


npera
újonc

Megint egy újonc??? :Y :C

(#11647) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

az ikea nem szállít bárhová kanapét az országhatáron belül? honlapon azt írják de, de nem engedi megrendelni merthogy túl nagy csomag

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11648) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#11641) üzenetére


Gabibácsi
tag

lesz egy másik kocsi, ami nem jobb , csak újabb, és elköltesz sok pénztet, meg macera a másik eladása

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#11649) JonesC válasza Gabibácsi (#11648) üzenetére


JonesC
csendes tag

Az nem feltétlenül gond szerintem. Ha nem hiányzik az a pénz máshonnan.

(#11650) Gabibácsi válasza JonesC (#11649) üzenetére


Gabibácsi
tag

hát persze, csak én ennyit éreztem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.