Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103473) zetor2000 válasza npera (#103472) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én szinte semmire sem emlékszem a tanulmányaimból, mert nagyjából elméletet tanítottak, én meg bekerültem egy olyan helyre, ahol az eszközök mindennapi használatban vannak.
Ha nem úgy működik valami, ahogy kell, akkor nem az elméleti részt kezdjük el visszafejteni, hanem valami olyan megoldást keresünk, ami minimális kieséssel nyújtja tovább a szolgáltatásokat.
Nyilván jobban kéne ismerni / emlékezni azokra is, amik az elméleti - sokszor az ideális - állapotot takarják, de kábé nincs idő arra, hogy leüljek, és megértsek egy panelt. Pláne, hogy nincs hozzá semmilyen rajz / leírás, és a fele modul rendszerű, ami vagy rajta van, vagy nincs. És ha a kiegészítő izé még programot is tartalmaz, akkor kábé meg vagyok lőve.
Pákát az AV kábeleimhez használok, alkatrészeket nem igen forrasztok, csak ha muszáj.

Szóval láttam sokmindent, van fogalmam dolgokról, de teljes mélységében csak igen kevés dolgot látok át. Ez talán nem is baj, mert akkor jobban beleugatnék dolgokba, és azt meg nem szeretik :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.