Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97448) Fall-N válasza Narxis (#97416) üzenetére


Fall-N
veterán

Jónak tűnik a képek és a videó alapján DE
- megvettem annó az EX-et és szépen abba is maradt a fejlesztése, 3 év után van itt a 2.0 béta. Ahogy írják külföldi portálokon, IAP lesz a prémium funkcióhoz. Magyarul az EX nem frissül valószínű megy a levesbe.
- mi a garancia arra, hogy nem fog ez is menni a levesbe 1-2 frissítés után?*
- a Nova jobb. Megvettem a Prime-ot és nem hiszem, hogy pont ez fogja lekörözni valaha. Próbáltam már számtalan launchert de Nován kívül még az Apex jó. Viszont abba nincs éjszakai mód (még).

Az Action Launcher 3 lenne még jó, (megvettem IAP-ben), de egy instabil szar. Frissítés meg nem nagyon jön rá.

Persze szép és jó is, engem is érdekelt rögtön a hír, de a fentiek miatt maximum kipróbálás szintjén kerül fel a telefonomra.

*Sok fejlesztő csinál valamit, frissít párszor majd magára hagyja az egészet. Na ilyenektől én nem veszek többet semmit. Persze új dolgokba belekezdnek, hogy lehúzzák az embert, amit persze ugyanúgy nem fejlesztenek tovább. Ikon pakkoknál külön idegesítő, mert elütnek azok az ikonok amelyek újak és nem illenek a stílusba. Szerencsére vannak megbízható fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.