Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97294) Weareus


Weareus
addikt

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni.
Néhány napja volt egy szokásos szoftverfrissítés (S. Galaxy S5, Vodafone), előfizetéses. Azóta újraindításkor nem fogad el ujjlenyomatot, be kellett írnom kódot, csak így működik. Mondjuk, h. ez még oké, de azóta akár az S keresőben, akár azi internet ikonon vagy a google-n keresztül próbálok felmenni a netre (munkahely, biztonságos wifi), mindig csak azt az oldalt hozza be, hogy: "getwin.co/vol/hu/22/ind"

A következő szöveggel: "A getwin.co webhelyen lévő oldal közlendője:
Gratulálunk!
Kisorsoltuk mobilszámát!
Egy (1) át nem vett nyereménye van. Kattintson az Ok gombra nyereménye átvételéhez."

**Siessen, az ajánlat az első 10 igénylőnek áll rendelkezésre. Ön ma a nyolcadik igénylő**

Az oldalt csak a bal alsó gombbal tudom elhagyni, be kell zárni a netet. Bármit írok a keresőbe, ezt az oldalt hozza be újra.

Felraktam az AVL pro-t (itt ajánlották a téma összefoglalóban), lefuttattam, de nem talált semmit.

Ha bemegyek a Vodafone-hoz, gondolom rendbe rakják a készüléket, de fizetősen, ezt szeretném megúszni.

Hasznos tanácsért hálás volnék.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.