Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92193) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!

Elég [régen] már volt szó erről az [appról], én nagyon szerettem, de aztán a régi telón nem működött, és feladtam. Most az újra is felraktam, és részben [twine] fórumtárs útmutatása alapján átírtam a Bankok kezelése menüben a saját bankom üzenetszűrőjét, és most műxik! :C Ezúton is köszönet twine-nak! :R

A lényeg, hogy új üzenetszűrőt kell létrehozni, mert az eredeti elé minden mentésnél berak a progi egy # jelet. :F

Javaslom mindenkinek, aki sms visszaigazolással bankol! Az sms előkotrása+másolás/megjegyzés helyett egy felugró ablakban megjelenik a kód, amit rákoppintással vagy rázással lehet másolni, ezután csak be kell illeszteni az adott helyre a bank felületén. Az app ugyan nem frissült 2013 júniusa óta, de nem is kell, mert teszi a dolgát rendesen. :K

Sajnos, akinek nem volt meg, valószínűleg nem fogja megtalálni - kijelentkezve nekem sem sikerült. :(

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.