Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok, a facebook messenger nemrég még elküldte a helyet, hogy honnan írom az üzenetet. Most nem találom ezt a beállítást. Meg tudjátok mondani hol kell újra bekapcsolni? Most nem küldi el a helyadataimat.

S23

(#85602) SimonJanos válasza #07400704 (#85450) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

(nálam)
Accuweather #1 - beépített, alap
vagy telepített, jobb(an néz ki)
Google #2 - beépített, alap
= ebből a kettőből ált. kijön egy elég jó időkép :D
(de nem "Időkép" : )))
ezenkívül
Weather & Radart Pro OK még

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#85603) Viktor0610 válasza alex devil (#85601) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én úgy látom, hogy most már csak akkor küldi el, ha te elküldöd/megosztod "szándékosan".

Samsung Galaxy A54

(#85604) SimonJanos válasza #79335424 (#85402) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Hm, az Apex-et még használtam még régebben,
de mostanában gyári Launcher-t használok csak.
Az automatizálók jók, de azért annyit hogy az említett 2G-3G váltó app 29 KB, szóval én inkább megírom ezt XD ;]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#85605) bostone


bostone
addikt

A deezer-en és a spotify-n kívül létezik más értelmes zenei szolgáltatás?

(#85606) Viktor0610 válasza bostone (#85605) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

iTunes és Google Play Zene? :)

Samsung Galaxy A54

(#85607) #79335424 válasza SimonJanos (#85604) üzenetére


#79335424
törölt tag

A menü megjelenítése csupán egy parancsikon. Meghívsz egy activity -t. Nem nagy ügy. A váltás viszont egy másik dolog. Arra nincs API. Android SDK -val nem tudsz rá alkalmazást írni.

(#85608) vicze válasza Viktor0610 (#85606) üzenetére


vicze
félisten

iTunes??? Android alkalmazások topikban? :U
Akkor már Apple Music(jelenleg még Beats Music), novemberben elérhető lesz Androidra is. Más kérdés, hogy a régiónkban nem elérhető.

Itthon még Tidal elérhető a 3 felsorolt mellett.

(#85609) flash-


flash-
veterán

szeretném mérni hogy hány mb-ot használtam el a mobilnetezéssel.

ha a telefon beállításainál -adathasználat-megadom a korlátokat, akkor ez csak a mobilinternetezéssel használat adatot méri?(xperia z1 compact, android 5.1)

vagy jobban járok valami külső - playről letöltött - programmal?
ha igen melyiket ajánljátok?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#85610) Kowax


Kowax
tag

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást keresek, amivel egy a számítógépen lévő mappát tudok szinkronizálni a telefonommal. Nem szeretnék semmi felhő szolgáltatást, csak hogy bekapcsolom a gépet, belepakolom a dolgaimat a mappámba, majd a telefonomon bekapcsolom a wifi-t és automatikusan szinkronizálja a mappát. Az se baj, ha a mappán belül lehet több mappa is és azokat is rendesen szinkronizálja. :))
Erre keresem a legjobb alkalmazást. Ki mit tudna ajánlani és miért? :DDD
Előre is köszönöm a segítséget!

Böff!:))

(#85611) datomi válasza flash- (#85609) üzenetére


datomi
tag

Én a 3G Watchdogot használom megelégedéssel.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#85612) vicze válasza flash- (#85609) üzenetére


vicze
félisten

Nem jársz jobban, ugyanazt mutatja.
A panel fel van osztva Mobilnet és Wi-fi fülekre mint láthatod, szóval külön van kezelve a kettő.

Ha külső programot raksz fel, akkor maximum +funkciókat kapsz.

(#85613) flash- válasza datomi (#85611) üzenetére


flash-
veterán

köszi a tippet, segítségeddel rájöttem hogy ezt én egyszer már valamikor megvásároltam :DDD

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#85614) Dolphine válasza flash- (#85609) üzenetére


Dolphine
addikt

Én sem tudom rendesen követni a Mobilforgalmat.
Elixirt használok, de abszolút mást mér (nagyságrendekkel többet, valószínűleg WiFi-t is számolja), mint a telefon saját számlálója!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85615) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali esetleg létezik valamilyen ingyenes VPN progi androidra? Pár dolog le van tiltva a munka helyen nem tudok csatlakozni wifivel

(#85616) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok. Xperia z1 compact, 5.1, gyári launcheren valamiért nem jelenik meg "badge" értesítés formájában ha jött üzenet pl: gmail, viber, fb messenger, vagy nemfogadott hívás a tárcsázónál. Ennek mi lehet az oka? Elvileg minden engedélyezve van.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#85617) flash- válasza oszi666 (#85616) üzenetére


flash-
veterán

beállítások-hang és értesítés-alkalmazásértesítések
illetve
beállítások-hang és értesítés-ha az eszköz le van zárva

ezeket ellenőrizted már?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#85618) #79335424 válasza Dolphine (#85614) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Elixír2 egy általános diagnosztikai alkalmazás. A 3G Watchdog sokkal "kifinomultabb" nála. Pl. be tudod állítani, hogy melyik Wifi hálót számolja/ne számolja bele. Mifi esetén hasznos. Vagy, alkalmazások adatforgalmát is ki tudod venni a mérésből (pl. a Telenor nem számol adatforgalmat a MyTV -re). A Widgete is sokkal jobban beállítható. Hó közben is tudsz változtatni (pl. kártyásoknál a feltöltéshez járó bónusz net hozzáadása).

[ Szerkesztve ]

(#85619) beg


beg
veterán

Google play-ben Direct carrier billing-es fizetés estén 2 órán belüli refund-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata, hogy a mobilszolgáltató ezeket hogy kezeli le?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85620) Dolphine válasza #79335424 (#85618) üzenetére


Dolphine
addikt

Értem.
Ma is tanultam valamit, ki fogom próbálni ezt az alkalmazást! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85622) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

a gmail appban még mindig nincs benne az "összes kijelölése funkció?

és vajon a szűrést mikor teszik már bele?

(#85623) beg válasza #20749568 (#85621) üzenetére


beg
veterán

Köszi. Számlás előfizetésnél is gondolom akkor hasonló átfutásra lehet számítani és a havi elszámolásban lesz egy mínusz/plusz összeg.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85624) junkpod válasza #79335424 (#85600) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem erre való, amúgy ez egy text fájl az nvdata particioban.

Box's don't touch!

(#85626) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Sziasztok!

Kijelzorol videó felvételre milyen programot ajánlatok?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#85627) oszi666 válasza flash- (#85617) üzenetére


oszi666
őstag

Igen minden engedelyezve van

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#85628) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Melyik a legjobb ingyenes zenelejátszó program? Poweramp trial jó lenne,de egy baj van,hogy néha beakad a zene tőle és azt nem tudom,hogy miért csinálja. :(

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#85629) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok!

Volna ötletetek, hogy tudnám a Samsung S4-em képét a monitoron megjeleníteni?
Nem titkolom, az oka az lenne, hogy a Digi Online app adásait ne csak 5", hanem 27"-on élvezhessem.

Próbálkoztam már különböző windowsos emulátorokkal, működött is, de a számítógép sajnos nem elég erős hozzá, ezért az ötlet, hogy mobilról tenném át a képet monitorra.
(azon még nem gondolkodtam, vajon mennyire lenne élvezhető a kép...)

Előre is köszönöm a válaszokat!
Péter

(#85630) ignisz


ignisz
senior tag

Sziasztok. MX Player-rel lenne kérdésem. Samsung telefonon soha nem volt gondom a hangokkal videóknál. Most egy Huawey-re raktam fel és a videónál nincs hang. Nem támogatott a hangfájl. Másik videónál van. Segítség kellene, hogy milyen kiegészítés kell, vagy egy megbízható lejátszó. Előre is köszönöm.

(#85631) oszi666 válasza flash- (#85617) üzenetére


oszi666
őstag

Esetleg valami másik tipp? Egy ideig működtek, aztán minden átmenet nélkül eltűnt az összes elég fura. És biztos nem én kapcsoltam ki őket.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#85632) ignisz válasza ignisz (#85630) üzenetére


ignisz
senior tag

Sikerült megoldani.

(#85633) rjg válasza datomi (#85596) üzenetére


rjg
őstag

Ezt elvileg az Audio Manager widget is tudja, de kb két hete találtam rá a Sound Profile-ra, ami egy friss - utolsó update szeptember 29. - Material Design-ra épülő profilkezelő. Airplane Mode Helper XPosed modullal tudja a repülő módot is kezelni.

(#85632) ignisz
Ilyenkor érdemes leírni a megoldást - ha banális, akkor is - hátha segítesz vele másoknak.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#85634) #79335424 válasza junkpod (#85624) üzenetére


#79335424
törölt tag

Belenéztem és tényleg olyan, mint ami erre való. Előre definiált szolgáltatók vannak benne és látok prioritásra utaló lehetőséget is. Amire magától csatlakozott, annál magasabb érték szerepelt. Még nem nyúltam bele, mert előbb fel kell jegyeznem valahonnan az általam preferált szolgáltatók azonosítóit.

(#85635) Allien


Allien
veterán

Mobil telefonhoz vettem 3D-s "szemüveget". A telóra kellene gondolom valami videó lejátszó progi, ami képes kezelni a 3D-s függőleges ketté osztást. :B Ehhez milyen progi kellene?
THX :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85636) FahejasHeja válasza Allien (#85635) üzenetére


FahejasHeja
újonc

Mivel a kijelződ nem ehhez a technológiához készült, a legjobb program a kívánt 3D hatás elérésére az a telefonképernyő látóteredből való eltávolítása, és a világ megcsodálása két szemeddel. A telefonodon csak úgy érthető el a plusz dimenzió, ha anaglyph tartalmat jelenít meg, neked pedig ehhez való kétszínű szemüveged van. A YouTube-on vannak ilyen videók, és esetleg pár játék tudja még.

[ Szerkesztve ]

(#85637) Danny365 válasza Allien (#85635) üzenetére


Danny365
őstag

Cardboard szerűségre gondolsz?

(#85638) FahejasHeja válasza Danny365 (#85637) üzenetére


FahejasHeja
újonc

:) Tényleg, arra nem is gondoltam.
Pár Google program támogatja.

[ Szerkesztve ]

(#85639) Allien válasza Danny365 (#85637) üzenetére


Allien
veterán

Akkor pontosítok:
[link]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85640) Allien válasza FahejasHeja (#85636) üzenetére


Allien
veterán

Ez ebben a formában nem igaz. Mert pl fogtam két teljesen egyforma mobil telót, egymás mellé raktam, felvettem videóra a virágok párzását, és a kőszikla növekedését. Mivel 2 telóval dolgoztam, ezért a képalkotás 3d-s hatást ér el. :P

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85641) Danny365 válasza Allien (#85639) üzenetére


Danny365
őstag

Ilyesmire gondoltam.

Igazából nincs nagy választék lejátszók szempontjából. Ami használható, az a VRTV Video Player, meg a VR player. (nem tudom, az ingyenesek mennyire korlátozottak)

Egyik sem tökéletes amúgy. Ha meg találsz olyan tartalmat, ami sima SBS video, azt természetesen bármilyen lejátszóba beteheted és úgy a kép sem fog elkúszni, hisz nem követi a fejmozgast.

(#85642) csipuka válasza Peterhappy (#85629) üzenetére


csipuka
senior tag

Ha monitorod van az akkor a szamitogepre an kotve ha jol sejtem. A diginek nincs valami online oldala, amit browser-ben lehet nezni a geprol? Ez a legkezenfekvobb.
Ha mindenkeppen a mobil kepet akarod atjatszani, akkor egy chromecast mukodhet, ha a monitoron van HDMI bemenet. En eddig csak TV-n probaltam ugyanezt, ott ment, de a monitor az egykutya.

(#85643) ignisz


ignisz
senior tag

Sziasztok. Huawei telefonon nem volt hang a MX Playerben. AC 3 nem támogatott üzenetet adott.Az alábbi linken találtam megoldást.
http://pcworld.hu/zteblog/nincs-hang-az-mx-playerben.html

(#85644) Peterhappy válasza csipuka (#85642) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszi!
HDMI van, megnezem!

Sajnos egyelorenincs browser megoldas, az tul szep lenne :)

(#85645) junkpod válasza #79335424 (#85634) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem töröld ki mindet élből és jartodban-keltedben egyesével majd felviszed.

Box's don't touch!

(#85646) aprokaroka87 válasza ignisz (#85643) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

furcsamód nállam mindenféle trükk nélkül mükődik az ac3 hang mxplayerben....

(#85647) ignisz válasza aprokaroka87 (#85646) üzenetére


ignisz
senior tag

Eddig Samsung telefonom volt, azon nekem se volt gondom. Most a Huawei-nél adódott, AC3 nem támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#85648) aprokaroka87 válasza ignisz (#85647) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

valószinű hogy ott rendszerszinten van beleépítve,vagy az is lehet hogy egyszerüen az output formátum lesz más

(#85649) ignisz válasza aprokaroka87 (#85648) üzenetére


ignisz
senior tag

Most szépen szól. Hiába Androidos mégis kicsit másabb mint a Samsung S3 volt.

(#85650) kaciokos válasza Peterhappy (#85644) üzenetére


kaciokos
őstag

Teló nem tudja az MHL kimenetet? Akkor kábellel sima liba, olcsóbb, mint a Chromecast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.