Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) Depression


Depression
veterán

Sziasztok!
Hogy lehetne megoldani, hogy a videó csak akkor induljon, ha az egészet pufferelte már, vagy legalább azt, hogy ha rábökök a pause-ra, akkor puffereljen tovább?
A gyenge netkapcsolatom miatt jelenleg semmilyen formában nem vagyok képes videókat megnézni. 3 sec film, 10 sec töltés... :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#86152) Karcub válasza basaja (#86132) üzenetére


Karcub
senior tag

Naah,akkor jó.:D tudok benne kèpernyő zárt csinàlni? Pl feloldási minta vagy jelszó.

(#86153) air válasza #79335424 (#86114) üzenetére


air
nagyúr

Úgy néz ki, hogy nem a FolderSync-kel lesz a probléma. Valószínűleg ROM hiba.
Ma reggelre az ES File Explorer fogta a mobil rádióadót 4 ó 2 p-ig, 3,5 p CPU - előtér idő melett, illetve az UC Browser 1 ó 41 p-ig, 28,5 perc előtér mellett. :((
Egyébkéntis vannak más gondjaim a ROM-mal, úgyhogy kuka, és megy fel egy másik. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86154) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

az xposed modulok közé felkerült egy ilyen hogy "xposed lowram device"
vajon ez az az api egy része ami a kitkat alatt van?

(#86155) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Van valami megoldás arra, hogy az Evernote ne szaggasson kegyetlenül a jegyzetek görgetésénél?

A szöveges jegyzetek is szaggatnak kicsit, de a pokol akkor szabadul el, ha képek is vannak. Pedig direkt alacsony felbontásúakat szúrok be.

Amúgy is rühellem ezt az appot. Mikor rábukkantam a Springpad-re örültem, de rá egy hónappal megszűnt. Most ez a kalap szar van helyette, de már nagyon idegesít, hogy szaggat.

Megoldás? A hivatalos fórumokon csak régi bejegyzések vannak arról, hogy a fejlesztők megoldást ígérnek...

(#86156) SharpSA


SharpSA
veterán

Tapasztalati információt gyűjtök: az AirDroidhoz képest van olyan program amit jobb? Ami keveset fogyaszt és a PC-ről lehet kezelni a telefonon levő dolgokat (értesítések, másolás, üzenetek, appok kezelése, stb.).

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#86157) aprokaroka87 válasza Stauffenberg (#86155) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

sajnos én azt tapasztalom hogy sokszor az Android küzd azzal ha kép és szöveg van pl egymás mellett

(#86158) Stauffenberg válasza aprokaroka87 (#86157) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem csak az Android, asztalin is tapasztalom, ha böngészőben nyitom meg a jegyzeteket.

Ez a mostani design bevezetése óta ilyen és pontosan azóta ígérik a fejlesztők, hogy kezdenek vele valamit.

Csak az érdekel, hogy van-e valami megoldás rá más módon (mittudom én, ürítsek cache-t pontban éjfélkor és üssem a sámán dobot pontosan hetvenötször, ilyesmi).

(#86159) aprokaroka87 válasza Stauffenberg (#86158) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

material designt használ?
az is lehet hogy valami egyedi képfeldolgozási algoritmust hasznal,és nem igazán kedveli a hardver.
jpg vagy jpeg képek vannak benne?

illetve sokszor akkor is van akadás ha kevés a szabad ram

[ Szerkesztve ]

(#86160) Stauffenberg válasza aprokaroka87 (#86159) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jpeg és Jpg vegyesen előfordul. A hardvernek meg muszáj lesz kedvelnie, nehogy már egy LG G4-en az ilyesmi kifogjon (igaz ez a RAM-ra is).

Ha a jegyzetet megnyitom szerkesztésre, akkor semmi baja, gyönyörűen görgethető, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Csak a nem szerkesztési módban megnyitott jegyzetek szaggatnak. Nem ez az első eszközöm, amin ezt produkálja. Konkrétan minden Androidos eszközömön ezt csinálja már régóta, sokáig kerestem megoldást, de semmi, azért jöttem ide, hátha valaki tud egy jó tippet. Olvastam olyanokat is, hogy az Auto Resize funkció okozza, de nálam ezt kikapcsolva sem történik pozitív változás.

(#86161) vizimento válasza vizimento (#86135) üzenetére


vizimento
senior tag

Bocs, rosszul emlékeztem... "Csak" 4.3-as a rendszer.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#86162) aprokaroka87 válasza Stauffenberg (#86160) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

listanézetet használ?
mert van app amelyik azt nem tudja kezelni rendesen
pl a gyári névjegyzék app kontakt lista scrollozásakor bizony döcög,míg pl az exdialer vajsimán teszi ezt.

A szöveg melett van valamilyen "piktogram,ikon,kép"?
amikor nem szerkeszted persze

(#86163) dokee78


dokee78
félisten

Bevált alkalmazást keresek:
Asztali gép webkamera lenne a megfiigyelő.
Ehhez kellene alkalmazás,ami egyszerűen beállítható és mobilnettel is működik.

(#86164) atike válasza dokee78 (#86163) üzenetére


atike
nagyúr

....és ez a telefonon menjen...? Miért nem az asztali gépen, amin a kamera van...? :U

(#86165) dokee78 válasza atike (#86164) üzenetére


dokee78
félisten

Asztali gépes Webcamera figyelné a gyereket.
Telóról meg látná pl a dolgozó apa is.

Nyilván nem egyedül van otthon a gyerek,hanem az anyával,de az apa is megnézné néha munka közben.

(#86166) atike válasza dokee78 (#86165) üzenetére


atike
nagyúr

Akkor ahhoz be kell kapcsolva legyen a gép is, hogy menjen, meg ugye ott a gond, hogy hogyan veszed el az USB-s kamera képét a Windowstól...

Nem lenne egyszerűbb egy nagyságrendileg 6-8-10 ezer forintos alap IP kamerát beüzemelni? Csak mert akkor egyből lesz millió lehetőség - az otthoni gép bekapcsolt állapotától függetlenül is...

pld vagy pld

Akkor már tudod használni a TinyCam Monitor Pro-t, vagy az IP Cam Viewer Pro-t, meg még a fene tudja mennyi típust.

Itt van egy leírás arról, hogy PC-s kamerával mit és hogyan lehet Android alatt egy konkrét szoftverrel, talán segít... :)

(#86167) dokee78 válasza atike (#86166) üzenetére


dokee78
félisten

Nyilván be van kapcsolva a gép.
Régebben én próbáltam ilyen alkalmazást,de nem emlékszem rá.

Volt egy kliens program a PC-re és az Android készülékemrõl csatlakoztam rá.

[ Szerkesztve ]

(#86168) atike válasza dokee78 (#86167) üzenetére


atike
nagyúr

Nem sok reményt fűzök hozzá, de működhet amúgy - logikusan végiggondolva tuti van rá igény... :) Részemről jobban szeretem az IP-kamerás megoldást, sokkal egyszerűbb, tisztább, jobb... És belépőszinten nem is megterhelő anyagilag.

(#86169) dokee78 válasza atike (#86168) üzenetére


dokee78
félisten

Használtam vagyis kipróbáltam régen egyet és működött,miért ne működne? :F

(#86170) atike válasza dokee78 (#86169) üzenetére


atike
nagyúr

Jaaaa.... Értem. :) Abból indultam ki, hogy azért keresed mert jó lenne, de te tudod, hogy jó... :) Azt hittem ötletelünk, vagymi... :DDD Persze, ha korábban már működött, akkor ez most is fog... :) Nem kérdés.

Már most engem is érdekel, nézelődök még egy picit a témában... :)

(#86171) Mzombi


Mzombi
aktív tag

hello!

ezek közül melyiket ajánljátok leginkább?

(#86172) torrentszaki


torrentszaki
tag

Üdv mindenkinek!

Azért ide írok, mert a telefonomnak nincs topikja, és a legnagyobb gond, hogy asszem téglásítottam. IUNI U3 készülékről van szó, az Mtk droid tools látja, ha a recoverybe lépek, de a készüléket nem sikerült indításra bírni. Van CWM mentésem, de scatter file hibát ír ki, azt meg sehol nem találok.
Mit lehet ilyenkor tenni?

(#86173) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Tudtok ajánlani olyan videó lejátszót, aminek meg tudok adni egy hálózati mappát, hogy abban is keressen videó file-okat? Az MX player-t használtam, de ott konkrétan file-onként tudok a hálózatról hozzáadni filmeket.

(#86174) bohoc71 válasza torrentszaki (#86172) üzenetére


bohoc71
aktív tag

[link]. Tessék,a google a barátod. ☺

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#86175) atike válasza bohoc71 (#86174) üzenetére


atike
nagyúr

....meg az XDA... :DDD

(#86176) torrentszaki válasza bohoc71 (#86174) üzenetére


torrentszaki
tag

Köszönöm, ismerem, sőt vagyok is a fórumon, de ott sem kaptam választ, azért írtam ide, hátha valaki tud valami biztatót...

(#86177) #79335424 válasza fausto (#86173) üzenetére


#79335424
törölt tag

A BS Player és a Kodi biztosan kezel SMB megosztást. Az előbbit javaslom, mert a Kodi a "nehéztüzérség" kategória.

(#86178) fausto válasza #79335424 (#86177) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, megnézem a BS Player-t!
A Kodi-t kipróbáltam, sikerült is beállítani, de a kezelését nem találtam olyan "gördülékenynek", mint PC-n. Valahogy nem állt jól neki az érintés vezérlés (nekem legalábbis)

(#86179) libamajas


libamajas
tag

5 percenként jönnek elő a reklámok. Ezt hogy lehet orvosolni? Egyáltalán miért van ez?

(#86180) beg válasza libamajas (#86179) üzenetére


beg
veterán

Hogy megtanuld: nem töltünk le minden vackot, ami reklámokat dobál. Feltételezem, hogy amíg nem telepítettél semmit, addig reklám sem volt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86181) kaciokos válasza libamajas (#86179) üzenetére


kaciokos
őstag

Az utóbbi idők egyik reklámdobáló bestsellere valami HD Wallpapers nevű app volt.

(#86182) libamajas válasza beg (#86180) üzenetére


libamajas
tag

Van valami app erre?

(#86183) ux1 válasza libamajas (#86182) üzenetére


ux1
addikt

Igen. Uninstall ;)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#86184) beg válasza libamajas (#86182) üzenetére


beg
veterán

Mire?

Beszélhetünk tőmondatokban, de az hosszú lesz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86185) libamajas válasza beg (#86184) üzenetére


libamajas
tag

Hát a sok reklámra. :D

aprokaroka87 Én újonnan vettem szóval nem hinném, hogy rootolni kéne :(

[ Szerkesztve ]

(#86186) aprokaroka87 válasza libamajas (#86182) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

persze
kirootolod,xposed rendszer+minminguard

illetve luckypatcher

nekem a hd wallpaper app megsem mert nyikkani reklámügyileg

(#86187) beg válasza libamajas (#86185) üzenetére


beg
veterán

Akkor használd egészséggel a vele járó macerákkal együtt. Root nélkül nézegesd a reklámokat, vagy válogasd meg a telepített alkalmazásaidat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#86188) Deck válasza beg (#86187) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#86189) aprokaroka87 válasza libamajas (#86185) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az igazi reklámblokkolás az rootal megy
ez van
de ne töltsd le a 165.akkumlátorfélreoptimalizáló appot

(#86190) Mzombi


Mzombi
aktív tag

ezek közül melyiket ajánljátok leginkább?

[link]

(#86192) air válasza #20749568 (#86191) üzenetére


air
nagyúr

Mivel a Link2SD is ott van a találatok között, így ennek a válasznak nincs túl sok értelme. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86193) unravel


unravel
őstag

Az xposed modulok nem tudnak auto frissülni?

¯\_(ツ)_/¯

(#86194) aprokaroka87 válasza unravel (#86193) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én úgy tudom hogy nem

bár ha a modul fejlesztöje külön belerakja az appba akkor lehet

(#86195) Narxis válasza unravel (#86193) üzenetére


Narxis
nagyúr

De tudnak bár én csak néhányat használok, azok mind frissülnek.

Thanos was right.

(#86196) aprokaroka87 válasza Narxis (#86195) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nállam nem tudnak
bár lehet hogy JB miatt

(#86197) galaxys80


galaxys80
veterán

Jól látom, hogy a szülinapos IGO soha nem kapott térképfrissítést? (És gondolom már nem is fog).

(#86198) kaciokos válasza galaxys80 (#86197) üzenetére


kaciokos
őstag

Jól látod, de azért nem kizárt, hogy fog...

(#86199) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Sziasztok!
még mindig concorde 5700. egyenlőre...
Mivel lehetne újrapartícionálni a belső memóriáját?ezzel próbáltam, de nem kompatibilis, ugyanúgy ahogyan a ClockworkMod sem adott ki a telefonhoz verziót. Valami alternatíva esetleg? Link2SD sem megy valamiért, google csak ezeket dobálja ki.
Ad removerbe szintén meg vagyok lőve, Xposed hiába van fönt, hiába van engedélyezve a mod, semmi nem működik.
:W

(#86200) droti25


droti25
őstag

Sziasztok
Most kezdtem használni az opera mini browsert..
Hogyan tudok egy épp aktuális nézett oldalt a könyvjelzőhöz adni, illetve hogyan tudom kitenni a linkjét a
főképernyőre? Lehet e ilyet egyáltalán csinálni vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.