Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86451) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Sziasztok. Vasaroltam egy fuggetlenitett galaxy note 5ot. Befogadja a magyar sim kartyat, ezzelsemmi gond. Engem az idegesit, hogy a telefon frissiteset miert AT&T halozaton keresztul intezi? Ez kikuszobolheto valahogy? Valamint van rajta egy valag At&t s alkalmazas is, ami nem torolheto. A valaszt elore is koszonom.

(#86452) Dottore válasza nubiai (#86442) üzenetére


Dottore
addikt

Felmásolod a fájlt, megnyitod a telefonodon a böngészőt és beírod a címsorba: file:///sdcard/appneve.apk

[ Szerkesztve ]

(#86453) nubiai válasza Dottore (#86452) üzenetére


nubiai
tag

Dottore! Tökéletes a megoldás! :R Feldobja a Csomagkezelőt és már telepíthető is. Érdekes, hogy annak ellenére, hogy sdcard0-nak hívják a belső memória kártyát, mégis az általad írt "sdcard" elnevezés a jó. Köszönöm!

(#86454) air válasza Vadászmenyét (#86451) üzenetére


air
nagyúr

"miert AT&T halozaton keresztul intezi?"
Itthon? Hogyan?
Ezt fogalmazd újra!

"Valamint van rajta egy valag At&t s alkalmazas is, ami nem torolheto."

Root után minden törölhető, de minek.
Elég ha egyszerűen letiltod azt, ami nem kell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86455) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

a Superbeamen megosztott "key"-nek van valamilyen lejárati ideje?

Illetve ha a küldő félnél mindig mennie kell az appnak ameddig a másik fél nem fogadja,vagy van lehetőség arra is hogy amikor a fogadó fél fogadást kezdeményez akkor aktiválodjon?

(#86456) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Először is: AppZapp szerint le van értékelve a PowerAmp akit érdekel. Ezenkívül viszont lenne pár kérdésem:

1. Hallottatok, már a WiFi master key alkalmazásról, használja vki? Egy pár szót igazán írhatnátok róla.

2. AFWall+-ban látok 3 oszlopot: LAN, WiFi?, fel le nyíl. Meg tudnátok mondani, hogy melyik mi?

Köszi

El Psy Kongroo

(#86457) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.

Mivel kimondottan alkalmazással kapcsolatos itt tenném fel a kérdésem.

Olyan kérdésem lenne ,hogy angol rendszerre valahogy meglehet oldani ,hogy a letöltött alkalmazások magyar nyelvűen települjenek ?

Köszi.

(#86458) Dottore válasza vigyori78 (#86457) üzenetére


Dottore
addikt

Csak abban az esetben ha az adott alkalmazásnál ki tudod választani a kívánt nyelvet a beállításban, vagy egy erőforrás szerkesztővel kicseréled a nyelvi csomagot. Így viszont nem fog automatikusan frissülni és ez még csak a kisebb probléma, úgyhogy azt hiszem a válasz, nem.

(#86460) mobilizmo válasza vigyori78 (#86457) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Kitkat-re így működött.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#86461) Dottore válasza mobilizmo (#86460) üzenetére


Dottore
addikt

De ő angol nyelv alatt szeretné magyarul. Legalábbis a kérdése ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#86462) aprokaroka87 válasza Dottore (#86461) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

elvileg azzal az appal megoldható a magyar nyelv amelyben regionálisan kezeli le

(#86463) mobilizmo válasza Dottore (#86461) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Elolvastad a linken szereplő leírást? Mert arról szól. Amíg nem volt root a Moto G-en addig én is így használtam.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#86464) #59070464


#59070464
törölt tag

Tasker-t kukázta a Google a Store-ból.

(#86465) atike válasza #59070464 (#86464) üzenetére


atike
nagyúr

Nocsak... Tényleg. Vajon miért...? :U

Itt is értetlenkednek.... Már hogy mi történhetett...

[ Szerkesztve ]

(#86466) Bozek válasza atike (#86465) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Google have removed it, as far as I can see mistakenly since they are complaining about something being in the manifest which is simply not there"

Ez alapján valami olyan miatt, ami nincs is benn a Tasker-ben. Vicces a Google.

(#86467) aprokaroka87 válasza #59070464 (#86464) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

még jó hogy lementettem a legfrisebbet
A Google egyre hülyébb

(#86468) #59070464 válasza aprokaroka87 (#86467) üzenetére


#59070464
törölt tag

Azért itt van egy régebbi is.

(#86469) vigyori78 válasza mobilizmo (#86460) üzenetére


vigyori78
őstag

Köszi sikerült + ez az app kiváló.

Többieknek is köszi.

(#86470) #79335424 válasza #59070464 (#86464) üzenetére


#79335424
törölt tag

Király! Szép jövőkép. Még néhány ilyen merénylet és leporolhatom a 6210 -es Nokiámat. A tudásszint ugyanaz lesz, viszont hosszabb akkuidővel. :(

(#86471) Bferibörs válasza #79335424 (#86470) üzenetére


Bferibörs
addikt

bezsíroztam,eltettem 3-at belőle, hátha kell még telefonálnom is valamikor :DD
a kihangosítója is működik még a kocsiban :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#86472) Bozek válasza atike (#86465) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt olvasgasd inkább, ez a hivatalos fórum. :)

(#86473) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Lenne még egy pár kérdésem, + újra megkérdezném az ezelőttieket:

1. Ismeri valaki a WiFi Master Key app-ot, csak adatlopásra van, vagy tényleg arra való amire kitalálták? [link]

2. Az AdAway-ben be lehet azt állítani, hogy bizonyos appokban, vagy weboldalakon menjenek a reklámok? Nyomkodtam kicsit és láttam olyat, hogy saját listáim --> fekete v. fehér lista. Gondolom itt lehet mókolni vele, de jól gondolom, hogy először is meg kéne tudnom, hogy az apphoz vagy oldalhoz milyen host tartozik majd ezt kellene engedélyeznem? Ha igen akkor van valami olyan progi amivel ezt meg tudom határozni?

3. Boat Browser már tényleg nem tudja a nagyítás tördelés funkciót? Van olyan böngésző ami tudja?

4. Aki használja az Elixir Widget-et és be van állítva neki a mobiladat kapcsoló annak frissül az állapot rendesen (jelzi, hogy be vagy ki), vagy csak widget frissítéssel? Nálam sajnos egy külön gombot kellett betenni a widget frissítésére, és csak megnyomás után vált át, egyébként kapcsolja rendesen.

5. Balról jobbra haladva az AFWall+-ban mit jelentenek az oszlopok?

Ez láma kérdés lesz, de felteszem: ha van egy olyan alkalmazás, amiben van fekete és fehér lista, melyiket érdemes használni? Pl. AFWall-ban ugye meg akarod tiltani vmelyik app-nak, hogy kimenjen a netre. Akkor nem lenne logikus, hogy csak fekete lista legyen ahol ezt tilthatom pipával? Ehhez minek külön fehér lista, hiszen ott amit bepipálok azt kiengedem.

Köszi előre is!

El Psy Kongroo

(#86474) Bozek válasza Véreshurka (#86473) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Akkor nem lenne logikus, hogy csak fekete lista legyen ahol ezt tilthatom pipával? Ehhez minek külön fehér lista, hiszen ott amit bepipálok azt kiengedem"

Ha Neked van 30 alkalmazásod és 10-et le akarsz tiltani, akkor megfelel a fekete lista. De ha a 30-ból csak 10-et akarsz a NET-re engedni, akkor szerinted jobb megoldás, hogy 20-at tiltasz?

(#86475) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Email app-ok közül melyiket használjátok (gmail-t használom a privát emailekre, de cégeshez kellene egy külön app) és miért? Lollipop (5.0.2) alá kellene. :R

(#86476) Bozek válasza Mzombi (#86475) üzenetére


Bozek
nagyúr

Outlook

És mert csak. :)

(#86477) Narxis válasza #79335424 (#86470) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem kell sírni, csak ott nincs hiba ahol nem dolgoznak.

Thanos was right.

(#86478) Mzombi válasza Bozek (#86476) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ez?

(#86479) Bozek válasza Mzombi (#86478) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen. Én céges e-mailre ezt használom, Exchange fiók van push-al. Általában előbb megjön telefonra az e-mail, mint gépre (ott is Outlook van).

(#86480) zho-lee válasza #79335424 (#86470) üzenetére


zho-lee
addikt

Az már dolgozott 1800 MHz-en?
Mert apu 6150-ese meghalt.. csak 900-ig dolgozott.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#86481) Bferibörs válasza zho-lee (#86480) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem ebből van 3

de ez is tudja az 1800-at

még ma is tudom az országban mindenhol telefonálásra használni :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#86482) sanszika1 válasza Indiant (#86439) üzenetére


sanszika1
csendes tag

És ha bejelentkeztem a készüléken a régebbi fiókba, viszont gépről nem tudom telepíteni, mert azt írja, hogy már telepítve van, olyankor mi a teendő? Egyébként nyilván nincs telepítve.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#86483) ollie válasza sanszika1 (#86482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rákattintasz a "Telepítve" gombra...

[ Szerkesztve ]

***

(#86484) Sas madár


Sas madár
őstag

Olyan alkalmazást keresek ami érzékeli a mozgást és nem engedi elsötétedni a kijelzőt,de ne akarjon mindenhez hozzáérni a telefonomon.
Esetleg ha kereső szavakban tudtok segíteni mivel lenne találat akkor magam is keresném a megfelelőt.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#86485) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Tudtok kis helyigényű használható facebook messenger appot?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#86486) Viktor0610 válasza cris78 (#86485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

cris78:
Nincs ilyen, illetve valamelyik böngésző, amelyik FB-értesítéseket kezel. Opera Mini, UC Browser, Chrome, asszem, ezek ilyenek pl.

Quasi_modo:
Ezt nem tudtam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#86487) Quasi_modo válasza Viktor0610 (#86486) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az FB lite nem kér Messengert de kezel üzeneteket. [link]

valami

(#86488) cris78 válasza Quasi_modo (#86487) üzenetére


cris78
őstag

Neked és Quasi_modo köszönöm.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#86489) sanszika1 válasza ollie (#86483) üzenetére


sanszika1
csendes tag

Köszi, ez idáig rendben van. Annyira nem félek a technikától, hogy ne merjek megnyomni egy gombot. Sajnos a világon semmi nem történik.

(#86490) ollie válasza sanszika1 (#86489) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor valszeg le vannak tiltva a scriptek, mert ha megnyomod, be kell jönnie a telepítő menünek, ahol kiválaszthatod, hogy hova akarod telepíteni. Vagy valami régi, elavult böngészővel van megnyitva a play oldala.

[ Szerkesztve ]

***

(#86491) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

adott egy Galaxy A3, amit XP-s oprendszerhez kéne csatlakoztatni, hogy lehessen böngészni a telefonon PC-n keresztül (nem csak az ext. sd-t.)

A gond az, hogy "digitális fényképezőgép"-ként akarja felismerni, mint SM-A300FU.
A telefonon megjelenő USB mód is csak két opciót kínál fel: MPT, meg PPT (média átvitel meg képek átvitele).

De még a "digitális fényképező" installálása sem hoz eredményt, semmit nem jelenít meg a telefon mappából.

A samsung USB driver-e fel lett telepítve innen, ez: [link], de semmi, ugyan úgy, rácsatlakoztatást követően az oprendszer digitális fényképzőként akarja telepíteni az illesztőprogit.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#86492) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv! létezik olyan program, melyben megtalálható a bankok aktuális ajánlatai (hitel, betét, takarékpénztár, nyugdíj, stb...)? Nem találtam eddig ilyet, de hátha. Főleg ha tudna még várható értéket is számolni.
Köszönöm!

sudo rm -rf /*

(#86493) ollie válasza Jazz (#86491) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem baj, utána ezt kell csinálni:

[link]

***

(#86494) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek, hogy a telefonom beállított időben halkítsa le a hangokat(csörgés, értesítési hang).
Este amikor elmegyek aludni, mindig halkítgatom, reggel pedig hangosítom a telefont.
Ezt szeretném megspórolni valahogy ha lehetséges :)

(#86495) Jazz válasza ollie (#86493) üzenetére


Jazz
veterán

Mit, bekapcsolni az internetmegosztást? Aktív hot-spot? Miért?

Mindenesetre bekapcsoltam. Semmi.

Feltettem a kies-t is. Azzal is semmi....

Kezdek agybajt kapni. Másik telefonnal (régebbi android), simán usb mód, aztán ott a meghajtó, kész, nem kell sz*kodni semmivel. Látom vele az ext. sd-t, a belső sd-t. MyPhone explorerrel meg az internal storage-ot is. Itt meg szívok már nem tudom hány órája és nem akar működni....

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#86496) kaciokos válasza lacuska74 (#86494) üzenetére


kaciokos
őstag

Sound Profile kezelő app-okra keress rá, majdnem mindegyik tud profilt adott időben aktiválni. Konkrétat most nem tudok ajánlani, mert bár régebben mindig használtam, egy ideje a Sony gyáriját nyúzom.

(#86497) Bozek válasza ollie (#86493) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rossz a linked, az az USB-s tethering. :)

Ez a helyes: [link]

(#86498) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hoi all!

Vettem egy Xiaomi Redmi Note 2 Prime-ot és meg vagyok lőve az Airdroiddal. Konkrétan a webes felületen már eleve nem enged csatlakozni, míg a telefonon el nem indítom az alkalmazást. A régin ez úgy ment, hogy a webes felületen beléptem, és a telón automatikusan csatlakozott hozzá. A másik probléma, hogy weben behúzok egy fájlt, hogy áthelyezzem a telóra és addig nem kezdi el másolni rá, amíg nem nyúlok a telóhoz, tehát fel kell oldanom a képernyőt, fel kell ébresztenem a telót. A régin (LG Optimus L9, bár szerintem ez nem releváns) simán behúztam, fel se villant semmi a telón, átmásolta, aztán, amikor legközelebb ellenőriztem, már ott volt.

Valaki tud tanáccsal szolgálni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#86499) Véreshurka válasza Bozek (#86474) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Van benne vmi :DDD

A többire esetleg vki? Főleg a wifi master key érdekelne.

El Psy Kongroo

(#86500) air válasza lacuska74 (#86494) üzenetére


air
nagyúr

Llama

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.