Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85751) Dolphine válasza filipo (#85748) üzenetére


Dolphine
addikt

Most vagy nem jól keresek, vagy nem tudom, de nem találom a Google Playen ezt a programot! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85752) air válasza Surda- (#85747) üzenetére


air
nagyúr

Ilyet valószínűleg nem fogsz találni.
Már csak azért sem, mert egy csomó készüléken a SIM kapcsolatokat csak importálni lehet, semmi mást nem tud kezdeni velük a rendszer.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85753) Sátán44 válasza Sátán44 (#85706) üzenetére


Sátán44
addikt

Erre valaki?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#85754) #79335424 válasza Sátán44 (#85753) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt már akkor sem értettem. Mi az, hogy "egyszerre"? Távoli elérésnél vagy a saját asztalodat látod, vagy a másikét. Egyszerre többet hogy tudnál kezelni?

(#85755) gmark247


gmark247
tag

Sziasztok!

Valakinek van ötlete miért tölt 300-400kb/s sebességgel a play store? Internet tud többet (20 megás). Xiaomi mi4c telefon, az értesítés sávban a playes értesítés alatt ír olyat, hogy 'xunlei accelerator is off', ha ennek van köze hozzá. Valami ötlet /megoldás?

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#85756) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van olyan program pc és droidra, amivel wifin tudok küldeni zenét képet stb...-t gépről telefonra? Hogy ne keljen usb kábelezni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85757) enginev3.0 válasza gmark247 (#85755) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem is ilyen telefonom van, és ha a "magyar" rom van rajta amivel kaptad, akkor cseréld le a global miui-ra és jobb lesz (de az csak angol nyelvű egyelőre)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85758) gmark247 válasza enginev3.0 (#85757) üzenetére


gmark247
tag

Tudsz küldeni hozzá egy linket?

Programnak ott az airdroid. Én régóta használom és nagyon gyorsan tölt le/fel wifin.

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#85759) enginev3.0 válasza gmark247 (#85758) üzenetére


enginev3.0
félisten

http://miui.celogeek.com/5.10.22/xiaomi.eu_multi_libra_5.10.22_v7-5.1.zip

Vagy van újabb
[link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85760) punky10 válasza enginev3.0 (#85756) üzenetére


punky10
addikt

Én a ShareIt nem alkalmazást használom.Van Droidra,PC-re és almára is.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#85761) Dolphine válasza enginev3.0 (#85756) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezt is dícsérik!

[link]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85762) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Melyik alkalmazás tud olyat, hogy egy telefonon létrehozott mappát szinkronizál a számítógéppel? Az lenne a cél, hogy a PC-re lementett háttérképek megjelenjenek a telefonon egy mappában. Google drive nem tud ilyet? Az már csak plusz lenne, ha ezt ütemezni is lehetne (csak wifin, csak napi 1x, manuális sync stb...)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#85763) pethYeti válasza oszkarfincs (#85762) üzenetére


pethYeti
addikt

Foldersync-et használom ilyenre.

(#85764) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
valahogy lehetséges lekódolni a Play Áruházat?
Hogy ne lehessen orrba-szájba telepítgetni.

S23

(#85765) Viktor0610 válasza alex devil (#85764) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Számtalan app lock program van a Playen. :)

Egy ilyet letöltesz, majd lezárod a Playt, a Beállításokat, egyebeket. :)

Samsung Galaxy A54

(#85766) alex devil válasza Viktor0610 (#85765) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm :R

S23

(#85767) enginev3.0 válasza Dolphine (#85761) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszi, izé, kiegészíteném azzal, hogy olyasmi kellene, ami, ha megnyitom az alkalmazást a telefonon, akkor a mappák úgy megjelennek gépen hálózaton mintha rá lenne dugva usb-vel :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85768) Dolphine válasza enginev3.0 (#85767) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezt passzolom! :U :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85769) enginev3.0 válasza Dolphine (#85768) üzenetére


enginev3.0
félisten

FTP serveres cuccot találtam, de ott mindig be kell írni az ftp címet gépen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85770) gmark247 válasza enginev3.0 (#85769) üzenetére


gmark247
tag

Feltettem a legújabb frissítést, de semmi változás :( ugyan úgy csak 300k/s a sebesség..

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#85771) aprokaroka87 válasza gmark247 (#85770) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nem tudom de nállam kb 1 hete olyan lassú a Telenoros net hogy az már fáj

(#85772) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#85771) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam most 38/5.5, beltéren 4G-n.

#?*@&!

(#85773) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#85771) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

11/4. Szintén Telenor, szintén beltér, szintén 4G. :)

Samsung Galaxy A54

(#85774) #79335424 válasza enginev3.0 (#85767) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hálózati mappát szeretnél fájlrendszerbe csatolni? Ez a CIFS, vagy az NFS csatolás. Kernel támogatás kell hozzá. Sony telók tudják alapból, a többin meg vagy megy, vagy nem.

(#85775) #19784448


#19784448
törölt tag

Hali! Tudna nekem ajánlani valaki bevált wifi transfer programot amivel az sd kártyára is tudok másolni a gépről és vissza?

(#85776) Bozek válasza #79335424 (#85754) üzenetére


Bozek
nagyúr

A TeamViewer-ben például tudsz egyszerre több PC-t is vezérelni, külön-külön megnyitva őket. Mondjuk ezt tablet irányba nem tudom, hogy mennyire menne.

Feltéve persze, ha ez volt a kérdés, nem pedig az, hogy az összesen ugyanazt akarja egyszerre csinálni. Arra már tényleg necces a megoldás, de ha az összesre elküld egy script-et, amit valamely automatizáló lefuttat, akkor még akár az is megoldható. :)

(#85777) #79335424 válasza Bozek (#85776) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez két, külön dolog. A TeamViewerest használtam. Létrehozol egy TeamViewer fiókot és azon belül látod, hogy melyik géped online. Egy bökéssel rácsatlakozhatsz bármelyikre. Ez lehet Androidos is, ha megy rajta a Quick Support. A saját telómon Webkey -t használok és webről, vagy SMS -ben érkező kódra az E-Robot indítja a szervert. De, ezt a többszörös, párhuzamos asztali kapcsolatot el sem tudom képzelni. Milyen sávszélesség és proci teljesítmény kellene ehhez? A másik mód, mondjuk egy Push Tasker megoldással lehetséges, vagy vmi Repetihez hasonló érintés másolással, de ezekben nincs a másik asztalának megjelenítése. A root pedig mindegyiknél alapfeltétel.

(#85778) Bozek válasza #79335424 (#85777) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tudom, hogy két külön dolog, azért is írtam külön. Az első, ha arra gondolt, hogy mindegyiket lássa, a második meg az, ha egyszerre akarja őket vezérelni ugyanolyan módon. :)

(#85779) #79335424 válasza Bozek (#85778) üzenetére


#79335424
törölt tag

A feature neve: barkácsota. :)

(#85780) oszkarfincs válasza pethYeti (#85763) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Köszi, megnézem.

Más: lockscreen háttérképet milyen programmal lehetne automatikusan módosítani lollipopon?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#85781) Sátán44 válasza #79335424 (#85754) üzenetére


Sátán44
addikt

Iskolánk vásárolt 10 tabletet. Ezeket használják a gyerekek különböző feladatokra. A tanári gépről szeretném felügyelni, hogy ki mit csinál, illetve fájlok kiküldését is támogatnia kellene a programnak. Olyanra gondolok mint a teamviewer.

Windowsra jelenleg a NetSupport programot használjuk, ami tökéletesen működik. Azonos hálózaton lévő gépek monitorjait látom.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#85782) air válasza Sátán44 (#85781) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem a "mobile device management" kérdéskörben kellene a megoldást keresni, de ez már bőven nem az ingyenes megoldások hazája. Ez inkább már vállalati környezet, tehát a keresgélést kiegészítheted az "enterprise" kifejezéssel.
Első körben ezt a cikket javaslom áttanulmányozni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85783) MartOOn


MartOOn
addikt

Hi. Nem nagyon talaltam megoldast a topikban igy megkerdezem:

Youtube es airplay. Sony Z5-on kellene vhogy a youtube hangjat egy airplay kepes hangrendszerre küldeni. A tarhelyen levo zenek videok nem gond de a youtube nem akarja a jot. Esetleg van vkinek ra megoldasa? Koszi elore is!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#85784) raziel01


raziel01
veterán

Nálatok jól működik a facebook messenger? Kb 2 hete kezdte azt hogy hiába nézem meg neten az üzenetet akkor is villog tovább a telefon és nem tűnik el az értesítés.

(#85785) jonnyjoker01 válasza raziel01 (#85784) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem nincs ilyen jellegű hibám, de hogy nem működik rendesen, az biztos :N

Üdv. Johnny

(#85786) siofok válasza raziel01 (#85784) üzenetére


siofok
őstag

Nálam is így van uccsó frissítés óta!

OnePlus nord 2t

(#85787) pethYeti válasza oszkarfincs (#85780) üzenetére


pethYeti
addikt

Muzei appot használom erre. Ha nem tetszik a blur ki lehet kapcsolni (nekem mondjuk nagyon bejön).

(#85788) Markizmark válasza raziel01 (#85784) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam is ez van.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#85789) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Létezik olyan app amiben meg lehet adni az általam ismeretlen angol szavakat, és a program azokat random sorrendben kéri?
Abban az esetben, ha nincs, akkor milyen hasonló alkalmazás van, amivel hatékonyan lehet angolul tanulni? Doulingo-n kívül.

Köszönöm! :R

(#85790) helixP


helixP
nagyúr

Az ASUS-féle Do It Later-hez hasonló alkalmazás van vajon?
Értem ez alatt: sms, e-mail, elmulasztott hívásra rábökve be tudom állítani, hogy ezt jelezze még egyszer X idő múlva?
Köszi előre is!

(#85791) gorog00


gorog00
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan telefonhívás rögzítő alkalmazást ami hívás felvételekor a kapcsolás előtt rögtön bemondja hogy "tájékoztatjuk hogy hívását rögzítjük" és csak ezután kerül az ember vonalba? ... vagy bármilyen megoldás erre? (akár 2 alkalmazás kombinációjából)
(azt a részét hagyjuk hogy a hívás felvételekor én mondom be mert ez több szempontból sem jó...)
Előre is köszi

(#85792) #79335424 válasza gorog00 (#85791) üzenetére


#79335424
törölt tag

Aktív GSM hívásba nem lehet beadni médiahangot. Ha jól emlékszem, akkor 2008 -as az első, ilyen irányú kérés a Google felé. Eddig még nem jutott rá ideje. Azt még nem próbáltam, hogy az értesítési hang bemegy -e. Ha más hangcsatorna jele bemegy, akkor automatizálóval már meg lehet oldani a műveletet (pl. értesítési hang csere -> bejátszás -> visszacsere).

(#85793) Victoryus


Victoryus
addikt

Két kérdésem lenne:

Nekem a google billentyűzet nem hajlandó a magyar szótárt használni. Pedig telepítve van. Próbaként feltettem az angolt is, de azt se használja, kizárólag a névjegyzékből szed ki neveket néha. Az appok a tablet/telefon belső memóriájára vannak telepítve, így nem gondolom, hogy esetleg az sd-re nem képes írni.
Végül is nem akkora tragédia, mert ott a touchpal is, de a google jobban tetszik.

A másik ami nagyon nem működik: a Dolphin böngésző nem menti le a jelszavakat, ha használom a visszaállítás funkcióját. (könyvjelzőket) Amíg nem állítottam vissza, addig a logout fórum adataimat például rendben megjegyezte. Azóta meg mindig megkérdezi, hogy akarom-e menteni a jelszót? De hibába nyomok igent, nem menti el.
Erre van valakinek valami ötlete?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#85794) air válasza Victoryus (#85793) üzenetére


air
nagyúr

Tudomásom szerint a Google billentyűzetéhez nincs magyar szótár.
A Dolphin nekem sem állítja vissza a mentett jelszavaimat.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85795) petymeg válasza vicze (#85744) üzenetére


petymeg
addikt

SD és belső tárhellyel sem működik.
4.4.4

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#85796) Nunder válasza Victoryus (#85793) üzenetére


Nunder
őstag

Ezt én is észrevettem, pedig le engedi tölteni. Eddig nem találtam rá magyarázatot, marad a Swiftkey.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#85797) kaciokos válasza petymeg (#85743) üzenetére


kaciokos
őstag

Gyakorlatilag ahányszor frissítem, annyiszor megszűnik működni. Ilyenkor az a megoldás, hogy egyszer belépek a beállításai közé, kilépek, és onnantól megy. Esetleg próbáld meg átváltani a kiváltó eseményt kameráról file eseményre, hátha nálad megoldja (nálam nem tette).

(#85798) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Arra keresnék megoldást, hogy a telefonomat feltudjam oldani a képernyőzárból a kijelzőkoppintással.
Létezik erre valami megbízható program?
iNew V3.
Köszi!

(#85799) air válasza Atomgeszi (#85798) üzenetére


air
nagyúr

Nem program kérdése.
Hardver és kernel támogatás kell hozzá.
Amennyiben a készülék valamelyikkel nem rendelkezik, akkor nem oldható meg.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85800) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

Melyik a legjobb hívásrögzítő applikáció? Nem probléma, hogyha fizetős. Fontos lenne, hogy bizonyos hívásokat ne rögzítsen... stb. Jó minőségben rögzítsen, mindkét fél halható legyen, felhőre akár feltolja az anyagot... stb.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.