Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86951) StPadre82


StPadre82
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Az autóriasztóm mellé kerül egy GSM modul. Ez annyit tesz, hogy amikor riaszt a kocsi a modul felhív. Alkalmazást keresek arra, hogy beállítani egy telefonszámot ami mindig hangosan csörög, függetlenül attól hogy a telefon milyen állapotban van (néma,rezgő). Elnézést ha volt már hasonló, lövésem nem volt hogy keressek rá, ezért kérdeztem.

(#86952) Tesztelo.hu válasza StPadre82 (#86951) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Én ezt használtam, amikor kellett, de elég régóta nem frissül. Biztosan van hasonló, frissebb app is.
[link]

(#86953) antal750 válasza Togyo25 (#86933) üzenetére


antal750
aktív tag

Az lehet de nekem így is teszi a dolgát.. Rengeteg beállítási lehetőség van benne.. A témák között pedig van elhúzós felvétel is. De sokkal jobb a nyomogatós,legalább is nekem 👍..

(#86954) #79335424 válasza aprokaroka87 (#86950) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyről beszélünk. Webes és SMB megosztással tudsz streamelni. A Hotspot nem csak külső internet elérést jelent. A Hotspotot adó eszköz egy access pointot hoz létre. Ugyanúgy, mint egy router. A többi eszköznek oszt ki IP -ket. Ha a másik teló IP -je mondjuk 192.168.43.2, akkor a hotspotot adó IP -je 192.168.43.1. Ha azon a telón futtatsz egy webszervert, mondjuk a 8080 -as porton, akkor a másik teló böngészőjébe, ha bepötyögöd a 192.168.43.1:8080 -at, akkor máris a másik telónak azt a mappáját látod, amit a szerverben gyökér könyvtárnak megadtál. Minden egyéb külső eszköz, vagy internet elérés nélkül. Ez egy belső háló.

(#86955) StarKiller89 válasza Deck (#86935) üzenetére


StarKiller89
senior tag

"Most recent" opcióra rámész és időrendbe hozza ki a posztokat

Samsung Galaxy S23

(#86956) nubiai válasza Bozek (#86944) üzenetére


nubiai
tag

A gReader-el hogy lehet wifin előre letöltetni későbbi olvasásra a cikkeket?

(#86957) Bozek válasza nubiai (#86956) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Offline olvasás

(#86958) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb topicban teszem fel a kérdést, átnéztem az összefoglalót, használtam a keresőt is, bár így hajnalban nem igazán vagyok részletes. Max. átirányítotok egy másik témába. Szóval, kollégával készítünk egy androidos játékot, amit ingyenesre tervezünk, de lenne benne fizetős rész is (különböző karakterek, speciális képességek, stb). Ha erről valaki tudna írni nekem néhány sort, hogy ez hogyan és miként valósítható meg, vagy tudna linkelni akár magyar, akár angol nyelvű fórumot, azt megköszönném.

:R

gölmétcsül ©

(#86959) aprokaroka87 válasza #79335424 (#86954) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

köszi!Majd megnézem

(#86960) junkpod válasza atike (#86874) üzenetére


junkpod
nagyúr

A durva, hogy még bekapcsolt GPS nélkül is működik.

Box's don't touch!

(#86961) junkpod válasza Bozek (#86894) üzenetére


junkpod
nagyúr

Én is letoltottem mert a Google dokumentumokban is van PDF olvasó.

Box's don't touch!

(#86962) hanemmost


hanemmost
csendes tag

Sziasztok!
Használok egy Tv showtime nevű alkalmazást ami a sorozatokat amiket nézek tartja nyilván, hogy mit néztem, azokban hol tartok. Nagyon szeretem mert hasonló sorozatokat ajánl is. Na most ennek az alkalmazásnak a párját keresem ami az általam olvasott könyveket tartja nyilván amiket olvastam és esetleg még javasol az olvasott témákban írókat könyveket. Néztem már a playt, de nem találtam nekem megfelelőt. Bízom abban, hogy valaki már használ ilyet vagy tudok ajánlani.

(#86963) junkpod válasza Togyo25 (#86933) üzenetére


junkpod
nagyúr

Régen én is azt használtam, kk rendszer már az alap tarcsazoval is teljes képet mutat

Box's don't touch!

(#86964) ollie válasza junkpod (#86960) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs abban semmi durva, olyankor a cellainfók alapján azonosítja be a tartózkodási helyed, de az persze nem túl pontos.

***

(#86965) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, egy olyan alkalmazásra lenne szükségem, ami webes rádióról vesz fel (vagy adott url-en elérhető streamet vagy a rádió alkalmazásán keresztül lejátszott tartalmat), kb 2 órás felvétel lenne.
Nem rootolt 5.0.1-es rendszer.

Mit tudnátok ajánlani?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#86966) pikszel válasza junkpod (#86960) üzenetére


pikszel
őstag

A wifi hálózatokat is használja a lokalizáláshoz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#86967) Bozek válasza Ricardo128 (#86958) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#86968) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata használható szülői felügyeletet megvalósító ingyenes (vagy olcsó) app-al? A play-en én is megnéztem ami található, de azok a leírás alapján elég gagyik, legtöbbször csak valami launcher. Ami tökéletes megoldást nyújt, az Eset Parental Control, de az keményen fizetős 6000/év.
Ami fontos lenne, ne csak az appok futtatását korlátozza, hanem a gyereknek nem való internetes tartalmaktól is védjen. Ami ezen felül van (időkorlát, használati időszakok beállítása, statisztikák, engedély kérés szülőtől telefonon, stb..) az már csak a jó lenne kategória. KK-s tablet-ról van szó, ha esetleg az android adta lehetőségekről van valakinek tapasztalata, azt is megköszönném.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#86969) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Messenger app esetében az alábbi jelenséget tapasztalom egyre gyakrabban, holott korábban nem volt ilyen baja: az aktív ismerősök pont megtekintésénél a "kapcsolatok betöltése..." kiírás és folyamatos homokórázás történik, az aktív ismerősöket nem tölti be. Ez valamilyen másnál is jelentkező app hiba vagy telefonspecifikus bug lehet? A mobilnet hibátlan, más alkalmazások vígan mennek.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#86970) -juc-


-juc-
aktív tag

Sziasztok!
App sales-en érdemes körbenézni, az utóbbi napokban legalább 6-8 oldalnyi leértékelt alkalmazást listáztak, és a lista ma is folyamatosan bővül.

(#86971) Viktor0610 válasza -juc- (#86970) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi a figyelmeztetést!
Bár power PowerAmp user vagyok, de egy n7player Music Player Unlocker beugrott 1 dollárért. :D

Samsung Galaxy A54

(#86972) Mr X válasza evo87 (#86969) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem is csinálta egy időben, de csak wifin, mobilneten soha. Kiléptem, a legutóbbiakból töröltem a messengert, aztán visszapépve szépen betöltött.

(#86973) Ricardo128 válasza Bozek (#86967) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Köszöntem! :R

gölmétcsül ©

(#86974) Bozek válasza Viktor0610 (#86971) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én is így vagyok vele. Na meg még egy MoneyWiz 2 is befigyelhet a mai nap. :)

(#86975) liquidgold


liquidgold
tag

Üdv. Feltettem egy képernyő feloldö alkalmazás (WTN) Mennyire gáz hogy lezárt képernyőnél "ébren tartja" a közelség érz. szenzort? Csőkkenhetba szenzor élettartama? Köszi

(#86976) pikszel válasza liquidgold (#86975) üzenetére


pikszel
őstag

A szenzort nem hinném, hogy jelentősen öregítené, viszont az akkut biztosan csócsálgatja.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#86977) fecus


fecus
őstag

Csak elvileg...
Meg lehetne csinálni, hogy az S3-ast factory resetelem, és utána mindennek megtiltom a frissítését és csak kézzel engedem? A reset után a két évvel ezelőtti verziókkal indul?
Úgy belassult, hogyha rászánom magam az újra belakásra, akkor nem akarom, hogy újra belassuljon.
A programok nem annyira zavarnak csak a normál telefonálás és névjegyek, stb. Épp csak arra nem lehet használni amire való.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#86978) kkdesign válasza kkdesign (#86947) üzenetére


kkdesign
senior tag

????????????

(#86979) ollie válasza fecus (#86977) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha volt system update, akkor a legutolsó system update-ben levő verziókkal fog indulni factory reset után.

***

(#86980) ollie válasza kkdesign (#86978) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Greenify

***

(#86981) Vertigo18 válasza ollie (#86980) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ollie, basszus, dupe-olsz itt, meg gyűjtöd a hsz-eket! :D ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#86982) #79335424 válasza Zirowe (#86965) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tune In pro -ban van rögzítési lehetőség. Egy próbát megér.

(#86983) Zirowe válasza #79335424 (#86982) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#86984) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Egyszerű képszerkesztő app-ra lenne szükségem, amiben szövegdobozokat (buborék, gondolatfelhő..., stb.) lehet beszúrni pl. Anno kerestem, de csak iPhone-okra találtam olyat, ami jó lett volna.

(#86985) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

App sales másnál se megy?
Folyamatosan azt írja, hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot.
(Most is arról írok, szóval az ok)

#?*@&!

(#86986) ignisz válasza zeon.hu (#86985) üzenetére


ignisz
senior tag

Kipróbáltam, nálam megy.

(#86987) kkdesign válasza ollie (#86980) üzenetére


kkdesign
senior tag

Köszönöm! :)

(#86988) kaciokos válasza ignisz (#86986) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam is megy.

(#86989) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Üdv...
Vettem egy Selfie botot a kíváncsiság kedvéért...
Nem tudom milyen gyártmány,de felcsillant a szemem mikor megláttam,hogy elég olcsó,és wireless távirányító is jár hozzá!
Előtte elolvastam, hogy egy applikációt kell letölteni hozzá : snap remote
Azt nemtudtam h milyen kapcsolattal kommunikálhat a program és a táv.gomb!
Nos ha jól látom akkor ez egy irda kapcsolat lehet,amivel tökéletesen működik a dolog, de közel sem készít olyan képet az applikáció, mint a gyári selfie mód!
Kérdésem az lenne ,tudnám e használni valami úton-módon keresztül ezt a funkciót ,a gyári alkalmazáshoz?
:Y köszi előre is! :))

Galaxy S6 Edge

(#86990) zeon.hu válasza ignisz (#86986) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!
már itt is magához tért.

#?*@&!

(#86991) Bozek válasza Viktor0610 (#86971) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát, ez se váltja le a PowerAMP-ot. Próbáltál Te már FLAC-et lejátszani vele? Egy nagy sustorgás az egész, márpedig ha azt nem tudja, akkor nem sokat ér. Azért nem kérem vissza a pénzem, később még lehet jobb is.

(#86992) Viktor0610 válasza Bozek (#86991) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak megvettem, meg hangszórón játszottam le pár muzsikát -MP3-akat.
Holnap kipróbálom FLAC-zenékkel majd. :)

Samsung Galaxy A54

(#86993) Bozek válasza Viktor0610 (#86992) üzenetére


Bozek
nagyúr

MP3-at már kukáztam, inkább MP4, de az is FLAC-ből konvertálva (vagy iTunes-ról megvéve). Most meg már inkább csak FLAC, mert elfér a 128 GB-os SD-n.

(#86994) air válasza Bozek (#86993) üzenetére


air
nagyúr

Az mp4 nem kodek, hanem konténer.
Furcsa ez a pongyola fogalmazás pont tőled. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86995) Bozek válasza air (#86994) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jó, akkor LC-AAC. :)

(#86996) zeon.hu válasza Bozek (#86991) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

tetszik, de a flac tényleg nem az igazi.

#?*@&!

(#86997) #79335424 válasza zeon.hu (#86996) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor szted mi az "igazi"?

(#86998) air válasza Bozek (#86995) üzenetére


air
nagyúr

Így mindjárt más. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86999) Bozek válasza #79335424 (#86997) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem arra gondolt, hogy az n7player-el nem az igazi a FLAC.

(#87000) zeon.hu válasza #79335424 (#86997) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ahogy írták előttem :)
(kitettem a zenét fülesre, hangfalra, PA-al szebben szól-szerintem)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.