Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86101) F.E.K.. válasza atike (#86097) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Én ezt használom (de már van újraírt változata is).

[network tool]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#86102) Karcub


Karcub
senior tag

Sziasztok!
Tud valaki olyan alkalmazást telefonra,amivel html-t tudok szerkeszteni? Tehát megírom benne a forráskódot és azt meg is tudom nézni,hogy milyen grafikusan,pl egy böngészőben.

(#86103) ollie válasza vizimento (#86096) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen telefonod van? Eddig még nem találkoztam olyannal, ami nem tudná kiszűrni azokat a kontaktokat, melyeknek nincs telefonszáma.

***

(#86104) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló olyan androidos applikációról tudtok e ami a felhasználó helyett bezárja a régebben használt, megnyitott alkalmazásokat ?

Esetleg be lehetne állítani, hogy maximum mennyi applikáció lehet megnyitja egyszerre, és mindig a legrégebbit zárná be?

Nem nekem kell, hanem fateromnak kellene a Huawei Y330-ra. Lehetőleg root nélküli megoldás érdekelne.

(#86105) stefi68


stefi68
addikt

Felraktam próbaképp a C Lockert

Előtte a zártképernyő feloldás sima elhúzós módszerre volt beállítva.
A C Locker felodás után megjelenik az eredeti stock zártképernyő.
Gondoltam sebaj, kikapcsolom. Ekkor szembesültem a dologgal, hogy a C Locker letiltotta ezt a lehetőséget az android zártképernyő beállításoknál.

Nos, hiába kapcsolom ki a C Lockert, hiába veszem el az eszközkezelői jogokat az eszközadminisztrátoroknál, hiába távolítom el, nem lesz többé elérhető a zártképernyő módosításának felső három beállítása.

Tud valaki megoldást erre?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#86106) darvinya válasza Karcub (#86102) üzenetére


darvinya
titán

Html pl: TC-vel, megnézni Opera Mobile.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#86107) air válasza #41133696 (#86104) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell ehhez külön alkalmazás. Maga az operációs rendszer így működik.
A háttér-folyamatokat pedig a fejlesztői lehetőségekben korlátozhatod.

Más:
Használja valaki a FolderSync-et?
Tegnap tettem fel, és sajnos ő vezeti a listát az akku statban 26%-kal. Azt mondja a "Mobil rádióadó aktív 4 ó 38 p". Ez normális?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86108) kaciokos válasza #41133696 (#86104) üzenetére


kaciokos
őstag

Elvileg az Android egészen pontosan ezt csinálja.

(#86109) #41133696 válasza kaciokos (#86108) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, akkor ez megoldva, csak az alkalmazásváltónál zavart a sok kis miniatűr :)

(#86110) Viktor0610 válasza air (#86107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy sok adatot akarsz szinkronizálni, és/vagy első szinkronizáció? :)

Samsung Galaxy A54

(#86111) #79335424 válasza air (#86107) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem normális. Nyilván keres valami beállított szervert és ezért próbál forgalmazni. Nézz körül a beállításaiban! Pl. "csak wifi" esetén változik a helyzet? Nálam csak a szerver és a szinkronizálás módja van a Foldersync -ben megadva. Maga a szinkronizálás manuális indítású (mármint a Foldersync -ben). Így nem használ külön erőforrást a hálózati környezet monitorozására. A szinkronizálás indítását az E-Robot végzi.

[ Szerkesztve ]

(#86112) kaciokos válasza air (#86107) üzenetére


kaciokos
őstag

Én használom, és nálam nincs ilyen jelenség.

(#86113) air válasza Viktor0610 (#86110) üzenetére


air
nagyúr

Nem. Már többször szinkronizált gond nélkül, és nincs 10MB a szinkronizált adat.

(#86111) Somatom
Minden hálózaton engedélyezett a szinkron, és nem keres közben semmit.
A szinkron naplóban csak sikeres bejegyzések vannak. Sehol egy hiba. Ezért nem értem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86114) #79335424 válasza air (#86113) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pont erről írtam. Korlátozd a szinkronizálási hálózatmódot, hogy kiderüljön a "hiba"! Az a Foldersync -ben nem feltétlenül hiba, hogy kapcsolatot keres, vagy tart fenn. Csak zabálja az akkut.

(#86115) Bozek válasza stefi68 (#86105) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, a Biztonság menüben törölni kell a hitelesítőadat tárolót. És ezt nem a C Locker csinálta, hanem az Android.

(#86116) stefi68 válasza Bozek (#86115) üzenetére


stefi68
addikt

Nem tudom hogy lehet törölni a hitelesítőadat tárolót, de a telefon topikjába azt a tanácsot kaptam, hogy töröljem a tunúsítványokat. Ez be is jött.

Vagy ez ugyanaz?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#86117) stefi68


stefi68
addikt

A C Locker-nél hogyan lehet elérni, hogy elküldje az illetéktelen személy képét a Gmail címre?

Azt írja "Gmail permission required"
De hogyan lehet jogosultságot adni neki a Gmail-hoz?

Korábban CM Locker-rel kísérleteztem. Az sem küldte el nekem. :(

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#86118) atike válasza F.E.K.. (#86101) üzenetére


atike
nagyúr

Köszönöm! Szerintem ez az amit keresek... :) Az újraírtat lehet tudni, hogy pontosan mi a neve...?

(#86119) #79335424 válasza stefi68 (#86117) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor ide is bemásolom, amit priviben válaszoltam.

Legyen neted, amikor aktiválod a funkciót! Amikor bekapcsolom a gmail hozzáférés kérést, akkor pár pillanat múlva átdob a Gmail kérvényező ablakába, amiben a Gmail figyelmeztet, hogy egy külsős alkalmazás (C-Locker) hozzáférést kér. Itt allow, vagyis engedélyezem. Aztán a C-Locker -ben, alul meg kell adni, hogy hányadik hibás próbálkozás után küldje a képet. Teszteltem, nálam működik. Hozzátartozik, hogy annál a Gmail fiókomnál, a beállításokban, a kétlépcsős azonosítás inaktív és előzetes engedélyezés mellett, külsős alkalmazások számára engedélyezett a hozzáférés.

(#86120) stefi68 válasza #79335424 (#86119) üzenetére


stefi68
addikt

Először is köszi, hogy foglalkozol a dologgal! :R

Szóval pontról pontra...

Netem van.

Amikor bekapcsolom a funkciót (Email Captured Selfie), akkor nem történik semmi olyasmi amit írsz. Nem ad be semmilyen Gmail kérvényező ablakot.

A Gmail-ben ki van kapcsolva a kétlépcsős azonosítás.
Viszont azt nem tudom hol lehet külső alkalmazások számára előzetes engedélyezés mellett hozzáférést engedélyezni. És itt lehet a titok nyitja!
Godolom ezért nem adja be a gmail hozzáférés kérést.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#86121) Viktor0610 válasza stefi68 (#86120) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem itt tudsz az alkalmazásnak jelszót adni. :)

Samsung Galaxy A54

(#86122) #79335424 válasza stefi68 (#86120) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pár hónapja elkezdett nyavajogni a gmail, hogy nézzem át a biztonsági beállításaimat. Akkor webes felületen áttanulmányoztam a lehetőségeimet és ezek között akadtam rá erre a két opcióra (kétlépcsős azonosítás és a külső alkalmazások hozzáféréseinek kezelése). Gőzöm sincs, hogy melyik menüpont almenüjének a kiegészítőjében volt. :) De az rémlik, hogy a Google figyelmeztetett a "veszélyeire". Vállaltam a kockázatot. :)

(#86123) libamajas


libamajas
tag

Sziasztok!

Nem rég kaptam egy Androidos S3 Neo-t. Azt szeretném kérdezni ,hogy mely programokat kell letöltenem amik segítik a működését?

(#86124) SharpSA


SharpSA
veterán

Nekem nem jött be a CLocker, mert hiába állítottam be, hogy a home és recent apps gombokra nem történjen semmi, utóbbival feloldható a zár...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#86125) atike válasza F.E.K.. (#86101) üzenetére


atike
nagyúr

Felraktam, tesztelem. Király program, de van egy hiányossága - portot nem lehet beadni neki (dyndns-es eszközöket is kellene figyelni és ott egy címen több eszköz is ki van forgatva több különböző porton). Szóval még keresek, hátha... :) Mi az újraírt változat neve? :)

Szerk:
Nem pinggel csinálom hanem http get-el - így elfogadja a portot is... Tökéletes, nagy köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#86126) Karcub


Karcub
senior tag

Az ACdisplay nagyon eszi az aksit? Ki mit tapasztalt vele?

(#86127) #79335424 válasza SharpSA (#86124) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erről nem tudok nyilatkozni, mert nekem remapolva vannak a navi gombok, úgyhogy mások az érintési funkcióik. Home hosszan nem csinál semmit, vissza hosszan bezárja a legutóbbi taszkot, a menü hosszan pedig screenshotot csinál. Egyik sem alkalmas a lock feloldására.

(#86128) atosan válasza libamajas (#86123) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Használható az úgy is ahogy van, kérdés mire szeretnéd használni?

Maine coon

(#86129) libamajas válasza atosan (#86128) üzenetére


libamajas
tag

Játák és net.

(#86130) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Olyasmi gondom van az UC Browser-el (jó ideje már amúgy), hogy itt fórumon hosszabb hozzászólásokat írva, pár mondat után belassul az írás követése a böngészőnek.
Ugye úgy kell ezt érteni, hogy írok-írok, aztán egyre később látom vissza az írt dolgokat a képernyőn és mondani sem kell eléggé zavaró tud lenni.
Biztos, hogy a böngészőnek a sara, ezt már kiszűrtem magamnak (nem billentyűzet, nem is gyenge telefon és nem is agyonra szemetelt ROM miatt).

Szerk: mondjuk most ahogy szintén írom ezt a hozzászólást, most rendesebben teszi a dolgát. Annyi változást eszközöltem csak, hogy beállításokban próbaképp visszakapcsoltam az Enhanced Layout-ot, ami nem tudom gyakorlatilag mit csinál, de itt fórumon használhatóbb a böngészés vele nekem kikapcsolt állapotában.

Régen nem csinálta, bizonyos verzióváltás óta van ez és persze annyit nem ér, hogy csak ez miatt próbálgassak ki régebbi verziókat, akkor inkább duzzogva használnám a gyári böngészőt.

Csak az érdekel, hogy nálatok csinálgat-e hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#86131) air


air
nagyúr

Egy rövid időre feltettem megint a SwiftKey-t.
Akiknek megfelel, kérem árulják el, hogy tudnak együttélni olyan billentyűzettel, ami nem ismeri például a kijelző vagy a felismerhető szavakat?
Továbbra is használhatatlannak gondolom. (Swype például elsőre felismerte a használhatatlannak szót is.;))

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86132) basaja válasza Karcub (#86126) üzenetére


basaja
senior tag

Nekem nem eszi,teljesen pozitív a véleményem😃Én szeretem…

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#86133) #79335424 válasza air (#86131) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem Swiftkey -t használok, de ezekkel a "korlátokkal" símán együtt tudok élni. Az Anysoft -ban van ilyen szóizé, de kikapcsoltam és az eddigi tizenötezer hsz. -nél nem hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#86134) raziel01 válasza air (#86131) üzenetére


raziel01
veterán

Számomra meg a Swipe volt használhatatlan.

(#86135) vizimento válasza ollie (#86103) üzenetére


vizimento
senior tag

Huawei G6 teló 4.4es rommal

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#86136) S e t h válasza air (#86131) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem mindegy ki mennyi szót ismer, illetőleg használ. Aki kommunikációban az egyszerűségre törekszik, annak lehet, hogy megfelelő alternatíva, nálam mindig elvérzett annyira sokat téveszt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#86137) air válasza raziel01 (#86134) üzenetére


air
nagyúr

Miért?

(#86136) S e t h
Azért téveszt sokat, mert roppant hiányos a szótára.
De azért nem tudna annyira egyszerű lenni a kommunikációm, hogy alap szavakat ne használjak, amiket ez nem ismer. Ezért folyamatosan pötyögve kell javítanom, ezt pedig utálom. Ha már egyszer swipe vagy flow, akkor azt írja már, amiket "rajzolok".

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86138) raziel01 válasza air (#86137) üzenetére


raziel01
veterán

A gagyi szótára miatt.

(#86139) air válasza raziel01 (#86138) üzenetére


air
nagyúr

A Swype szótára lenne gagyi? :F
Tudnál mondani olyan szót, amit nem ismer?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86140) raziel01 válasza air (#86139) üzenetére


raziel01
veterán

Nem tudom, kb 1 éve használtam. Számomra őrülten gagyi volt. De elfogadom, hogy másnak meg az jön be.

(#86141) bwin.party válasza vizimento (#86089) üzenetére


bwin.party
aktív tag

Azt javaslom asztali felületen keresztül pucold le a névjegyeket a címtárból. Nekem segített!

(#86142) air válasza raziel01 (#86140) üzenetére


air
nagyúr

Azért érdekes lett volna, ha konkrét példával alá tudod támasztani az állításod, ahogyan azt én is tettem. Na mindegy. De így túlságosan hitelesnek nem hat a véleményed.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86143) raziel01 válasza air (#86142) üzenetére


raziel01
veterán

Nem meggyőzni akarok senkit. Csak egy vélemény volt. Ettől persze nem rossz program biztosan, nekem nagyon nem jött be.
De ezernyi más programot is lehetne mondani. pl Apex vs Nova
Kinek ez kinek az pedig szinte egyformák.

(#86144) F.E.K.. válasza atike (#86125) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ez a frissebb:

[network tool2]

Egyébként hostnév:port a jó öreg szabványos formátum ;)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#86145) air válasza raziel01 (#86143) üzenetére


air
nagyúr

Nem kértem, hogy győzz meg, csak kíváncsi lettem volna, hogy ha valamiről az a véleményed, hogy gagyi, akkor talán meg is tudod indokolni.
Ha azt mondod, hogy neked nem tetszik, akkor azt megértem. De ha én valamit lefikázok, akkor általában meg tudom mondani, hogy miért.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86146) raziel01 válasza air (#86145) üzenetére


raziel01
veterán

Most azon mit nem lehet érteni hogy gagyi volt a szótár?
1 év(másfél?) után ki a fene mondja már meg hogy milyen szót nem ismert? Nem tudom, nem is érdekel.
Lehet, hogy azóta sokat javult. Majd ha lesz időm ránézek.
Éppen akkor mikor próbáltam akkor 1 hét után a Swiftkey bizonyult jobbnak. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#86147) air válasza raziel01 (#86146) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell ennyire mellre szívni!
Csak kíváncsi voltam. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86148) S e t h válasza raziel01 (#86146) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kicsit több elemzést várt volna egy szimpla gagyizásnál, mert arra nehéz alapozni egy döntés előtt.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#86149) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Swiftkey? Gyorsan tanul, egyszerűen imádom. Ha mást használsz és az jön be neked akkor miért kell itt darálni a felesleges hozzászólásokat? Igen is remek app, megtanul mindent és a szavakat tudom menteni. Ezen kívül jobb, mint a többi. Nekem ez a véleményem róla. Hülyeség teleszórni a topikot...

(#86150) air válasza bwin.party (#86149) üzenetére


air
nagyúr

Mindegyik képes tanulni, csak az nem mindegy, hogy milyen alapról indul a tanulás. Ha egy csomó időm azzal megy el, hogy alap szavakat tanítsak meg neki pötyögve, akkor nem tudom megfelelően használni.
A SwiftKey még mindig nem ismeri helyből az igekötős igéket.
Másfél éve ennek okán váltottam, a korábban általam meg is vásárolt SwiftKey-ről a Swype-ra. Most tesztelési céllal visszatettem, és kiábrándító, hogy ugyanott tart a program, ahol másfél évvel ezelőtt volt.
Egyébként, mint a cím is mutatja, a topik célja, hogy kibeszéljük az Androidos alkalmazásokat.
Úgyhogy tőled is szívesen meghallgatjuk, hogy neked mit jelent az "Ezen kívül jobb, mint a többi." mondatod.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.