Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85951) karamblo


karamblo
tag

Eret vágok magamon... :O Kingroot-al szabaddá tettem a tabletemet, a Titanium szerint ok. a root, de ugyanakkor az SD MAID szerint nincsenek root jogok, és a terminál is megtagadja...

Nem értem. ... A SuperSu bináris frissítést kér, és nem működik. Valami jótanács ???

(#85952) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Tudnátok ajánlani valami jó alkalmazást, ami root nélkül is tudja jegelni, tiltani a futó alkalmazásokat ?
Köszi.

Redmi Note 9

(#85953) Deck válasza felixo (#85952) üzenetére


Deck
titán

Samsungra van de csak fizetős. Package Disabler Pro, és csak tiltani tud.

PS5

(#85954) air válasza felixo (#85952) üzenetére


air
nagyúr

Greenify

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85955) Deck válasza air (#85954) üzenetére


Deck
titán

Root nélkül nem az igazi. Sőt.. Root, xposed, pro nélkül nem az igazi :)

PS5

(#85956) air válasza Deck (#85955) üzenetére


air
nagyúr

Akkor légy kedves egy pontos összehasonlítást tegyél közzé, hogy miben több a root melletti használat, az Xposeddal történő használat és a donate verzió!
Én ugyanis elvesztem ezen lehetőségek özönében.
Évekkel ezelőtt megvetem, amikor még kötelező volt a root neki, és mindigis használtam Xposedot, bár magát a Greenify-t hónapok óta nem használom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85957) aprokaroka87 válasza Rainman05 (#85947) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

probáld meg pl a tubemate appot
és ott is menj végig az összes formátumon és felbontáson
mert lehet hogy a gyári nem jól kezeli a dolgokat

(#85958) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!

Gmail alkalmazásnál az Aláírás betűméretét hol (és hogyan) tudom beállítani? Mert alapból ugyanakkora betűmérettel rakja az az üzenetek alá az aláírásomat, mint amekkora a normál szöveg mérete.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#85959) 1egaly


1egaly
aktív tag

Szerintetek melyik a legjobb,-szebb,-gyorsabb,-praktikusabb SMS küldő,fogadó alkalmazás??
Kösz a választ! :)

(#85960) jonnyjoker01 válasza air (#85920) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez nem így van. Egyszer véletlenül töröltem azt a fiókot amivel anno play storeon letöltöttem az összes alkalmazást a telefonomra. Nem törölte le őket.

Pfff úgy utálom magam amikor nem frissítek oldalt :W

@egaly: szerintem a google messengere elég praktikus, letisztult és lehet kirakni widgetet is a főképernyőre.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#85961) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok. Régebben már leírtam a problémámat, de használható választ nem kaptam. Adott android mobil 4.1.1 rommal és adott 1 samu ue32F6270 smart tv.

Ebből már sejthető mit szeretnék. Alapból nincs fenn a mobilon direkt wifi, de tettem fel több hasonló alkalmazást is, mégsem jutottam vele semmire. Az alap felállás az az, hogy a kapcsolat létrejön a két eszköz között, fájlküldés (csak fotó 5mp-es kamerával) mégsem működik. Egyszerűen nem tudom hol hogyan vagy mit rontok el.

Választ :R

(#85962) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Es file exploler által titkosított fájlt pc-n fel lehet oldani? (tudom a jelszót)

(#85963) mobilizmo válasza 1egaly (#85959) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Leggyorsabb biztos nem, de a többi szerintem ülhet: Handcent
Textra is megér egy próbát.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#85964) ollie válasza jonnyjoker01 (#85960) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem már legalább 4.4 óta úgy van, hogy a google profil törlése szinte mindent töröl a telefonról (appok, contactok, stb).

***

(#85965) karamblo


karamblo
tag

Erre valaki esetleg : Kingroot-al szabaddá tettem a tabletemet, a Titanium szerint ok. a root, de ugyanakkor az SD MAID szerint nincsenek root jogok, és a terminál is megtagadja...
Nem értem. ... A SuperSu bináris frissítést kér, de nem jön össze neki. Valami jótanács ?

(#85966) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Van olyan app ami tudja kezelni androidon (kitkat) az AdHoc wifi hálózatokat? Megőrülök attól, hogy van egy e72-es nokiám megosztom a 3g netet rajta és nem látja az android. Minden más igen. Pl. laptop.
Vagy ez kernel szintű dolog? Miért nem tudja ezt az android alapból? Visszafelé működik a dolog. Droid osztott 3g netet lát wifin a nokiám.

Tudtok erre valamit esetleg?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#85967) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy létezik a gyári helyelőzményeknél pontosabb tracking program?

(#85968) atike válasza rover45 (#85967) üzenetére


atike
nagyúr

MyTracks? erre

(#85969) air válasza aelod (#85966) üzenetére


air
nagyúr

Emlékeim szerint ebben a kérdésben a Nokia a ludas.
Anno én is próbálkoztam ilyesmivel, még 2.3-as Android környékén.
Ott még az ad-hoc wifi sem volt teljesen támogatva, trükközni kellett hozzá.
Viszont a Nokián futó Joiku nem szabványos ad-hoc hálózatot csinál, ezért nem tud rá csatlakozni minden.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85970) zeon.hu válasza karamblo (#85965) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kingroot nem települt fel?
abban kellene engedélyezni a hozzáféréseket.
supersu hogy került fel? playről vagy cwm-ből telepítve?

#?*@&!

(#85971) aelod válasza air (#85969) üzenetére


aelod
veterán

:(
És nincs erre semmilyen megoldás?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#85972) rover45 válasza aelod (#85966) üzenetére


rover45
senior tag

E6 Nokiám van, azt sem látja szinte semmi :D

szerk:
atike: Köszönöm! Kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#85973) karamblo válasza zeon.hu (#85970) üzenetére


karamblo
tag

Kingroot fent van, Purify is, Kingroot szerint él a root, de terminálból nem tudok root lenni, és az SDmaid szerint sincsenek root jogok. Egyszerűen nem értem.

(#85974) karamblo válasza zeon.hu (#85970) üzenetére


karamblo
tag

Supersu Play-ről települt.

(#85975) mobilizmo válasza karamblo (#85974) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Milyen tablet? Esetleg nem MTK-s kínai? Nekem Chuwi v17HD nevű szutyokkal ugyanezek voltak a jelenségek (bár nem KingRoot-al próbáltam, hanem MTK specifikus sajáttal). Megoldás végül prerooted OMA fw flashelése volt.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#85976) karamblo válasza mobilizmo (#85975) üzenetére


karamblo
tag

Lenovo Ideapad A7 3300

(#85977) karamblo válasza mobilizmo (#85975) üzenetére


karamblo
tag

"prerooted OMA fw flashelése volt." :F És azt hogyan ??

(#85978) SharpSA válasza cappa72 (#85942) üzenetére


SharpSA
veterán

Már régóta ezt használom és valóban ajánlott program. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#85979) mobilizmo válasza karamblo (#85977) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Hú, hülyeséget beszéltem, nem MTK hanem Rockchip.
[link]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#85980) air válasza aelod (#85971) üzenetére


air
nagyúr

De van. Kihajítod a Nokiát a pincsibe. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85981) Quasi_modo válasza air (#85980) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Attól neki még nem lesz jobb.

valami

(#85982) air válasza Quasi_modo (#85981) üzenetére


air
nagyúr

Dehogynem. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85983) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Azt meg tudná mondani vki, hogy hol tudnám megnézni vhol (Play-en) azt a teljes listát ami appokat feltettem? Most is bennt vagyok a Playen a fiókommal, de asztali gépen nézve, böngészőből az Alkalmazásaim/Összes alaklmazás alatt elég sok nincsen feltüntetve (most ami hirtelen eszembe jutott az egy Rayman játék, de van még egy olyan, ahol adott tullajdonsággal rendelkező teleszkópokhoz tudnám megnézni, hogy milyen ókulárt lehet még vele normálisan használni, csak sajnos nem jut az eszembe az alaklmazás neve, pedig meg is vettem a licencet, de most egyszerűen nem látom sehol, meg lehet van még pár olyan amit már el is felejtettem).

Illetve akkor már nem tudtok vmi olyan appot javasolni ami pontosabban gyűjti az általam használt appokat (elég lenne csak a nevüket, esetleg egy linkkel a Play-hez)? Valami olyasmire gondolok, mint mondjuk egy SeriesGuide szerű app. Jó lenne ha egy kicsit részletesebben tudnék keresni a sajátjaimon belül (pl: megvett vs. ingyenes, értékelt vs. nem értékelt, stb.)

Előre is köszi!

El Psy Kongroo

(#85984) aelod válasza air (#85980) üzenetére


aelod
veterán

Köszi az építő jellegű hozzászólást...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#85985) Ferike81


Ferike81
senior tag

Sziasztok!
Bocs ha nem jó helyen kérdezek. Valaki esetleg tud segíteni nekem abban hogyan lehet letiltani hívásokat a viberen. 2 napja tettem fel, hogy tudjak képeket küldeni meg szöveges üzenetet, de azóta minden kóbor azon hív. Nincs ezzel baj ha van 4G, de ha gyenge a jel csak szaggat az egész.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#85986) air válasza aelod (#85984) üzenetére


air
nagyúr

Kaptál két korrekt választ. Mi nem volt világos?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85987) Viktor0610 válasza Ferike81 (#85985) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Személyeket tudsz tiltani, de amennyire tudom, a hívás funkciót nem lehet kompletten.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#85988) embe


embe
nagyúr

Hali!
Valami jó hívásszűrő alkalmazást nem tudtok ajánlani ami működik nem rootolt telón? Illetve kezel fehér listát....
Az is lényeges lenne, hogy ha elutasít egy hívást, a hívó fél felé a nem elérhető jelzést adjon.
Vagyis az elutasított hívás ne néma jelzésként jelentkezzen nálam, hanem azt valóban utasítsa el.
Amiket én ismerek, és ezt tudja, azokhoz kell a root.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#85989) atike válasza embe (#85988) üzenetére


atike
nagyúr

...keress már itt arra rá, hogy "call blocker".... 1-2 napja is volt ez téma, de amúgy folyamatosan visszatérő... :)

(#85990) embe válasza atike (#85989) üzenetére


embe
nagyúr

Igen szó volt róla, rákerestem előtte. De általában rootolt telóra való alkalmazásról írnak. Vagy a másik amit említenek, az nem tud fehér listát (kivételeket) kezelni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#85991) atike válasza embe (#85990) üzenetére


atike
nagyúr

BlackList Pro, aFirewall... Nem kell root, és mindent tudnak. Például. :)

(#85992) embe válasza atike (#85991) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Ránézek ezekre. Fránya knox a Samu S5-n, nem rootolom. :W Az előző S5 rootolt volt, nem érdekelt a knox, de ezt nem akarom, pár hónapos még csak.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#85993) Dolphine válasza zeon.hu (#85931) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

Még mindig a Pushbullet! :W
Rájöttem, hogy melyik üzeneteket nem kapom meg. Menyasszonyomat is kértem, hogy csatlakozzon a Pushbullethez, ez meg is történt, viszont az oldalon (Pushbullet.com) valamiért 2x szerepelt a neve. Az egyik Hideoltam. Ezt lehet, hogy nem kellett volna? :U Ő a Chrome kiterjesztéséből, vagy a Pushbullet oldalról küld üzenetet. Ezeket a Chrome jelzi, a teló hangot ad, de a telón nem jelenik meg semmi (csak hogyha belépek a programba!), a Chrome kiegészítőjében viszont tudok válaszolni. Viszont küldtem magamnak próbát a Chrome kiegészítőjével és minden szépen működik.
Nem értem! :O

Vagy az is lehet, hogy nem a telóra küldi az üzenetet, hanem a gépre, és ezért nem látom?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85994) Dolphine


Dolphine
addikt

A Pushbulletet főleg üezentküldésre használtam eddig menyasszonyommal, viszont úgy tűnik, hogy valamiért a rendszer szelektál, nem küldi el az összes üzenetet! :O
Milyen alternatívát ajánlotok erre, amit lehet asztali gépen és androidon is használni?

Jó erre a Whatsapp vagy a Viber? Mindkettőnek van Chrome kiegészítője, vagy webes felülete?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85995) beg válasza Dolphine (#85994) üzenetére


beg
veterán

Telegram. Desktop változata is van, keveset kér és sokat ad. Üzenet küldésre ideális.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85996) Dolphine válasza beg (#85995) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm! :R
A Telegram webes felülete telszámot kér. Ezzel nem is lenne baj, mert nekem okostelóm van, viszont a másik félnek nincs, csak webes alkalmazást tud használni. Így is működik? A másik fél hogyan tud regisztrálni az oldalra, tehát hogyan tud nekem üzenetet küldeni?
Olyan megoldás kellene nekem, amivel bárhonnan tud üzenetet küldeni a weben keresztül, akár otthonról, akár a melőhelyről. Lehetőség szerint web alkalmazással, tehát nem külön desktop programmal és / vagy kiegészítővel, mivel a melóhelyen ez kivitelezhetetlen. Tudom, sok bajom van :(

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85997) Viktor0610 válasza Dolphine (#85996) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefonja csak van. :P

Egy Nokia 130-cal aktiváltam be most a Telegramot. ;)

Samsung Galaxy A54

(#85998) Deck válasza Dolphine (#85996) üzenetére


Deck
titán

Telegramra +1

PS5

(#85999) Dolphine válasza Viktor0610 (#85997) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen az van! :)
Ehhez nem kell okostelónak lennie, elég, ha mobilszáma van?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#86000) kaciokos válasza Dolphine (#85999) üzenetére


kaciokos
őstag

Így van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.