Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86351) #79335424 válasza #79335424 (#86331) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jeleztem a LastPass addon hibát. Kiderült, hogy a letöltés funkció is odalett a v11.5.1 -ben. Ne frissítsetek rá! A fejlesztő csapat kiadott egy gyorsjavítást. A Play nem dobta fel (még), de itt a Dropbox linkje:
Dolphin Browser v11.5.1 Beta2
Ezzel visszakaptam a LastPassomat.

[ Szerkesztve ]

(#86352) Melorin válasza #79335424 (#86335) üzenetére


Melorin
addikt

Nem találom jobb felül a plusz gombot amivel új lapot adok hozzá. A másik, hogy csak akkor jön elő a dolphin menü ha az oldal tetejére scrollozok. Hogy hozhatom elő bárhol?
Néha fehéren bevillan valami egy pillanatra majdnem minden oldalon. Ez mi lehet? Vagy az oldal megjelenítése szűnik meg egy pillanatra és az tűnik fehérnek, nem tudom.

(#86353) siofok


siofok
őstag

Reggelt!segítsetek! Régen használtam olyan progit,amiben belehetett állítani,h melyik alkalmazásnál ne kapcsoljon le a kijelző.pl böngésző.istenér nemjut eszwmbe a neve.

OnePlus nord 2t

(#86354) Kommandír válasza siofok (#86353) üzenetére


Kommandír
csendes tag

(#86355) siofok válasza Kommandír (#86354) üzenetére


siofok
őstag

Keepscreen,azaz,köszi :)

OnePlus nord 2t

(#86356) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
A naptárral kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Az aCalendart használom, volt pár restore is, lényeg hogy most két naptár is látszik a gyárin kívül (saját naptár: calendar_displayname_local és egyéb naptár: calendar_displayname_birthday) és a Születésnapok naptár.

Szeretnék letörölni mindent, mert azt hiszem duplán vannak benne események. próbáltam az app adatait majd magát az alkalmazást is törölni, de amikor visszateszem, ugyanúgy előjön minden. Nem tudom hol tárolódnak az események. Egyenként nem szeretnék törölgetni, de maga a naptár azt gondolom akkor is megmaradna.

A másik kérdésem az lenne, hogy nincs olyan alkalmazás, ami listaszerűen jeleníti meg az összes eseményeket és abból lehetne kijelöléssel törölni? Mint pl az Outlookban.

(#86357) Kommandír válasza siofok (#86355) üzenetére


Kommandír
csendes tag

Akkor majdnem. :)

(#86358) user112 válasza user112 (#86356) üzenetére


user112
senior tag

A naptár tárolása (storage) app adatok törlése segíthet?

(#86359) kaciokos válasza user112 (#86358) üzenetére


kaciokos
őstag

Nem lehet, hogy felszinkronizálta a Google fiókodba? Nézd meg asztali böngészőn.

(#86360) xewyor


xewyor
csendes tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, amelyik figyeli a kamera képét és ha mozgást érzékel riaszt, mondjuk elkezd csörögni a telefon. Nem kell elküldenie sem a képet sem a riasztást másik telefonra. A cél annyi lenne, hogy lerakom a telefont az egyik szobában és ha bemegy valaki elkezd csörögni és én azt meghallom a másik szobában. Jó lenne ha sötétebbe is megfelelően működne.
Előre is köszönöm.

(#86361) #79335424 válasza Melorin (#86352) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez beállításfüggő. Nálam így néz ki:

Mint láthatod, vannak egyedi gyorsgombjaim, a Dolphin vackait pedig egy ikon alá vontam össze. A plusz gomb ott van jobb felül. Állóban nálam mindíg látszik, fekvőben viszont nem (mint ahogy az alsó menüsor is eltűnik). A megjelenítéshez nem kell az oldal tetejéig scrollozni. Elég egy határozott lehúzó mozdulat (felfelé scrollozás). Vagy, a teló menü gombjával is megjeleníthető (talán még a hangerő gombot is hozzá lehet rendelni).

(#86362) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. WidgetLocker Lockscreen-t használok rajta Zooper widgetet az óra és a naptár megjelenítésére. Többször észrevettem, hogy a telefon ébresztésekor nem a pontos időt mutatja, csak egy kis idő múlva ugrik az be. Mitől lehet? Régebben a másik telefonomon nem vettem ilyet észre.

(#86363) user112 válasza kaciokos (#86359) üzenetére


user112
senior tag

Nincs szinkron semmivel. Minden ilyen tiltva. Google-t nem használok, csak egy mail-om van.

(#86364) hatpersze válasza ignisz (#86362) üzenetére


hatpersze
tag

Üdv

A zooper widget így energiatakarékoskodik, a widgetet csak a telefon ébresztése után frissíti. A beállítások között van egy menüpont, ahol be lehet állítani az állandó frissítést is, de ha jól emlékszem oda is van írva valami olyasmi hogy készülékenként változhat a hatásfok. Nálam az egyik készüléken ennek beállítása nélkül is gyönyörűen frissít, a másikon meg a plusz beállítással sem... Ez ilyen sajnos. Talán egy újabb programfrissítés segít rajta.

(#86365) ignisz válasza hatpersze (#86364) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm. Megnézem.

(#86366) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! van egy nagy terjedelmű alkalmazásom amit csak a gép saját memóriájára engedett telepíteni, inaktív az áthelyezés sd kártyára menüpont, de ha én számítógéppel kivágom beillesztem módszerrel átrakom azt az alkalmazást az sd kártyára akkor fog az még valaha indulni? :D android 5.0

(#86367) Quasi_modo válasza Tarill (#86366) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem tartom valószínűnek. De ha megpróbálod tudni fogod.

valami

(#86368) aprokaroka87 válasza Tarill (#86366) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kivágod-beilleszted?
Vannak alkalmazások amik rootolás után átvihetők sd kártyára bizonnyos appokal

(#86369) Indiant válasza #41133696 (#85438) üzenetére


Indiant
addikt

Ezt a kinézetet miképp lehet elérni?

(#86370) Tarill válasza aprokaroka87 (#86368) üzenetére


Tarill
őstag

és ezt pontosan hogyan is kell csinálni? :D

(#86371) aprokaroka87 válasza Tarill (#86370) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kivan rootolva a telefonod?

(#86372) Tarill válasza aprokaroka87 (#86371) üzenetére


Tarill
őstag

az mit jelent? amúgy nem teló, tablet

(#86373) air válasza Tarill (#86372) üzenetére


air
nagyúr

Így sokáig fog tartani.
Ha nem adsz információt, és nem vagy hajlandó utánanézni alap dolgoknak, akkor hogyan akarod megoldani?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#86374) Tarill válasza air (#86373) üzenetére


Tarill
őstag

Bocsánat. Egy lenovo a7-10 tabletről van szó 5.0.0 android fut, a Wot Blitz játèkot szeretnèm valahogy az sd-re helyezni mert majdnem 3 gigas ès csak 8 gb a tablet saját memóriája. De tènyleg nem tudom mi az as rootolás. Mindjárt rákeresek googlen :)

(#86375) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Sziasztok!
Úgy vettem észre, csak a PH fórumon jelentkezik a probléma, hogy össze-vissza kisebb és nagyobb fontokkal jeleníti meg a Firefox a hozzászólásokat. Egy esetben nem, ha a fontméretet apróra állítom. Viszont így az már nem kényelmes a szememnek. Nem android verzió és Firefox függő, mert évek óta jelen van nálam.
KÉP a problémámról.
Erre tudtok valami megoldást?
Droidon is szívesen használnám a Firefoxot, asztali gépen is ezt használom... Eddig mindenféle egyéb böngészőket használtam, de most szeretnék egységesíteni...

[ Szerkesztve ]

(#86376) SharpSA válasza gilfoyle (#86375) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem van ott van ez így, több másik fórumon is ugyanez van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#86377) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Létezik olyan app, ami a telefon környezetébe kerülő wifi hàlózatok nevét naplózza? Esetleg később térképre is helyezi őket?

(#86378) zeon.hu válasza gilfoyle (#86375) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

UC browserben ugyanez volt a gond, az Enhanced Layout kikapcsolása megoldotta a problémát.
FF-ban nincs ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#86379) mgy


mgy
senior tag

Sziasztok!
Tippet szeretnék kérni böngészőre, launcherra, illetve tárcsázóra
Eddig Boat browsert használtam, az utóbbi időben vacakolt, keresnék mást. Két dolgot szeretnék nagyon: lehessen a hangerőszabályzóval a kinyitott lapok között mozogni, és a képernyőre "írt" jelekkel navigálni (pl. ablakot zárni).

Launcherből adw van fent, szintén az utóbbi időben néha behülyül, az alsó sorra kirakott elemek felkeverednek, eltűnnek, újraindítás után jó. Itt (is) nagy kedvenc, hogy jó sokféle "gesztust" (hogy jó ez magyarul?) be lehet állítani.

Kösz előre!

(#86380) Kommandír válasza mgy (#86379) üzenetére


Kommandír
csendes tag

Launcherből Apex vagy Nova. A gesture-öket tudják. Az Apex ingyenese és fizetős verziója is kicsit jobb, de ez egyéni ízlés kérdése.

Böngészőben nem tudom, melyik tud még ilyen funkciót. Elsősorban az Opera adja. Tácsázóból mindig a gyárit gyűrtem, SMS-alkalmazásból viszont a Google-félét szerettem meg. Kis egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#86381) Fall-N válasza mgy (#86379) üzenetére


Fall-N
veterán

Böngésző: Opera, Lightning Browser, Maxthon, Dolphin stb.
Launcher: Nova, Apex
Tárcsázó: Ready, ExDialer, PixelPhone stb.

[ Szerkesztve ]

(#86382) Boxi88


Boxi88
őstag

Helló Urak!

Bocs ha rossz helyre írok, de nem találtam alkalmasabb topicot...
Kérdésem az lenne, hogy az android 4.4 mekkora merevlemezeket tud kezelni USB csatlakozón? 4TB-ot felismeri? ha igen az NTFS partícióval nem lesz baja?

Előre is :R

(#86383) antal750


antal750
aktív tag

Bocs de nagyon kellene segítség
Sziasztok
Bajban vagyok.Volt egy gyári visszaállításom Nem bírok a gmail-be belépni
A meglévő fiókomat szeretném hozzáadni
Rányomok a jelentkezzen be gombra kiírja hogy a fiók már létezik..
Kiírja azt is hogy a x...gmail fiók létezik
Nyomok a tovább gombra,megint kiírja hogy jelentkezzen be..Segítsetek legyetek szivesek mert így még a telefont sem bírom bekapcsolni..
Lg f6 teló 4.1.2 android

[ Szerkesztve ]

(#86384) Viktor0610 válasza antal750 (#86383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha azt írja, hogy a fiók már létezik, akkor nem meglévőt állítanál be, hanem újat hoznál létre.
Ellenőrizd még egyszer, vagy csinálj még egy gyári állapotra való visszaállítást, hátha megoldja a gondod.

Samsung Galaxy A54

(#86385) antal750 válasza Viktor0610 (#86384) üzenetére


antal750
aktív tag

Az a baj nem bírok innen tovább menni.
Hogy tudok innen újra gyári visszaállítást csinálni.Milyen billentyű kombinációval kell??

(#86386) Viktor0610 válasza antal750 (#86385) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg így. :)

Samsung Galaxy A54

(#86387) bostone


bostone
addikt

Ismer valaki olyan alkalmazást, amely segít felderíteni, hogy a helyi lte milyen frekin sugároz?

(#86388) antal750 válasza antal750 (#86385) üzenetére


antal750
aktív tag

Azt írja sikertelen bejelentkezés..
A fiók már létezik
Már létezik egy an.....@gmail.com fiók ezen a készüléken
Alul megjelenik a tovább felirat ,és ilyenkor rányomva kiírja jelentkezzen be
Ilyenkor bejön az email címem alulra pedig a jelszót kell beírnom
Ugyanez van a fiók már létezik.Mit rontok el??

(#86389) dokee78 válasza Narxis (#86340) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem sincs semmi bajom vele.

(#86390) ollie válasza antal750 (#86388) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyomd meg a vissza gombot.

***

(#86392) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

megoldható valahogy a mindig tv nézése külföldről ?

#?*@&!

(#86393) OccsE


OccsE
aktív tag

Az uj telefonom (android 5.1) alap kepernyojen felul ott van allandoan a (felesleges) kereso csik.
Sehol nem talaltam a menuk kozott mivel onnan eltuntetni.
Vkinek otlet?

Koszi

(#86394) #79335424 válasza OccsE (#86393) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pl. Apex launcher -rel.

(#86395) Boxi88 válasza #20749568 (#86391) üzenetére


Boxi88
őstag

MXQ android boxról lenne szó, ha minden igaz az ntfs-t támogatja, csak arról nem találtam információt hogy van e TB limit? Mert így nem tudom hogy megmerjem e venni a 4tb-os vinyót...

(#86396) Kommandír válasza Boxi88 (#86395) üzenetére


Kommandír
csendes tag

Max kettéparticionálod. Ha kell annyi hely, akkor nem ezen múlik.

[ Szerkesztve ]

(#86397) Boxi88 válasza Kommandír (#86396) üzenetére


Boxi88
őstag

Ez lett volna a következő kérdésem, ha egyben nem is de 2 vagy 3 fele osztva már látja biztosra?

(#86398) OccsE válasza #79335424 (#86394) üzenetére


OccsE
aktív tag

Koszi....de nem szeretnek egy masik programot futtatni. Csak az alapbol eltuntetni azt a felesleges kereso savot....

(#86399) Kommandír válasza Boxi88 (#86397) üzenetére


Kommandír
csendes tag

Csak tipp volt, nyilván ki kell próbálni. Nem hiszem, hogy ne tudnád használni.

(#86400) ollie válasza OccsE (#86398) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen telefon? Elég soknál nem lehet eltüntetni azt a keresőt.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.