Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85701) maggi1886076 válasza Markizmark (#85696) üzenetére


maggi1886076
addikt

Melyik program tudja, ekkora méretben?[link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#85702) janeszgol


janeszgol
félisten

Hali mindenkinek!

Én eddig csak iOS-re vásároltam anno elég sok alkalmazást. Droidon csak ingyenest használtam meg 2-3 warez programot. De ez a Smart Launcher kinyittatta a tárcámat. Baromi jó app és egy Huawei G510-en (2x Cortex A5 és 512 MB Ram) is simán megy. Muszáj(!) volt megvennem. Szóval ez az első legális fizetős appom. :))

Ugye a hozzáadott hitelkártyát ki lehet törölni majd? Mert gyorsan vennék még ezt azt, utána kitörölném, biztonsági okok miatt. Köszönöm.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85703) #33253120 válasza flushman (#85678) üzenetére


#33253120
törölt tag

Üdv. Átlag fotófényes telefonhoz létezik valamilyen fény alapú fordulatszám mérő (stroboszkóp) app?
Nem kell exta nagy fordulatot tudnia...

(#85704) janeszgol válasza janeszgol (#85702) üzenetére


janeszgol
félisten

Metaláltam. Még folyamatban van a tranzakció (pedig már használom a megvett appot). Várok pár napot és miután befejeződött a vásárlás, eltávolítom a hitelkártyámat. (Még nem lehet, mert hatással van a frissen megvett appokra.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85705) Bozek válasza Markizmark (#85692) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tudok jobbat. Az SCR 5+ Pro v0.1.3 kell Lollipop alatt, ha nincs root. Root-olt telefon esetén az SCR Screen Recorder Pro v1.0.4-et ajánlom, mivel az nem csak a hangszóróból tud hangot felvenni, hanem belső audio-t is, így nem lesznek zavaró hangok közben.

(#85701) maggi1886076: Mindegyik csak akkorában tud felvenni, amekkora a kijelző felbontása.

(#85702) janeszgol: "csak ingyenest használtam meg 2-3 warez programot"
Legyél is "büszke" rá... Jobban nem minősítem ezt a hozzászólást, mert kitiltanának...

[ Szerkesztve ]

(#85706) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresnék, amivel több tabletet tudok vezérelni, felügyelni egyszerre Pc-ről. (Nem gond, ha fizetős)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#85707) ollie válasza unravel (#85661) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google Play Music

***

(#85708) janeszgol válasza Bozek (#85705) üzenetére


janeszgol
félisten

Neked mi bajod van? Pontosan fogalmazva az irományod: "Jobban nem minősítem magam, mert kitiltanának..."

Ezt tartsd észben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85709) junkpod válasza Bozek (#85705) üzenetére


junkpod
nagyúr

Gondolom neked minden szoftvered legális, meg a Windowst is meg vetted, sőt nincs egyetlen letoltott film sem otthon. Ugye?

Box's don't touch!

(#85710) ollie válasza junkpod (#85709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A film és a szoftver mondjuk teljesen más kategória (legalábbis az EU-ban), de hagyjuk ezt a témát, ze a topik nem arra való.

***

(#85711) olivera88


olivera88
veterán

Milyen appot ajánlanátok WIFI fájl átvitelre a teló és a PC között? Én a BTSynce-t néztem ki.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#85712) sayCet válasza olivera88 (#85711) üzenetére


sayCet
aktív tag

ES file explorer

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#85713) janeszgol válasza junkpod (#85709) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm! :R :R

Más: hónapok (1-2 év inkább) keresek egy jó keyboardot. Ezt néztem ki. iOS-hez hasonló kell. Legyen pontos. Kipróbáltam már több félét is (kb 17 körül).
Használta már valaki azt, amit belinkeltem? Ha jó, akkor megveszem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85714) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok!

Ha megosztom a mobilnetem WiFi-n és mérni szeretném mennyi adatforgalom megy el azt milyen programmal tudom megtenni?

(#85715) olivera88 válasza sayCet (#85712) üzenetére


olivera88
veterán

Ez eszembe jutott nekem is utólag. :DDD De nem ilyen FTP szerű dolog kell,habár igaz ez is jó, és mindenre rálátásom van csak az SD kártyára nem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#85716) Mr X válasza janeszgol (#85713) üzenetére


Mr X
veterán

Én évek óta használom. Igazából, mióta megtaláltam, mindig ez települ először a készülékemre.

(#85717) Doky586 válasza olivera88 (#85715) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A telefonba dugott SD kártyához a beépített android böngésző is bőven elég. Ha nem látja akkor ott nagyobb probléma van...

(#85718) Bozek


Bozek
nagyúr

F-Stop érdekes. Ha másolni vagy áthelyezni akarok az SD kártyán képeket, akkor hibát dob, de a törlés megy neki...

(#85719) olivera88 válasza Doky586 (#85717) üzenetére


olivera88
veterán

Ki mondta h arra kell? Csupán megjegyeztem ha csatlakozok ES File Explorerrel a géphez akkor nem látom az SD kártyát a gépről, csak a telefon tárhelyét, ezért lenne jobb az olyan mint a BTSync.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#85720) Bozek válasza Bozek (#85718) üzenetére


Bozek
nagyúr

Közbe rájöttem a hibára. Az F-Stop az SD gyökerébe hozta létre a mappát, de közben máshol jelent meg, így nem tudott bele másolni. Most már jó, de ez akkor is gáz, írok is a fejlesztőnek.

(#85721) janeszgol válasza Mr X (#85716) üzenetére


janeszgol
félisten

Nagyon szépen köszönöm! :R Már jön is.
Én pötyögős vagyok, nem swipe-olok, ráadásul az iphone billentyűzete álom volt. Azóta csak a WP 7 és 8 billentyűzete jött be. Sajnos droidon még jót nem találtam. Talán ez majd.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85722) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Tud valaki esetleg olyan kamera felvevő szoftvert, ami a billentyűzár és a képernyőkímélő után/közben is tud felvenni videóanyagot?

(#85723) Mr X válasza janeszgol (#85721) üzenetére


Mr X
veterán

Igazából én még szövegajánlatokat sem használok, fene tudja, nem szeretem. A swype sem az én világom.

(#85724) #79335424 válasza Mr X (#85723) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én sem. Nettó bepötyögök mindent és pontosan azt jelenítse meg, amit bepötyögtem. Ne javítgasson és ne javasolgasson! Nincs szükségem öntanuló, "mesterséges intelligenciára" egy billentyűzet alkalmazásban. Viszont, az ékezetes karakterekre várakozás se jön be. Legyenek ott alapból!

[ Szerkesztve ]

(#85725) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Most nyitottam meg a TV24-et, erre küld egy értesítést, hogy lemaradtam egy bejelölt műsorról. Elvileg kezdés előtt 10 perccel jeleznie kellett volna, miért nem tette? Mi lehetett a baj? Nem tiltottam le sehol az appot.

:R

(#85726) róland válasza erahurka (#85725) üzenetére


róland
veterán

Maga az alkalmazás működik hibásan.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#85727) erahurka válasza róland (#85726) üzenetére


erahurka
félisten

Ez köztudott tény? Új vagyok még droid fronton :B
Vicces hogy pont az ilyen kiszámíthatatlanságok miatt szeretnék Windowsról váltani, erre így járok.

(#85728) #79335424 válasza erahurka (#85727) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerem az adott alkalmazást, de nem jellemzőek az ilyen hibák. Visszajelzés után, normális fejlesztő gyorsan szokta javítani az ilyesmit. Persze, vannak kutyaütő fejlesztők is. Általában a nagyobb cégek alkalmazásainál fordul elő ilyesmi. Azoknál, még ha el is jut a fejlesztőhöz a hibajelentés, akkor sem nyúlhat hozzá jóváhagyás nélkül.

(#85729) Bozek válasza Bozek (#85720) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hmm... Már írnom se kell, mert épp most jött frissítés, ami javította a hibát. Egyébként meg egy jó hír, az F-Stop Media Gallery ingyenes verziójából is kivették a reklámokat.

(#85730) Doky586 válasza olivera88 (#85719) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor nem értelek bocsi..
A PCről akarod elérni a telefont? Ez megy is az SDkártyát kivéve..?
Nálam ezt a gyári firmware is tudja, csak a telón be kell kapcsolni az LGpcSuite menüpontban a Wifit..

(#85731) aprokaroka87 válasza erahurka (#85725) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ilyenkor az a kérdés hogy maga az értesités az milyen módon van kezelve.
Pl lehet hogy csak akkor küldi le ha az app fut a háttérben
Illetve esemény alapon is történhet

(#85732) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazást, ami csak egy bizonyos WiFi forgalmat figyel? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85733) #79335424


#79335424
törölt tag

Néha meglep egy-két "Android" újdonság. Az logikus, hogy a Microsoft megpróbálja szélesebb körben terjeszteni az office alkalmazásait. Na, de launcher -t fejleszteni?
Az Apple is jópofa. Nem megy a szomszédba egy kis profitnövelő ötletért. Hogyan tudna több zenedobozt eladni? Hát úgy, hogy megoldja az Android kompatibilitást. Fura egy zárt rendszer fejlesztőjétől. Persze, nem annyira fura, ha egyben profitorientált is az a fejlesztő.

Dolphine:
Mit értesz az alatt, hogy "figyel"? Csak annak a forgalmát méri? A 3G Watchdog pro tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#85734) air válasza erahurka (#85727) üzenetére


air
nagyúr

De az ugye egyértelmű, hogy a szarul megirt programról nem a platform tehet?
Keress olyat, ami jól működik!
Az alternatívák keresésénél fog kijönni a különbség az Android és a WP között.
Androidon számtalan más programot fogsz találni, míg WP-n az alkalmazás kínálat, khm. hát finoman fogalmazva is, hagy némi kívánnivalót maga után.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85735) Dolphine válasza #79335424 (#85733) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm a választ! :R
Bocsánat rosszul fogalmaztam.
Igen, arra gondoltam, hogy csak azt méri.
A Watchdog free verziója megvan (az a mobilnetet figyeli!), akkor a Pro kell nekem! :)
Külön widgetbe be lehet ezt állítani?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85736) #79335424 válasza Dolphine (#85735) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem igen, bár nem próbáltam. De, ha külön roamingot lehet, akkor a wifit is illene tudnia. Elég jól konfigolhatóak a widgetei.
Én csak egy "tudja/nem tudja" felvetés kapcsán teszteltem az SSID alapú szűrést, de aktívan nem használom. Olvasd el a leírását! Én is onnan tudok erről a lehetőségről.

[ Szerkesztve ]

(#85737) Dolphine válasza #79335424 (#85736) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm, meg fogom nézni! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#85738) csibor


csibor
őstag

Létezik hogy 2.3.7 android nem tudja kezelni a Vibert? A teleó Vodafone smart mini :F Illetve nem enged semmit telepíteni a marketből.

(#85739) Viktor0610 válasza csibor (#85738) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hinném.
Használtam a 2.3-as készülékeimen a Vibert.

Samsung Galaxy A54

(#85740) csibor válasza Viktor0610 (#85739) üzenetére


csibor
őstag

Nincs nálam a készülék, de valami hibaüzenettel nem telepít semmit.

(#85742) csibor válasza #20749568 (#85741) üzenetére


csibor
őstag

Köszönöm! Megoldódott DNS szerver kapcsolódási hiba volt. Legalábbis ilyen infót kaptam.

(#85743) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

A telefonom kameraszoftvere DSC névvel menti a képeket. Nekem viszont jobb lenne, ha a készítés dátuma lenne a cím. Erre eddig a dsc auto renamer-t használtam, de most valamiért nem működik. Se utólag, se a kép készítésekor nem írja át a címet. valaki találkozott ezzel a hibával?

Helyette melyiket alkalmazzam, mert nem nagyon találtam ilyesmit.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#85744) vicze válasza petymeg (#85743) üzenetére


vicze
félisten

SD-re mentesz, vagy belső memóriába? Android verzió? Ha Lollipop ez meg lett csinálva?
"Lollipop advice
Please uninstall and reinstall the application!
As on KitKat case, the application can rename files from internal memory. For external memory should be enabled the "Rename within a folder" and should be selected which folder are used by your camera app to save files. For consistency please select also folders from internal memory.
If you have issues on Lollipop, select only DCIM folder and not the subfolder, like 100ANDRO, make a selection only like: SD Card/DCIM
"

[ Szerkesztve ]

(#85745) olivera88 válasza Doky586 (#85730) üzenetére


olivera88
veterán

Nem, hanem telefonról WIFI vel fájlokat küldeni a PC re, erre kértem ajánlatokat BT Syncen kívül.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#85746) Cha05


Cha05
csendes tag

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni. Mostanában, ha kapok egy értesítést a telefonomon (pl. email vagy facebook messenger) és nem telefonon, hanem pl asztali gépen olvasom el, a telefonon ott marad olvasatlanként az értesítés.
Korábban, amikor PC-n elolvastam, a telefon is abbahagyta a jelzést, hogy új üzenet érkezett.
A rendszert visszaállítottam már gyári állapotra, az se oldotta meg, próbáltam frissítések nélkül, úgy se változott.
Van valakinek ötlete? A telefon S6 Edge, gyári rendszerrel.
Köszönöm szépen előre is.

(#85747) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok!

Dupla contaktok eltávolítására keresek programot.
Ami kell!
1:Tutira kipróbáltan működjön!
2:A sim kártyáról is töröljön,ha azzal együtt dupla!
3:Ne felhőbe mentsen és úgy töröljön, hanem egyszerűen és szimplán nézze át a telefonon lévő összes névjegyet és a duplákat törölje.!

Köszi

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#85748) filipo válasza Dolphine (#85732) üzenetére


filipo
csendes tag

Data Counter Widget.Napi,heti,havi statisztikát is készít.Érdemes a widgetjét kitenni az asztalra,mert akkor egyből az utolsó nézett adat jelenik meg.

(#85749) Viktor0610 válasza Surda- (#85747) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én betölteném a Google-címtárba a neveket, majd a Google-lel elvégeztetném, amit kell.

A Gmail Címtár tud olyat, hogy a dupla névjegyek törlése. ;)

Samsung Galaxy A54

(#85750) vimes


vimes
senior tag

Sziasztok,

nem tudom mennyire lesz OFF, de nem találtam a problémámhoz közelebb álló topicot. Röviden: Huawei Y200 - a gyári ROM volt fent, de alaposan kipulcolva, root, cwm, stb. Ugy gondoltam visszaállítok mindet eredetibe, úgyhogy nyomattam egy szoftverfrissítést ugyanarra a verzióra, le is pucolta a rootot, cwm-et, minden ok. Be akartam jelentkezni a telefonon a Google-fiókba, de se a Play Store-ból, se a GMail-ból nem sikerül. Azt kapom hibaként, hogy a felhasználónév és a jelszó nem egyezik, emellett kapok egy levelet, miszernit valaki (azaz én) be akart lépni a jelszavammal a fiókomba egy olyan alkalmazásból, ami nem felel meg a modern biztonsági követelményeknek. Ez azt jelenti, hogy a gyári ROM-hoz tartozó GMail kliens + a Play Store is elavult? Az a baj, hogy mivel nem tudok belépni a Play Store-ba se, így a GMailt se tudom frissíteni egy újabb verzióra, úgyhogy most benne vagyok a 22-es csapdájában. Ki lehet innen jönni valahogy, vagy ezt most jól megszívtam? :(

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.