Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85301) S e t h válasza sz.balazs.95 (#85299) üzenetére


S e t h
nagyúr

"nem tudtam úgy bepozicionálni az ujjam, hogy ne azt nyomjam le"
Ergo az alkalmazás xar, világos.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#85302) dave0825 válasza #20749568 (#85256) üzenetére


dave0825
őstag

Simán nem engedi Play-ről? Próbáltam apk letöltő oldallal, de 2 is valami hibát írt, miért is ne... Csináltam neked egy .apk-t a telómon lévőről. Próbáld meg ezt föltenni.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#85303) sz.balazs.95 válasza S e t h (#85301) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem, csak amilyen közel vannak, meg kicsit, gyors gépelés mellett lehetelen pontosan eltalálni.
Ha az lenne, hogy a két gomb fel lenne cserélve, vagy neadjisten felcserélhető lenne, az pl. máris nagy segítség lenne, mert a képernyő legszélét sokkal könnyeb eltalálni, mint hogy azt nézegessem, hogy hány 10 pixellel kell beljebb nyomnom.

Szóval ez van akkor, amikor a tervezéskor nem figyelnek oda az apró részletekre. :N

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#85304) darvinya


darvinya
titán

Erre (#85280) darvinya valaki??

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85305) dave0825 válasza darvinya (#85304) üzenetére


dave0825
őstag

Nem próbáltam, google 1. találat: Data Traffic Monitor.
Bár úgy nézem, hogy a 3G Watchdog is tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#85306) darvinya válasza dave0825 (#85305) üzenetére


darvinya
titán

Kösz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85307) darvinya válasza darvinya (#85306) üzenetére


darvinya
titán

Sajnos mindegyik utólag mutogatja, ráadásul csak app-ban. :((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85308) blt.62


blt.62
őstag

Létezik androidra olyan program ami a fényképezőn keresztül fordít le szövegeket? Úgy mint az iPHONE.

MegtorloXp

(#85309) aprokaroka87 válasza blt.62 (#85308) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

elvileg a google forditó is tud,illetve a google googles is valami hasonló

vagy te azt szeretnéd hogy adott egy kép,amin pl angol nyelvű szöveg van,és azt forditsa le?

(#85310) csipuka válasza blt.62 (#85308) üzenetére


csipuka
senior tag

A google-nak a translate appja pont igy mukodik.

(#85311) géeles válasza cidalain (#85295) üzenetére


géeles
aktív tag

TC-ben nem tudom, de próbáld ki a ES-file explorert; szerethető. Talán jobb is mint a tc. Minden van benne.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#85312) cidalain válasza géeles (#85311) üzenetére


cidalain
veterán

:N
Cannot write on ext sdcard in Kitkat.
Root or update to android 5.0.
Egyiket sem akarom megtenni. Root nem jatszik gari miatt, es nem ertek ezekhez a kirootolom visszacsinalom dolgokhoz. Lollira azert nem frissitek, mert nincs jo hire a tabomra. A 4.4 legalabb atomstabil.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#85313) géeles válasza cidalain (#85312) üzenetére


géeles
aktív tag

Akkor így kell megszeretned...

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#85314) jonnyjoker01 válasza sz.balazs.95 (#85293) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Estleg ha nem próbáltad még ki: Fleksy, vagy amit én is használok, xperia billentyűzet.

Gyors gépeléshez egyértelműen Fleksy. Én "vakon" használtam. Egyetlen dolog ami zavart benne, hogy kicsit hosszú volt a megnyitási ideje (kb .75 sec). Xperia billentyűzet instant :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#85315) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Üdv.
Lehet hogy volt már téma a topicban (sőt biztos, de nem találtam) .
Az érdekelne, hogy a 4.2 -es rootolt telóról, tabletről, hogyan, mivel tudék elérni egy hálózati meghajtót.
A tervem az, hogy lecserélem a régi routerem, (kb 5 éves, és úgy veszem észre gyöngülni kezdett a wifi-je) és újítanék helyette egyet ami képes fogadni az usb-s mobil vinyóimat.
Tehát új router (TP-LINK TL-WR842ND ezt néztem ki) rá egy winyó megosztva.
Nos ezt a meghajtót szeretném elérni a telómról (robot 4.2 routolt). Esetleg a párom telójáról, (robot 4.2 nem routolt).
Első körben az érdekelne, mit kellene felrakni a telókra, hogy le tudjam kezelni a hálózati meghajtót, Esetleg hogyan kezdjek neki. (pl egy link tökéletes lenne, ahol ezt már kivesézték)
Távlati cél, az asztali PC likvidálása, használatának minimálisra visszaszorítása.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#85316) Bozek válasza #13110016 (#85242) üzenetére


Bozek
nagyúr

Anno én még megvettem, de nem ad többet, mint a Tapatalk, hiszen gyakorlatilag annak a motorját használja.

(#85315) Sándor -P20-: Egy fájlkezelőt kell csak felraknod, a TP-Link-en elvileg SMB-ként működik a winchester. Bár ezt most nem tudom tesztelni, mert valahogy mindegyik router-re DD-WRT települt nálam. :D Amúgy ha hosszabb távra gondolkozol, akkor inkább a TP-Link TL-WR3600-at ajánlom, ez tudja az 5 GHz-et is és gigabites portjai vannak.

[ Szerkesztve ]

(#85317) Syd69 válasza Sándor -P20- (#85315) üzenetére


Syd69
aktív tag

ES File Explorer - nekem ez vált be legjobban hálózatokhoz (legegyszerűbb)

Alma

(#85318) kaciokos válasza Syd69 (#85317) üzenetére


kaciokos
őstag

Vagy lehet Total Commander is, a lényeg, hogy a routeren állítsd be az SMB megosztást. Root egyikhez sem kell.

(#85319) air válasza sz.balazs.95 (#85299) üzenetére


air
nagyúr

"No meg a pontossága sem volt túl kiemelkedő..."

Hogy a Swype pontossága nem túl kiemelkedő? :Y
Kíváncsi lennék, hogy akkor neked melyik jön be a legjobban.
Ugyanis szerintem a Swype-nak kiemelkedően pontos a szótára. Tulajdonnevek, ragozott szavak mind simán mennek neki, ellentétben a Swiftkey-vel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85320) zeon.hu válasza air (#85319) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#85321) air válasza zeon.hu (#85320) üzenetére


air
nagyúr

Nem létező szavakat jó hogy nem ismer. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#85322) zeon.hu válasza air (#85321) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

pedig a wiki is írja.
mondjuk mire kimondom, kiköpöm a protkót :))

#?*@&!

(#85323) Slowman


Slowman
aktív tag

Sziasztok,

Instagram fotókat eddig lementette a telefonom galériájába, de mióta visszakerült a készülék (HTC Desire 500) a szervizből nem tudom elérni, hogy szinkronizálja az Instás fotókat. Kerestem, hogy hol tudnám hozzáadni az Insta fiókomat, de a szinkronizáció menüben nem lehet kiválasztani ezt a z appot. Pedig fent van, be vagyok jelentkezve minden jól működik csak épp nem szinkronizálja a készülékre az instafotókat. Van valakinek ötlete, hogy hol lehet beállítani ezt a funkciót?
:R

(#85324) Viktor0610 válasza Slowman (#85323) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez úgy van, hogy csak azokat a képeket tárolja a gépen, amit a programmal megosztottál.
Újratelepítés után nem tölti azokat vissza.

Samsung Galaxy A54

(#85325) Slowman válasza Viktor0610 (#85324) üzenetére


Slowman
aktív tag

Ez a probléma, hogy az új megosztott képeket nem menti le. A régiek megvannak, mert mielőtt elküldtem a szervizbe a telefont, kártyát ki, majd lepucoltam átraktam a gépre, formázás, vissza az adatokat a kártyára, majd most mikor csináltam pár képet instagrammal és megosztottam utána meg nem mentette le....

(#85326) Viktor0610 válasza Slowman (#85325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes, most kipróbáltam, megosztottam egy képet próbából, simán látszik a galériában, az Instagram mappájában megosztás után egyből. :F
Friss, tegnapi telepítés, semmit nem állítottam rajta, alapból menti.

Talán egy reinstall megoldja...

Samsung Galaxy A54

(#85327) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

K-9 mail alkalmazást használok és most újra kellett telepítenem a telefont, de sehogy sem akar sikerülni beállítani a levelezésem (t-online). Folyamatosan helytelen felhasználónévre és jelszóra panaszkodik. Bejövő SSL:995 Kimenő 465, teljes email címem a felhasználónév. Folyamatosan hibát dob. Asztalin outlook 2010 ugyanazen beállítások mellett hibátlanul működik. Kérném segítsetek.

Megoldódott: helytelen jelszóval próbálkoztam

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#85328) sz.balazs.95 válasza jonnyjoker01 (#85314) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Köszi, teszek majd egy próbát. :R

(#85319) air:

Úgy értettem, hogy a billentyűleütés pontossága lehetne jobb, mert nem mindig sikerült eltalálnia, melyiket nyomtam le.

(Ilyen téren azért egy WP billentyűzet köröket ver rá. És egyelőre az AnySoftKeyboard is sokkal pontosabbnak tűnik.
Az auto javítókat meg utálom eleve, mert a jól beírt szavakat sokszor átjavítja, a helytelenül beírtakat meg nem. Pl. sokszor írok véletlenül "w"-t "e" helyett, csak mert pár pixellel arrébb ütöm le, azokat pl. kivétel nélkül úgy hagyta. Nem az lenne az autocorrect feladata, hogy ezeket korrigálja? :U )

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#85329) paolinho


paolinho
őstag

A teló gyári alkalmazásaiból szeretnék kimenteni egyet. Tudnátok segíteni, hogy ha rootolt a telefon, akkor hol tudnám ezeket az app-okat megtalálni?

(#85330) dragon1993 válasza DS39 (#3858) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem tudom, hogy mennyire aktuális de írtam róla egy leírást, hogyan lehet megcsinálni a szinkronizációt google naptár és a neptun között.

(#85331) kaciokos válasza sz.balazs.95 (#85328) üzenetére


kaciokos
őstag

"Úgy értettem, hogy a billentyűleütés pontossága lehetne jobb, mert nem mindig sikerült eltalálnia, melyiket nyomtam le."

Bocs, de ezt nem értem. Tudtommal az érintőkijelző és az azt vezérlő sw érzékeli, hogy hova böktél, és az épp futó appnak már csak koordinátákat ad át. Vagyis azonos készülék és ROM verziónál két billentyűzet app között az általad leírt különbség szerintem nem létezhet. Lehet, hogy nagyobbak a gombok, és könnyebb eltalálni, de max. ennyi.

(#85332) Black&White válasza paolinho (#85329) üzenetére


Black&White
addikt

/system/app

(#85333) sz.balazs.95 válasza kaciokos (#85331) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen, de az már a billentyűzet dolga, hogy a gépelési szokásokat megtanulja, és ha pl. azt látja, hogy a user mondjuk az "e"-t rendszeresen a bal szélén nyomja meg, akkor ahhoz igazítsa az bevitel feldolgozását is. magyarul azt a területet, amin belül ha megérintem a képernyőt, és e-t ír, azt kissé kibővítse.

Tudtommal a WP billentyűzete is így működik, igen jó hatékonysággal.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#85334) Viktor0610 válasza kaciokos (#85331) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

kaciokos:
Én is szeretném az S6 Edge Plusra fogni, hogy "miatta" írok pontatlanul a G4 után, de inkább valószínű, hogy még meg kel szokjam a kijelző eltérő méretét. :D

sz.balazs.95:
Kollégám is "oda meg vissza van" a WP billentyűzetétől, de nekem pont ugyanolyan pontatlan, mint az Androidé. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#85335) aprokaroka87 válasza kaciokos (#85331) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem leginkább a "karakterek" közti távolság számit.
Én pl már régóta a Go keyboardot használom...

(#85336) kaciokos válasza sz.balazs.95 (#85333) üzenetére


kaciokos
őstag

No de ez már az automatikus javítás része. Ha azt gépelem be, hogy "vwgyszer", hiába ütök a w-nél nagyon közel az e-hez, de tulajdonképpen a w-re, akkor az automatikus javítás javítja ki "vegyszer"-re. Szerintem nincs olyan, hogy amikor a w-t lenyomom, a billentyűzet e-t vegyen be már akkor, mert szerinte azt akartam.

(#85337) aprokaroka87 válasza kaciokos (#85336) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

probáld ki egy hegyes valamivel nyomkodni,persze olyannal,ami érzékeli is

(#85338) jonnyjoker01 válasza kaciokos (#85336) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Fleksy az kb ilyen ( jsyrlpmu - ezt hatékony-ra automatikusan kijavítja) A Fleksy pont a félregépelésre lett kitalálva, ezzel hirdetik magukat is. Ráadásul ha nem akarod, hogy kijavítsa amit írsz, akkor könnyen vissza lehet állítani az eredeti szóra (nem kell törölni semmit, csak felfele kell húzni az ujjad).

Lényegében amit te írsz, hogy érzékelje úgy, ahogy te akarod egyenlő az automatikus javítással. Csak akkor tudja, hogy mire gondoltál, amikor már van valami kép róla (vwgyszer - hasonlít a vegyszer szóhoz és az e, w betűk egymás mellett vannak -> kijavítja)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#85339) paolinho válasza Black&White (#85332) üzenetére


paolinho
őstag

Szeretnék segíteni az egyik fórumtársunknak, aki az egyik gyári alkalmazást kéri (HWRemoteController.apk), de sajna itt nem találom az app-ok között így.

aprokaroka87 köszi a tipped, a App Backup & Restore-mobi.infolife.appbackup-63-v4.0.3.apk hibátlnul megoldotta a feladatot.

[ Szerkesztve ]

(#85340) aprokaroka87 válasza paolinho (#85339) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az illetőnek milyen tipusú telefonja is van?
amúgy szivesen a tippet:)

(#85341) paolinho válasza aprokaroka87 (#85340) üzenetére


paolinho
őstag

Tekintve, hogy az én egyik alkalmazásomat kérte kopizni, Honor 7-je van. És még egyszer köszi! :R

(#85342) #79335424


#79335424
törölt tag

Van vkinek tapasztalata G. Térképpel, offline módban? Németországban szeretnék spórolni az adatforgalommal úgy, hogy a térképet előre letölteném. A kérdés az, hogy az offline térképre rá tudja -e tenni az online forgalmi infó réteget és hogy az adatforgalom takarékosság szempontjából lenne -e értelme ennek a módszernek? Tulképp a tervezett útvonalam aktuális forgalmi infóit szeretném nyomon követni.
Ismerem az egyéb navigációs lehetőségeket, ezért légyszi, ne ajánljatok helyi SIM -et, offline navit, meg hasonlókat! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#85343) Viktor0610 válasza #79335424 (#85342) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Ismerem az egyéb lehetőségeket, ezért légyszi, ne ajánljatok helyi SIM -et, offline navit, meg hasonlókat! Köszi!"

De miért? :P

Mert sokkal egyszerűbb? Főleg az offline navi? ;]

Samsung Galaxy A54

(#85344) aprokaroka87 válasza paolinho (#85341) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tehát nállad nincs a listában?
Előfordulhat hogy magát az appot nem úgy jelzi ki
érdemes lenne egy root fájlkezelővel ránézni a system/app illetve a data/app mappákba

amúgy mire is szolgálna az adott app?

(#85345) Black&White válasza paolinho (#85339) üzenetére


Black&White
addikt

/cust/preinstalled/public/app könyvtárat nézd meg.

Ott lesz minden, ami kell.

(#85346) Slowman válasza Viktor0610 (#85326) üzenetére


Slowman
aktív tag

Jaja megoldotta. Ez már a második reinstall volt, mert mikor tapasztaltam ezt a jelenséget egyből újra raktam, mert hát az örökzöldek itt is érvényesek, próbálta már ki és bekapcsolni? :K Nem tudom mi változott.

(#85347) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

IMDb appra ránézne valaki ha megkérem?
nálam a színészek adatlapjait megnyitva szinte semmi információt nem hoz be a "know for" rész teljesen üres, a napokban jött egy frissítés, gondolom az cseszhette el...

(#85348) #79335424 válasza Viktor0610 (#85343) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt a magyarázkodást szerettem volna megúszni. A navigálást természetesen offline navi végzi. Nem is tudnék erre mást használni, mert nem ismerek olyan online navi alkalmazást, ami az útvonaltervezésnél figyelembe tudná venni, hogy 18m hosszú vagyok, 4m magas és 40tonna. Az offline navik viszont késéssel és nem olyan áttekinthetően jelenítik meg a forgalmi helyzetet, mint a Térkép. Az irányítóm viszont azonnal látja, ha megállok és már csörög is a teló.
-Mi a szitu?
-Stau.
-Miért nem tértél le előtte?
-Anyádééé!!!....mondanám, de nem áll úgy a bankszámlám, hogy ezt mondhassam.

Azt meg már kifejtettem odaát, hogy miért nem helyi SIM -et használok.

[ Szerkesztve ]

(#85349) paolinho válasza aprokaroka87 (#85344) üzenetére


paolinho
őstag

Az ES File Explorer-rel nézem, de - tudom fura - se a system/app-ba, se a data/app-ba, és sajnos se a (#85345) Black&White fórumtárs által ajánlott /cust/preinstalled/public/app mappában nincs ez az app. Én nem tuom, hová lehetnek az app-ok elásva a Honor 7-ben, de itt nincsenek, az tuti. Viszont a fentebb ajánlott App Backup & Restore alkalmazás tényleg segített a bajban.

[ Szerkesztve ]

(#85350) Black&White válasza paolinho (#85349) üzenetére


Black&White
addikt

Bakker engedélyezted a Root Explorer opciót ES-ben? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.