Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63674) sz.balazs.95 válasza Bozek (#63672) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

„- Minden értesítésnek van ikonja, szóval azokat kikapcsolni nem tudod. Vagy van ikon vagy nincs értesítés se.”

Igen, de én az ikonokat szeretném „összevonni”, hogy ne álljanak ott halomra. Ekkora nagy dolog ez? :(

One S c2

„- Nem, FolderMount után is ugyanúgy működnek az alkalmazások, ahogy előtte. Én ezt használom a nagyobb cuccok (AC Pirates, Emergency, GoF2, Zen Pinball) átpakolásához, eddig nem volt gondom vele és 3,37 GB-ot spóroltam a belső memóriából.”

és az Android erre gyárilag miért nem képes?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.