Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62301) ollie válasza Jumbozorz (#62299) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legjobb ha te magad kipróbálod. Eleve csak olyan tud rá válaszolni, akinek ugyanilyen készüléke van/volt, és összehasonlította a 2 appal készült képeket. Amúgy igen, lehet különbség, de nem számottevő, mivel a szenzor és az optika hardveresen van a készülékbe építve. A szoftver legfeljebb annyiból különbözhet, hogy mennyire módosítja a készített képet (utólag élesít, elmos, stb.).

(#62298) Baku: lehet, hogy az USB kábellel van a baj, próbáld ki másikkal

[ Szerkesztve ]

***

(#62302) Baku válasza Baku (#62298) üzenetére


Baku
aktív tag

Itt látszik az elmúlt időszak töltése. Az egyenletesen emelkedő az éjszakai töltés. ..

(#62303) nyuszi123456 válasza air (#62297) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Elég aggasztó. Valahogy elő lehet segíteni a rendes töltést? Nálam közvetlenül előtte bekapcsoltam a fejlesutő módot, és hogy töltőn ne kapcsolja le a képernyzt.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#62304) air válasza nyuszi123456 (#62303) üzenetére


air
nagyúr

"bekapcsoltam ... hogy töltőn ne kapcsolja le a képernyzt."

Minek? :F
Töltés alatt bekapcsolva tartod a legnagyobb fogyasztót, és csodálkozol, hogy nem tölt elég "meredeken". :W

"Valahogy elő lehet segíteni a rendes töltést?"

Persze. Megfelelő használattal. :C

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62305) darvinya


darvinya
titán

Az új Opera app még mindig nem tud rendesen tördelni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62306) Blue Eagle válasza nyuszi123456 (#62288) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Kábelhiba és/vagy töltőfej hiba gyanús. Próbáld másikkal keresztpróbával.

De a nagyfogyasztót kapcsold ki azért töltés közben.

[ Szerkesztve ]

(#62307) Rivaul


Rivaul
addikt


Somatom


Bozek

Képernyő felvétel root nélkül.
EZ a program működött. Ugyan le kell tölteni mind a telefonra mind a gépre, és ott kell aktiválni. Utána viszont mindenféle minőségben, méretben, hanggal és anélkül még a mozgásokat megjelenítve is felvesz a telefonra. Időkorláttal meg nem találkoztam 7 perc erejéig sem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#62308) Bozek válasza Rivaul (#62307) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi, bár nálam van root és az SCR Screen Recorder Pro-t használom. Próbáltam még a Screencast-ot is, de mostanában a Sony-val nincs jóban, a Can Knockdown 3-nál csak a Sony logó van végig, semmi kép.

(#62309) Rivaul válasza Bozek (#62308) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez mp4-be vesz fel és 6400kbit/s sebességig nagyon jó minőség mellett. Visszanézve is hibátlan a történet. Gondoltam megosztom ha valaki keresne még ilyesmit.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#62310) kátú


kátú
őstag

Sziasztok! Nemtudom, emlékeztek e még arra, hogy régen mikor még gombos telók voltak meg van is még néhány azokon van 0.facebook.com és ezt hogy tudom használni okostelefonon?

It still works!

(#62311) Bozek válasza Rivaul (#62309) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sose néztem, hogy az SCR mekkora bitrátával vesz fel (szintén MP4-et), de a 6,4 Mbit-es bitráta már amúgy is felesleges. Hangot hogyan vesz? Magának a telefonnak a hangját vagy azt, amit Te beszélsz?

(#62310) kátú: Úgy, hogy beírod a böngészőbe. De elvileg ez már csak a T-Mobile-nál megy, bár ez sem biztos. Legalábbis az itt leírtak szerint már ott se.

[ Szerkesztve ]

(#62312) ollie válasza kátú (#62310) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sehogy. Helyette tudod használni az m.facebook.com-ot.

***

(#62313) Bozek válasza ollie (#62312) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt még írja a T-Mobile, szóval akár működhet is. Sose próbáltam, vörös vagyok. :)

(#62314) Rivaul válasza Bozek (#62311) üzenetére


Rivaul
addikt

Én sem arra tettem csak ha valakinek a minőség is számítana. A hangot külső forrásból veszi, ahogy én beszélek azt rögzíti. Gondolom így a magasra állított hangerejű appok ugyan úgy felvételre kerülnek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#62315) ollie válasza Bozek (#62313) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott lehet. Telenornál nem működik, próbáltam.

***

(#62316) Bozek válasza Rivaul (#62314) üzenetére


Bozek
nagyúr

Értem. Az SCR a telefon hangját veszi fel, így nincs külső háttérzaj. De persze annál az ingyenesbe korlátozások vannak.

(#62315) ollie: Egy ideig a kékeknél és a vörösöknél is működött, de aztán megszüntették. Most már csak a magenták élvezhetik. :D

(#62317) fecus


fecus
őstag

Úgy néz ki, hogy ez a multi user dolog erősen eszi az akkut. Az android jellegénél fogva minden user bent marad a rendszerben és futnak az app-jai.
Tudtok olyan lehetőséget pl. robot, hogy egy ikonra rá tudjam tenni, hogy minden app-pot zárjon be és log out?
Ha most kilépek akkor a kezdő képernyőn felkínálja a usereket de amelyik user már egyszer is bent volt az "élve" marad.
Ill. másik kérdés: hogyan lehetne elkülöníteni a gmail, facebook, stb. alkalmazásokat egy user több felhasználó esetén?
Nem akarom látni és megosztani a levelezésem senkivel.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#62318) Baku válasza nyuszi123456 (#62303) üzenetére


Baku
aktív tag

Bakker! Eddig azon gondolkodtam, mi az a "fejlesütő" mód. .. :W :))

(#62319) S e t h válasza Baku (#62293) üzenetére


S e t h
nagyúr

Esélyes a kábel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#62320) alextheboss


alextheboss
tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg egy olyan honlapot írni nekem, ahonnan láátom,. hogy mit érdemes letölteni és hasonlókat?
Vagy ti tudtok tippet adni? Z1C-re kellenének. Hasznó, jó appok.

Köszönöm.

Alex

(#62321) air válasza alextheboss (#62320) üzenetére


air
nagyúr

Milyen célra? :W
Kinek mi a hasznos? :F
(A falat tudom kaparni az ilyen értelmetlen kérdésektől. :((()

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62322) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

Team Viewer programmal rátudok menni mobilról a gépre és ki is tudom kapcsolni. Létezik olyan megoldás, hogy távolról be is tudjam kapcsolni a gépet?

(#62323) Rivaul válasza tonnni1 (#62322) üzenetére


Rivaul
addikt

Programról fogalmam sincs de kikapcsolt gépet nem kapcsolsz be semmivel. Alvó gépet lehet távolról ébreszteni wake on lan-on.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#62324) darvinya válasza tonnni1 (#62322) üzenetére


darvinya
titán

Igen, ha fix Az IP címed.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62326) tonnni1 válasza darvinya (#62324) üzenetére


tonnni1
tag

Ez egy jó kérdés Digi internetem van, és van routerem.

(#62327) Zotykoresz válasza darvinya (#62324) üzenetére


Zotykoresz
csendes tag

Nem kell feltétlen fix ip cím.
Egy kis olvasni való:
[link]
[link]

Asztali gépet be lehet kapcsolni. Laptopot nem lehet hálózaton keresztül.
Wake on Lan a kulcs szó.
Mobilra van több alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

Nokia 7710 => Samsung Galaxy Mega 6.3 => Lenovo Phab Plus => ???

(#62328) pacman789 válasza Zotykoresz (#62327) üzenetére


pacman789
aktív tag

Egy kis korrigálás, laptopot is be lehet, csak vezetékkel legyen rálkötve a net:)
És figyelj arra, hogy a hálókártyán legyen bekapcsolva a magic packet figyelés és BIOS-ban is engedélyezd.

(#62329) Bozek válasza Zotykoresz (#62327) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt vannak a jó linkek:
[link]
[link]

1. Miért is nem kell fix IP? Idézek az általad linkelt szövegből: "Az ébreszteni kívánt gép ezért jó, ha fix IP címmel rendelkezik.". Nem külső, hanem belső fix IP kell.
2. Úgy meg főleg egyszerűbb a dolog, ha a külső IP is fix, mert akkor nem kell a DynDNS-el és társaival szórakozni.

(#62330) Zotykoresz


Zotykoresz
csendes tag

Köszi hogy kijavítottad a linket :)
Nem egy nagy ördöngösség a dyn dns beállítása. Max 20 perc volt olvasással együtt a beállítás nekem.

Bizonyos laptopokon igen belehet de a többségükön nincs wol opció a biosban.

Nokia 7710 => Samsung Galaxy Mega 6.3 => Lenovo Phab Plus => ???

(#62331) Bozek válasza Zotykoresz (#62330) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak ugye meg kell találni a megfelelő oldalt, amit utána tudsz majd használni. Sajnos a DynDNS fizetős lett (mondjuk nem annyira drága, ha tényleg használja is az ember a szolgáltatásait), de vannak persze alternatívák, viszont nem mindegyiket kezeli a router. Ilyenkor már az emberek elkezdik feladni.

[ Szerkesztve ]

(#62332) gahor72


gahor72
aktív tag

Ha szerencsés és mondjuk van egy Fritz!box routerje,ahhoz jár a saját DynDns szolgáltatás,ami azt hiszem vmi "my Fritz!box lan"vagy vmi hasonló.
A diginél plusz pénzért lehet venni fix ip-t,de gondolom ez nem éri meg.

(#62333) gzbotii válasza gzbotii (#61957) üzenetére


gzbotii
veterán

Levették a Playről a QuickOfficet?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#62334) tomy86 válasza gzbotii (#62333) üzenetére


tomy86
addikt

Már hónapokkal ezelőtt megszűnt (cikk). Helyette csináltak három különálló progit: Google dokumentumok, táblázat és diák.

(#62335) maglew válasza Baku (#62284) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi

(#62336) nyuszi123456 válasza Blue Eagle (#62306) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Vettem egy új kábelt. Jelöletlen, egyszerű, 300 forintos (a bolt nevében állítottak háromszorosa). Mostmár gyorsan tölt! Ránézek holnap reggel.

Sokat cibáltam, rángattam a kábelt.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#62337) oncsi


oncsi
őstag

Olyan alkílmazást keresek, amivel le lehet tiltani egy fizikai gombot. Pl. Ne lehessen kézzel ki, vagy bekapcsolni a képet a telón a bekapcsoló gombjával. (Sony M)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#62338) bigrock válasza nyuszi123456 (#62336) üzenetére


bigrock
addikt

Az utolsó mondatodat majdnem félreértettem ... ;]

[ Szerkesztve ]

(#62339) dodopek


dodopek
addikt

sziaszto!
Olyan appot keresek, mint a tiltás, vagy a csendes órák, de a legfontosabb lenne, hogy minden bejövő szöveges dolgot némítson,(viber, messenger, e-mail) a hívásokat viszont átengedje. Ja, és nem lenne rossz, ha tudna magyarul...
Köszi!

(#62340) air válasza dodopek (#62339) üzenetére


air
nagyúr

Minek ehhez program? Vedd le a hangerőt az értesítésekről!
Ha időzítve akarod, akkor max. egy Tasker vagy E-robot elég hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62341) oncsi


oncsi
őstag

Egész éjjel ezt kerestem, de nem találok olyan progit, amivel kimutathato a Tab belső memoria hibája.
Jelnség: kezdetben kicsi lassulás másoláskor.
Tegnap egy egyszerű arj fájlt csak töbszöri crc híbával csinált meg, mire jó lett. Azt is nagyon belassulva.
A teljes tártelüretre tökéletesen hibátlanul, és gyorsan, csak olyan 2.2-2.4 giga között eszméletlenül belassul, és hibázik. Ha feltöltöm ezt (jó lassan) akkor ez alatt is tökéletes, gyors, nem hibázik.
Kellene ötlet a teszthez, mert szervizes újra fogja rakni, és azon az új részen nem is jelentkezik majd hiba. Csak az emlitett 200MB között. Másrészt hogy lehet ezt bizonyitani (SG Note 10.1)
Sürgös lenne, mert kell a gép, és prémium garis, tehát házhozjönnek javitani, meg nem engedem frissiteni 4.4-re. Köszi

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#62342) #79335424 válasza oncsi (#62341) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem tök mind1, hogy milyen programmal teszteled, mert a szervizes úgyis egységnyi usernek néz. Dugj rá egy pen -t és mutasd meg neki a hibát! Kontrollnak kell egy PC, vagy egy külső, külön tápos HDD, mert különben a pen -re fogja. Ettől még símán lerázhat egy újrahúzással, de a lényeg, hogy dokumentálja a hibát. Nézz utána, hogy az új fogyasztói törvény szerint hány, azonos hiba után kérhetsz készülékcserét!

(#62343) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!
Volt itt szó eléggé régen egy appról amelyikkel sikeresen vissza lehet szerezni a törölt képeket akár külső sd-ről is. Nem találom ezt a progit, segítenétek?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#62344) oncsi válasza #79335424 (#62342) üzenetére


oncsi
őstag

Én itt ez esetben alaplap cserét kérek, mer ha nem csinálok egy könyvtárat, bele egy akármilyen fájlt, hogy lefoglalja a hibás 200MB-ot/ akkor használhatatlan a gép mert crc hibázik. Nem játszom a gépen, hanem használom, és melóhoz is kell. Meg időm sincs havonta bevinni bizonygarótni a gyilvánvalót.
Egyébkét egy 64-es kingston van mellette, és az a másik gépen tökéletes, és viszont, annak a kártyája lassú ebben, meg crc hibát nyom. Ezen a 200MB-on (kb.) Kívűl tökéletes.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#62345) #79335424 válasza oncsi (#62344) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elsőre is értettem és nem vitatom, hogy úgy van, ahogy írod. De az egy dolog, hogy igazad van, jogos a csere és egy másik, hogy érvényesítsd e jogodat. Én csak az utóbbiról írtam. Az én verziómban, ki kell hívnod x alkalommal a szervízt. Viszont van Tabod. Tegyük fel, hogy a szervizes elfogadja a nemtommilyen tesztprogram eredményét! Gondolod, hogy ettől helyben alaplapot fog cserélni? Én sanszosabbnak tartom, hogy a "be kell vinni a szervízbe" lenne a reakció. Ott eltölthet X időt, ami alatt ugyebár nincs Tabod és az sem garantált, hogy a szervízben nem egy újrahúzással "orvosolják" a problémát.

(#62346) Oldman2 válasza gzbotii (#62333) üzenetére


Oldman2
veterán

Én most, éppen kérdésed hatására sikeresen letöltöttem innen.

???

(#62347) air válasza Oldman2 (#62346) üzenetére


air
nagyúr

Gyanítom, hogy ez a link csak annak lesz megfelelő, aki korábban már legalább egyszer telepítette. Aki még soha, annak azt fogja írni, hogy nem található.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62348) Oldman2 válasza air (#62347) üzenetére


Oldman2
veterán

Ebben igazad lehet, mindenesetre jó tudni.

(#62349) oncsi válasza #79335424 (#62345) üzenetére


oncsi
őstag

Battery widget Pro-n mutattam meg neki a töltés pár napi lefolyását. erre cserélt töltőt, kábelt, aksit.
A Samu Prémium garinál nem szállítják el, helyben cserélnek alaplapot, de ha mégsem, akkor is 24h-n belül vissza kell hogy hozzák. Ez az elmélet. Hogy mi a valóság, majd kiderül.

Volt egy azt hiszem Samsungra optimalizált progi, amikor kérdéses volt a Samsung beépített memória csipjeinek a minősége, és azzal lehetett ellenőrizni. Minden bi-tet Átírt, majd olvasott. Erről valakinek hallomása esetleg?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#62350) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Olyan egyszerű hívás blokkolót keresek aminek
- van fekete listája,
- a hívó felé úgy jelez, mintha ki lenne kapcsolva,
- Android 2.2.2-re is lehet telepíteni (Motorola Defy).

Használtam a keresőt, de nagyon nehéz kibogarászni, hogy melyik lenne a megfelelő, gyorsabb lenne ha valaki saját tapasztalataira támaszkodva tudna ajánlani egy megfelelő appot.

Segítséget előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.