Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62801) petipetya válasza petipetya (#62782) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szóköz szóköz swype le.

"nincs rá lezsóidő"

(#62802) VigO válasza ollie (#62795) üzenetére


VigO
tag

Köszi a választ, air-nek is.

Ritkán kapcsolom ki (~2 hetente-havonta), épp ezért felejtem el levenni a kupakot. Amikor lehet, szeretném elkerülni a nyitást/ütközést. Ha root-olom a cuccot, ti is a "Permission Denied"-ot ajánljátok? Általánosan is érdekel a kérdés, nem csak a kameranyitással kapcsolatban.

(#62803) mttssz válasza dokee78 (#62800) üzenetére


mttssz
senior tag

Lehet valtani, tema meg gyarilag csak 1 van.

(#62804) Bozek válasza petipetya (#62801) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az se gyenge. Legalább az alapvető írásjelekhez ne kelljen már külön kombót megjegyezni. Azt meghagyom a Mortal Kombat rajongóknak. :)

(#62805) dokee78 válasza mttssz (#62803) üzenetére


dokee78
félisten

Gyári témán kívül is egyet látok.
Hogyan tudok Pl belső tárhely és SD között swipolva váltani?
Mert nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#62806) darvinya válasza dokee78 (#62805) üzenetére


darvinya
titán

Rakd egymás mellé két ablakban.(beállítások ablak kezelő)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62807) dokee78 válasza darvinya (#62806) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Kicsit szokni kell,

[ Szerkesztve ]

(#62808) goom válasza dokee78 (#62771) üzenetére


goom
senior tag

Caynax Alarm Clock - nekem nagyon bevált; meg is vettem.

(#62809) Telda


Telda
addikt

Hali!

Diktafon alkalmazást keresek, amivel több órát is fel lehet venni és én tudom állítani a felvétel minőségét.

(#62810) dokee78 válasza goom (#62808) üzenetére


dokee78
félisten

Ez is tiszta Holo,már próbáltam régebben.
Viszont erről jut eszembe anno megvettem a Alarm Clock by doubleTwist,igaz lassan 1 éve nem fejlesztik. :(((

(#62811) Oldman2 válasza Telda (#62809) üzenetére


Oldman2
veterán

Én gyakorlatilag évek óta teljes megelégedéssel a Smart Voice Recorder-t használom.

[ Szerkesztve ]

(#62812) #79335424 válasza dokee78 (#62800) üzenetére


#79335424
törölt tag

Láttam. :)

Dottore:
Tudom, hogy van ez a másik lehetőség, de szted van benne annyi? Marist már úgy megszoktam. Nagyon ragaszkodó típus, pedig nő még ennyi szapulást nem kapott tőlem. Gondolhatod, hogy mi lehet az ősi foglalkozása, amikor benavigál egy szűk utcába a 40 tonnával. :D

[ Szerkesztve ]

(#62813) Telda válasza Oldman2 (#62811) üzenetére


Telda
addikt

Köszönöm! Felrakom :)

(#62814) Baku válasza air (#62791) üzenetére


Baku
aktív tag

Semmi jelentősége nincs annak hogy az optikavédő gyári-e, vagy sem. Ha a kupak lazán illeszkedik, az előbújó optika egyszerűen lelöki, ha szoros, akkor működik a vedelem, az optika visszamegy, és hibaüzenet értesít a történtekről. Mindezek ellenére a frászt hozhatja az emberre, főleg ha - mint nálunk - már 3 compact kamera ment a kukába zsebben, tokban végbement - meghiusult - kameranyitási kísérletek miatt. (Védelem hiányában ledarálta a fogaskerekek fogait az erős motor. ..) :O :W

(#62815) twine válasza Baku (#62814) üzenetére


twine
addikt

Eszembe jutott egy monológ egy sorozat(The walking dead) legelső részéből(kicsit rövidítve)

"Mert a barátnőm nem tudja sehol lekapcsolni a villanyt, de a globális felmelegedésről papol nekem....
-amikor pedig megjegyzem neki, hogy ha hozzá hasonló nők lekapcsolnák a villanyokat, talán nem lenne ekkora baj a globális felmelegedéssel!
Erre azt mondja:
-Éppen úgy beszélsz mint az apám!
Mire én:
-Ezt ugatja neked gyermekkorod óta mindenki, és még mindig nem voltál képes felfogni?"
;] :DDD

Remélem nem sértelek meg...nem az volt a cél,, :R

De ha 3 készülék is ugyanolyan hibával megy tönkre a családban...én elgondolkodnék a helyedben...hogy valamin változtassak...(tok, használati szokások, tudomisén,,nem nálam ment tönkre)
Ettől még a droidos problémádra nem tudok gyógyírt :(

(#62816) Dottore válasza #79335424 (#62812) üzenetére


Dottore
addikt

:D Nekem jobban bejön a Nuance cucca. Határozottan.

(#62817) Baku


Baku
aktív tag

Van valahol arra beállítás, hogy a nyomva tartott backspace milyen sebességgel törőljön? Nálam túl gyors. Egy mondatot akarok visszatörölni, és majdnem az egész hsz.- kitörli. ... :W

(#62818) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!
Van valami megoldas arra, hogy ha egy appot kihuzok recents-bol, attol meg menjen a hatterben rendesen? Pl. ha hasznalom a Messengert, tehat belepek az appba, kilepek, feljon a chat head. De ez csak addig mukodik amig a Messengert ki nem huzom recents-bol, utana ez is becsukodik. Vagy pl. a Spotify azonnal abbahagyja a zenelest ezutan. 4.2-rol lenne szo, root+xposed is van.

(#62819) Baku válasza twine (#62815) üzenetére


Baku
aktív tag

Utólag könnyebb okosnak lenni. ... Most már tudjuk: compact kamerát CSAK kemény tokban, és soha őrizetlenül hagyni, mégkevesbé kölcsön adni. ..

(#62820) twine válasza Baku (#62819) üzenetére


twine
addikt

:R

(#62821) Troy.


Troy.
addikt

Valaki ismeri ezt a backup programot? Titaniumot felülmúlja? :D

.

(#62822) scream válasza fdisk (#62774) üzenetére


scream
veterán

De amúgy meg tudod nézni, hogy honnan lett az a plusz 1TB a tárhelyadatoknál a honlapon az acc infoknál. :K

És engem is érdekelne ;]

(#62823) #41133696


#41133696
törölt tag

Logitech Arx Control

[ Szerkesztve ]

(#62824) Bozek válasza Troy. (#62821) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt ismerem. Nagyon jó, simán 6 csillagos. :D

Legközelebb linkeld is, hogy mit kellene ismernünk. :)

(#62825) scream válasza Bozek (#62824) üzenetére


scream
veterán

Szerintem a AppMonsterre gondolt, legalábbis én erre jutottam.

(#62826) Troy. válasza Bozek (#62824) üzenetére


Troy.
addikt

(#62777) hozzászólásra akartam válaszolni. :)

AppMonster Pro Backup Restore

.

(#62827) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Sziasztok!
Most sikerült szert tennem egy új telóra és szükségem lenne hozzá egy olyan appra, ami hívás esetén kiírja a névjegyhez tartózó cégnév és beosztás adatokat is. Tudtok ilyet?
A segítséget előre is köszönöm!

(#62828) Rivaul


Rivaul
addikt

Udv. Call meter-be valahol tudom modositani az alltala kiszamolt osszeget? Volt 1-2 mobil parkolasom es most komolyan felre szamol a lelkem. Kerestem mar benne de nem igazan talalom azt ami nekem kell.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#62829) TheProb


TheProb
veterán

Üdv!

Létezik most olyan mastercard app amivel lehet nfc-vel fizetni? Mert egyik ismerősöm említette, hogy ő az mcm-el fizet a telefonjával ugyan úgy, mint ha kártyával tenné (nfc) és marhára csodálkoztam, mert eddig ez az app, csak qr kódos fizetésre volt kb csak jó, meg még egyév dolgokra, de semmikép sem nfc-vel való fizetésre...
Mondom akkor felrakom és megnézem, de én most se látok benne semmi ilyet..., én vagyok ennyire vak vagy vmit álmodott az ismerősöm?... Ha nem mcm akkor más app esetleg?

(anno mobiltárcát teszteltem, így jó volna ha most is lenne ilyen megoldás, mert nagyon szerettem)

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#62830) fdisk válasza galaxys80 (#62779) üzenetére


fdisk
őstag

Megnéztem, és nem hiányzik semmi. :)
Köszi Db az 1 terrát. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#62831) ollie válasza TheProb (#62829) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ő hol lakik? Magyarországon az NFC-s fizetés még nem indult el (már hogy a mobilos). Amúgy ettől függetlenül is, majd SIM kártyát is kell hozzá cserélned, amit a szolgáltató biztosít (nyilván nem ingyen).

[ Szerkesztve ]

***

(#62832) Siriusb


Siriusb
veterán

Apex Notifier napok óta nem jelzi az új email-eket. Átnéztem a beállításokat, minden rendben levőnek találtam. Töröltem az adatokat, újratelepítettem, semmi változás. Mit szúrok el?

(#62833) LonGleY válasza Siriusb (#62832) üzenetére


LonGleY
veterán

Semmit.

(#62834) TheProb válasza ollie (#62831) üzenetére


TheProb
veterán

itthon..., majd kifaggatom, hogy miről beszélt...

Amúgy, mint írtam voltam a mobiltárca tesztben, így minden szükséges cuccom megvan hozzá. (köztük az nfc sim kártya is)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#62835) Surfym@n válasza TheProb (#62829) üzenetére


Surfym@n
senior tag

láttam már én is olyat, hogy vki a telefonját tette a nfc terminálhoz, de azon a telefonon az alábbi megoldás volt:

Mondjuk az uj nexus6-ra vagy egy phabletra könnyűszerrel felragasztom celluxxal az nfc-s kártyámat s ugyanott vagyok :DD

...s még a mobilt sem meríti :))

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#62836) S e t h válasza Dottore (#62816) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mariska nagyon robotosan beszél, nuance természetesebb hangzású.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#62837) norbert1998 válasza Surfym@n (#62835) üzenetére


norbert1998
veterán

Na az gyünyürű lenne :D na és azt a féltéglát hogyan dugod bele az automatába? ;)

(#62838) Surfym@n válasza norbert1998 (#62837) üzenetére


Surfym@n
senior tag

olyan nincs amit egy jól határozott kalapács/baltaütéssel ne lehetne megoldani... :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#62839) norbert1998 válasza Surfym@n (#62838) üzenetére


norbert1998
veterán

az igaz, de nem hisezm, hogy (monduk) az otp örülne-e neki, ha egy phabletet beleerőszakolsz egy ~60*5-ös lyukba :DDD

(#62840) #79335424 válasza norbert1998 (#62839) üzenetére


#79335424
törölt tag

-Mit mondott, doktor úr? Elmehetek?
-Nem. Azt mondtam, hogy elmebeteg! :D

(#62841) Surfym@n válasza norbert1998 (#62839) üzenetére


Surfym@n
senior tag

hidd el, működik az, csak erősen hinni kell benne... ;)

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#62842) norbert1998 válasza Surfym@n (#62841) üzenetére


norbert1998
veterán

Naja :DD és a nőnek is ezt kell mondani ;]

Somatom: igaz ;)

(#62843) Surfym@n válasza norbert1998 (#62842) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Nyilván... ott már a kalapács eléggé "overkill" lenne... ;]

ON is legyek:

Android 5.0 SDK okt. 17-étől lesz elérhető

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#62844) Bozek válasza Troy. (#62826) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Titanium Backup-ot nem múlja felül, de nem is az a célja. Egyébként meg a védett alkalmazásokat nem menti le, úgyhogy bár megvettem anno, de már kukáztam.

(#62843) Surfym@n: Az nem 5.0, hanem L és a preview már elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#62845) #79335424 válasza Surfym@n (#62841) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az erős hitnél többre mész két erős kézzel, meg egy baltával. Először az illesztési felületet kell kialakítani a fogadónyíláson. Ez a nehezebb, mert a terminál oldala akadályoz a vízszintes ütéseknél. Ha van kéznél csákány is, akkor azzal könnyebb ez a művelet. A stabil elhelyezkedés biztosítása viszont baltával praktikusabb.

(#62846) norbert1998 válasza Surfym@n (#62843) üzenetére


norbert1998
veterán

nem is kicsit :D de én a "nem para, befér az...vagy majd megoldjuk, hogy beférjen" elméletre gondolok :DDD

bozek: szerintem ő a lollipop-ra gondolt. a google oldalán már kint van. android lollipop 5.0. ecejűen bjútiful!! :R

(#62847) McDog


McDog
aktív tag

Sziasztok!

A Samsung Ace II JB-ben van olyan funkció, hogy amikor elkezded beírni a névjegyeknél a nevet szinkronizál a beállított exchange levelezés névjegyeivel és behozza azokból is a lehetőségeket, amit hozzá is lehet adni a telefon névjegyeihez. A kérdésem, hogy van ilyen külön androidos program GB 2.3.6 alá is?

Segítségetek előre is köszönöm.

(#62848) jegenye77


jegenye77
addikt

Olyan app ot keresek amivel ellenőrizni tudnám, hogy az itthoni wifi hálózatra milyen eszközök csatlakoztak.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#62849) beg válasza jegenye77 (#62848) üzenetére


beg
veterán

Router admin felülete nem jó?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62850) LonGleY válasza jegenye77 (#62848) üzenetére


LonGleY
veterán

Fing - Network Tools

Ez a legjobb! Ha hálózatot építek, akkor is ezt használom.
A routerrel szórakozni kürülményes.

Asztali gépen pedig: WirelessNetView

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.