Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62051) wardemi válasza dongasre (#62042) üzenetére


wardemi
senior tag

tudtommal KitKat alatt már csak rootal működnek ezek, google tett róla

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#62052) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Greenify auto módja működik non-root módban? Ha igen, mi kell hozzá? Az angol nyelvű leírás nem egyértelmű a számomra. A donation verzió mivel tud többet? Köszönöm!

HollyBoni:
Nekem a Defy-n remekül ment a Sygic! De az 7 napig használható csak teljes körűen, ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#62053) HollyBoni válasza catroot (#62049) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszi, kipróbálom. Mondjuk arra tippelek a telefonom felett járt már el az idő és az összes sz*r lesz... :(

(#62054) punky10 válasza Bozek (#62034) üzenetére


punky10
addikt

Köszi! Úgy néz ki, ez jó lesz.Műszak után meglesem, most még kikapcsolom a modult, mert a hívásmegszakító gombhoz rendelt funkciókat sikeresen blokkolta mindenféle beállítás nélkül... Ezek szerint tényleg hozzáfér a gombok beállításához... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#62055) Just_Reboot válasza ollie (#62050) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Egy TAR kiterjesztésű kernelt szetetnék telepíteni amit már nem kell kicsomagolni. Mobile Odinal menne is de nem támogatja a CM et tehát azzal nem megy.PC és odin sem jó mert szervízben van a gépem. Ezért kellet volna valami alkalmazás ami tud tart flashelni.

(#62056) catroot válasza HollyBoni (#62053) üzenetére


catroot
veterán

Nem biztos. Kollégámnak egy "ősrégi" LG-je van, azon elfut.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#62057) ollie válasza Just_Reboot (#62055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs leírás a flashelésről ott, ahonnan letöltötted?

***

(#62058) acsati válasza ollie (#62046) üzenetére


acsati
aktív tag

köszönöm :)

(#62059) tobias40 válasza Just_Reboot (#62047) üzenetére


tobias40
veterán

Ki kell csomagolnod és ott lesz benne a .zip kiterjesztésű rom és már telepítheted is! :Y

Hmm,látom hgy itt vmi másról van szó? :F

[ Szerkesztve ]

(#62060) scream válasza tobias40 (#62059) üzenetére


scream
veterán

.tar-ban nem lesz zip. Amúgy meg ha nem támogatja a kernel a CM-et, akkor előbb más rendszert is fel kell hozzá raknia, hogy tudja használni. Mondjuk én tuti, hogy megvárnám, amíg gépközelbe érek.

(#62061) Just_Reboot válasza ollie (#62057) üzenetére


Just_Reboot
addikt

De van csak ott a PC odin telepítést javasolják de csináltam már a mobilosal is. Na mindegy akkor várok vele amíg megycsinálják a gépemet. Azért köszi a segítséget.
babicsbalu: gyári alapú custom rommal menne a mobil odin de a gyári alapú meg nem települ recovery ből (status0) hibaüzenetel leáll.

[ Szerkesztve ]

(#62062) #79335424 válasza Just_Reboot (#62061) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem kérdezz rá a szakmaiban, hátha vki tudja, hogy hogyan lehetne CWM zipet csinálni belőle. Ha megy az angol, akkor tudok linkelni hozzá helpet. Egyébként terminálból is lehet kernelt flashelni.

(#62063) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!

Frissíteni akarom a telefonomon (Samsung Galaxy S Advance) az androidot (2.3.6-ról 4.1.2-re), viszont nem szeretném, hogy a feltelepített Candy Crush Saga állásom elvesszen, erre szeretnék megoldást találni.
Mivel a titanium backup-os módszert eléggé bonyolultnak találom (root-olt rom felrakása, backup, frissítés odinnal, megint root, megint titanium), ezért szeretnék egyszerűbb megoldást, amennyiben létezik.
Kitaláltam egy olyat, hogy áthelyezem a programot sd kártyára, lemásolom számítógépre; frissítem az androidot; feltelepítem a programot, áthelyezem sd kártyára és vissza másolom oda számítógépről, majd visszahelyezem a programot a telefonra. Azt szeretném megtudni, hogy ez így működik-e? Ha nem, akkor van-e valami alternatív megoldás?

Előre is köszi! :)

ez a kedvenc aláírásom

(#62064) Just_Reboot válasza #79335424 (#62062) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi de kivárom amíg készen lessz a gépem. Angol amúgy sem megy.

(#62065) quailstorm válasza ROBERTOH (#62063) üzenetére


quailstorm
nagyúr

recoverys root nincs rá?

/data/data/com.king.candycrushaga/app_storage/save_0.dat

itt a mentés, root kell és pont

esetleg fb sync vagy hasonló menthet meg

ja és remélem nem OTA vagy KIES a frissítőeszköz, hanem odin

(#62066) xSide válasza ROBERTOH (#62063) üzenetére


xSide
őstag

Hmm, facebook játék...
Online nem ment mindent?
Pl. Angry Birds Friends, Slot Vacation ezt teszi.

(#62067) ROBERTOH válasza quailstorm (#62065) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Tehát ha root-olom, akkor elég ezt lementeni, majd később visszamásolnom, és akkor nem kell még titanium-al is foglalkozni?

xSide: telefonos app-al játszom, nem a facebook-ossal. De ha össze lehet ezeket úgy szinkronizálni, hogy később facebook-ról visszaszinkronizáljam telefonra, akkor ez a megoldás is érdekes lenne.

ez a kedvenc aláírásom

(#62068) xSide válasza ROBERTOH (#62067) üzenetére


xSide
őstag

Alkalmazás vs. FB alkalmazás ugyanaz lehet.
Feszt küldözgettek meghívókat, míg le nem tíltottam :)

Remélem segít:

[ Szerkesztve ]

(#62069) quailstorm válasza ROBERTOH (#62067) üzenetére


quailstorm
nagyúr

elvileg igen
amúgy titanium ment állást?
nem csak apk-t?

de az fb a tuti

viszont én szoktam így költözni, race the stig mentés például

(#62070) Tosee válasza ollie (#62029) üzenetére


Tosee
őstag

Köszönöm! :)

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#62071) scream válasza quailstorm (#62069) üzenetére


scream
veterán

TiBa-val lehet külön apk-t, data-t és apk+data-t is menteni. :K

(#62072) scope2007


scope2007
addikt

üdv

tudtok mondani must have appokat?
tudom hülye kérdés (mire kell)

de én régóta nem követem őket, mivel a jelenlegi telómon GB 2.3 van, így le vagyok maradva..

pénteken lesz meg az új telefon oneplus.one (végre lesz hely is és ram is)

ezeket használom most:
quickpic, eredmenyek, időkép, operamini, sleepasdroid, superbackup, mydatamanager, total commander, mxplayer

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62073) air válasza scope2007 (#62072) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem egyetlen egy "must have" alkalmazás van Androidon. A Greenify. A többi igény szerint változik.
Mondjuk a My Data Managert gyorsan elfelejteném a helyedben.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62074) scope2007 válasza air (#62073) üzenetére


scope2007
addikt

na.pl fogalmam sincsen mi az a greenify :)
de akkor ralesek

eddig nem is tudtam azt, hogy ha olyan android van a telón, amit az éppen kersesett alkalmazás nem támogat akkor meg sem jeleníti. Ezért nem találtam azt, amit haver ajánlott..mondom wtf

mydatamanager helyett valami mobilnet használat mérőt tudsz? csak amiatt fontos... hamar lefogy a 200mbom, de jó tudni.mennyinel járok éppen..

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62075) zeon.hu válasza scope2007 (#62074) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

3G Watchdog, van belőle pro verzió is.

#?*@&!

(#62076) quailstorm válasza scream (#62071) üzenetére


quailstorm
nagyúr

OK, én nem használom, manuálisan mentek datát, csak amit tényleg kell.

(#62077) punky10 válasza scope2007 (#62074) üzenetére


punky10
addikt

Callmeter...Ha csak a mobilnet mérésére kell, akkor elég a Callmeter NG is,nem kell a 3G.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#62078) xSide válasza scope2007 (#62074) üzenetére


xSide
őstag

Mobilnetre beépített mérőke van, gyári KK-ban. Még widgeten, amit a Zooper-ben rakattam ki is pontos.

(#62079) scope2007


scope2007
addikt

köszi megnézem őket :R
ez a rendszer lesz fent: CyanogenMod 11S

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62080) Bozek válasza air (#62073) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kinek mi a "must have". Egy 2 GB RAM-al rendelkező telefonon nem sok szükség van a Greenify-re, én se használom Z1C-n. Persze hasznos program, csak nem feltétlenül "must have".

(#62081) scope2007 válasza Bozek (#62080) üzenetére


scope2007
addikt

igen ..azért is írtam, hogy "tudom hogy hülye kérdés", de
nekem most végre 3GB ram lesz :D [eddig ~170mb volt felhasználható a régi telefonban, pucolt romnál... végre szabadság :C ]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62082) teo77


teo77
őstag

Urak!

Teamviewer-es tavsegitseg lehetséges android tabletről, androidos telefonra?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#62083) teo77 válasza teo77 (#62082) üzenetére


teo77
őstag

Próbáltam, de azt írta ki a szerver, hogy a szolgáltatás nem fut.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#62084) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!
Kérdeztem már a telóm topikjában is, de nem jött egyértelmű válasz, ill a neten sem találtam. Sony M2 4.3 és root. Ha csinálok egy gyári visszaállítást, azzal elveszítem a root jogosultságomat, vagy megmarad?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#62085) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! Tudtok ajánlani alternatívát a hivatalos FB app helyett?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#62086) contaxg válasza aelod (#62085) üzenetére


contaxg
veterán

m.facebook.com :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#62087) #79335424 válasza aelod (#62085) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kérek szépen minimum 1db moderátori piros pontot (tündérke is jó, ha természetes szőke), amiért nem lendítem a kezem e labdára. Pedig látom. Jön. Gyönyörű, magas ívű. :D

(#62088) zeon.hu válasza Edi77 (#62084) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Eddig csak az LG G 3-nál találkoztam azzal, hogy nem vesztette el a root-ot, szóval jó eséllyel újra kell majd rootolnod.

#?*@&!

(#62089) xSide válasza Edi77 (#62084) üzenetére


xSide
őstag

'Gyári' visszaállítást követően nekem maradt (G2).
Amit már rendszer-ben piszkálunk arra tér vissza.
A valóban rendszer appok frissítéseit system-be integráltam (Link2SD-vel), kicseréltem a hangokat. Preload mappa tartalmát ürítettem a szükségtelen nem rendszer appok újra telepítése miatt.
Gyári nem piszkált rom az LG frissítő pc alkalmazásssal visszarakható, ekkor kell újra root-olnom.

(#62090) flash- válasza #65675776 (#1) üzenetére


flash-
veterán

Udv
Legyszives ajanljatok nekem olyan (lehetoleg ingyenes) hivasblokkolo programot amit ha beallitok akkor az engem hívónak a telefonja úgy jelzi mintha ki lennék kapcsolva
Koszi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#62091) air válasza Bozek (#62080) üzenetére


air
nagyúr

Greenify-ra egyáltalán nem a RAM használat miatt van szükség. A Greenify ugyanis nem taszk killer. (Úgy látszik te sem ismered. :U)
Hibernálni lehet vele nagyon sok olyan alkalmazást, ami teljesen feleslegesen fut folyamatosan, tartja ébren a készüléket, és meríti az akkumulátort. (Még mindig az energia a legnagyobb kincs, nem a RAM chip.:))

"Kinek mi a "must have""
Igen, ezért kezdtem úgy a mondókámat, hogy szerintem. És most is azt mondom, hogy szerintem igenis "must have". Nekem. Ha neked nem, az a te véleményed, nem általános igazság.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62092) Edi77 válasza zeon.hu (#62088) üzenetére


Edi77
őstag

Kockáztattam és megmaradt a root jog :) köszi a választ!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#62093) ollie válasza Bozek (#62080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Greenify nem csak a ram miatt fontos, hanem megakadályozza, hogy aktívan fussanak az appok (ill. megakadályozza, hogy felébresszék a telefont), így kevesebbet fogyaszt a készülék. Én pl ezért használom Nexus 5-ön (előtte meg Nexus 4-en).

[ Szerkesztve ]

***

(#62094) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok

Munkahelyen elég sokat használom a telefont, van itt egy samsung ace 3(szerintem az a lényeg, hogy androidos), és sokat kell sms-t küldenem, elég hosszúakat. Nos a kérdés adott: Mivel tudom megoldani, hogy a gépen be tudjam pötyögni az üzenetet, és a telefon küldje ezt el?

:R

(#62095) aelod válasza contaxg (#62086) üzenetére


aelod
veterán

Kösz. De nem vicceltem. Appra lenne szükségem nem böngészős megoldásra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#62096) beg válasza sagesz93 (#62094) üzenetére


beg
veterán

Airdroid

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#62097) contaxg válasza aelod (#62095) üzenetére


contaxg
veterán

Én sem vicceltem. :)
Elég sokszor így FB-ozunk, ha nincs fent az App a telefonon.
De ha találsz jobbat szólj :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#62098) air válasza aelod (#62095) üzenetére


air
nagyúr

Állítólag ez jó.
Fast for Facebook

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62099) LonGleY válasza aelod (#62095) üzenetére


LonGleY
veterán

Mindegyik app böngésző alapú, csak át van szabva a felületük. És szerintem egyik se jó, max a hivatalos. Ha le tudsz mondani az értesítésekről (amiket a 3rd party appok amúgy sem kezelnek jól, vagy leginkább sehogy), a Facebook a Blink alapú böngészőkben (Chrome, Opera) a legnormálisabb. Ha chatelsz, az ajaxos motor miatt nem kell újratölteni az oldalt (csak ha lezáródik a képernyő), ami azért így elég használhatóvá teszi. Nekem ezért van fent az amúgy defaultként használt Opera Classic mellett az új is – 2 és 4 magos procikon már használható.

[ Szerkesztve ]

(#62100) aelod válasza LonGleY (#62099) üzenetére


aelod
veterán

Köszi! Többieknek is. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.