Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4875) quailstorm válasza zoleeno1 (#4854) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyébként egy DPS Dream7 engem is idegelt ezzel nemrég(800x480). Felrakom a player, az ARMv7 NEON kodeket, 1080p MP4 lejátszik, pixeles és laggol. Mivan? Ja hogy ez visszarakta software-re magától mert ő úgy érzi jól magát ha szenvedhet... Aztán ment rendesen, de volt kis lag mikor eltüntette a kezelőfelületét az mxplayernek. Olyankor kicsit átméretez. Ezért maradtam a gyárinál, az is visz divx-xvidet.
Egyébként látványosan szép a 720p-1080p ilyen ratyi képernyőn is. Antialiasolni tudja, és nem is olyan feltűnően 800x480 mint menüben/játékoknál. Csak fogy a hely mint állat... 2,5GB data belsőbe(1,5 a system), 8GB SD. És tele lett az is. Ez a tablet allwinner-a10-es. Nem egy csúcs, a flash meg is akasztja, de azért a 22k-ért újonnan jó cucc 4.0.4 root-tal. Csak a bluetooth hiányzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.