Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46732) petipetya válasza Wolfskin (#46731) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt akkora félreértés hegyek vannak, melyekhez képest a Himalája eltörpül.

Az ikonok színe változott fehérre az értesítési sávban, illetve az alkalmazásokat tartalmazó mappa háttere a Google Experience Launcher esetén ez a launcher pedig téged nem érint, mert nem cseréled le a Touchwiz-t).

Nem találkoztam olyan alkalmazással, amely ne futna a gyári KitKat alatt (az alapértelmezett Dalvik futtatási környezet esetén).

Az sd-ről nem tudok nyilatkozni, mert nálam csak a beépített háttértár van, amely betonstabil.

A RAM és a telefonálás kapcsolatát nem értem.

A KitKat esetén pedig a gyári Androidról beszélek a Nexus vagy a Google Edition készülékek esetén. Az hogy a Samsung mit szúrt el a KitKat alatt, az már más kérdés - viszont ne azonosítsd tévesen a gyári Androidot a Samsung által összegányolt felülettel, mert itt Nexus alatt szó sincs például ilyen billentyűzetet hibáról és megkötésekről, melyeket említesz. De még Sony, HTC stb. esetén sem hallottam ilyenről.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.