Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39301) #79335424 válasza kotipas (#39294) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem a Webkey -t próbáld meg!

Melack: A TeamViewer akkor általános megoldás, ha a PC a szerver. De itt a Tab a szerver, amihez a TeamViewer Quick Support kéne. Ez viszont csak akkor használható, ha a Tab benne van a kompatibilitási listában.

koxaman: álatlánosságban az automatizálók tudnak ilyet. Ezek közül a Tasker a legnagyobb név, de elég pilótavizsgás a kezelése. Vannak programok, melyek egyben Tasker -beépülők is, vagyis a Taskerből vezérelhető a működésük. További lehetőségek: Locale, Lama, Automatelt, E-Robot. Én az utolsót javaslom, én is ezt használom. Magyar alkalmazás, nagyon jó Support -tal. Kezeli a Tasker -pluginokat is. A tűzfalból viszont eddig nem találtam olyat, ami Tasker -plugin lenne, így azt nem tudom, hogyan lehetne automatizálni. Pontosabban tudom és meg is lehetne csinálni, mert az E-Robottal akár programozási szinten is meg lehet szólítani a rendszert, csak ehhez még kevés vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.