Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38210) Dyno


Dyno
veterán

Hali

Szégyellem, de kezdő vagyok az Androidnál most vásároltam egy Galaxy Tab 3 7.0-ás szerkezetett, de sajnos kicsit szomorú vagyok, olyan fura a play áruház, konkrétan, semmi értelmes Sims játékot nem találok mindig csak ilyen cheat meg user guide, alkalmazásokat dobál ki, pedig kéne találni mert létezik pár gépen egyből találok a play áruház honlapján.
Kérdésem az lenne, hogy van-e valami külön beállítás? Van nekem Play Játékok alkalmazás is, de ő meg google+-t akar, nem lehet ezt megkerülni, mindent rám erőltetnek? Kis játék, film, skype és munkára használnám, nem akarok megosztani semmit csak használni.
Elnézést kérek, lehet rossz helyre írtam ezt, kicsit furának tűnhet, a hsz.-em, de csak a Wp-ben vagyok otthon, eddig Android szűz voltam.
Köszönöm előre is, bármilyen észrevételt szívesen fogadok! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.