Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) xSide válasza darvinya (#23900) üzenetére


xSide
őstag

"...nevezel télen"=...netezel telón

(#23902) DS39 válasza xSide (#23901) üzenetére


DS39
nagyúr

melyik prediktív bill. műve volt ez? :DDD

(#23903) xenom0rph válasza DS39 (#23902) üzenetére


xenom0rph
őstag

A SwiftKey a tettes... :DDD nem is láttam hogy milyen baromságot írtam :(

Darvinya: Lehet rosszat linkeltem, de az imediashare-ral biztos lehet a böngésző képét küldeni

[ Szerkesztve ]

halahala

(#23904) DS39 válasza xenom0rph (#23903) üzenetére


DS39
nagyúr

sejtettem, mert én is azt használom és amíg nem tanítottam meg neki a teló/n kifejezést mindig télen-t akart írni :D

(#23905) xenom0rph válasza DS39 (#23904) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez a tanítás egyébként hogy működik? Sokszor beírom neki az adott kifejezést?

halahala

(#23906) DS39 válasza xenom0rph (#23905) üzenetére


DS39
nagyúr

akár elég egyszer is. mondjuk így fórumhozzászólás írás közben begépeled az ismeretlen szót, szóköz, folytatod tovább az írást (akár flow-val) és meg szokta jegyezni. de szöveges fájlokból is egyből kiszipkázza.
megnyitottam egy-két forráskód fájlt (java,sql) telón, azt is megtanulta :D

(#23907) LonGleY válasza xenom0rph (#23905) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, és reménykedve várod, hogy egyszer majd nagyon okos lesz, és behozod a T9 nélküli Smart-osok írási sebességét, de persze ez soha nem fog megtörténni, hacsak trendi mód nem redukálod 150 szavasra a szókincsed, miután ragozni is elfelejtettél...

[ Szerkesztve ]

(#23908) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Quickoffice Pro-t használ valaki közületek?
A Quicksheet-ben szeretném valahogy megoldani, hogy ha megnyitok egy fájlt, akkor ne az A1 cellán álljon a kijelölés, hanem ott, ahol legutoljára dolgoztam a mentés/bezárás előtt.
Esetleg még azt is, hogy a zoom is megmaradjon, amivel legutóbb használtam, tulajdonképpen egy állapot mentésre gondolok..
Meg lehet ezt valahogy oldani vagy túl sokat várok el tőle, elvégre nem Excel... :)
Esetleg olyan alternatívát tudtok mondani, ahol ez megoldható?
Köszönöm előre is.

Up the Irons!

(#23909) DonMarco válasza xenom0rph (#23903) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Az "imediashare-t használom én is ezzel nem lehet böngészőt tükrözni. Egyébként király kis progi :)

(#23910) MaxTorque


MaxTorque
tag

Hello. Pénztárca programot keresek. Mikor legutóbb kipróbáltam egy párat mind csak állandó jövedelemmel tudott számolni. Nekem az nem jó, olyan kell amiben tudok bármikor hozzáadni a pénzemhez. Nem ártana ha syncelne valahova, mert gyakran can ROMcsere. Van ilyen?
Előre is köszönöm.

(#23911) LonGleY válasza MaxTorque (#23910) üzenetére


LonGleY
veterán

A magyar fejlesztésű Koin-t, a Cash Droid Pro-t és a My Budget Book-ot szokták javasolni, nem tudom, ezek mennyire megfelelők. Szerintem egyikben sincs sync, viszont a backup-ok esetleg szinkronizálhatók Dropbox-al.

[ Szerkesztve ]

(#23912) TRob1 válasza MaxTorque (#23910) üzenetére


TRob1
veterán

A Cash Droid-ot vagy az alább is javasolt Koin-t próbáltad már?

¤ R'n'R ¤

(#23913) MaxTorque válasza LonGleY (#23911) üzenetére


MaxTorque
tag

A Koint próbáltam, volt a Wallet még, és még egy Saját pénztárca nevű förmedvény, valamint még 1-2, de azoknak a nevére nem emlékszem. Egyik sem vált be.

(#23914) EmberXY válasza MaxTorque (#23910) üzenetére


EmberXY
addikt

Én excel táblát használok erre, úgy rendezem, szerkesztem és formázom, ahogy akarom, olyan adattípusokat vezetek, amiket akarok és a függvények segítségével pedig olyan "kimutatásokat" csináltatok vele, amilyeneket akarok. Az egész lényegében egy xls fájl, oda mentem, ahova akarom.. (egyelőre csak a telón szerkesztem, de gondolom megoldható lenne a szinkronizálása pc-vel is.) Nap végén "lekönyvelem" az aznapi dolgokat, a függvények meg számolnak, aktualizálnak.
Éppen ezért írtam az előző hsz-em, kéne olyan progi, ami kényelmese(bbe)n kezeli az xls fájlokat...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#23915) MaxTorque válasza TRob1 (#23912) üzenetére


MaxTorque
tag

A CashDroid úgynézem beválik, köszönöm.

@EmberXY: számomra ez nem alternatíva, nem érné meg nekem csak emiatt programot venni.

[ Szerkesztve ]

(#23916) rjg válasza MaxTorque (#23910) üzenetére


rjg
őstag

Esetleg még a Financisto-t nézd meg. Tud menteni Drive-ba és Dropbox-ba is, illetve van lehetőség csv export-ra is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#23917) Jarod1 válasza MaxTorque (#23910) üzenetére


Jarod1
addikt

én easy moneyt használom.

(#23918) tybsen válasza EmberXY (#23914) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem is ez a legjobb megoldas. En is probaltam mar nehanyat, de egyik sem volt jo nekem sem. Lehet, hogy csak mas a logikam, nem tudom. De peldaul en excel-ben ugy csinaltam, hogy parhuzamosan vezettem a ket bankszamlamat es a keszpenzkeszletet, ez sok program eleve nem tudja azt hiszem. (Mondjuk az is igaz, hogy az excel-t sem vezetem mert amugy is egy adminisztracio az eletem es erre mar nem szanok idot).

(#23919) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Mondjatok már valamilyen jó takarító programot! De ami tényleg jó.

(#23920) iguana válasza SG3rg0 (#23919) üzenetére


iguana
őstag

SD Maid, pro kulccsal.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#23921) dokee78 válasza SG3rg0 (#23919) üzenetére


dokee78
félisten

(#23922) goom


goom
senior tag

Sziasztok! Samsung Galaxy S2 + Jelly Bean + Apex Pro kombó esetén van egy érdekes kérdésem. A céges Exchange-levelező miatt sajnos kötelezően és kikerülhetetlenül használnom kell egy PIN-kódos képernyő-védelmet. Minden használatkor be kell gépelnem a négy számjegyű PIN-kódot - még hívás fogadásakor is.
Na, itt jön be az érdekesség: ma véletlenül kiderült, hogy kollégáimnak olyankor nem (SGS2 és Jelly Bean van nekik is). Összehasonlítottuk, ahol megoldást reméltünk, de minden beállítás azonos volt. Igaz, ők semmilyen launcher-t nem használnak, de kétlem, hogy ezen múlna... vagy lehet, hogy mégis?
Nagyon szeretném, ha legalább ilyenkor ne kellene pötyögnöm... előfordul, hogy közben leteszik, míg én előhalászom, kiveszem a tokból, plusz PIN-t írok. :( Van ötlet, javaslat, tipp részetekről?

(#23923) darvinya válasza goom (#23922) üzenetére


darvinya
titán

Igaz, ők semmilyen launcher-t nem használnak, de kétlem, hogy ezen múlna... vagy lehet, hogy mégis?

Próbáld ki, hogy gyárit használod.
Amúgy igen amiatt van, mert rendszer idegen a Launcher.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23924) Bozek válasza SG3rg0 (#23919) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magdi anyus a BK-ból. :D

(#23925) fatal` válasza goom (#23922) üzenetére


fatal`
titán

Nem lehet, hogy te VPN-en keresztül használod az exchanget, az ismerős meg anélkül?

A VPN-hez kötelező valamilyen védelem (pin, jelszó vagy minta).

(#23923) darvinya: Nagyon nem amiatt van, semmi köze a launcherhez.

[ Szerkesztve ]

(#23926) darvinya válasza fatal` (#23925) üzenetére


darvinya
titán

Igen telefon hívásról van szó.
PIN kód meg a céges levelező miatt kapcsolta be, hogy más a teloba ne turkáljon.

Olvasd figyelmesebben.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23927) fatal` válasza darvinya (#23926) üzenetére


fatal`
titán

Tudom miről van szó, te nem tudod. Köze nincs a launcherhez.

PIN kód kötelező a feloldáshoz, ha van VPN kapcsolat beállítva. Semmi köze sem a telefonhívásokhoz (csak akkor is be kell írni), sem a launcherhez. Eleve a telefonhívások kezelésének sincs semmi köze a launcherhez. Ha visszavált a gyári launcherre, akkor is be kell majd írnia.

(#23928) Deck válasza SG3rg0 (#23919) üzenetére


Deck
titán

SD Maid PRO

PS5

(#23930) gmark247


gmark247
tag

Van fb messenger alternatíva? Mostanában nem működik rendesen : /

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#23931) xenom0rph válasza gmark247 (#23930) üzenetére


xenom0rph
őstag

IMO esetleg? Egyébként nekem most jól működik, valamelyik nap kapott egy frissítést, azóta i

[ Szerkesztve ]

halahala

(#23932) gmark247 válasza xenom0rph (#23931) üzenetére


gmark247
tag

köszi!

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#23933) goom válasza fatal` (#23927) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm a válaszokat, és hogy foglalkoztok a problémámmal.
Nem VPN-en keresztül használom - a céges Exchange-levelező beállításakor megkövetelte tőlem; addig nem enged tovább, amíg nem állítok PIN-t.
Most kipróbáltam a gyári felületen (TouchWizzard) is: nem változik a helyzet. Amit nem írtam (hátha számít): kb. egy másodpercre felvillan a lehetőség, hogy felvegyem, és utána zár le azonnal a PIN-es kezdőképernyő. Megnéztem a FullScreen Caller HD-t is, hátha ott rejlik a megoldás - de nem találtam erre vonatkozólag semmit.

(#23934) baandii válasza gmark247 (#23930) üzenetére


baandii
senior tag

(#23935) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Sziasztok!

Nincs valakinek valamit tippje egy olyan alkalmazásra, ami olyan, mint wp-re a Series Fan? Vagyis egy sorozatokat összegyűjtő progi, amin elolvashatod az egyes részek rövid összefoglalóját, bejelölheted hogy már láttad stb. Így legalább nem kéne azon agyalni, hogy melyik sorozatot néztem és egész pontosan hol is hagytam abba... Amilyen sok van ma már, a fene se tudja észben tartani mit néz :DD

(#23936) xenom0rph válasza mcsabi84 (#23935) üzenetére


xenom0rph
őstag

Pont tegnap volt egy hasonló jellegű kérdésem... Seres Guide a program neve! (bocsi hogy nincs link)
Mégis van :DDD

[ Szerkesztve ]

halahala

(#23937) mcsabi84 válasza xenom0rph (#23936) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Köszi, már bütykölöm is ezerrel :D Millió köszönet, ez tényleg zsír :D

(#23938) megint én


megint én
őstag

Sziasztok, nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a googlemapsban van olyan lehetőség, hogy "legyen elérhető offline" De ha magyarország rerületén akarom használni, akkor "az offline térkép nem érhető el a kijelölt területen." De ha külföldön, pl Bécs, akkor gond nélkül. Ez miért? A T-mobil nem engedi?

(#23939) tonyqa23 válasza megint én (#23938) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Jaja, nem.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#23940) pepe091 válasza megint én (#23938) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Működik az, csak ügyesen kell. Nálam le van mentve a fél ország.
Kiviszed az ország szélére, akkorára kicsinyíted, hogy még épp jó legyen, és nagyon finom mozdulatokkal elkezded odébb húzni és jó lesz, engedi lementeni.

(#23941) pete_21 válasza xenom0rph (#23931) üzenetére


pete_21
addikt

Nálad nem csinál olyanokat, hogy megnyitsz egy beszélgetést, és azt írja az illetőhöz, hogy: active now?
Pedig valójában nincs ott chaten, a chatlistát kinyitva sem látod ott az illetőt :)

(#23942) baandii


baandii
senior tag

tudnátok ajánlani vmi olyan aksi appot ami a statusbar-ra kiteszi százalékosan az aksi szintjét

(#23943) fatal` válasza baandii (#23942) üzenetére


fatal`
titán

Én ezt használtam régen.

(#23944) Neck


Neck
veterán

Ez most write-only lesz, de egy olyan kicsi, könnyű ebook reader programot tudnátok ajánlani, amely:

Kevés memóriát eszik
Free
Elolvas mindent (pdf, doc, prc, mobi + ezer másik formátumot)
Nincs benne hülye rendszerezéses funkció, megnyit, olvas, pont
Megbízhatóan működik
Kényelmes olvasni.

Segítségeteket előre is :R

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#23945) scream válasza Neck (#23944) üzenetére


scream
veterán

Szerintem olyan ami minden formátumot rendesen visz (legalábbis ami vinné a normális ebook formátumokat meg pdf-et,doc-ot is) nem nagyon van (én nem tudok róla). Amennyiben van ilyen engem is érdekelne.

Nekem a könyveim nagy része epub-ban van de a prc-t és más ebook formátumokat is jól kezelő FBReader-t használom, egyszerű, testre szabható, használható és ingyenes is.

Tudom, hogy nem minden tekintetben felel meg az elvárásoknak, de gondoltam beírom, hátha. :B

(#23946) tonyqa23 válasza pepe091 (#23940) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Most próbálgatom én is...úgy veszem észre,h pest megyén kívül mindet engedi letölteni..akárhogy poróbáltam,ha belelóg a négyzet pest megyébe, akkor nem engedi,ha kihúzom onnan, akkor igen.

Lehet,h nem, hülyeség...attól is függ,h milyen nagyítás van...de olyan nagyban lehet csak letölteni,h kb egy főutat látok és kész. Vagy ha lementem, akkor lehet tovább nagyítani offline-ban?

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#23947) LonGleY válasza baandii (#23942) üzenetére


LonGleY
veterán

A Notification Toggle tudja, ráadásul nem fogyaszt semmit (3 MB). Az egy elég basic app. Valamilyen ikonnak úgyis kint kell lennie, hogy ne lője le a rendszer.

Nálam ezek vannak általa az értesítési sávon:


wifi on/off | wifi opt. | ébrentartás | Keep | elforgatás | gombok rezgése | profil | GPS

[ Szerkesztve ]

(#23948) Deck válasza mcsabi84 (#23935) üzenetére


Deck
titán

whatnext.eu legjobb!

PS5

(#23949) LonGleY válasza mcsabi84 (#23935) üzenetére


LonGleY
veterán

(#23950) ncc1701 válasza megint én (#23938) üzenetére


ncc1701
veterán

Működik az, csak nagyon nehezen lehet belőni a méretező ablak méretét. Viszont ha sikerült, akkor csak odébb kell vonszolni, és sorozatban menteni az országot. Nálam le vannak mentve a fontosabb bicajos útvonalaink, kb a fél ország, összes tóval. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.