Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) OgKush válasza LonGleY (#23800) üzenetére


OgKush
senior tag

Most igazából tök m1, böngésztem, és találtam egy apk-t , többen is írták alatta a véleményüket, én meg feltettem, :U

(#23802) zoltanz válasza DS39 (#23779) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"én inkább úgy fogalmaznék hogy play-ről azért került ki mert a mobilOS gyártók száműzni kívánják a technológiát a web világából."

Egyrészt egy sor biztonsági rés benne, ki lehet váltani más nyílt biztonságos alternatívával (HTML5, WebM, h.264 (igaz ez aszem 2015-től jogdíjköteles lesz az ebben való publikálás, még akkor is ha ingyenesen megy), és kisebb a lejátszáskor a rendszerigényük is. Másrészt nem kell annyiféle videót tárolnia a Youtube-nak.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23803) LonGleY válasza OgKush (#23801) üzenetére


LonGleY
veterán

Épp csak a verzióra nem adtál választ, a Play beállítások alján megnézhető. De igazából sejtem... :) Csak akkor az eredeti hozzászólásod nem értem.. :] De tényleg mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#23804) OgKush válasza LonGleY (#23803) üzenetére


OgKush
senior tag

Gondoltam csak nem nézel hülyének, és elhiszed, hogy 4.1.10-es verzióról beszélek én is mint te is.. Főleg, hogy az eredeti hsz-em erre vonatkozott, nem tudom mi bajod, én csak írtam, hogy én már régebbóta ezt a verzót használom, valszeg kiszivárgott vagy valami, de szerintem ez tök lényegtelen... :U

(#23805) darvinya válasza OgKush (#23804) üzenetére


darvinya
titán

Vagy csak most nézted és ez a verziót látod benne, de mivel Play app automatikusan frissül így az előzőt nem láttad amit telepítettél. :U

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23806) OgKush válasza darvinya (#23805) üzenetére


OgKush
senior tag

Ne nézzetek már ennyire hülyének :U

(#23807) LonGleY válasza OgKush (#23806) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem nézünk, csak próbálunk oknyomozni. :]

Akkor az van, hogy adott egy oldal, ahol végleges, hivatalos apk-k szivárognak 2 héttel a megjelenések előtt. Ahm. Lehet, be is linkelhetnéd, hogy további vizsgálatoknak vessük alá az ügyet. :D Ha minden jól megy, még egy jó forrásoldalhoz is juthatunk. De ha mondjuk a warez-re vonatkozó szabályokra tekintettel ezt megtagadod szegény fórumosoktól, akkor back to square one. :) Magyarán: gyanítható azért némi hack- vagy béta rezgés a dologban, amivel a látogatószám érdekében elég sok "magazin" szívesen operál.

#23808: Nem a konkrét sw illegalitására gondoltam, hanem az oldal jellegére.

[ Szerkesztve ]

(#23808) OgKush válasza LonGleY (#23807) üzenetére


OgKush
senior tag

Nem tudom hogyan lehetne warez egy ingyenes sw, de neked elhiszem. És neharagudj, de nem fogom visszakeresni neked az 1 hónappal ezelötti előzményeimet. :U
részemről ennyi..

(#23809) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Olyan akksi programot / widgetet keresek, amelyik jelez, ha az akku feltöltődött. Próbáltam párat, de azok ezt nem tudják. Köszönöm.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23810) Melack válasza Edi77 (#23809) üzenetére


Melack
veterán

Mit értesz jelzés alatt? Villogtat vagy csippan?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23811) LonGleY válasza OgKush (#23808) üzenetére


LonGleY
veterán

Random híroldalról Play APK? Ez alapból égbekiáltó, de te tudod. :]

(#23812) LonGleY válasza Edi77 (#23809) üzenetére


LonGleY
veterán

Miket próbáltál? Van 1-2, mindjárt rámegyek én is:

Battery Full Notification

Battery Notification PRO

Az elsőnek szimpatikusak a beállításai és csak 2 MB-ot eszik. Ennyi még belefér.

[ Szerkesztve ]

(#23813) -juc- válasza LonGleY (#23812) üzenetére


-juc-
aktív tag

Én a Battery Full Notificationt használom, teljesen jól teszi a dolgát. (Igaz, a silent részét nem próbáltam, hogy tényleg csendben marad-e, mert éjszakai töltéskor inkább lenémítom a telefont, hogy még véletlenül se ébresszen föl.)

(#23814) LonGleY válasza -juc- (#23813) üzenetére


LonGleY
veterán

Jó lenne, ha a némítással együtt működne, és nem időszakot kéne megadni neki...

(#23815) Edi77 válasza Melack (#23810) üzenetére


Edi77
őstag

Csippanjon. :K

(#23812) LonGleY : köszönöm, ezeket nem próbáltam még. ( remélem, nem reklámcsíkos egyik sem )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23816) Bozek válasza Edi77 (#23809) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igaz, nem kifejezetten erre való csak, de a LightFlow szerintem a legjobb. Az akksira vonatkozó értesítések az ingyenes változatban is elérhetőek.

(#23817) Edi77 válasza Bozek (#23816) üzenetére


Edi77
őstag

Próbáltam már, de nem szereti a 4.0.3-at sajnos, akkor működik, amikor akar, de többnyire nem.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23818) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv Mesterek!

Olyan problemam lenne,hogy a gmail androidos kliens mostanaban nem tudja megjeleniteni az emailok kep csatolmanyat.Teljesen mind1 ,hogy en kuldom vagy kapom ,ha meg szeretnem nezni akkor azt irja hogy ez nem lehetseges,mert nem lehet betolteni.Wifi-n es 3g-n i s ez a helyzet. En barmilyen fotot ha csatolok az emailhoz azt rendben elkuldi ,de ha kesobb meg szeretnem nezni a telefonon, hogy mit kuldtem akkor mar nem tudom.Webes feluleten persze rendben minden ott lathatom a kepeket ,csak az androidos kliensen nem.
Adat torles mar megvolt a gmail appon utana ujrainditas ,de semmi valtozas.Ha volt valakinek ilyen problemaja ,legyenszives beirni hogyan oldotta meg.Koszonom!

szerk:
A telefonon a napokban kijott friss kliens megy,de a regebbivel is ugyanez volt ,szoval nem a napokban cseszodott el,egy joideje mar megvan a jelenseg.

[ Szerkesztve ]

(#23819) LonGleY válasza Edi77 (#23817) üzenetére


LonGleY
veterán

A LightFlow nálam sem működött, viszont most a Battery Full Notification jelzett szépen, ahogy kell. :] Szerintem megtartom. Egyetlen hibája az, amit írtam, hogy csak csendes időszakot lehet megadni neki, nem halkít automatikusan a profil szerint. Bár ez nem gond annál, akinek nagyjából rendben van a bioritmusa.. :]

A Battery Notification PRO-ban annyi plusz van, hogy ki lehet választani hangot a csatlakoztatáshoz is, viszont 3x annyi memóriát eszik, fölösleges jelzést tol ki a képernyőre, és akkor is jelez, ha 100 %-on dugod fel töltőre.

[ Szerkesztve ]

(#23820) Edi77 válasza LonGleY (#23819) üzenetére


Edi77
őstag

Nálam a Battery Full Notification jelenleg felhízott 10MB-ra... bár ez a szimpatikusab, lehet, hogy a Battery Notification PRO marad.

Pont ellenkezőek a tapasztalatok :)

Battery Full Notification-ban is lehet csengőhangot választani hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23821) LonGleY válasza Edi77 (#23820) üzenetére


LonGleY
veterán

"Battery Full Notification-ban is lehet csengőhangot választani hozzá."

Na, nem is figyeltem, köszi!

Ez nagyon jó és szép cucc még, de sok fölösleg található benne:

Battery Widget Reborn

De ha találok még jó alternatívát, szólok.

[ Szerkesztve ]

(#23822) Edi77 válasza LonGleY (#23821) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem túl "csicsás", az előbbiek egyszerűbbek, letisztultabbak ( csak nincs sajnos hozzá %-os kijelzés, ez most tűnt fel )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23823) LonGleY válasza Edi77 (#23822) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, más kategória. Viszont ez a BWR lenne az ideális, ha lecserélné a gyári kijelzést (és így nem duplázódna a notif sávban), de olyat nem tud sajnos.

Ezt a rádugós jelzést nem találom a Battery Full Notification-ban, bár lehet, hogy félreértettem valamit.

[ Szerkesztve ]

(#23824) Edi77 válasza LonGleY (#23823) üzenetére


Edi77
őstag

Valóban nagyon szép és igényes a Battery Widget Reborn, csak nálam 22 MB-ot eszik, így felejtős.

Most ezt próbálgatom, bár ez is picit többet eszik a kelleténél: [link]

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23825) S e t h válasza viralmind (#23818) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én többek között ezért is kukáztam, lecseréltem másra, ami hajlandó rendesen kezelni a csatolmányokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23826) dokee78


dokee78
félisten

A Greenifyben hogyan tudok végleg hibernálni?
Mert a térkép néha felkel.

(#23827) fatal` válasza LonGleY (#23800) üzenetére


fatal`
titán

"De hogy mennyi értelme van ilyet külön szedegetni, az megint más kérdés..."

Előbb fel tudod rakni, minthogy magától lefrissülne.

(#23828) LonGleY válasza fatal` (#23827) üzenetére


LonGleY
veterán

De minek? :]

(#23829) tybsen válasza gipsztigris (#23790) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, megnezem. Regen volt avast-om de leszedtem. Viszont ezt a plusz funkciot nem neztem soha meg (pont azert, mert van cerberus). De most ranezek.

(#23795) S e t h: neha szokott kesni, de ha az ember ujra ranyom, akkor mukodik. Nekem eddig mindig csinalt kepet (persze ritkan tesztelem csak, amikor epp eszembe jut vagy van valami, de mukodik).

(#23830) szponzor


szponzor
senior tag

Az új Google Keyboard mi miatt nem kompatibilis pl. Sony Tipo-val vagy Nexus 4-gyel? Tudna valaki ajánlani valami ingyenes, használható billentyűzetet? Jelenleg AnySoft-ot használok, de kipróbálnék valami mást is.

(#23831) fatal` válasza LonGleY (#23828) üzenetére


fatal`
titán

Pl. mert ROM újrarakás / ROM csere után nincs kedvem arra várni, hogy majd ő lefrissítgeti, és esetleg a régi meg bugos. Major verzióváltásnál meg gondolom nem kell ecsetelni, hogy miért rakom fel esetleg 2 héttel hamarabb, minthogy a telefonnak eszébejutna frissíteni. :)

(#23830) szponzor: Az ország miatt. Ingyenes nem nagyon van másik szerintem. Ha fizetős is szóbajöhet, akkor swiftkey vagy smart.

[ Szerkesztve ]

(#23832) DS39 válasza szponzor (#23830) üzenetére


DS39
nagyúr

TouchPal - már tudja azt amit a "nagyok".

[ Szerkesztve ]

(#23833) fatal` válasza DS39 (#23832) üzenetére


fatal`
titán

Csak magyar szótár nincs hozzá, tehát nem sok mindenre jó, legalábbis a leírása alapján. Kár, pedig tetszetős, kipróbáltam volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#23834) gipsztigris válasza tybsen (#23829) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az utóbbi egy évben elég sokat fejlődött az Avast.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#23835) DS39 válasza fatal` (#23833) üzenetére


DS39
nagyúr

ebben az az érdekes, hogy nekem előtelepített a TouchPal régebbi verziója magyar szótárral, és így az új is engedi használni sőt még frissítette is a szótárat, tehát a szerverükön van magyar is.

egy dologban jobb is mint a SwiftKey, egyszerre több nyelv kezelése prediktíven.

[ Szerkesztve ]

(#23836) forintuser


forintuser
őstag

Volt? Next launcher ingyen.Nekem sikerült.

Holnapkészítést vállalok.

(#23837) sgergi válasza forintuser (#23836) üzenetére


sgergi
veterán

Nem tudom hogy volt-e, de köszi.

(#23838) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép estét ! Kérdezni szeretném hogy létezik e olyan app (4.0.4-es androidra) amivel wifin keresztűl ki tudom kűldeni a telónak a böngészőjét smart tv-re ? Köszi !

(#23839) LonGleY válasza DonMarco (#23838) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor már miért nem "kűdeni"? Úgy az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#23840) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Létezik olyan alkalmazás ahol nyomon tudom követni a sorozataimat? Arra gondolok hogy bejelölöm x sorozat y. Évadjának w. - ik részét, hogy ezt már láttam..

halahala

(#23841) darvinya válasza xenom0rph (#23840) üzenetére


darvinya
titán

Excel vagy egy jegyzet?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23842) Oldman2 válasza xenom0rph (#23840) üzenetére


Oldman2
veterán

(#23843) fatal` válasza xenom0rph (#23840) üzenetére


fatal`
titán

(#23844) DonMarco válasza LonGleY (#23839) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Sűrün bocsi ! Akkor "kűdeni".

(#23845) Snoop-y válasza forintuser (#23836) üzenetére


Snoop-y
veterán

:C Koszi!

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#23846) PiXeL90


PiXeL90
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mitől lehet az hogy az ES File Explorer-el nem tudok ftp-re csatlakozni router mögül de mobil nettel sikerül és az Astro-nál is ugyan ez van?!
De pl.: AndFTP és az X-plore tud csatlakozni az ftp-re router mögül.
Segítségeket előre is köszi!

(#23847) FZsolt15 válasza forintuser (#23836) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Köszi :R

(#23848) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Van valami a Titanium Backup-hoz hasonló app, amivel egyszerre több appot is lehet törölni? A TB-ben nem találtam, hogy lehetne kijelölni, mert ez így elég sokáig tartana..

(#23849) brp88k


brp88k
tag

Sziasztok!

Olyan programot keresek ami mutatja, ha egy hívás átirányított. Sajnos gyárilag csak 1-2 másodpercig mutatja, így ha nem azonnal nézek rá a kijelzőre, már nem látom. A Forwarded Call Alert program az S2-n működött, de S3-mon, sajnos nem megy.

Galaxy S3, 4.1.2

Van valakinek ötlete?

iPhone 5, Korábban: Galaxy Note II, Galaxy SIII, Galaxy SII, Galaxy Ace

(#23850) sgergi válasza pepe091 (#23848) üzenetére


sgergi
veterán

TB-ben: menü gomb/ kötegelt műveletek/ eltávolítás/ ezen belül azt és annyit jelölsz ki, amennyit akarsz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.