Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) S e t h válasza gipsztigris (#23249) üzenetére


S e t h
nagyúr

beállítás-fiókok-további saját email hozzáadása(mindez pc-n, telefonon nem tudom, hogy megy, én ott pár párszor elkeveredtem)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23252) LonGleY válasza gipsztigris (#23249) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez most így elég összetett kérdés. A freemail-t remélhetőleg át lehet irányíttatni a gmail fiókodra. Ez azt jelentené, hogy nem a Gmail-nek kell bizonyos időközönként ellenőriznie POP3-on keresztül, hogy van-e új stuff a másik szerveren, hanem automatikusan megérkeznének. Mindkettő megoldás jó, de a POP3-nál nem tudod beállítani, hogy milyen időközönként ellenőrizze az új leveleket. Ez a ráta lehet 2 perc és 1 óra is, nem tudom mi alapján válogat.

A második lépés, hogy a fiók beállításoknál (e-mail küldése erről a címről) hozzáadod azokat a fiókokat, amiknek a nevében szeretnél levelet köldeni adott esetben (alias-ként jelöld majd). Jön egy ellenőrző levél, kattintasz, kész. Így megoldható, hogy a freemail-t már soha ne kelljen visszanyitni.

A harmadik dolog a levél szűrése. A freemaileseket külön címke alá sorolhatod. A szűrő létrehozásakor olyat is tudsz, hogy a beérkező mappát átugorja, így nem keverednek a gmailes cuccaiddal. Namármost, ha ezek megvannak, a hivatalos Gmail kliensben ezek jól kezelhetők. Természetesen csak azt az egy szem gmail-es accountodat kell megadni, ha az még nincs benn a rendszerben.

Egy tanács: ha teheted, szokj le a szakadék Freemail-ről! Mióta létezik, az egyik legtrógerebb magyar szolgáltatás. Sok helyen még szimpla regisztrálós e-mailnek se fogadják el. Azzal, hogy beállításra kerül a fiókod, átszoktathatod magad.

[ Szerkesztve ]

(#23253) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Van olyan app, amivel 1-2 kattintással áttudom küldeni a kiívánt fájlt a telefonomra, és nem kell az USB-vel szarakodnom? AirDroid nem ilyen véletlenül?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23254) air válasza volvoguy (#23253) üzenetére


air
nagyúr

De.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23255) Bozek válasza golyós (#23248) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olyan már sajnos nem létezik, mióta ennyire szerteágazott lett az RSS. Én magamnak szoktam összevadászni azokat, amik kellenek. De tesztelni kell, mert van olyan oldal amúgy, amelyik visszadobja a letöltési kérelmet (anno az Index is ilyen volt, de már nincs ilyen gond). Igaz, a gReader-ben megoldható, ha a letöltést egyszerűsített nézetben végezzük.

(#23256) gipsztigris válasza LonGleY (#23252) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi!
Nálam az a gond, hogy minden beállítás sikerült, csupán egyetlen eggyel nem boldogulok. Fogadok freemail fiókról levelet, és tudok is válaszolni rá, csupán a válaszlevél a gmail-es címről megy el. Szívesen elfelejteném a freemailt, de kb. tíz éve egy vállalkozás fiókja a szóban forgó fiók, és szinte az összes partnerem ezt a címet ismeri.

"A második lépés, hogy a fiók beállításoknál (e-mail küldése erről a címről) hozzáadod azokat a fiókokat, amiknek a nevében szeretnél levelet köldeni adott esetben (alias-ként jelöld majd). Jön egy ellenőrző levél, kattintasz, kész. Így megoldható, hogy a freemail-t már soha ne kelljen visszanyitni."

Ezt a freemail-ben kell megcsinálni? Bocs, de ezekhez a qrva levelező programokhoz teljesen kuka vagyok! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#23257) LonGleY válasza gipsztigris (#23256) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, Gmail-en, még a webes felületen. Ez jelenti azt, hogyha levelet írsz, ki tudod választani a feladót is (tehát gmail és freemail között váltogathatsz). Ezt a beállítást a kliens már automatikusan megörökli, és a mobilon is tudsz majd váltogatni.

[ Szerkesztve ]

(#23258) gipsztigris válasza LonGleY (#23257) üzenetére


gipsztigris
addikt

Úgy néz ki, hogy sikerült! Köszi mindenkinek! :C :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#23259) OgKush


OgKush
senior tag

Opera mini-t nem lehet valahogy chrome-al szinkronizálni? :U

(#23260) mtcob válasza OgKush (#23259) üzenetére


mtcob
senior tag

Tudtommal chrome-ot csak a chrome mobile tud szinkronizálni...

(#23261) petipetya válasza mtcob (#23260) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Nálam a gyári böngésző is szinkronozálja az asztali Chrome böngésző könyvjelzőit.

De ugyanígy van pl. a Samsungon is, illetve az összes olyan telón, amelyen van gyári böngésző és be lehet jelölni a szinkronizálás részben a Google fióhoz tartozó könyvjelzőket is.

"nincs rá lezsóidő"

(#23262) Arween válasza petipetya (#23261) üzenetére


Arween
senior tag

Na pont erre keresek megoldást hogy tudom a laptopon lementett kedvenceimet chrome-ból átmenteni a telefonon (S3) levő chrome böngészőbe?Amikor rányomok a szinkronizálásra a telefonon, nagyon nem történik semmi.

(#23263) petipetya válasza Arween (#23262) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gépen be vagy jelentkezve a Chrome-ba? Mert akkor a telón csak be kell pipálni a négyzetet a Chrome mellett a szinkronizálás menüben.

"nincs rá lezsóidő"

(#23264) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

widgetlockerhez nincs vmi pin-es lázárási mód vagy kiegészítés?...tudom androidba van a biztonságnál erre lehetőség de nekem külön app kéne rá.

a segítőknek előre is köszönet!

(#23266) air válasza baandii (#23264) üzenetére


air
nagyúr

Miért?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23267) baandii válasza air (#23266) üzenetére


baandii
senior tag

a gyári egy másik appal néha össze akad és ezért kéne vmi app ami alvó mód utáni felébresztésnél pint kér

(#23268) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Olyan (kamera) progit tudtok ajnálani, melyben van blur effekt?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23269) basaja válasza Edi77 (#23268) üzenetére


basaja
senior tag

Mintha a Camera 360- ban benne lenne...bár régen használtam,így lehet tévedek... ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#23270) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Smart Launchernél megoldható, hogy az akkumulátort %-ban jelezze ki? Vagy lehet a kezdőképernyőn levő kör közepére valahogyan %-os megjelenítést varázsolni?

(#23271) Edi77 válasza basaja (#23269) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm, megnézem :)

Eléggé belassítja a telefont sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23272) basaja válasza Edi77 (#23271) üzenetére


basaja
senior tag

Rengeteg alkalmazást kipróbáltam a kamerára,leginkább a gyári vált be...még esetleg a Snap Camera volt bejövős... :DD

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#23273) dokee78 válasza basaja (#23272) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek is jó kamera appok:
Camera Zoom FX
Camera 2

[ Szerkesztve ]

(#23274) Edi77 válasza basaja (#23272) üzenetére


Edi77
őstag

De a gyáriban nincs blur effekt... ( tesóm telójára kell, Huawei Y200 )

#23273 dokee78: Camera Zoom Fx ben van blur effekt?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23275) Dottore válasza volvoguy (#23253) üzenetére


Dottore
addikt

(#23276) Fandango válasza Edi77 (#23274) üzenetére


Fandango
veterán

Mar ne haragudj, van egy csomo camera app, a nepszeruek kozul felraktok egy parat, megnezitek tudja e amit akartok, ha igen marad, a tobbi megy. :U

(#23277) basaja válasza Edi77 (#23274) üzenetére


basaja
senior tag

Sajna nincs...
megvan az Fx,a camera fv-5,a Snap,Pro Capture,de a legjobb talán a gyári...igaz én nem rajongok az effektekért :N

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#23278) Arween válasza petipetya (#23263) üzenetére


Arween
senior tag

Nem voltam bejelentkezve :B Mostmár átrepült minden a telómra :C Köszi

(#23279) Edi77 válasza Fandango (#23276) üzenetére


Edi77
őstag

Bocsánat, ha Téged zavar a kérdésem.... :U

#23277 basaja : ez a Snap egész jónak tűnik, köszönöm szépen!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#23281) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Tudtok valami jobb naptár app-ot mint a gyári? Akár fizetős is jó lenne, esetleg olyan ami tud szinkronizálni a google fiókkal.
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#23282) Fandango válasza Edi77 (#23279) üzenetére


Fandango
veterán

Nem zavar a kerdesed, de szerintem eleg logikus amit leirtam.

(#23283) basaja válasza Edi77 (#23279) üzenetére


basaja
senior tag

Igazán nincs mit :)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#23284) dokee78 válasza Fandango (#23282) üzenetére


dokee78
félisten

Most kaptad,meg az új arcképet.
Grat.

(#23285) tybsen


tybsen
addikt

Google+ asztali verzioban ha megosztok valakikkel valamit, utana mar nem tudok hozzatenni szemelyeket/csoportokat mint pl. fb-nel? Ezt nem tudja valaki veletlenul? Mert sehogy nem sikerul. Elore is koszi ha van otlet :)

(#23286) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Nem teljesen idevaló, de ezzel mit lehet kezdeni: [link]?

(#23287) Fandango válasza dokee78 (#23284) üzenetére


Fandango
veterán

Thx!

(#23288) Bozek válasza quailstorm (#23286) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha Te is tudod, hogy nem ide való, akkor miért ide írod? :)

Próbáld meg vagy a mobilod topicjában, vagy pedig itt: Azonalli (mobilos) kérdések órája

(#23289) quailstorm válasza Bozek (#23288) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A topicjából jövök, és ahova küldesz, azt alig olvassák, jobbára én válaszolok...
Hogy miért ide írom? Mert KIB... sokan olvassák, és hátha...
Ha én kérdezek akkor már baj van.

(#23290) golyós válasza Bozek (#23255) üzenetére


golyós
őstag

Köszi, akkor én is vadászgatom.Tetszik a letöltési funkció.reggel otthon letöltöm wifin és ha ráérek elolvasom őket offline.
A Taptu is jó volt de mostanában tényleg egy kicsit "lelassultak".Viszont kiírta, hogy mennyi adatot töltött le, a Greaderben egyenlőre még nem találtam meg ezt.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#23291) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Solid Explorer - fhu gyerekek, a legeslegjobb app a világon. Ez az ami megéri az árát kategóriájában az abszolúte legjobb. :)

halahala

(#23292) attiati


attiati
veterán

1. Milyen "lopásgátló" csomagot érdemes telepíteni? (persze tökéletes védelem nincs). Nem baj, ha fizetős, de adjon hangjelzést, ha valaki hozzányúl a telefonomhoz, illetve küldjön sms-t sim kártya cserénél, blokkolja a factory resetet, meg még nem tudom miket :)

cerberus, tasker, avast, norton-anti-theft?

2. béna kérdés: google maps-ben hogy lehet beállítani, hogy lássam a BKV busz és villamos megállókat is?

(#23293) aizen92 válasza attiati (#23292) üzenetére


aizen92
addikt

2. Rázoomolsz a térképre ( teljesen ) és látsz egy kék busz,villamos ikonra katt és kiírja a megálló nevét. Nem mindenhol írja sajna de a legtöbb helyen mutatja.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#23294) Bozek válasza golyós (#23290) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt nem írja ki, csak külső programmal (mondjuk 3G Watchdog) tudod ellenőrizni. De miért fontos, ha úgyis WiFi-vel töltesz? Régebben amúgy elég lassan szedte le a híreket a gReader is, de aztán szerencsére megcsinálta a fejlesztő, hogy gyors legyen. Amúgy is nagyon korrekt, többször leveleztem vele bizonyos funkciók miatt.
Én a következő RSS-eket használom amúgy: Index (Belföld, Külföld, Tech), Mobilaréna, Motorsportal, NSO, SG.hu, Sporthíradó.

(#23292) attiati: Tasker. :D Ha azzal sikerül meggátolni a lopást, akkor jelentkezz a Google-hoz programozónak. :)

(#23295) S e t h válasza xenom0rph (#23291) üzenetére


S e t h
nagyúr

Cool reader jobb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23296) citkar válasza S e t h (#23295) üzenetére


citkar
addikt

A cool reader nem file-kezelő ha jól látom :)

(#23297) helixP


helixP
nagyúr

Tippetek van olyan Launcherre, ami mappákat tud kezelni app drawerben és skinelhető?
Nován kívül, mert most az van, imádom, csak az a baj, hogy 45 környéki megát eszik, ami sok...

Előre is köszi!

(#23298) attiati válasza aizen92 (#23293) üzenetére


attiati
veterán

köszi, és valahogy egybe lehet kötni bkv járatokkal / menetrenddel? (pontosan melyik számú busz/ villamos indul onnan)

(#23299) aizen92 válasza attiati (#23298) üzenetére


aizen92
addikt

Max utvonaltervezöben írja ki. Sajnos "magától" nem :/

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#23300) Bozek válasza attiati (#23298) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ebben van térkép is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.