Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157401) Viktor0610 válasza crok (#157398) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y

Azt hittem, jössz majd, és mondasz egy appot, amivel megy a bejelentkezés.

Xiaomi 13T

(#157402) Somatom válasza vacs (#157395) üzenetére


Somatom
veterán

Nem használtam a Vancedet, így nem tudom, hogy mihez képest alternatíva, de a TubeMate -ben van YT bejelentkezés. Mondjuk, azt se használtam még. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157403) Fall-N válasza vacs (#157395) üzenetére


Fall-N
veterán

Én nem szarakodtam, tavaly október óta előfizettem és nem bántam meg. Egyrészt nincs itthon TV előfizetésem, így még mindig olcsóbb a Netflix (3490 Ft) + HBO Max (1490 Ft) + YT Premium családi csomag (2690 Ft). Sokat megy a YT telefonon, Mi Box S-en, így hosszú távon nekem megéri, mint szívni a reklámokkal. Időnként használom a YT Musicot is, az is benne van a díjban, mert a Spotifyt nem használom.

Szeretem a YT alkalmazás felületét és az AI-t ami videókat ajánl. Ezeket 3rd party appok nem tudják. Másrészt nagyon fapados a legtöbb felülete például NewPipe.

[ Szerkesztve ]

(#157404) crok válasza Viktor0610 (#157401) üzenetére


crok
Topikgazda

Kenyelmes vagy :D

(#157405) WhiteWalker válasza Fall-N (#157403) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én se értem ezt a fillér b@szást , 1800ft a premium... :U

(#157406) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Korábban én is Vancedet használtam. De már YT Premium előfizető vagyok 2020 decembere óta, mert meguntam a Vanced és társaival való vacakolást. 1800 HUF havonta nekem nagyon is megérte. 2021 decemberében mivel tesómnak volt még egy fölös meghívója, így meghívott a családi csoportjába. Így a YT Premium letudva. Itt HA-n sikerült olcsón Spotify "lifetime licenszt" szereznem, így már csak a NETFLIX amit havonta kell fizetnem. + Voda internet +TV csomag. De ha rajtam múlna, akkor csak az Internet maradna...

De mindenki arra költ amire akar, nem vagyunk egyformák. Meg azt is tudom, hogy valakinek ez a legkisebb problémája.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#157407) Tökimanó válasza WhiteWalker (#157405) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Pontosan. Egy darabig én is kisérleteztem mindenféle alternatív megoldással de meguntam. Tudom sokaknak minden forint számít ,ettől függetlenül 1800 forint egész elfogadható ár. Ráadásul valóban megéri. Én úgy gondolom ez olcsóbb kocsmákban kb.3 sör vagy másfél doboz cigi ára. Mivel a cigiről leszoktam már rég, így nézve még spórolok is :DDD

(#157408) Fall-N válasza Tökimanó (#157407) üzenetére


Fall-N
veterán

Ugyan már. Én sem vagyok milliomos, de minden ember ennél többet elkölt más marhaságra. Kábé egy doboz cigi ára (én nem dohányzom). Persze semmi sem kötelező, de én is megértem a Google álláspontját. Ha nem fizetsz ott a reklám. Sok ismerősöm tűri is, nem fizet, nem trükköznek.

(#157409) cukaapa


cukaapa
csendes újonc

Sziasztok!
Ne haragudjatok, ha esetleg rossz fórumban kérdezek, de nem tudom hol keressem a megoldást.
A tv-re való kivetítéssel van gond kb mióta át kellett állni az HBO MAX-ra.
Adott a Mate20 lite telefonom Emui 10-el és a feleségem xiaomi redmi note9 pro telója Miui 12.5-el.
Az egyik tv LG WEBOS 3.0-val, a másik egy fél éves SAMSUNG.
Mivel január valahány óta a WEBOS 3.5 alatt nem megy az HBO, így a telóról szoktuk kivetíteni, amikor néztünk valami sorozatot (pl Gomorra).
Most próbáltuk nézni kivetítve a Dűnét az HBOMAX-ról, a legnagyobb meglepetésünkre hang, felirat megjelenik, de kép semmi.
Ezután próbáltuk a NETFLIX-t, jelenség ugyanaz a telefonról tv-re.
Próbáltuk a SAmsung tv-n, szintén cumi.
Mind a 2 telefonnal ugyanaz a szívás.
A fiam Samsung S21 FE telefonjával simán megy minden.
Ja azt elfelejtettem, hogy minden megy a telóról tv-re, csak a streaming-lejátszással van baj.

Valaki tudna valami megoldást, segítséget?? Nem szeretnék 1 plusz cuccot vennia qva hbo miatt (új tv-ről nem is beszélve).
Előre is megköszönöm, ha megpróbáltok segíteni.

Ui: megpróbáltam HBOMAX-ról letöltve telefonra, úgy sincs kép tv-n, csak hang és felirat. :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#157410) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Az ilyen és hasonló leírások alapján érdemes beállítani a dns-t?

[link]

Biztonságosak ezek a szerverek?

Let the Zone take me if I am.

(#157411) crok válasza kutga (#157410) üzenetére


crok
Topikgazda

Az is egy lehetoseg. Igen, biztonsagosak.

(#157412) woodworm válasza cukaapa (#157409) üzenetére


woodworm
veterán

Biztosan én ülök fordítva a lovon, de tudtommal a max-ot kiadták 3.5 webos-re és a fél éves samura is.

(#157413) kutga válasza crok (#157411) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi más van még? Van ennek értelme?

Let the Zone take me if I am.

(#157414) Viktor0610 válasza kutga (#157413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát ha feltelepíted az AdGuard appot, gondolom. :D
Vagy ha van root, akkor átírod a hosts fájlt vagy hogy.

Xiaomi 13T

(#157415) kutga válasza Viktor0610 (#157414) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez egyszerűbbnek tűnt. :)

Let the Zone take me if I am.

(#157416) crok válasza kutga (#157413) üzenetére


crok
Topikgazda

Tonna mas lehetoseg is van meg [link] es van ertelme.

(#157417) kutga válasza crok (#157416) üzenetére


kutga
nagyúr

Jó kis olvasmány, köszi.

Let the Zone take me if I am.

(#157418) cukaapa válasza woodworm (#157412) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Bocs :) tényleg Te ülsz fordítva :)
Kivetítési probléma van!!!!!
Én precízen leírtam mi a probléma :DD :DD olvasd el figyelmesen ;) :K :K
Azért kösz :N :N

[ Szerkesztve ]

(#157419) Dolphine válasza crok (#157399) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

Jól gondolom, hogy SD Maid esetében a fagyasztás csak root jog mellett lehetséges?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#157420) Tökimanó válasza Fall-N (#157408) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Az "ugyan már"kicsit meglepett. Lehet hogy valamit rosszul értelmezek de ezt biztos nekem szántad? Azért érdekel mert kb. ugyanazt írtad amit én.

(#157421) cidalain


cidalain
veterán

Van egy appom, ami tegnap óta nem hajlanó elindulni: Mi Pad 4, Angry Birds 2. Elvileg nem változott semmi a gépen.
Az app cache-t törölve sem változik semmi. Elindul, aztán csak tölt-tölt, aztán úgymarad.
A user datát nem akarom bántani nagyon, hogy ne kelljen a gyereknek újra kezdenie, így az uninstall-reinstall egyenlőre felejtős (meg a user data törlése is).
Két kérdés: a mentések valahogy kinyerhetők-e úgy hogy újrainstallkor vissza lehessen állítani az aktuális állást?
Másik, hogy lehet e valami figyelőt ráállítani, amivel közelebb jutok, hogy mi nem kóser indításkor, ami leakasztja a progit?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157422) Fall-N válasza Tökimanó (#157420) üzenetére


Fall-N
veterán

Bocs, tényleg félrememt.

(#157423) Viktor0610 válasza cidalain (#157421) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Össze lehet kötni Fb-vel.
Talán az megőrzi az eredményeket.
Aztán mehet az újratelepítés.

Xiaomi 13T

(#157424) crok válasza Dolphine (#157419) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen.

(#157425) cidalain válasza Viktor0610 (#157423) üzenetére


cidalain
veterán

De ezt már nem tudom megtenni, mert nem indul el :(

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157426) Viktor0610 válasza cidalain (#157425) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Oh. Ezt nem vettem számításba, bocs.
Akkor viszont nincs ötletem. :(

Xiaomi 13T

(#157427) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! Tudtok valami appot instagram fotók lementésére? Eddig a saveforIGt használtam miui-on de most váltottam realmere és ott nem ment le semmit...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157428) Viktor0610 válasza aelod (#157427) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez azért van, mert leváltottad A Világ Legjobb Rendszerét! ;]
Amúgy passz. Minden jogosultságot megadtál neki?

Xiaomi 13T

(#157429) aelod válasza Viktor0610 (#157428) üzenetére


aelod
veterán

Igen.
Miui-on továbbra is működik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157430) aelod válasza Viktor0610 (#157428) üzenetére


aelod
veterán

Vagy ha tudsz valami hasonlót ami nem ilyen url beillesztős megoldás azt megköszönném :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157431) Viktor0610 válasza aelod (#157430) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nem használok ilyen appokat. :(

Xiaomi 13T

(#157432) cidalain válasza Viktor0610 (#157426) üzenetére


cidalain
veterán

Ezen kicsit meglepődtem, de asszem ez megoldja a gondom.
A player ID megvan, mert a loading screenen ki van írva

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157433) cidalain válasza cidalain (#157432) üzenetére


cidalain
veterán

Illetve kicsit még izmozok. Kikapcsolt nettel elindul a game (tutoriallal, mintha most kezdeném).
Lehet hogy az adatok betöltése a központi szerverről nem működik? De ha onnan jön a cucc, akkor mi van a user datában?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157434) Viktor0610 válasza cidalain (#157433) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld ki wi-fin/mobilneten, ha Yettel előfizető vagy és mobilneten használod, nézd meg, az APN protokollja IPv4-e. Amennyiben nem, állítsd át arra.

Xiaomi 13T

(#157435) cidalain válasza Viktor0610 (#157434) üzenetére


cidalain
veterán

Wifi volt alapból. Telóról megosztott nettel sem ment.
Viszont Yettel, de nem néztem a protokolt. De mára már hagyom.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157436) svgyula válasza aelod (#157430) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hová akarod menteni? Az én telefonomon(GT 5G) működik a pc-re, OTG-> sdre/pendrive mentés. Naponta csinálom mivel fényképpel kell dokumentálni az elvégzett munkát. DE semmilyen felhő és egyéb külső szolgáltatás nem játszik!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#157437) Dolphine válasza crok (#157424) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm :R
Akkor itt az ADB sem játszik. :F
A Greenifyn kívül van olyan app, ami fagyaszt és nem kell hozzá root jog?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#157438) crok válasza Dolphine (#157437) üzenetére


crok
Topikgazda

ADB-vel ugyanugy letilthatoak az app-ek - de a Greenify nem ugy mukodik. Mi a cel egyaltalan?

(#157439) aelod válasza svgyula (#157436) üzenetére


aelod
veterán

Az app csinál egy mappát a lementett képeknek de az totál üres. Próbáltam letörölni és újra felrakni de semmi. A telefon belső tárhely engedély megadása után sem csinál semmit. Azért is furcsa mert a másik telefonon gond nélkül működik ugyan azzal az insta verzióval.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157440) svgyula válasza aelod (#157439) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ezt passzolom! Soha nem tartok "egérmozin" képeket ráadásul így archiválva! Hazaér->lement! Nekem a képeken pénz múlik tehát nem bízom egy sz@ros telefon belső tárhelyére a biztonságukat. Ja amúgy a realmi telómnál már előfordult az egész tárhely nullázása! Vagyis minden adat kuka! Még szerencse, hogy előtte leszedtem mindent. Azóta mentés azonnal és rendszermentés->hetente OTG sd-re! DE! Lehet kísérletezni csak nehogy sírás legyen utólag a vége!
A Realme UI=google+oppo(ledobott apk)+one+(ledobott akp) ezt jól felrázták és meg is keverték a vége pedig barna színű................

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#157441) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Na úgy néz ki a Vancednek hamarosan teljesen vége. Igaz én régebbi változatot használok amihez nem kell telepíteni a MicroG-t de most már csak a videókat lehet látni, se a hozzászolásokat, se a videórészleteket, se a megosztás gombot ........... :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#157442) Fall-N válasza dilajoska1 (#157441) üzenetére


Fall-N
veterán

Várható volt. Én már akkor otthagytam, amikor split apk-ra tért át a Google. MIUI alatt így is szívás volt a telepítése. Ráadásul a 16-os verziótól fogva a MicroG nem volt jó, így a belépés a fiókokkal már nem ment. Kell a több fiók, mert egy van a gyereknek egy nekem.

Inkább az a furcsa, hogy eddig kihúzta a program.

[ Szerkesztve ]

(#157443) vacs válasza dilajoska1 (#157441) üzenetére


vacs
veterán

Nálam még minden ott van a Vanced-ben! :K

(^)(>.<)(^)

(#157444) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Teljesen töröltem az app adatait most úgy néz ki megint jó de ki tudja meddig mert még ilyet soha nem csinált.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#157445) Dolphine válasza crok (#157438) üzenetére


Dolphine
addikt

Az alapvető cél az lenne, hogy bizonyos appok ne fussanak a háttérben. Ilyen pl. az Aliexpress, ami csak akkor marad alvó állapotban, hogyha leállítom.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#157446) crok válasza Dolphine (#157445) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, hat az SD Maid freeze az nem ez, az nem (pont) erre valo (az komplett csomagra van, a pm disabe parancsot hajtja vegre).

Az ilyen jellegu freeze amit te akarsz azt pl. a Greenify egy root joggal parancsokat futtato background service-el lovogeti ki es|vagy device admin-kent vagy DUMP jog mellett korlatozza a futast - de emlekeim szerint ez mar nem is igen mukodik modern Android rendszereken.

[ Szerkesztve ]

(#157447) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mit lehet csinálni nem rootolt új telón (droid 12, a52s), ha egy app "ellenáll" a kényszerleállításnak? ("force stop" a beállításoknál)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#157448) crok válasza crok (#157446) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja igen, app erre..

SuperFreezZ
FreezeYou

Egyébként ADB parancsokkal ignoráltathatod a háttérfurás jogot egyébként:
adb shell cmd appops set [az-app-csomag-neve] RUN_IN_BACKGROUND ignore
..de vissza is adhatod háttérfurás jogot egyébként:
adb shell cmd appops set [az-app-csomag-neve] RUN_IN_BACKGROUND allow
..de ne vedd el a jogot mert nagyon megszivathatod magad..

Megteheted PC-ről könnyedén vagy ha a telefonodon a WebADB bekapcsolható akkor LADB-vel (huhaha). Meg annyi, hogy ehhez az app-eknek spec. jog kell amit kérni nem tud.. szóval ADB mókolásra mindenképp számíts. Ha nem ezeket használod akkor Work profile-ba felteheted ezeket az app-eket, erre jó a Shelter, Island, stb. de az úgy szerintem elég sok macera csak emiatt..

(#157449) crok válasza t72killer (#157447) üzenetére


crok
Topikgazda

Leállni leáll az - csak újraindul mert (gyanítom) van joga auto indulni.

(#157450) mizoli válasza Dolphine (#157445) üzenetére


mizoli
addikt

Talán a KillApps, vagy a Hibernator jó lenne neked. Pár éve használtam őket, ugyanaz a fejlesztő, gyakorlatilag a program is ugyanaz, csak utóbbiban automatikus a kilövés.

A fejlesztő frissíti az alkalmazásokat, de nincs tapasztalatom az újabb verziókkal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.