Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157701) kutga válasza urbanjozsi (#157698) üzenetére


kutga
nagyúr

S20 fe és S9 van nálunk, egyiken sem működik.

Let the Zone take me if I am.

(#157702) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Céges exhange mailt nem tudom sehogy sem beállitani az Aqua mailba.
Nine, Outlook, gmail, bluemail, maildroid stb app-ban működik.
Mi lehet a gond?

Pixel 7a

(#157703) M3oH válasza Drughi (#157702) üzenetére


M3oH
addikt

Hali!
Aqua más protokollt használ Exchangenél EWSt (Exchange Web Services). A többi pedig ActiveSynct. Valószínű ez lesz a gond. Vagyis nekem tapasztalat, mert évekig Aquat használatam, egyszer csak nem működött. IT valamit változtatott. Akkor váltottam Ninera.

(#157704) Oldman2 válasza poirot (#157700) üzenetére


Oldman2
veterán

Az ominózus alkalmazás neve nem Simple?

Vagy másikról lenne szó?

(#157705) Viktor0610 válasza Oldman2 (#157704) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De.
Csak egy valaki elírta, majd mindenki követte. ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#157706) poirot válasza Oldman2 (#157704) üzenetére


poirot
senior tag

De, de csak követve az előttem szólót, én is elírtam. :)

(#157707) Oldman2 válasza poirot (#157706) üzenetére


Oldman2
veterán

Oké.
:C

Arról tudtok, hogy van egy Simple Plus alkalmazás is?

[ Szerkesztve ]

(#157708) poirot válasza Oldman2 (#157707) üzenetére


poirot
senior tag

Most látom. Viszont nem valami jó a fogadtatása, ahogy most beleolvasok hirtelen. Várakozó álláspontra helyezkedek, a végén annyi fajta lesz, hogy teljesen megkeveredik az ember.

(#157709) Indiant válasza Oldman2 (#157707) üzenetére


Indiant
addikt

És arról tudtok, hogy butább mint az elődje? ;]

(#157710) Oldman2 válasza Indiant (#157709) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem tudom, OTP-sként magam is kerülöm mindkettőt használatát.

(#157711) Fall-N válasza Oldman2 (#157707) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem mindegy? Retek mind. ;] Ezért is, amikor nemrég váltottam bankot az OTP fel sem merült. Mostani bankomnál (meg a réginél is) van Google Pay, telefonom NFC-s és működik is rendesen a fizetés. Sajnos ez a Simple sosem lesz üzembiztos. Az OTP meg saját magát szívatja ezekkel az OTP-s alkalmazásaival, meg a régi működők lecserélésével.

(#157712) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek kukázzam a telefonról a BlueMail-t?

E miatt
Az egyik szerint egy belső vizsgálat azt is kimutatta, hogy sokan előszeretettel használják az amerikai BlueMail nevű levelező klienst, ami szintén veszélyes. A kibervédelmi felelős szerint a BlueMail „a beírt jelszavakat nyíltan tárolja; rengeteg programozási hibával rendelkezik, ami egy támadás során könnyen kihasználható; három különböző szerverre folyamatosan küldi a mobilkészülék adatait”.
[link]

Én mint kis halandó emberke e miatt törölnöm kellene a BlueMail-t

Van még az összefoglalóban másik három
Melyik a leg egyszerűbb?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#157713) kutga válasza bul07 (#157712) üzenetére


kutga
nagyúr

Én a K9-et használtam egy ideig, aztán pár hete a Samsung saját email alkalmazását tettem fel.

Let the Zone take me if I am.

(#157714) crok válasza bul07 (#157712) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez, hogy a BlueMail tárolt és küldött plain text jelszót ez egy 3+ éves bug volt [1] [2] [3], de ha pl. OAUTH-al használod akkor ilyen elő se fordulhatott. Én [ezeket] ajánlom, most FairEMail-t használok egyik helyen, MailDroid-ot másik helyen, és mivel nem kell a FireBase-re támaszkodnia az értesítésekhez és kiválóan működik az IMAP IDLE így gyak. azonnali email értesítések vannak, nincs késedelem vagy meg se érkezés.. már rég elengedtem pl. a GMail-t.

(#157715) bul07 válasza kutga (#157713) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi ránézek Samsung sajátjára

Kérdés hozzá rendesen jelzi az üzeneteket?

(#157714) crok

FairEmail
MailDroid
K-9

Ezek közül melyik a legegyszerűbb, és melyik jelzi tutira a bejövő üzenteket

Mert én megszenvedtem a jelzéssel és még a gmail saját alkalmazása is hektikusan lejez ha jön email
Amit lehetett engedélyeztem nekik, az altatást is kikapcsoltam, meg mindent amit tanácsoltak, így elértem egy elfogadható szintet de hektikus így is
(Például rendszeres hogy már meg is néztem a gmail alkalmazásba az e-maileket, majd lezárom a telefont és lerakom erre akkor jön a jelzés hogy jött xdb email)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#157716) kovacs65 válasza bul07 (#157715) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én világéletemben a MailDroidot használtam. Nálam tökéletes

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#157717) kutga válasza bul07 (#157715) üzenetére


kutga
nagyúr

Rendesen jelez. Mondjuk nálam nem annyira fontos az email, asszem óránkénti firssítésre tettem.

Let the Zone take me if I am.

(#157718) crok válasza bul07 (#157715) üzenetére


crok
Topikgazda

"Ezek közül melyik a legegyszerűbb, és melyik jelzi tutira a bejövő üzenteket" -- bármelyiket mert egyik se kell használja a Firebase-t értesítéseke (mint a GMail), csak magát a levelezőszervert kérdezi és van IMAP IDLE. De írtam melyik kettőt használom, az mindkettő egyszerű is és megy is rendesen, üzembiztosan, megbízhatóan.

(#157719) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Kellene nekem egy App Androidra, amivel be lehet állítani, hogy egy nap mennyi vizet szeretnék fogyasztani, és emlékeztet, mikor mennyit kell innom.
Találtam többet de nem tudom melyik ajánlott, van ajánlásotok?
Ha pár dolcsiba kerül, az sem baj.

(#157720) cidalain válasza FoxiestFox (#157719) üzenetére


cidalain
veterán

innen már csak egy lépés hogy eljuss oda, mint a szőke nő a viccben amikor fodrászhoz megy.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157721) this is life válasza cidalain (#157720) üzenetére


this is life
Ármester

Csak a fejhallgatót ne vedd le róla ;] :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#157722) Oldman2 válasza FoxiestFox (#157719) üzenetére


Oldman2
veterán

Amikor hasonló elvárásom támadt, én végül ennél kötöttem ki:

Hydro Coach

Nézd meg, hátha bejön neked is.

Emlékeim szerint valami akcióban megvettem a Pro verzióját (2016-ban 299 HUF-ért).

[ Szerkesztve ]

(#157723) FoxiestFox válasza Oldman2 (#157722) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi!

(#157724) tomy86 válasza FoxiestFox (#157719) üzenetére


tomy86
addikt

Én a Waterdrink Remindert használom évek óta.

(#157725) Mcrazy válasza tomy86 (#157724) üzenetére


Mcrazy
őstag

Én meg a Macrodroid-ot 😜. Ha már tud szöveget felolvasni, minek még 1 app? Ez csak azoknak szól, akik használják a MD-t.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#157726) tomy86 válasza Mcrazy (#157725) üzenetére


tomy86
addikt

Ez eszembe sem jutott. Bár még nem is használtam Macrodroidot, amikor szükségem lett egy folyadékbevitelt ellenőrző progira és megszokásból maradt. Mondjuk nekem nem is elsősorban arra kell, hogy időnként jelezzen, hanem hogy a nap végén lássam, hogy sikerült-e a szükséges 3,5 liter folyadékot magamba gyűrni. :)

[ Szerkesztve ]

(#157727) FoxiestFox válasza tomy86 (#157726) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez pont azt tudja ami nekem kell, köszi!
(Illetve pontosabban a feleségemnek kell legyűrnie napi 4 litert egy darabig, és mindig elveszíti a fonalat, hátha ezt majd segít). :))

(#157728) szabi__memo válasza crok (#157620) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

(#157729) DrBubo77 válasza szabi__memo (#157728) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Úgy tűnik, ennyi volt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#157730) nullpoint válasza FoxiestFox (#157719) üzenetére


nullpoint
senior tag

Veszel egy 5 literes kannát, reggel teletöldöd, este megnézed mennyi fogyott, annyit ittál.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#157731) rjg válasza nullpoint (#157730) üzenetére


rjg
őstag

És a mesebeli kanna, majd napközben szól neki, hogy "Nem ittál eleget, kisgazdám"! Plusz magától váltogatja, hogy mikor mit töltsön, vizet, kávét, esetleg pálinkát.
Én a Hydro Coach Pro-t használom. Google fiókba tud szinkronizálni, illetve át tudja adni az adatokat a Google Fitnesznek is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#157732) tomy86 válasza nullpoint (#157730) üzenetére


tomy86
addikt

És azt viszi magával mindenhová. Ha iszik egy kávét, akkor kiönt a kannából 1 deci vizet, ha eszik egy levest, akkor meg 3-4 decit :W

(#157733) Somatom válasza tomy86 (#157726) üzenetére


Somatom
veterán

3,5 liter a napi adag? Hmmm... Ha ki tudnám húzni a napot fél literrel, akkor este akár egy hatos sörpakkot is leguríthatok. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157734) Oldman2 válasza Mcrazy (#157725) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha csak egy sima emlékeztetőre lenne szükség, akkor talán jó az is...

De ezek a Vízivást ellenőrző programok nem csak ennyiben merülnek ki.

(#157735) svgyula válasza Somatom (#157733) üzenetére


svgyula
addikt

Hááát! Én annyi víztől rosszul vagyok!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#157736) tomy86 válasza Somatom (#157733) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, ha nem akarom, hogy a gyógyszerek, amiket 25 éve szednem kell kicsinálják a vesémet.

(#157737) consono válasza rjg (#157731) üzenetére


consono
nagyúr

Xiaominak van ilyenje :) Kollégám vett "okoskulacsot", az mintha tényleg szólna.

"In God we trust. All others must bring data"

(#157738) Llew


Llew
senior tag

Sziasztok!

Megoldható az hogy dualsim telefonban a netelérést automatikusan átváltsa a két sim között időszakra beállítva? Vagy ez csak manuálisan megy? Munkaidőben a cégest használnám utána a sajátot.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#157739) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,
egy barátom szeretne a gyerek telefonjára valami appot, amivel le tudja kérdezni, merre jár (a gyerek) ... HMS-es a készülék, szóval a Google Maps féle helymegosztás nem játszik, tudok ajánlani rá valamit?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#157740) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

van olyan app amivel kilehet tenni egy emlékeztető jegyzetet (szöveget, akár néhány szavas is elég) a legördülő rolóba, úgy, hogy legfelül legyen, és ott is maradjon?

Tehát amíg én nem akarom eltüntetni, addig ott legyen, és mindig legfelül, hogy ha jön új értesítés is, ne évüljön el.

Köszi

free your mind

(#157741) crok válasza Jazz (#157740) üzenetére


crok
Topikgazda

A Pinnit-et hasznalom erre.

(#157742) spiderpig820 válasza Jazz (#157740) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Én a notin alkalmazást használtam.

4B

(#157743) dokee78


dokee78
félisten

Mik a tapasztalatok,melyik a leg adat takarékosabb online rádió alkalmazás?

Spirit FM-et szeretném hallgatni ritkán mobilnetről.

(#157744) Somatom válasza dokee78 (#157743) üzenetére


Somatom
veterán

Az, amelyikben tudsz streamet választani. Már, ha az adott csatornánál van ilyen választási lehetőség. Egy beszédnél még talán le lehet menni 64kbs -re, de zene 128kbs alatt sztem fülkínzás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157745) Mcrazy válasza Oldman2 (#157734) üzenetére


Mcrazy
őstag

Értem és senkinek nem ajánlanám csak azért a MD-t, hogy vízivásra emlékeztesse. De a lényegi dolog minden app-ban maga az emlékeztető, a többi csak díszítés.
Aki használ esetleg Huawei egészség alkalmazást, az talál benne ilyen lehetőséget is. Sőt, ha van okosóra, akkor arra is kimegy az értesítés.

Üdv: Mcrazy

(#157746) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Többször olvastam már, hogy egyszerű időjárás app-ot keresnek itt a topikban.
Akiknek GMS (Google Mobile Services) van a telefonján, azoknak ajánlanám a widget-ek között, Google neve alatt az "Áttekintés" 4x1-es widget-et. A Home-ra kihelyezve a dátum és az időjárás fog megjelenni. A dátum bökésre a naptár, a hőmérsékletre bökve pedig a Google időjárás app fog elindulni.
Tartalmaz szinte mindent. Mai-Holnapi nap, 10 napos előrejelzés, Városok beállítása, Jelenlegi helyszín, Láthatóság, Légnyomás, Szél, Csapadék..stb..

Üdv: Mcrazy

(#157747) aldebaran válasza Mcrazy (#157746) üzenetére


aldebaran
őstag

Én az időjárás és radart használom widgetként. Tökéletesen jó.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157748) rushty


rushty
senior tag

QR kód olvasobol melyiket?

Revolut meghívó pü-ben

(#157749) Mcrazy válasza aldebaran (#157747) üzenetére


Mcrazy
őstag

Elhiszem, de amit én ajánlottam, az minden telefonon alapból megtalálható, amelyiken van Google. Lehet, hogy sokaknak elég az is.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#157750) cidalain válasza rushty (#157748) üzenetére


cidalain
veterán

Én a faék egyszerű QR Droid nevű appot használom. Free.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.