Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157451) t72killer válasza crok (#157449) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R, azt hol lehet elvenni tőle :F? Nem figyeltem meg, hogy ilyesmit kért volna.

#157450: no ezeket én is megnézem :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#157452) crok válasza mizoli (#157450) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a baj hogy ezek csak kilövik ami fut de nem foglalkozik vele ha elindul megint (egy ideig nézi hogy újraindult-e de 3..5 újrastart utáni kilövés után ignorálja ha elindult és azt írja "kész"). Accessibility service-hez kér jogot meg Draw over other apps-hez -> simán belép a megfelelő menüpontba egy-egy app-nél és rányom a Force close gombra - csak az egész elé odateszi a saját kis progress bar-ját hogy ne azt lásd hanem hogy "dolgozik".

[ Szerkesztve ]

(#157453) kutga


kutga
nagyúr

Ezt olvastátok?

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#157454) t72killer válasza kutga (#157453) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen. Ezt nyíltan kéne csinálni állítható szolgáltatásként nem bújtatva.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#157455) Dolphine válasza crok (#157448) üzenetére


Dolphine
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :R

Neked is mizoli! :R

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#157456) Mad_Wolf válasza t72killer (#157447) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

esetleg a Greenify is jó lehet erre a célra.

[ Szerkesztve ]

(#157457) t72killer válasza Mad_Wolf (#157456) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R . Lényeg, hogy a "visszamászó" appokat is lenyírja.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#157458) mizoli válasza crok (#157452) üzenetére


mizoli
addikt

Igen, de ezt nem is titkolja a kis vicces, hogy megnyomja a user helyett a gombot 🙂
"This app automates one of the most repeating task with the user-interface , the task of "force closing running apps" ! and It does so, by closing all the apps, one by one in an automated way, and hence helps users with physical disabilities and muscle fatigue avoid to manually close each app in the system settings."

(#157459) Mad_Wolf válasza t72killer (#157457) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Elvileg arra is jó, de teszteld és kiderül.

(#157460) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Sms hívás blokkoló alkalmazást tudtok ajánlani?A Calls Blacklist-et néztem de látom a kommentekbe a privát számot beengedi.
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#157461) mizoli válasza Dolphine (#157455) üzenetére


mizoli
addikt

Az FNG -t használom navigációra, és a benne lévő lehetőséget azoknak az app-eknek a bezárására, amit nem akarom, hogy tovább fusson.
Kép link
Csak egy mozdulat lefelé a kijelző szélén, és bezárja az előtérben futó alkalmazást.
Csak root-tal működik ez a funkció.

(#157462) vacs válasza Orlin (#157460) üzenetére


vacs
veterán

Google Tárcsázó és Google üzenetek.
Blokkolja a privát számról érkező hívást is.

(^)(>.<)(^)

(#157463) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Olyan emlékeztető érdekelne ami tud minden 20ik napon emlékeztetni.

(#157464) kutga válasza lanszelot (#157463) üzenetére


kutga
nagyúr

Ismétlődő naptár esemény nem jó?

Let the Zone take me if I am.

(#157465) crok válasza lanszelot (#157463) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha használsz Google fiókot akkor pl. a Google Calendar pl. tud ilyet, hogy hozzáadáskor eseményt veszel fel és egyedire (20 napra) állítod az ismétlést, adhatsz meg utána több és többféle emlékeztetőt is hozzá (előtte x időegységgel | pontos kezdéskor // email | értesítés mint emlékeztető).

(#157466) cukaapa


cukaapa
csendes újonc

Még próbálkozom, hátha valaki........

Sziasztok!
Ne haragudjatok, ha esetleg rossz fórumban kérdezek, de nem tudom hol keressem a megoldást.
A tv-re való kivetítéssel van gond kb mióta át kellett állni az HBO MAX-ra.
Adott a Mate20 lite telefonom Emui 10-el és a feleségem xiaomi redmi note9 pro telója Miui 12.5-el.
Az egyik tv LG WEBOS 3.0-val, a másik egy fél éves SAMSUNG.
Mivel január valahány óta a WEBOS 3.5 alatt nem megy az HBO, így a telóról szoktuk kivetíteni, amikor néztünk valami sorozatot (pl Gomorra).
Most próbáltuk nézni kivetítve a Dűnét az HBOMAX-ról, a legnagyobb meglepetésünkre hang, felirat megjelenik, de kép semmi.
Ezután próbáltuk a NETFLIX-t, jelenség ugyanaz a telefonról tv-re.
Próbáltuk a SAmsung tv-n, szintén cumi.
Mind a 2 telefonnal ugyanaz a szívás.
A fiam Samsung S21 FE telefonjával simán megy minden.
Ja azt elfelejtettem, hogy minden megy a telóról tv-re, csak a streaming-lejátszással van baj.
Valaki tudna valami megoldást, segítséget?? Nem szeretnék 1 plusz cuccot vennia qva hbo miatt (új tv-ről nem is beszélve).
Előre is megköszönöm, ha megpróbáltok segíteni.
Ui: megpróbáltam HBOMAX-ról letöltve telefonra, úgy sincs kép tv-n, csak hang és felirat. :W :W :W :W :W :W

(#157467) vacs válasza lanszelot (#157463) üzenetére


vacs
veterán

Én ezt Google keep-el szoktam, beállítom pl adott hónap 20-ra és havi ismétlődést is állítok. :K

(^)(>.<)(^)

(#157468) lanszelot válasza crok (#157465) üzenetére


lanszelot
addikt

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Nem tudtam, hogy a Google naptár és keep tudja ezeket.
Sikerült beállítani :R

(#157469) -Maci- válasza cukaapa (#157466) üzenetére


-Maci-
addikt

HBO Max előtt pedig működött? :Y
Olyan nagy megváltó okoságot nem tudok mondani. Mindenesetre a kínai telefonok kivetítése nem megy olyan simán. 2 féle szabvány van: MiraCast és Anycast. Részleteket nem írok, keress rá.
A gond ott van, hogy a Google az egyiket preferálja, a HMS pedig a másikat. Nekem is ez volt a Huawei telókkal. És ezért van, hogy a fiad S21FE-val pedig működik.
Megpróbálok gondolkozni, hogy én anno hogy csináltam. Kicsit meg koptak már az emlékek, nekünk is Samsungok vannak már.

Szerk:
Valami fel dereng a homályból: Google Home -ot kell telepíteni a telefonra és abból kell kezdeményezni a képernyő tükrözést. Viszont ha jól emlékszem ez 1:1-ben a képernyőt tükrözi, nem csak a "parancsot", ahogy Samsunggal.
Este meg tudom nézni, ha addig nem sikerül van még egy öreg Huawei tabletünk.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#157470) aldebaran


aldebaran
őstag

Android 12, Nova Launcher
Olyan widgetet keresek, amiben ki-be tudom kapcsolgatni a bluetooth-t, a gps-t.
Tudom, hogy a felső menüben lehet kapcsolgatni, de kényelmi szempontból örülnék egy widget-nek...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157471) Luissimo válasza aldebaran (#157470) üzenetére


Luissimo
veterán

Pobáld ki a battery widgetet, az tud ilyeneket

(#157472) Tökimanó válasza aldebaran (#157470) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem írtad milyen telefon. Ha esetleg Xiaomi akkor abban van lebegő labda. Abban elég sok mindent be tudsz állítani amit kapcsolgathatsz.

[ Szerkesztve ]

(#157473) Luissimo


Luissimo
veterán

(#157474) Tomikaa. válasza dilajoska1 (#157441) üzenetére


Tomikaa.
tag

Nálam is a YouTube Vanced a videó alatti részre vagy 400-as hibát ír ki, vagy pörög a töltési karika. Az adatok törlése nekem nem oldotta meg. 14.21.54-es a Vanced és 0.2.6.17455-ös a MicroG. A Pocophone F1-emen és a Huawei tabletemen is ezt csinálja, mobilneten és wifin egyaránt. Esetleg megpróbálom még a Vanced-ot az utolsó verzióra frissíteni, de nem fűzök hozzá sok reményt. Rajtunk kívül más Vanced felhasználóknál is előjött?

(#157475) aldebaran válasza Tökimanó (#157472) üzenetére


aldebaran
őstag

Ja, azt elfelejtettem. :DDD
Pixel 6 Pro.

Luissimo
Kipróbáltam mindkét battery widget-et, amire szerintem gondoltál, amiknek 98% és 99% van az ikonján, de azoknál nem lehet kitenni widget-be a BT-t és a GPS-t, csak az akuval kapcsolatos dolgokat, a többihez rá kell kattintani az ikonra.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157476) aelod válasza aldebaran (#157470) üzenetére


aelod
veterán

Ez engem is érdekel mert miui rendszer szinten tudta de váltottam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157477) cukaapa válasza -Maci- (#157469) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Próbálom :)

(#157478) kutga válasza Luissimo (#157473) üzenetére


kutga
nagyúr

Csoda hogy eddig hagyták.

Let the Zone take me if I am.

(#157479) cukaapa válasza -Maci- (#157469) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Szia!
Google home-n keresztül hogyan??
Letöltöttem, néztem hol találok benne utalást külső kijelzőre kivetítésre, de nem találtam.
???????

(#157480) cukaapa válasza -Maci- (#157469) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

A Huawei ezt írta fél órája (de szerintem ez nem igaz, mert akkor március 7-ig hogyan ment?):

"
Technikus kollégákkal való egyeztetés után a válaszunkat az alábbiakban találja.

Az Ön által tapasztalt probléma akkor jelentkezik, ha a harmadik féltől származó alkalmazásnak a telefon és a TV támogatására is szüksége van. A nagy sávszélességű digitális tartalomvédelem (HDCP) egyfajta digitális másolásvédelem.
A Huawei telefonokon a vezeték nélküli kivetítés azonban megfelel a Miracast protokollnak, és nem támogatja a HDCP-t.

Ezek alapján a Netflix, a SingtelTV Go, az HBO Max és az Amazon Prime Video alkalmazások nem használhatóak vezeték nélküli kivetítésen keresztül."

Szóval ez szerintem csak tipp részükről :( :(

[ Szerkesztve ]

(#157481) cukaapa válasza -Maci- (#157469) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Ezek a telók egyik sem HMS.

(#157482) -Maci- válasza cukaapa (#157479) üzenetére


-Maci-
addikt

Na, kipróbáltam.
Nekünk nem okos tv van itthon, csak egy sima alap. Xiaomi "okosítót" használunk.
Ezt tudom csak le írni hogyan működik.
Hozzá kell adni az eszközt egy szobához, amin ki szeretnél vetíteni. Nálam ez az eszköz a MI box. Nálad valahogy a tv-t kell hozzá adni. Tippelek, hogy akkor fog működni ha tv is Android alapú.
Ha hozzá adtad az esközt, akkor megjelenik a képernyő átküldése gomb.
Nálam így néz ki:

Ezt a Cast szabvány dolgot pedig pontosabban megmondják neked a telefonodnak megfelelő topikban. Én is itt, PH-n olvastam valahol.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#157483) cidalain


cidalain
veterán

És ha nem az appot akarjuk kilőni telóról TV-re, hanem böngészőből nyitja meg az ember a streaming szolgáltatást, akkor mivan?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157484) Zototh64 válasza cukaapa (#157480) üzenetére


Zototh64
őstag

Most kipróbáltam 2 telóval.
Samsung okos tv.
Galaxy Note 20 Ultra 5g, bekapcsolva a Smart View-t, tv felugró ablakban engedélyeztem a kapcsolódást és ment rendesen a Netflix és az HBO Max is.
Huawei Mate 40 Pro, bekapcsolva a vezeték nélküli kivetítést, tv felugró ablakban engedélyeztem a kapcsolódást és ment rendesen szintén a Netflix és az HBO Max is.
A Samu guglis, a Huawei csak HMS.
Kapcsolóláskor a tv-n a telefon képernyője jelenik meg.
Innentől kezdve bár milyen app-ot indítok azt látom a tv-n.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#157485) this is life válasza Tomikaa. (#157474) üzenetére


this is life
Ármester

Nálam a microG 0.23.220217, vanced youtube 16.29.39 probléma mentesen dolgozik .
Lehet , hogy érdemes lesz frissíteni , ha van még rá lehetőség.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#157486) cukaapa válasza cidalain (#157483) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Telón próbáltam böngészőből, de mindenáron az appba navigált.
Ha leszedtem az appot, akkor a play áruházba küldött, hogy töltsem le az appot. :O

(#157487) cukaapa válasza Zototh64 (#157484) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Már 6 telefonnal lett kipróbálva és csak a Samsung S21 FE-vel ment android 12-n.
A szomszéd most ment haza XIAOMI telefonjával android 12, ééés semmi.

(#157488) cukaapa válasza -Maci- (#157482) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Köszi, de az első képen levő lehetőség a telómon meg sem jelenik. Ilyet nem is tudok hozzáadni.
Amúgy a tv LG WEBOS 3.0

(#157489) Zototh64 válasza cukaapa (#157487) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem a Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G - n 12-es droid van, a Mate 40Pro-n nem.
Nincs korlátozva véletlenül a telókon a láthatóság?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#157490) -Maci- válasza cukaapa (#157488) üzenetére


-Maci-
addikt

Sajnos én ki fogytam az ötletekből.
Különben én nem szoktam kivetíteni. A MI box-on Android van, szóval kb van rajta minden, ami kellhet (nekem). Az okos tv témában sem vagyok otthon, mivel nekem még sosem volt.
Édesapámnak volt a vessző paripája ez a kivetítés dolog. Az Ő kedvéért kotorásztam neki ezt a témát. Neki Huawei P20Pro van és anno nekem is az volt. Itt, a fórumban segítettek nekem is.
Ez már jó 1.5 éve volt és az óta vissza is tértem Samsungra.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#157491) cukaapa válasza Zototh64 (#157489) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Minden más egyéb megy kivetítve:
Jutyub, saját felvétel, sygic dashcam, stb, csak a streaming nem.

(#157492) Zototh64 válasza cukaapa (#157491) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor sajnos kifogytam az ötletekből egyelőre. :W

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#157493) Llew


Llew
senior tag

Sziasztok!

Samsung browserben frissítes óta nem megy minden weboldal funkció.
Pl. Ide a fórum bejelentkezéshez nem tudom az időkorlat nelküli bejelentkezest kivalasztani, nem engedi a checkboxot pipálni.
Mi lehet az oka?

Más
Megoldható az hogy dualsim telefonban a netelérést automatikusan átváltsa a két sim között időszakra beállítva?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#157494) Per Me válasza aldebaran (#157470) üzenetére


Per Me
tag

EZ esetleg? Valamikor használtam, szerintem tudja.

(#157495) Viktor0610 válasza Llew (#157493) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, valami reklám- és/vagy egyéb blokkoló van/aktiválódott az appban.
Ezeket csekkold szerintem.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#157496) kutga válasza Llew (#157493) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam sem hagyta. Az off gombot sem lehet kipipálni és az olvasatlan számláló sem működik sokszor. Majd talán javítják.

Let the Zone take me if I am.

(#157497) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#157495) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Letöltöttem, nálam sem jó.
Érdekes, mert alap beállítások mellett sem jó tehát semmi sincs blokkolva. 🤔

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#157498) DS39 válasza Tomikaa. (#157474) üzenetére


DS39
nagyúr

Szintén. Nálam is ezt csinálja.
Azt lehet tudni mi történt? A Google milliárdos pert akasztott a nyakukba, és bedobták a törölközőt?

(#157499) Llew válasza Viktor0610 (#157497) üzenetére


Llew
senior tag

Frissítes előtt is volt reklamblokkoló, akkor ment. A lényeg hogy akkor nem nálam van a gond.

#kutga
Kösz a visszajelzest neked is

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#157500) Zototh64 válasza cukaapa (#157491) üzenetére


Zototh64
őstag

Még az jutott eszembe, hogy hogyan vagy bejelentkezve mondjuk az HBO-ba.
Közvetlenül, vagy szolgáltatón keresztül.
Én közvetlenül vagyok, és lehet, hogy ha nem így vagy, akkor ott a baj.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.