Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157951) kidnou válasza HUNited (#157950) üzenetére


kidnou
senior tag

Crok kollega írása . Newpipe tudja a bejelentkezést, többit nem ismerem

(#157952) crok válasza HUNited (#157950) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez talán? [link]

(#157953) HUNited


HUNited
őstag

Köszi srácok, igen, ezt kerestem :)

(#157954) HUNited válasza crok (#157952) üzenetére


HUNited
őstag

Mesterúr, jól értem hogy bejelentkezési lehetőség csak a VueTube alkalmazásban van?

(#157955) HUNited válasza HUNited (#157954) üzenetére


HUNited
őstag

No hát abban biztosnem, egyenlőre az egy igen kezdetleges app.

(#157956) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Miért ugrik fell Cseh reklám?
Akcióujság , Lidl, Aldi, Peni,oldalakat nézem és Cseh reklámok ugranak fell!

(#157957) kutga válasza dunc (#157949) üzenetére


kutga
nagyúr

Realmet nem tudom de samsungon hosszan kell nyomni a kezdő képernyő üres részén aztán rámenni a feed oldalára és onnan törölni.

Let the Zone take me if I am.

(#157958) Dr.NX válasza HUNited (#157950) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem szűnt meg a Vanced, nálam pl. tökéletesen működik, frissen telepítve is. Egyelőre.

Elfogadom a sütiket.

(#157959) crok válasza cooi11 (#157956) üzenetére


crok
Topikgazda

Nézd meg mi a publikus IP amit használsz épp (pl. DuckDuckGo | Google | myip | whatsmyipaddress | nordvpn | dyndns) és ellenőrizd pár helyen hogy milyen geolokáció van hozzárendelve (pl. DuckDuckGo alapból írja | geoiplookup | keycdn | maxmind ) - pl. tutira tudok olyan Telekomos IP tartományt ami geo szerint mai napig szlovák pedig ide tartozik..

(#157960) crok válasza HUNited (#157955) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyelőre teljesen ugyanolyan mint a Vanced volt nincs. Ami ilyen szempontból ígéretes lehet az a ReVanced ami majd (elvileg) patch-eli az eredeti app-et. Majd. Valamikor. Ha lesz belőle valami és lesz belőle build. A "maradék" mind olyan megoldás amivel nem közvetlenül a Youtube-ra lépsz be (ha valahova csinál egy account-ot) hanem egy köztes megoldásra. A NewPipe / NewPipeX pl. tudja importálni a Google fiókod alól exportált feliratkozáslistát, és tudja tárolni a megtekintett videókat. Egyelőre minden alternatíva alapból azzal indít hogy NE használj hozzá Google account-ot (se GApps csomagot úgy általában), úgyis mind FOSS. Ha nézni kell csak akkor arra van két marék ilyen app, de kommentelni pl. nem fogsz tudni rajtuk keresztül.

A SkyTube pl. elketyeg Android 4-en is (ICS) meg a NewPipe-ból is van egy un. legacy verzió ami kifejezetten régi SDK-ra van írva - volt mostanában ilyen kérdés #157930 @rasotamas. Csak hát az ICS-t meg már rég kitiltotta a Google, be se lehet róluk jelentkezni újonnan ma már (vagyis 2018 óta, de 2021 Aug. óta már 4.1-4.3-ról se).

(#157961) cooi11 válasza crok (#157959) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm!

(#157962) w.miki


w.miki
veterán

Olyan alkalmazás, ami feltölti egy kiválasztott könyvtár (Recordings) Tartalmát a Telefonról, a Drive könyvtáramba a felhőbe, melyek ezek?
Android12, S10e

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#157963) Somatom válasza w.miki (#157962) üzenetére


Somatom
veterán

Foldersync.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157964) HUNited válasza Dr.NX (#157958) üzenetére


HUNited
őstag

A Vanced Managert telepítve, nem jelenik meg opció letölteni magát a klienst és a MicroG-t.

(#157965) HUNited válasza crok (#157960) üzenetére


HUNited
őstag

Ez nem egy régi cucc (Samu S7 LTE tablet). Simán csak a feliratkozások számítanának, meg a reklámmentesség. Jó tudom nézze böngészőből (AdGuard van), de azért a natív app jobb.

Holnap megjön az én Lenovo P12Pro-m, engem ez sarkalatosabban érint, én hajlamos vagyok idegbajt kapni ha valami nem úgy van ahogy én akarom. Szóval bele kell ásnom magam kicsit jobban a témába.

Köszi a helpet.

(#157966) Dr.NX válasza HUNited (#157964) üzenetére


Dr.NX
addikt

Most már nálam sem. Pár napja (hete?) még sikerült.

Elfogadom a sütiket.

(#157967) crok válasza HUNited (#157965) üzenetére


crok
Topikgazda

(A régi cucc dolgot nem is neked címeztem, direkt odaírtam kinek mire ment).

(#157968) PitLee


PitLee
őstag

Én maradiként FF böngésző, Ublock és Video Background Play Fix-al youtubozok. :DDD

(#157969) DS39 válasza PitLee (#157968) üzenetére


DS39
nagyúr

Jó is az. :)
(még hozzá lehet rakni a HD-s kiegészítőt is)

[ Szerkesztve ]

(#157970) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Remélem nem járok túl rossz helyen. Szeretnék megnyitni egy e-mailben kapott .xlsx táblázatot, de nem kínálja fel a rendszer, hogy mivel nyissam meg, hanem egyből a Bryton applikációja akarná megnyitni, aminek semmi köze ilyen formában a táblázatokhoz. A fájlkezelőben a "Megnyitás ezzel" menüpontot választva is egyből a Bryton app akarná megnyitni.
Hogyan tudnám ezt elfelejtetni vele, vagy mi lenne a megoldás?

(#157971) crok válasza acsati (#157970) üzenetére


crok
Topikgazda

Törölném a Bryton app alapértelmezéseit: beállításokban megkeresed az app-ek listáját, abban ezt az egy app-et és általában ott szokott lenni az alapértelmezések törlése gomb ha az app-nek vannak ilyenjei, esetleg használhatsz default app manager-t is erre.. de szerintem könnyebb és gyorsabb simán csak megkeresni, törölni a bejegyzését és megint megnyitni az XLSX-et és utána kiválasztani a megfelelő app-et.

(#157972) Dr.NX válasza Dr.NX (#157966) üzenetére


Dr.NX
addikt

Update:
mára megjavult, valószínűleg csak a szerverük gyengélkedett tegnap.
Simán lehúzta a Vanced Manager (2.6.2 Crimson) a frissítéseket:
YTV: 17.03.38
YTMV: 4.64.51
Vanced microG: 0.2.24.220220

Elfogadom a sütiket.

(#157973) acsati válasza crok (#157971) üzenetére


acsati
aktív tag

Nem volt a Bryton appban alapértelmezés. Viszont specifikus excel appom sem volt telepítve, így az összefoglalóban említett WPS-t felraktam, azzal sikerült megnyitni. Azt hittem ezt is megoldja már a google vmelyik appjával, mint ahogy külön pdf olvasóm sincs, azokat eddig mégis meg tudtam nyitni.
Köszi a válaszod! :)

[ Szerkesztve ]

(#157974) vacs válasza acsati (#157973) üzenetére


vacs
veterán

A Google Táblázatok app kezeli az Excel xlsx formátumot! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#157975) cidalain válasza vacs (#157974) üzenetére


cidalain
veterán

Persze. Meg is nyitja, és menteni is tud olyanba

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157976) Aurig@ válasza Dr.NX (#157972) üzenetére


Aurig@
őstag

Szia!
Honnan töltötted le?
Érdekelne, amíg letölthető.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#157977) Dr.NX válasza Aurig@ (#157976) üzenetére


Dr.NX
addikt

Feltöltöm ide a sajátomat, itt elérhető lesz.
Vanced Manager 2.6.2
https://mega.nz/file/XeJyEAIa#T71nX5ofyA8TBKhVYH-nr2pQbfA-uuJdZ0Jo7zU7hi8

Elfogadom a sütiket.

(#157978) rushty


rushty
senior tag

Kép méretet tömörítő appból melyik az ajánlott? köszi mindenkinek

Revolut meghívó pü-ben

(#157979) Leventek2007


Leventek2007
csendes tag

Sziasztok!
Egy fura kérdésem lenne, hogy tudok egy okostelefont lebutítani?
Anyámnak vettünk egy régi Samsungot, mert nagy a kijelző, jobban látja. De nem ért hozzá egyáltalán, idős, nem is fogja megérteni. Egyszerű módot bekapcsoltuk, zároltunk kb minden alkalmazást, a névjegyekhez, telefonhoz, üzenetekhez, ébresztőhöz, fényképezőhöz fér hozzá, tehát 5 ikon van össz a főképernyőn és a menüben, de ezeket 10 perc alatt áthelyezi és megsokszorosítja, lesz 8 üzenetek ikonja szanaszét. Hogy lehet zárolni, hogy ne tudja mozgatni se az ikonokat? Illetve üzenetknél van esetleg olyan lehetőség, hogy ne tudjon írni üzenetet? Állandóan random piszkozatok vannak létrehozva, az lenne a legjobb, ha még lehetőség se lenne új üzenet létrehozásra.

(#157980) Somatom válasza Leventek2007 (#157979) üzenetére


Somatom
veterán

Custom launcher. Pl. Nova. Abban lehet zárolni az elrendezést. Én is használom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157981) HUNited válasza Dr.NX (#157966) üzenetére


HUNited
őstag

Tegnap már a P12-n sikerült nekem is. Simán felajánlotta hogy telepítsem :)

(#157982) HUNited válasza HUNited (#157981) üzenetére


HUNited
őstag

Új problémám van, hátha tudtok segíteni.
Olyan appot keresek a P12Pro tabletemre, amivel a PDF-et meg lehet nyitni, és a tollal lehet bele írni (tehát csak a tollal, az ujjbegyemmel nem!). Ha mond valakinek valamit, akkor olyan kellene, mint a Samsung S7-esen a Noteshelf.

(#157983) svgyula válasza Leventek2007 (#157979) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Elméletileg a legtöbb felületkezelő alkalmazásnál kellene egy olyan menünek lenni, hogy "a főképernyő zárolása" ez kellene neked. Lehet csak a fejlesztői menüvel elérhető. Meg a "véletlen érintések" bekapcsolása is segíthet.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#157984) nullpoint


nullpoint
senior tag

Newpipe és Skytube is működésképtelen ma óta.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#157985) crok válasza nullpoint (#157984) üzenetére


crok
Topikgazda

A NewPipe 15:00-kor adott ki frissitest - azzal is gondod van vagy az megoldja? Nekem ez a mai 0.22.2 fut hibatlanul.

(#157986) tibi03


tibi03
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok olyan naptár alkalmazást ajánlani, amit két eszközön is tudunk használni és látjuk, ha valamelyikünk ír bele plusz eseményt? Ebből az egyik eszköz egy iPhone, a másik androidos. A google naptárt egyszerűen nem bírom működésre kényszeríteni.
Köszi!

(#157987) nullpoint válasza crok (#157985) üzenetére


nullpoint
senior tag

Igen jó, fdroidon kerestem újat mielőtt írtam, nem tudom miért, hiszen githubról szoktam szedni az újabb verzióit. :DDD Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#157988) Syl válasza tibi03 (#157986) üzenetére


Syl
nagyúr

Pedig gyönyörűen működik. Mac - iPhone - iPad - Android telefon oda-vissza, családban megosztva, hibátlan.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#157989) Somatom válasza HUNited (#157982) üzenetére


Somatom
veterán

Csomó Samsung alkalmazás van, ami más készülékre is telepíthető. A Noteshelfet neked nem hozza a Play?

Szerk.: Most nézem a Playen, hogy ez még csak nem is Samsung app.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157990) HUNited válasza Somatom (#157989) üzenetére


HUNited
őstag

Ja megtaláltam a Play áruházban, 1900 Ft az ára. Ha nem találok jobb alternatívát, akkor lehet megveszem.

(azt hittem Samsung app, elő van telepítve az S7-esre)

(#157991) Somatom válasza HUNited (#157990) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam is, mert amikor a Playen rákerestem, akkor azt mutatta, hogy "megnyitás". Vagyis, telepítve van, pedig én nem telepítettem.
Ha hasznosnak ítélek egy appot, akkor én két rugón egy másodpercet sem szoktam gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157992) zeon.hu válasza Somatom (#157991) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem egyik Samun sincs (telefon és Tab), nem elég prémium egyik sem... :D

#?*@&!

(#157993) Somatom válasza zeon.hu (#157992) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy ez csak tab S7 specialitás. Megnéztem Note9 -en, ott nincs.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157994) punky10 válasza HUNited (#157990) üzenetére


punky10
addikt

A Huawei- féle AppGalleryben 1365 Ft.
Lehet,hogy én is megveszem.
Köszi az ajánlást,még ha nem is direkt volt... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#157995) crok válasza nullpoint (#157987) üzenetére


crok
Topikgazda

Kint van a Skytube frissítés is (v2.981) ha azt (is) használod, ugye ugyanazt a NewPipeExtractor-t használja amit a NewPipe maga és a tegnapi/mai Youtube oldali változások miatt bele kellett nyúlni. Az F-Droid build-ek (mindegy melyik app) mindig késnek mindenhez képest.. van, hogy napokat.

(#157996) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy kollégám feleségének a telefonján (Samu A50) behalt a kijelző. Le kellene menteni róla a fotókat, mielőtt szervizbe vinnék. Nagyon régen mókoltam már samut, és nem ugrik be, hogy miként lehetne ezt megoldani.

Előre is köszönöm!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#157997) tibi03 válasza Syl (#157988) üzenetére


tibi03
csendes tag

Eleinte nekem is működött, létrehoztam a google fiókommal egy közös naptárat, amit most még a saját telefonomról sem látok, csak pc-n. Természetesen ugyanazzal a fiókkal vagyok bejelentkezvem

(#157998) Pajoz válasza tibi03 (#157997) üzenetére


Pajoz
őstag

Általánosságban csak read only vagyok a topic-ban. De, ahogy Syl is írta a Google naptár szinkronizál minden eszközzel.
Van egy droid telefonom, tabletem, meg egy céges iphone.
Mindegyiken ugyanazt látom.

(#157999) nullpoint válasza crok (#157995) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszi, leszedtem.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#158000) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Tudnátok ajánlani olyan alkalmazást amivel ki tudnám szűrni azokat a zenéket amelyek többször is a kártyán vannak? Rengeteg szám van a telefonon és nemrég észrevettem egyet ami kétszer van rajt. Valószínű hogy van több ilyen is. Ezeket szeretném megtalálni és törölni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.